تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: هنگام نصب ویندوز xp صفحه آبی میاد و خطا میده مشکل از چیه ؟ رم یا سی پی یو یا مادربرد

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض هنگام نصب ویندوز xp صفحه آبی میاد و خطا میده مشکل از چیه ؟ رم یا سی پی یو یا مادربرد

سلام
    وقتی می خواهم ویندوز xp روی سیستمم نصب کنم سی دی ویندوز را میگذارم و داخل بوت سیستم تنظیم میکنم از روی سی دی بیاد بالا میادش بالا همه چی میره جلو تا اینکه میرسه به قسمتی که کلید F8 باید زده بشه یکدفعه صفحه آبی میادش بالا و میگه تقریبا سخت افزار جدید داری اون را بردار از این حرفا و دیگه هیچ دکمه ای از صفحه کلید کار نمیکنه مگر اینکه دوباره سیستم را از روی کیس کامپیوتر دکمه ریست را بزنم ؟

باید چه کنم ؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام
    وقتی می خواهم ویندوز xp روی سیستمم نصب کنم سی دی ویندوز را میگذارم و داخل بوت سیستم تنظیم میکنم از روی سی دی بیاد بالا میادش بالا همه چی میره جلو تا اینکه میرسه به قسمتی که کلید F8 باید زده بشه یکدفعه صفحه آبی میادش بالا و میگه تقریبا سخت افزار جدید داری اون را بردار از این حرفا و دیگه هیچ دکمه ای از صفحه کلید کار نمیکنه مگر اینکه دوباره سیستم را از روی کیس کامپیوتر دکمه ریست را بزنم ؟

باید چه کنم ؟
    هارد سیستمتون ساتا است ؟ اگه اینطوری است باید برید تو تنظیمات بایوس مود هارد رو بزارید ata یا ide و دوباره تست کنید با ویندوز سون هم تست کنید ببینید بوت میشه و به قسمت پارتیشن ها میرسه یا نه
    علاوه بر این موارد سی دی ویندوز رو حتما بررسی کنید و درایو هم مطمئن بشین سالم است
    اگه هارد ide دارین علاوه بردرایو و سی دی ویندوز باید رم هارد و پاور سیستم بررسی بشه

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

هارد sata هستش و فقط گزینه IDE و Raid داره با ویندوز سون نمیتونم تست کنم چون دی وی دی نمیخوره سی دی ویندوز درسته قبلا از روش نصب شده فلش را تبدیل کردم به بوت dos و باهاش درایو c را فرمت کردم و دوباره سی دی گذاشتم باز هم نشد به محض زدن f8 صفحه ابی میادش بالا

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

هارد sata هستش و فقط گزینه IDE و Raid داره با ویندوز سون نمیتونم تست کنم چون دی وی دی نمیخوره سی دی ویندوز درسته قبلا از روش نصب شده فلش را تبدیل کردم به بوت dos و باهاش درایو c را فرمت کردم و دوباره سی دی گذاشتم باز هم نشد به محض زدن f8 صفحه ابی میادش بالا
    پس مود هارد روی ide است و تنظیمات بایوس درست است

اگر درایو اپتیک سالم است و سی دی ویندوز هم مشکلی ندارد و با سی دی ویندوز دیگه هم همینطوری است با یک ویندوز xp sata and rair edition هم تست کنید درست نشد باید هارد و پاور و رم سیستم بررسی بشه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

من یک فلش را تبدیل کردم به بوت ویندوز ایکس پی و از روی آن به راحتی توانستم ویندوز ایکس پی را به خوبی نصب کنم .... ولی علت اینکه از روی driver نمی تونم نصب کنم نمیدونم معلوم سی دی درست نمی خونه؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

من یک فلش را تبدیل کردم به بوت ویندوز ایکس پی و از روی آن به راحتی توانستم ویندوز ایکس پی را به خوبی نصب کنم .... ولی علت اینکه از روی driver نمی تونم نصب کنم نمیدونم معلوم سی دی درست نمی خونه؟
    اگه از روی فلش ویندوز به درستی نصب شده و الان دارین از ویندوز استفاده میکنید بله طبق پست های قبلی هم که گفتم میتونه از سی دی ویندوز یا درایو سی دی باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان گلم
    من یه لپ تاپ asus x551mma خرید روش ویندوز 8 نصب بود اومدم پارتیشنش رو بهم زدم دوباره پارتیشن بندی کردم که ویندوز ایکس پی یا سون نصب کنم زمانی که می خواد هاردو چک کنه که فرمتش کنم تا شروع به نصب کنه خطای صفحه ابی میده و کدش هم اینه
    STOP: 0x000000A5 (0x00000011,0x00000008,0xf5c3c190,0x20120913 رو میده اگه کسی از دوستان بتونه راهنمایم که چیکارش کنم خیلی ازشون ممنون می شم لطف بزرگی در حقم کردین.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    بندرعباس

پيش فرض

البته آقا مهرداد به نکته ای که میخواستم بگم اشاره کردن من هم یکبار همین مشکل داشتم از سی دی ویندوز بود یک سی دی دیگه تهیه کردم و ویندوز براحتی عوض شد و مشکلی نداشت به نظرمن یکبار اتصالات و کابل ها را چک کن مخصوصا برای هارد گردگیری کن ودوباره جابزنید وشروع به نصب ویندوز کنید انشاالله موفق میشید .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

سلام دوست عزیز ویندوز8 به راحتی روش نصب میشه ولی نه ویندوز 7 و نه ویندوز اکس پی روش نصب نمیشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

سلام.میخاستم روی مادربرد ایسوس h110 ویندوز سرور 2003 بریزم.اما صفحه آبی میاد.تنظیمات بایوسش انگار فرق داره.گزینه های تغییر دادن وضعیت هارد رو پیدا نمیکنم.کسی میتونه کمک کنه؟

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •