تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 9 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 88

نام تاپيک: حرفه ای و مهندسی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

1 حرفه ای و مهندسی

سلام
    دوستان صاحب نظر، چه لپ تاپی با قابلیت های زیر پیشنهاد میکنید؟
    - برای کار با نرم افزارهای مهندسی نیمه سنگین (مثل برخی برنامه های شرکت اتودسک) و کار با برنامه هایی نظیر متلب (برنامه نویسی)
    - کار روزانه 5 الی 7 ساعت
    - صفحه نمایشی که چشم را خسته نکند (ضد انعکاس نور، ابعاد مناسب برای نقشه کشی)
    - قابلیت حمل آسان
    - حداکثر قیمت 4 میلیون تومان
    -------******--------
    من در تاپیک های مشاوره کمتر دیدم که کسی پیشنهاد از برند Apple بده. آیا دلیل خاصی داره؟ (البته بجز قیمت نسبتا بالای آن).
    با تشکر

کاربر فعال انجمن لپ تاپ Capital's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    دوستان صاحب نظر، چه لپ تاپی با قابلیت های زیر پیشنهاد میکنید؟
    - برای کار با نرم افزارهای مهندسی نیمه سنگین (مثل برخی برنامه های شرکت اتودسک) و کار با برنامه هایی نظیر متلب (برنامه نویسی)
    - کار روزانه 5 الی 7 ساعت
    - صفحه نمایشی که چشم را خسته نکند (ضد انعکاس نور، ابعاد مناسب برای نقشه کشی)
    - قابلیت حمل آسان
    - حداکثر قیمت 4 میلیون تومان
    -------******--------
    من در تاپیک های مشاوره کمتر دیدم که کسی پیشنهاد از برند Apple بده. آیا دلیل خاصی داره؟ (البته بجز قیمت نسبتا بالای آن).
    با تشکر
    دوست عزیز من چند وقته که تو این رنج قیمت به خیلی از دوستان لپ تاپ asus n46vz رو معرفی میکنم چون هم این لپ تاپ خیلی کانفیگ خوبی داره و هم اینکه قیمتش پایین اومده چون هم دارای گرافیک قدرتمند 650M هست و هم اینکه دارای CPU خیلی خوب 3610QM هست.و در جواب اینکه شما میخوای با نرم افزارهای خانواده Autodesk کار کنین البته اینم بگم که این نرم افزارها انواع مختلفی دارند مثل 3D MAX و MAYA و اتوکد... اما ما مثلا اگه بخوایم با همین برنامه ها هم کار کنیم پس 100 درصد یک CPU قوی را میخواهیم که همین لپ تاپی که نام بردم CPU خیلی خوبی برای این نرم افزارها دارد مخصوصا برای رندر کردن انها البته گرافیک خوب هم اینجا ملاک هست که یقین داشته باشین که این کارت گرافیک از پس این کارها و برنامه ها هم بر میاد.اما اگه باز نخواستین میتونین مدل لنوو Y500 را انتخاب کنین که اون هم عالیه و تازه میشه گفت که CPU اون یک مقدار از N46VZ بهتر هم هست چون CPU اون 3630QM میباشد و در اخر باید در جواب سوالتون بگم که چرا خانواده اپل در این مشاوره ها زیاد پیدا نمیشود؟ دلیلش هم اینه که به طور حتم قیمتش هست ولی اینو بگم که لپ تاپ های اپل عالی هستن ولی اینو هم در نظر داشته باشین مثلا با این رنج قیمت مثلا 2 یا 3 یا 4 میلیون لپ تاپ اپل برای جواب دادن به نرم افزارهای سنگین پیدا نمیشه و باید بیشتر از این حرفا پول داد امیدوارم جوابم کمکتون کرده باشه.

3. 2 کاربر از Capital بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

ممنون از توضیحات کامل و جامع شما
    اول اینکه نظر شما در مورد مدل های مک بوک ایر (Mac book Air MD 101 و...) از برند Apple که فکر میکنم در حال حاضر قیمتی بین 3.5 تا 4.7 دارند، چیست؟ آیا به درد کارهایی که من اشاره کردم میخورند؟ (البته اضافه کنم که مانیتورش "13 هست که برای کارهای نقشه کشی و ... کوچیکه و دارای Ram 4G هست.) بازهم میگم سبکی اش هم برام مهمه.
    ثانیا نظر شما و سایر عزیزان راجع به مدل های زیر:
    Acer -Aspire E1-571 i5
    HP Probook 4540

TNX

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از توضیحات کامل و جامع شما
    اول اینکه نظر شما در مورد مدل های مک بوک ایر (Mac book Air MD 101 و...) از برند Apple که فکر میکنم در حال حاضر قیمتی بین 3.5 تا 4.7 دارند، چیست؟ آیا به درد کارهایی که من اشاره کردم میخورند؟ (البته اضافه کنم که مانیتورش "13 هست که برای کارهای نقشه کشی و ... کوچیکه و دارای Ram 4G هست.) بازهم میگم سبکی اش هم برام مهمه.
    ثانیا نظر شما و سایر عزیزان راجع به مدل های زیر:
    Acer -Aspire E1-571 i5
    HP Probook 4540

TNX
    دوست عزیز اگه شما میخواین که بین 3 تا 4 میلیون پول بدین که اصلا دنبال acer-aspire e1-571 i5 و hp probook 4540 نرین من قبلا یه پستی نوشته بودم که اگه بخونین خیلی بهتون کمک میکنه تا درک کنین که بین 2 هسته ای و 4 هسته ای چقد فرقه یا بین i7 و i5 و خیلی چیزهای دیگه رو میفهمین.شاید الان شما با بودجه ای تا 3 میلیون هم لپ تاپی پیدا کنین که جوابگوی شما باشد ولی من یه نظری دارم اونم اینه که به نظر من تو این دوره و زمانه ادم هر چی بیشتر بتونه پول پایه تکنولوژی بده بهتره و حالا که شما پول دارین سعی کنین چیز خوب بگیرین تا برای چند ساله دیگه هم براتون بمونه و مجبور به عوض کردنش نباشین.من باز هم چای حرفه خودم هستم و میگم همون لپ تاپ هایی که نام بردم خوبه.البته اینم بگم که لپ تاپ n46vz قیمتی حدود 3300 داره.من باز هم براتون میگردم اگه چیزی دیدم براتون پست میزارم.اینم ادرس اون پستی هست که نوشتم: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Capital; 08-08-2013 at 19:33.

6. این کاربر از Capital بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه behrooztahmasbi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام

دوستان چند وقتیه به سرم زده ایسوس 15.6 اینچی ام رو با
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    (i7 2630. GF GT 550M 2GB. 8GB. Bluray) بفروشم به جاش یدونه MacbookAir2013 با مشخصات (i7 Haswell. intel5000. 8GB. 256 SSD. 13) بخرم.

کل کاری که با لب تاپ دارم یخرده برنامه نویسیه و عمدتا برنامه های تحلیلی (مهندسی عمران) مثل SAP2000 & SAFE & ETABS & CAD ... زیاد اهل بازی نیستم و اوقات فراغت هم اینترنت و فیلم!!!

این رو هم اضافه کنم طراحی، وزن،سهولت حمل و البته عمر باطری فوق العاده MacbookAir نظرمو جلب کرده!

شما رو به خدا راهنماییم کنید که اصلا این کار عاقلانس؟ بعدا پشیمون نمیشم؟

ممنون از توجهتون
    ...

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

(i7 2630. GF GT 550M 2GB. 8GB. Bluray) بفروشم به جاش یدونه MacbookAir2013 با مشخصات (i7 Haswell. intel5000. 8GB. 256 SSD. 13) بخرم.

کل کاری که با لب تاپ دارم یخرده برنامه نویسیه و عمدتا برنامه های تحلیلی (مهندسی عمران) مثل SAP2000 & SAFE & ETABS & CAD ... زیاد اهل بازی نیستم و اوقات فراغت هم اینترنت و فیلم!!!

این رو هم اضافه کنم طراحی، وزن،سهولت حمل و البته عمر باطری فوق العاده MacbookAir نظرمو جلب کرده!

شما رو به خدا راهنماییم کنید که اصلا این کار عاقلانس؟ بعدا پشیمون نمیشم؟

ممنون از توجهتون
    ...
    اگه میشه مدل دقیق لپ تاپ تون رو که میخواین بخرین رو بگین تا بهتون بگم کار درستیه یا نه؟ ولی در کل میتونم بهتون بگم که گرفیک Intel hd 5000 کلا گرافیک قوی نیست.
    Last edited by Capital; 08-08-2013 at 23:33.

9. این کاربر از Capital بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

گرفیک Intel hd 5000 کلا گرافیک قوی نیست.
    بله 99 در صد تردید منم همینه ... چون لب تاپ فعلیم گرافیک به نسبت شاخی(
    GF GT 550M 2GB
    ) داره!!! و به غیر از اون دیگه ایر برتره
    شاید این جملم یه کمی ساده انگاری باشه ...ولی... میشه بفرمایید اگر به گرافیک فعلیم (
    GF GT550M 2GB) کارایی گرافیکی 100 در صد بدیم قدرت Intel hd 5000 حدود چن درصد میشه؟؟؟!

اگه میشه مدل دقیق لپ تاپ تون رو که میخواین بخرین رو بگین تا بهتون بگم کار درستیه یا نه؟

اگر براتون امکان داره حدود قیمتش توی ایران هم لطف کنید.
    Last edited by behrooztahmasbi; 09-08-2013 at 15:11.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

...
    آقا میتونم بپرسم چرا میخوای مدل به این خوبی (Asus) رو بفروشی؟ دلیل خاصی داره؟
    در ضمن به نظرت مانیتور 15.6 اینچ برای کارهای عمرانی و نقشه و... بهتر از 13 نیست؟
    Last edited by mostafa ace; 11-08-2013 at 09:27.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

...شاید الان شما با بودجه ای تا 3 میلیون هم لپ تاپی پیدا کنین که جوابگوی شما باشد ولی من یه نظری دارم اونم اینه که به نظر من تو این دوره و زمانه ادم هر چی بیشتر بتونه پول پایه تکنولوژی بده بهتره و حالا که شما پول دارین سعی کنین چیز خوب بگیرین تا برای چند ساله دیگه هم براتون بمونه و مجبور به عوض کردنش نباشین.من باز هم چای حرفه خودم هستم و میگم همون لپ تاپ هایی که نام بردم خوبه.البته اینم بگم که لپ تاپ n46vz قیمتی حدود 3300 داره.من باز هم براتون میگردم اگه چیزی دیدم براتون پست میزارم.اینم ادرس اون پستی هست که نوشتم: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    البته من الزامی ندارم که حتما تا ای بودجه (3.5 الی 4.7) خرج کنم. ولی به دلایل که دوستان اشاره کردند نظر اولیه ام برند اپل بود (سهولت حمل و نقل، دوره طولانی مصرف باتری، OS و...).
    به هر حال ممنون میشوم اگر مدلهای دیگری که مناسب میدانید معرفی کنید.

تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

آقا میتونم بپرسم چرا میخوای مدل به این خوبی (Asus) رو بفروشی؟ دلیل خاصی داره؟
    در ضمن به نظرت مانیتور 15.6 اینچ برای کارهای عمرانی و نقشه و... بهتر از 13 نیست؟
    البته هنوز مطمئن نشدم!

ولی وزن عالی و مدت کارکرد باتری فوق العادش منو وسوسه کرده
    وقتی به نوع استفادم از لب تاپ تو این چن وقته نگاه میکنم! مبینم که کلا شاید سه چهار تا بازی باهاش کرده باشم که اگر هم نمیکردم مهم نبود!!!
    بلوری سیستم هم از بس باهاش کار نکردم اصلا یادم رفته بود دکمه باز شو کجاس!
    از این همه پرت روی سیستمم هیچ استفاده نکردم
    و ...

صفحه 1 از 9 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •