تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 58

نام تاپيک: تلویزیون سری 5 سامسونگ خریدیم ولی تو سایت سامسونگ مدل مال ما نیست !!!

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

الان داشتم لیست قابلیت های اتصال 6200 رو نگاه می کردم هیچ فرقی با تی وی من نداره. فقط اون دانگل داخلی داره مال من خارجیه!

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

اگه قابلیت استفاده از ماوس رو داشته باشه دیگه چه فرقی بینی وایرلسی و سیمی هست؟ اون کاری رو که سیم انجام میده اینبار امواج وایرلس بین ماوس و دانگلش انجام میده در هر دو حالت که داریم از USB استفاده میشه!!
    دوست عزیز
    برای استفاده از يک ماوس بلوتوث، با استفاده از عملکرد بلوتوث تلويزيون آن را جفت میکنيد .
    اضافه کردن ماوس بلوتوث: ليست ماوس بلوتوث در محدوده تلويزيون مشاهده میکنيد.ماوس را که می خواهيد استفاده کنيد را
    انتخاب کنيد. و در ضمن برای اینکه تلویزیون شما بتواند ماوس بلوتوث شما را بشناسد نیاز به شناساندن آن به تلویزیون است که باید از نرم افزار درایور آن استفاده کنید که تلویزیون شما این قابلیت را ندارد.ولی تلویزیونهای سری 6200 به بالا این قابلیت را بدون نرم افزار دارند. واگر شما توانستید این کار را انجام بدهید برای ارتقاء توانمندی کار بران روش آن را به ما هم یاد بدهید .
    موفق باشید
    Last edited by matinpour; 20-08-2013 at 16:16.

3. 3 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

دوست عزیز
    برای استفاده از يک ماوس بلوتوث، با استفاده از عملکرد بلوتوث تلويزيون آن را جفت میکنيد .
    اضافه کردن ماوس بلوتوث: ليست ماوس بلوتوث در محدوده تلويزيون مشاهده میکنيد.ماوس را که می خواهيد استفاده کنيد را
    انتخاب کنيد. و در ضمن برای اینکه تلویزیون شما بتواند ماوس بلوتوث شما را بشناسد نیاز به شناساندن آن به تلویزیون است که باید از نرم افزار درایور آن استفاده کنید که تلویزیون شما این قابلیت را ندارد.ولی تلویزیونهای سری 6200 به بالا این قابلیت را بدون نرم افزار دارند. واگر شما توانستید این کار را انجام بدهید برای ارتقاء توانمندی کار بران روش آن را به ما هم یاد بدهید .
    موفق باشید
    ماوس های وایرلس دار رایج تو بازار معمولا از نوع رادیویی یا (wifi) هستن و نوع بلوتوثی شون خیلی کمیاب تر هست. این مدل ها هم معمولا درایور ندارند و با اتصال شروع بکار می کنند. اگه به درایور باشه که ماوس های سیمی هم درایور

دارند. معمولا کاربرد اصلی درایور چه در نوع سیمی و چه وایرلس برای شخصی سازی بیشتر دکمه ها است نه راه انداختن ماوس.

5. 2 کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

امروز رفتم یه ماوس وایرلس A4tech خریدم. همونطور که فکر می کردم بدون مشکلی از طرف تلویزیون شناخته شد و کار می کنه. واقعا استفاده از قسمت مرورگر و اسمارت هاب تلویزیون خیلی راحت تر و جذاب تر کرده. تاحدودی هم کار کنترل از راه دور رو

انجام میده. گفتم برا اطلاع دوستان تو انجمن هم بیان کنم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7. 2 کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

مدل تلويزيون ua40f5300 از دوبي خريدم ميخواستم منوش فارسي كنم .كسي از دوستان اطلاع داره چطور؟
    دانگل سامسونگ توي ايران براي فروش هست؟
    چطور ميشه وبكم به تلويزيون وصل كرد وبراي صحبت كردن نياز به هيچ هست.
    ممنون ميشم از راهنماي تان.
    من تازه به سايت منحق شدم

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

مدل تلويزيون ua40f5300 از دوبي خريدم ميخواستم منوش فارسي كنم .كسي از دوستان اطلاع داره چطور؟
    دانگل سامسونگ توي ايران براي فروش هست؟
    چطور ميشه وبكم به تلويزيون وصل كرد وبراي صحبت كردن نياز به هيچ هست.
    ممنون ميشم از راهنماي تان.
    من تازه به سايت منحق شدم
    دوست عزیز
    برای فارسی ساز و دیجیتال به این پست بروید
    و دانگل سامسونگ را ممکن است در تهران پیدا کنید ولی اگر می توانید دانگل را با دوربین مدل VG- STC2000 ویا CY-STC1100 که مخصوص وب کم و سازگار با تلویزیون شماست از همان دوبی تهیه کنید چون ممکن است داخل کشور موجود نباشد

10. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام
    بچه ها من یه 32f5000 دارم اگه با این فایل امارات اپدیتش کنم فارسی اش که نمیپره؟
    چه تغییری میکنه؟

12. این کاربر از 52062 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    بچه ها من یه 32f5000 دارم اگه با این فایل امارات اپدیتش کنم فارسی اش که نمیپره؟
    چه تغییری میکنه؟
    دوست عزیز
    با آبدیت فارسی تان از بین نمی رود و آبدیت اگر سیستمتان مشگلی داشته باشد رفع عیب و اصلاح می کند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

اقا دوست ما یه دونه 40f6450 داره میخوام بدنم صفحه کلید و موس میخوره ؟ اخه مال بعضی مدل ها دارن

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

اقا دوست ما یه دونه 40f6450 داره میخوام بدنم صفحه کلید و موس میخوره ؟ اخه مال بعضی مدل ها دارن
    دوست عزیز
    بله هم بلوتوثی و هم کابلی را پشتیبانی می کند مدل های مشخصی که در کلاس USB HID هستند صفحه کليد و ماوس شان را پشتيبانی نمیکند.
    و وقتی ماوس و کیبورد را چه کابلی و یا بلوتوثی به یو اس بی پشت تلویزیون وصل کردید از این مسیر بروید
    اتصال به صفحه کليدمنو--> سيستم--> مديريت دستگاه--> تنظيمات صفحه کليد
    اتصال به ماوس
    منو--> سيستم--> مدير دستگاه--> تنظيمات ماوس

و از امکانات آن استفاده کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •