تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 11 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 109

نام تاپيک: بررسی ایرفونهای زیر 200 هزارتومان بازار ایران

داره خودمونی میشه Xenon360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

نه داداش ... خواهش میکنم .. این چه حرفیه ... بسیار ممنون از اینکه پاسخگو بودی ...

والا من ایرفون حرفه ای نداشتم ... اما از ایرفون Galaxy Note 1 یا 2 (فرقی ندارن ) استفاده میکنم ...

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نسبتا از صداش راضیم اما فک میکنم باید بهتر از این باشه هدفونم ... چون فکر میکنم کیفیت قبل رو نداره انگاری دیگه...
    داداشم اما تا حالا 2 تا صدا رو شنیدم از هدفونها ... دوستم Creative ep630i داره به گوشیم که وصل کردم ... صداش باز تر از ایرفون خودم هست (اینو دوست دارم) ... و بسیار بلند تر ... اما تو ولوم های بالا کم میاورد و خش خش میکرد ... روی گوشی خودم بیسش کم هست ... و بیس لاین توی موزیک رو کم جلوه میده ... یعنی کم تر از ایرفون خودم اما صدای واضح تر و تفکیک صدای 15 درصد بهتر ...

اما چیزی ایرفون بعدیم Klipch S4 هست که دوسال پیش روی آیپاد تاچ صداشو شنیدم ... اصلا خوشم نیومد ... صدای بلندی داشت ... اما به اندازه ای که صدای بیس و Bass line (مخصوصا بیس لاین) رو میشنیدم صداهای دیگه رو نمیشنیدم ... اصلا گم بود صداهای دیگه ... انگار از اون ته ها میومد ...

یدونه سنهایزر هم که مدلش دقیقا یادم نیست رو پارسال تست کردم ... اون موقع که دلار هنوز به 2000 تومن نرسیده بود قیمتش 100.000 بود ... صداش دقیقا مثل همین ایرفون سامسونگم بود ... البته سورسم تبلت Galaxy tab 7.7 بودش ...

دوست دارم بیس بیشتر از ep630i باشه و کمتر از Klipch S4 ... و اینکه صداهای دیگه رو واضح پخش کنه ... طوری که صداها گم نشن توی آهنگ وقتی که لایه های صدا تعدادشون بالا میره . چون من Trance گوش میدم و توی این سبک از لایه های زیاد صدا استفاده میشه ... میخوام این لایه ها واضح شنیده بشن و تو ولوم بالا گم نشن این لایه ها ... و اینکه بیس زیاد نزنه این لایه ها ... و صداها رو گم کنه توی آهنگ ...

ببخشید سرتون رو در آوردم ... معذرت می خوام ...
    Last edited by Xenon360; 28-10-2013 at 18:33.

2. 2 کاربر از Xenon360 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن MP3 Player t-jays's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

^^^^^^^^
    بسیار هم خوب
    فقط برای جواب نهایی یکی از ترکهایی که مد نظرت هست رو برام اپلود کن یا لینک دانلود بده
    موفق باشید.

4. 2 کاربر از t-jays بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

حتما ... اجازه بدید رو چشم ...

6. این کاربر از Xenon360 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شیراز
    Last edited by Xenon360; 28-10-2013 at 23:13.

8. 4 کاربر از Xenon360 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

^^^^^^^^^^^
    3تا از ترکهایی که دادید رو با t-jays one تست کردم
    کاملا با این سبک همخوانی داره(حداقل در این رده ی قیمتی)
    یک نکته ی خوبی که این ایرفون داره بیسش بر خلاف اکثر ایرفونهای این رده پانچی هستش
    که باعث میشه برای سبک شما که سرعت زیادی داره بهتر عمل کنه
    اگر دیدید مدلهای بالاتر هم مثل t-jays 2 در رده ی قیمتیتون هستند میتونید تهیه کنید.
    موفق باشید.

10. 4 کاربر از t-jays بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

^^^^^^^^^^^
    3تا از ترکهایی که دادید رو با t-jays one تست کردم
    کاملا با این سبک همخوانی داره(حداقل در این رده ی قیمتی)
    یک نکته ی خوبی که این ایرفون داره بیسش بر خلاف اکثر ایرفونهای این رده پانچی هستش
    که باعث میشه برای سبک شما که سرعت زیادی داره بهتر عمل کنه
    اگر دیدید مدلهای بالاتر هم مثل t-jays 2 در رده ی قیمتیتون هستند میتونید تهیه کنید.
    موفق باشید.
    ممنون واقعا لطف کردی ...
    فقط چنتا سوال

بعضی از دوستان برند AKG رو پیشنهاد دادن ... در کل این برند رو چطور می بینید برا این سبک؟

یعنی اگر مسئله ی قیمت نباشه t-jays 2 رو گیرم بهتر از تی جیز 1 هست؟

و اینکه توی ررسی تی جیز 1 نوشتی که صدای بسته و تاریک ... میخوام بدونم صداش بسته و تاریک تر از Creative ep630i هست؟

بعد بیی پانچی یعنی چی ؟ چطوریه؟

و اینکه به راحتی ارجینالش گیر میاد؟ مدل فیک هم هست توی بازار؟

سوال آخرم هم اینه که فروشگاه اینترنتی معتبری هست که ارجینال این ایرفون ها رو بفروشه؟ با تشکرات فراوان ...

تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ممنون واقعا لطف کردی ...
    فقط چنتا سوال

بعضی از دوستان برند AKG رو پیشنهاد دادن ... در کل این برند رو چطور می بینید برا این سبک؟

یعنی اگر مسئله ی قیمت نباشه t-jays 2 رو گیرم بهتر از تی جیز 1 هست؟

و اینکه توی ررسی تی جیز 1 نوشتی که صدای بسته و تاریک ... میخوام بدونم صداش بسته و تاریک تر از Creative ep630i هست؟

بعد بیی پانچی یعنی چی ؟ چطوریه؟

و اینکه به راحتی ارجینالش گیر میاد؟ مدل فیک هم هست توی بازار؟

سوال آخرم هم اینه که فروشگاه اینترنتی معتبری هست که ارجینال این ایرفون ها رو بفروشه؟ با تشکرات فراوان ...
    خوب برند akg فقط یه مدل داخل گوشی در ردهی شما من می شناسم که اونم k375 هست
    که اونم فعلا بررسی ازش در نیومده و نمیشه نظر قطعی رو داد. ولی جنس صدای akg کلا حالت نسبتا سردی داره
    بله مدلهای بالاترش کیفیت بهتری دارند ضمن اینکه اختلاف قیمتشون هم اندکه
    نه صداش مقداری از ep630 بازتره ضمن اینکه بیس کریتیو بومیه و این بیش پانچیه
    بحث طولانی هست تفاوت این دو ولی به صور کوتاه
    بیس یومی صدایی شبیه به wooooooom تولید خواهد کرده
    ,ولی بیس پانچی صدایی شبیه bam
    برای مثال وقتی به طبلهلی بزرگ ضربه ی محکمی رو وارد می کنید موج تولید شده به سرعت میرا نمیشه و تا مدتی رزونانس داره
    ولی وقتی به طبلهای کوچکتر ضربه می زنید صدای ایجاد شده در مدت کوتاهتری از بین میره.
    این تفاوت باعث میشه که بعضا ما فکر کنیم که بیس بومی مقدار پایینتری از فرکانس رو پخش میکنه ولی معمولا بیس بومی داره مقداری از فرکانسها رو با هم تولید می کنه (ضمن اینکه توضیح علمی اینکه این مجموعه از فرکانسها خودشون چه فرکانسی رو تولید می کنند هم کار سختیه)
    ولی اگر بخوایم بگیم بیس بومی بهتره یا پانچی بستگی به سلیقه ی شخصی و سبک موسیقی داره
    برای سبکهای که سریع هستند مثل الکترونیک و متال و غیره.... بیس پانچی بهتره چون زود محو میشه و اجازه می ده که بیس با اهنگ همراه بشه و خودش رو به اون برسونه
    ولی برا سبکهای اروم مثل پاپ و رپ و کلاسیک و ... بیس بومی هم باشه مشکلی نداره چون سرعت اهنگ پایینه
    ضمن اینکه بیس بومی تا حدودی باعث میشه که حرکت درایور کنترل نشده باشه و فرکنسهایی مانند مید رو هم تحت تاثیر قرار خواهد دارد
    من فروشگاهی رو نمیشناسم متاسفانه ولی پاساژ پایتخت زیاد دیدم
    ضمن اینکه فکر نمی کنم اصلا تقلبی داشته باشه چون اصلش هم خیلی شناخته شده نیست و فروش نداره
    موفق باشید.

13. 9 کاربر از t-jays بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

آقا خیلییی ممنون و بسیار بسیار ممنونم بابت توضیحات مکمل... بسیار استفاده بردم و اطلاعات کاربردی ای بود
    بازم ممنون...
    من شیراز هستم ... انشاالله بگردم ببینم توی شیراز میتونم پیدا کنم یا نه ...
    اگر دیدم تفاوت قیمت زیادی نیست بین مدل شماره ی ۱ و ۲ خوب همون ۲ رو میگیرم ک میگید بهتره ...
    و اینکه میگید صداش از ep630i باز تره ک واقعا خوبه ...
    داداش خیلی لطف کردی ازین ک وقتت رو در اختیار من گذاشتی...
    بسیار ممنون و مچکرم...

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4

15. این کاربر از Xenon360 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    من یک هدفون می خوام که نویز ایزولیتینگ بالایی داشته باشه و در عین حال سری های نرم و راحتی داشته باشه
    میخواستم ببینم از موارد زیر کسی تجربه ای داره (کیفیت صدا هم قطعا مهمه)
    SHE6000,SHE8000,SHE9000 و SHS8100
    تمام گزینه هام فعلا فیلیپسه البته از این مدل های t-jays هم خیلی خوشم اومد ولی من تو بازار ندیدم ضمنا من مشهدم اگر شماره ای از مغازه ای که داره دوستان بدن ممنون میشم
    توی رنج 100 تومن موشی هم یکی دو مدل داره و پاناسونیک هم بد کار نکرده اگر دوستان تجربه ای دارن ممنون میشم در اختیار بذارن

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام

من she6000 دارم.
    قابلیت نویز کنسلینگ رو اصلا نداره.برا پیاده روی خوبه. چون صدای ماشینا رو مشنوی.
    پشت ایرفون سه تا سوراخ داره که صدای ایرفون به صورت واضح از اون سوراخا بیرون میره.
    ولی در عوض این سوراخا باعث شدن بیسش خیلی قوی باشه. طوری که اگه سوراخا رو با دست بگیرین بیسش به 1/3 میرسه.
    فرکانس پایین رو خیلی عالی جواب میده و بیسش یکم ویبره داره.فرکانس بالا رو تقریبا خوب و نرمه..فرکانس میانی متوسط هستش.
    تفکیک خوبی داره.
    نرم هستش و گوش رو اذیت نمیکنه.( بر عکس چیزی که خیلی ها تو امازون میگفتن )
    در کل اگه به بیس سنگین علاقه داری سراغ این ایر فون یا ایرفون هایی که روشون سوراخ داره برو. معمولا ایر فون های نویز کنسلینگ بیس خوبی ندارن.

این ایرفون رو با ایرفون فابریک نوکیا n73me مقایسه کردم و حدود 10 درصد ازش بهتر بود.مخصصا فرکانس های بالا رو خیلی بهتر از اون اجرا میکرد.

18. 4 کاربر از bijandarbari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •