تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 11 اولاول ... 67891011 آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 109

نام تاپيک: بررسی ایرفونهای زیر 200 هزارتومان بازار ایران

پروفشنال Memonex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

آقا من موزیک های با تمپوی بالا فقط سبک های Psytrance و Goa Trance گوش میدم و دیگر هیچ واقعا نمیدونم چه ایرفونی بگیرم که به نسبت قیمتش بهترین باشه البته عرض میکنم خدمتتون من اصلا از بیس اغراق شده خوشم نمیاد میخوام همون چیزی باشه که هست و اهنگساز دقیقا ساخته و در عوض تفکیک صدا، فلت بودن و جزییات خیلی برام مهم هست. ضمنا اهنگسازی هم میکنم و اگه بتونه تو میکس و مستر صداها یکم بهم کمک کنه خیلی عالی میشه هزینه هم زیاد نمیتونم بکنم تا همون 200 هم واسم زیاده

الانم با هدفون گالاکسی اس تری دارم گوش میدم اولش بیسشو زیاد حس کردم ولی مدتیه واسم عادی شده چون تا حالا ایرفون دیگه ای نداشتم نمیدونم بیسو زیاد نشون میده یا نه، جزییاتش هم بد نیست ولی دنبال بهتر از اینم

اینم یه نمونه از اهنگایی که گوش میدم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا اساتید عزیز لطف کنن بگن چه چیزی برای من مناسبه

ممنون
    کسی نیست جواب سوال ما رو بده؟ لطفا تو تاپیک اسپم نکنید!!

2. این کاربر از Memonex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن MP3 Player t-jays's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

آقا من موزیک های با تمپوی بالا فقط سبک های Psytrance و Goa Trance گوش میدم و دیگر هیچ واقعا نمیدونم چه ایرفونی بگیرم که به نسبت قیمتش بهترین باشه البته عرض میکنم خدمتتون من اصلا از بیس اغراق شده خوشم نمیاد میخوام همون چیزی باشه که هست و اهنگساز دقیقا ساخته و در عوض تفکیک صدا، فلت بودن و جزییات خیلی برام مهم هست. ضمنا اهنگسازی هم میکنم و اگه بتونه تو میکس و مستر صداها یکم بهم کمک کنه خیلی عالی میشه هزینه هم زیاد نمیتونم بکنم تا همون 200 هم واسم زیاده

الانم با هدفون گالاکسی اس تری دارم گوش میدم اولش بیسشو زیاد حس کردم ولی مدتیه واسم عادی شده چون تا حالا ایرفون دیگه ای نداشتم نمیدونم بیسو زیاد نشون میده یا نه، جزییاتش هم بد نیست ولی دنبال بهتر از اینم

اینم یه نمونه از اهنگایی که گوش میدم

حالا اساتید عزیز لطف کنن بگن چه چیزی برای من مناسبه

ممنون
    خوب حقیقتش با این شرایط یه کم توصیه به شما مشکله
    اگر بتونید ایرفونهای t-jays رو بگیرید ایرفونهای خوبی هستند
    در مورد اهنگ سازی هم معمولا ایرفون بسیار کم کاربر هستند
    ولی برای اهنگسازی از هدفونهایی با صدای فلت معمولا استفاده می شوند که من تنها مدلی که دیدم توی ایران صدای فلت داشت akgk370 بود که اون هم الان دیگه موجود نیست
    و یک مدل دیگه از akg هم الان توی بازار دیدم ولی اطلاعی از صداش ندارم
    در هر صورت من هدفون s3 رو موجود دارم گوش میکنم و بهت میگم که ایا اصلا ارزش داره که update بکنی یا نه

امروز هدفون Sony xba-10 رو خریدم تا الان فقط میتونم بگم تریبل وحشتناک
    با گذشت زمان براتون خیلی بهتر خواهد شد.
    موفق باشید.

4. 3 کاربر از t-jays بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Memonex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

خوب حقیقتش با این شرایط یه کم توصیه به شما مشکله
    اگر بتونید ایرفونهای t-jays رو بگیرید ایرفونهای خوبی هستند
    در مورد اهنگ سازی هم معمولا ایرفون بسیار کم کاربر هستند
    ولی برای اهنگسازی از هدفونهایی با صدای فلت معمولا استفاده می شوند که من تنها مدلی که دیدم توی ایران صدای فلت داشت akgk370 بود که اون هم الان دیگه موجود نیست
    و یک مدل دیگه از akg هم الان توی بازار دیدم ولی اطلاعی از صداش ندارم
    در هر صورت من هدفون s3 رو موجود دارم گوش میکنم و بهت میگم که ایا اصلا ارزش داره که update بکنی یا نه

با گذشت زمان براتون خیلی بهتر خواهد شد.
    موفق باشید.
    دست شما درد نکنه من واقعا به نظرات کارشناسی شما ایمان دارم، چون akgk370 موجود نیست اگه بعدا ایرفون خوبی پیدا کردید حالا بالاتر از 200 تومن چیزی که به نسبت قیمتش بیارزه با بیس متعادل و جزییات بالا (نسبتا فلت نه کامل) بهم بگید شاید بعدا که پول بیشتری دستم اومد بتونم بگیرم. شما که استادید طبق فرمایش خودتون اون اهنگی که گذاشتم انشالله هر موقع وقت شد با S3 گوش کنید که صداش ارزیابی بشه چون این خیلی به من کمک میکنه که بدونم صداقت فلت بودن و صدای این ایرفون نسبت به مدل های تو بازار مثلا همین T-Jays در چه حدی هست.

البته من برای اهنگسازی یه هدفون مانیتورینگ خوب مثل AKG K702 یا DT880 Pro حتما نیاز دارم ولی میخوام علاوه بر اون یه ایرفون خوبم در کنارش باشه چون اصلا نمیتونم هیچ هدفونی رو بیشتر از 15 دقیقه تحمل کنم. از طرفی مشکل سر و صدا هم دارم به همین خاطر فعلا نمیتونم اسپیکر مانیتورینگ بگیزم.

ممنون
    Last edited by Memonex; 18-02-2014 at 03:42.

6. این کاربر از Memonex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Alishmas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوستان هدفون philips حدود 150 تومان چی پیشنهاد میدید ؟

بین xba-10 و Sennheiser CX 300-II Precision کدوم بهتره ؟
    Last edited by Alishmas; 19-02-2014 at 12:03.

آخر فروم باز Alishmas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوستان کسی تجربه Sennheiser CX 300-II Precision رو داشته ؟ میخوام ببینم چه ویزگی های داره و آیا نسبت به قیمتش ارزش داره ؟
    در مقایسه با sony xba-10 چطوره ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

سلام . من یه ایرفون تا 200 تومن میخوام. سبک راک و متال گوش میدم و شفافیت و تفکیک صدا مهم ترین ملاکمه. بیس خیلی مهم نیست. قبلا creative EP630 داشتم بنظرم بیسش یکم زیاده. ممنون میشم راهنمایی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سلام،
    من قصد خرید ایرفون JBL J22 رو دارم. هدفون قبلیم SHE7000 فیلیپس بود . راستش همین هدفونم هم کیفیتش به نظرم خوبه . صدایی شفاف و تریبل خوبی هم داره ، تو پخش جزئیات هم خوب عمل میکنه ولی میخوام یه هدفون بهتر بگیرم , و نمیخوام بعدا ببینم هدفونی که خریدم زیاد با این فیلیپسی که دارم تفاوت نداره ! موزیک هم سبک راک و متال گوش میدم. مشکل فیلیپس این بود که بخاطر تریبل زیادش تو سبک بلک متال واقعا اذیت میکرد، خیلی تیزه ! JBL J22 چطوره؟
    مرسی

آخر فروم باز meisam317's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

یه سئوالی از همه دوستان داشتم Creative ep630 بهتره یا Sony XB30EX ؟
    یه سوالی از همه دوستان داشتم Creative ep630 بهتره یا
    Sony XBA10 DR
    SONY -XB60EX
    Sony MDR-XB30EX Sony

؟ هدفون حدود 100 چي خوبه ؟ بيشتر تفكيك فركانس واسم مهمه
    Last edited by meisam317; 01-06-2014 at 09:49.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام
    اقا به نظرتون این واسه ورزش کردن خوبه؟؟
    کجا میشه پیداش کرد قیمش چقدره؟؟
    چیز ارزون تری هم سراغ دارید که مناسب ورزش باشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام،
    من قصد خرید ایرفون JBL J22 رو دارم. هدفون قبلیم SHE7000 فیلیپس بود . راستش همین هدفونم هم کیفیتش به نظرم خوبه . صدایی شفاف و تریبل خوبی هم داره ، تو پخش جزئیات هم خوب عمل میکنه ولی میخوام یه هدفون بهتر بگیرم , و نمیخوام بعدا ببینم هدفونی که خریدم زیاد با این فیلیپسی که دارم تفاوت نداره ! موزیک هم سبک راک و متال گوش میدم. مشکل فیلیپس این بود که بخاطر تریبل زیادش تو سبک بلک متال واقعا اذیت میکرد، خیلی تیزه ! JBL J22 چطوره؟
    مرسی
    سلام دوست عزیز
    من هم تو همین تاپیک در مورد JBL J22 سوال پرسیدم - ولی کسی راهنمایی نکرد
    ولی دل رو زدم به دریا خریدمش با قیمت 175
    جعبه و ظاهر خوبی داره
    اولش که ایرفون رو باز کردم از جعبه یکم جا خوردم- فک میکردم شبیه عکسایی که ازش دیده بودم نیس- اخه فک میکردم میکروفون داره
    نگو اونی که میکروفون داره J 22i بودش

ولی کم کم خوشم اومد ازش
    تفکیک صدای خوبی داره- یعنی وقتی صدا رو زیاد میکنی جزییات محو نمیشه و صدا بهم نمیخوره
    چند روز اول بیس معمولی داشت- ولی الان بیس ش جون دار شده- خیلی میزونه- اگه بیس هد هستی میتونی با اکولایزر بیس رو تنظیم کنی
    سورسی که باهاش اهنگ گوش میدم motorola moto g هستش
    سیم خیلی نرم قابل انعطافی داره که اصلا گره نمیخوره- من رنگ سفیدش رو گرفتم - خیلی شیکه
    صدای خواننده توی اهنگ خیلی شفاف هستش و پس زیمنه ساکتی داره- خش خش نداره- صداهای فرکانس بالا تریبل رو هم عالی پخش میکنه
    توی گوش هم راحت هستش مثلا بزاری تو گوشت بگیری بخوابی احساس درد نمیکنه گوشت بعد یه مدت- حداقل گوش من که اینجوریه
    سه تا سری با اندازه های مختلف داره
    کیفیت سوکتش هم خوبه- روکش طلا
    در کل میتونم بگم از خریدش پشیمون نیستم- و فراتر از انتظاراتم ظاهر شد

14. 2 کاربر از meysam300 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •