تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 11 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 109

نام تاپيک: بررسی ایرفونهای زیر 200 هزارتومان بازار ایران

کاربر فعال انجمن MP3 Player t-jays's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

نظری راجع به اون سنهایزر ندارید؟

اگه بیس زیاد برام مهم نباشه همون سونی بهتر از سنهایزر مورد نظر و اون کریتیو هست؟

من میخوام بهترین رو انتخاب کنم..آیا واقعا میشه از بین سونی و سنهایزر و کریتیوی که گفتید مقایسه ای انجام داد ؟

190 تومن واقعا نمیخوام هزینه کنم وگرنه x300 میگرفتم
    اگر مقدار بیس براتون مهم نباشه از لهاذ تکنیکی سونی به راحتی با ایرفونهایی تا دو برابر قیمتش رقابت میکنه
    مخصوصا در قسمت مید سونی خیلی خوب خودشو نشون میده
    سنهایزر و کریتیو بیس قوی تری دارند ولی در بقیه ی بازه ی فرکنسی از سونی عقب هستند.
    در کل این مدل سونی به مقدار کمی موجود شده و انتخاب بسیار خوبی هست
    یعنی اگر مقدار بیس کمش نسبت به بقیه ی ایرفونهای این رده برای ما کم اهمیت باشه بهترین انتخاب در بین تمام ایرفونهای این رده همین ایرفون خواهد بود
    موفق باشید.

2. 3 کاربر از t-jays بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه h.khafan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

Ali_softcenter عزیز..کاملا نکاتی ک تی جیز عزیز گفتن درسته در مورد xba-1 (ک گویا xba-10 اپدیت همین مدل هست) . فقط من تجربه ی شخصیم رو اضافه کنم ...صدا خیلی خیلی پر جزییات پخش میشه توسط این ایرفون ..بیس صدا بعد از مدتی استفاده کاملا راضی کنندس (بازم شخص به شخص فرق میکنه) اما صدای هدفون خیلی مواقع برای من تیز بود(نمیدونم چی میکن بهش ..هارشی؟؟) و منفی ترین نکته دراز بودن سری ایرفون هست که قراره توی گوش جا بگیره... من هر 2 یا 3 دقیقه یکبار با دست توی گوشم سفتش میکردم ..مخصوصا موقع قدم زدن... همش حس افتادن داره..... البته من گوشام یک مقداری کوچیکه (بقیه اینطور میگن!)! ممکنه توی گوش بقیه افراد خوب وایسه...

به نظرم خوش گوش بودن هدفون هم خیلی مهمه که تو این زمینه من به xba-10 نمره خوبی نمیدم... cx300 از اونجایی که شباهت زیادی به ep600 داره مطمعنا توی خوش گوش بودن رو دست نداره (با کمی اغراق البته)

نهایتا xba-1 ما گم شد :|

موفق باشید.
    Last edited by h.khafan; 15-12-2013 at 23:28.

4. 4 کاربر از h.khafan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت tigersaman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

shs 8100 فیلیپس داشتم بیسش کم بود ولی عاشقش بودم تا گم شد :| بعد she6000 خریدم که بیسش زیاد بود صدا یه حالت محو شدن داشت برام توی موزیکای تند ( که زیاد گوش می دم ) کلا صدای " زیر رو مشکل داشت " که خب اونم امشب دزدین ازم :| پیشنهاد بدین لطفا تا 100- 120 ... نظر خودم روی SHE 9000 فیلیپسه
    Gothic metal و symphonic metall هم زیاد گوش می دم و البته در برخی موارد هم Heavy و Alt.
    Last edited by tigersaman; 18-12-2013 at 23:55.

6. این کاربر از tigersaman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

Ali_softcenter عزیز..کاملا نکاتی ک تی جیز عزیز گفتن درسته در مورد xba-1 (ک گویا xba-10 اپدیت همین مدل هست) . فقط من تجربه ی شخصیم رو اضافه کنم ...صدا خیلی خیلی پر جزییات پخش میشه توسط این ایرفون ..بیس صدا بعد از مدتی استفاده کاملا راضی کنندس (بازم شخص به شخص فرق میکنه) اما صدای هدفون خیلی مواقع برای من تیز بود(نمیدونم چی میکن بهش ..هارشی؟؟) و منفی ترین نکته دراز بودن سری ایرفون هست که قراره توی گوش جا بگیره... من هر 2 یا 3 دقیقه یکبار با دست توی گوشم سفتش میکردم ..مخصوصا موقع قدم زدن... همش حس افتادن داره..... البته من گوشام یک مقداری کوچیکه (بقیه اینطور میگن!)! ممکنه توی گوش بقیه افراد خوب وایسه...

به نظرم خوش گوش بودن هدفون هم خیلی مهمه که تو این زمینه من به xba-10 نمره خوبی نمیدم... cx300 از اونجایی که شباهت زیادی به ep600 داره مطمعنا توی خوش گوش بودن رو دست نداره (با کمی اغراق البته)

نهایتا xba-1 ما گم شد :|

موفق باشید.
    ممنون عزیز...

خب اینجوری بد شد! چون منم گوشام کوچیکه و بزرگ نیست! و ممکنه برای منم دردسر بشه...

چه کنیم الان؟

آخر فروم باز tonypb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Usa

پيش فرض

دوستان کسی میدونه xba 10 تو اصفهان از کجا میتونم بگیرم؟
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان.من یه هدفون میخوام که صداش کیفیت خوبی داشته باشه.زیر 100 تومن.ممنون میشم کسی کمکم کنه

تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :

قیمت:85 هزار تومان(2014/1/19)
    درایور داینامیک، مقاومت 16 اهم، حساسیت 104 دسی بل، پاسخ فرکانسی 6hz تا 24khz
    وسایل جانبی(1/5): در بسته بندی این هدفون فقط 3 سایز سری موجود هست، که حداقل وسایل جانبی همراه هر ایرفون محسوب میشه.
    کیفیت ساخت(3/5):سیم مقداری به نظرم جنس خشکی داره و مقداری هم نازکه. در قسمت خود ایرفون کیفت ساخت نسبتا بالاست و بستها هم با کیفیت به نظر می رسند، و در قسمت سوکت کاملا تقویت شده هستند تا نگرانی ها را در رابطه با قطعی کابل به حداقل برسونه.
    کلا در این قسمت به غیر از کابل بقیه ی موارد رضایت بخش هستند.
    ایزولیشن(3.5/5): در این قسمت با اینکه انتظار داشتم با ایزولیشن متوسطی رو به رو بشم بر خلاف انتظارم ایزولیشن رو کاملا مناسب دیدم. سری این ایرفون به صورت دو مرحله ی هستش و میتونید در هر دو حالت قرارش بدید که البته در حالتی که سری بیشتر در نازل فرو می رفت هم ایزولیشن بهتری داشت و هم بهتر داخل گوش می ایستاد.

میکروفونیک(3/5): میکروفونیک مقدار نسبتا زیادی داره ولی یکی از ویژگی های جالب این ایرفون این هستش که با استفاده از بستی که داره سیم از پشت گردن رد میشه که باعث میشه مقدار میکروفونیک مقدار کمتری به خودش بگیره.

راحتی(3/5): ایرفونها در اکثر موارد بسیار راحت هستند. ولی در مواردی که کشیدگی به سیم وارد میشه به علت طراحی این ایرفون این کشیدگی فشار خودش رو به دیواره ی گوش وارد می کنه که در مواردی درد اور خواهد بود. بهترین راهکار برای این مورد استفاده از بست پشت گردنی کابل هستش تا هدفون محکم در جای خودش قرار بگیره.

صدا(6/10):
    این ایرفون همیشه جزو ایرفونهایی بوده که در ردهی قیمتی خودش به افراد مختلف توصیه میشده. علات این محبوبیت در سبک صدای این هدفون و قیمت مناسب اون نهفتست.
    این هدفون دارای بیس قدرتمند و تقوت شده هستش که برای دوستانی که به دنبال بیس متعادل هستند به هیچ عنوان مناسب نخواهد بود.
    بیس بیشتر تمایل به بومی بودن داره تا پانچی بودن ، البته این قضیه بیشتر حالت سلیقه ای داره. البته بومی بودن بیس باعث میشه که در این زمینه برای موسیقی هایی که سرعت بالایی دارند t-jays one ایرفونی بهتری باشه تا hje350. البته مقایسه ی این دو ایرفون با این تفاوت قیمتی اصلا عادلانه نیست. در مقایسه با giriffin بیس حالت کنترل شده تری داره و جزئیات بیس به طرز بهتری اجرا می شوند.
    مید حالت نسبتا فورواردی داره البته نه در اون حدی که بخواد با earpod مقایسه بشه. به نظر من در این قسمت باید در همون جایی قرار داشته باشه که قرار داره و به ترتیبی tune شده تا رنج وسیعی از سلیقه ها را راضی نگه داره. ابته به نظرم کیفیت مید به خوبی بیس نیست که باعث میشه تا صدای خواننده حالت شفافی نداشته باشه و مقداری مبهم به نظر بیاد. و به طور کلی هدفون در این قسمت هدفون در بازپخش جزئیات متوسط عمل میکنه و بعضی از جزئیات رو پخش نمیکنه.
    های مقدار مناسبی داره که باعث میشه از سایه ی بیس بر روی پاسخ فرکانسی کاسته بشه. های در عین اینکه مقدار خوبی داره کنترل خوبی هم داره که باعث میشه هیچگاه صدای هارشی تحویلتون نده.
    ساند استیج اون در حدود ایرفونهای رده ی قیمتی خودش است. ولی ایمجین و تفکیک ساز نسبت به ایرفونهای هم رده ی خودش خیلی بهتره که باعث میشه با دقت بیشتری بتونید جای دقیق نوازنده ی مورد نظرتون رو بر روی صحنه پیدا کنید.

ارزش(9/10):
    این ایرفون یکی از با ارزشترین ایرفونهای این تاپیک محسوب میشه. تنها افرادی که این ایرفون مناسب اونها نخواهد بود افرادی هستند که به دنبال بیس متعادل هستند و یا موسیقی انها سرعت بالایی دارد. این ایرفون برای سبکهایی مثل pop و rap بهترین بازده رو خواهد داشت هرچند که ممکنه شفافیت پایین فرکانسهای میانی و بالایی تا حدودی اذیت کننده باشه. این ایرفون همچنین قابلیت هایی مانند رد کردن کابل از پشت گردن را داراست که در مواردی بسیار سودمند خواهد بود، مخصوصا برای افرادی که ایرفون رو برای تمرینات ورزشی استفاده می کنند. نکته ی مهم این قسمت اینه که این ایرفون در هیچ یک از قسمت ها بهترین نیست ولی همینکه ضعف بزرگی نداره باعث میشه تا برای رنج وسیعی از مصرف کنندگان توصیه بشه.

نکات مثبت: کیفیت ساخت بالای ایرفون، کیفیت کلی صدا با توجه به قیمت مناسب
    نکات منفی:بیس قوی ، راحتی متوسط، کیفیت متوسط فرکانسهای مید

با تشکر فراوان از کاربر گرامی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای اینکه این هدفون رو مدتی در اختیار بنده قرار دادند.
    Last edited by t-jays; 19-01-2014 at 13:37.

11. 16 کاربر از t-jays بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای تالکین

پيش فرض

سلام
    جناب t-jays لطف میکنید ایرفون creative ep-630 رو هم مورد بررسی قرار بدین ؟! ممنون

تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    جناب t-jays لطف میکنید ایرفون creative ep-630 رو هم مورد بررسی قرار بدین ؟! ممنون
    سلام
    متاسفانه این ایرفون رو خودم ندارم
    ولی در صورت موجود شدن حتما بررسی خواهم کرد.
    موفق باشید.

داره خودمونی میشه Xenon360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام

خوب بالاخره منم بعد از فراز و نشیب هایی که باهاش مواجه شدم ... موفق به خرید یک فروند ایرفون t-JAYS Three شدم ... به قیمت ۳۴۵ هزار تومن

از کاربر محترم t-jays عزیز که منو تمام کمال راهنمایی کردن و وقت گذاشتن مچکرم ... در حق من لطف زیاد داشتن ... تشکر ویژه از ایشون دارم ...

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب اینم از جعبه ...

من در حدی نیستم که بخوام ریویوی خاصی انجام بدم ... اما خوب در حد درک و فهمم نظراتم رو میگم ...

راجع به ایرفون بگم که بسیار خوشکل ... هم از لحاظ طراحی و هم از لحاظ راحتی ...
    کاملا درون گوش جا میگیره و برای استفاده ی طولانی مدت مشکلی بوجود نمیاره ... اما بعد از یک ساعت کم کم غضروفای گوش شروع ب درد اومدن میکنن .‍..

راجع به صدا بگم همونطور که t-jays عزیز قبلا گفتن که بیس از نوع پانچی هست ... کاملا تفاوت با ایرفون قبلیم رو میشه حس کرد ... به نظر بیسش کمتر میاد ... اما من شاید چون گوشم عادت کرده به بیس بووومی برا همینه که به نظرم بیسش کمه ...به نظرم این مشخصه بیشتر سلیقه ای باشه ...

راجع به تفکیک بگم که واقعا صداها رو خوب تفکیک میکنه ... و قشنگ معلومه که لایه های صدا ها رو مجزا پخش میکنه ... انگار یکی صداها رو جدا کرده و هم زمان داره پخش میکنه و هیچ کدوم برا صداهای دیگه مزاحمت ایجاد نمیکنهو تداخلی صورت نمیگیره ... مید به نظرم خوبه ... اما های یذره تو فرکانس های بالا اذیت میکنه ... یذره البته ...

یک نکته که میخوام بگم اینه که وقتی به لپتاب وصل میکنم صداش خیلی فرق داره تا سورس خودم که گوشیم باشه HTC One S ... وقتی به لپتاب وصلش میکنم صداش بم میشه و کیفیت افت میکنه ... اصلا قابل مقایسه با سورسم نیست ... اما ایرفون قبلیم هیچ فرفی نمیکرد بین سورسم و لپتاب ... حتی ۱۰ درصد هم با ایرفون قبلیم میشه گفت بهتر بود ... دلیلشو واقعا نمیدونم ...

کیف بسیار شیک و خوشکلی داره ... اما کوچیکه به نظر من ... و اگه قرار باشه خود ایرفون با سیم افزایش طولش درون کیف قرار بگیره ... جا نمیشه ... خود ایرفون بدون کابل افزایش طول هم ب زور میره تو و فشار زیادی به کابل خود ایرفون میاد که منو نگران میکنه که نکنه چند مدت دیگه اتصالی یا قطعیو وصلی ب وجود بیاد ....

در کل از ایرفون راضیم ... اما قیمتش زیاده لا مصب ... و به نظر شخصیم قیمتش نسبت به صدای ایرفون بالاتره ... حدود ۲۵۰ هزار تومن میرزه به نظرم ...نسبت به قیمت Creative ep630i میگم ... اما خوب من صدای اکثر ایرفونا رو نشنیدم و نمیتونم درست مقایسه کنم که ببینم فلان ایرفون نسبت به قیمتش میرزه یا نه ...

اما مهم اینه که ازش لذت می برم ...
    بازم ممنون از t-jays عزیییز ...
    Last edited by Xenon360; 22-01-2014 at 18:44.

15. 10 کاربر از Xenon360 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 6 از 11 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •