تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: طریقه نصب ویندوز روی لب تاپ نوع

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض طریقه نصب ویندوز روی لب تاپ نوع

سلام به دوستان خوبم دوستم یه لب تاپ گرفته اسم laptop lenovo z500 هستش و هیچ جور نمیشه وارد بایوس لپ تاپ شد و ویندوز لپ تاپ رو برای نصب اورد به وسیله داس میخواد نصب بیشه ویندوز ولی بلد نیستم. لطفاً کسی نصب ویندوز با داس رو بلد هستش که محیط نصب لپ تاب رو بیاریم تا بتوانیم ویندوز رو نصب کنیم یا ویندوز 7 یا 8 فرق نمیکنی فقط محیط نصب رو بیاری تا بیشه ویندوز رو نصب کرد ممنون میشم به هم بگید چطور میشه یه ویندوز رو v,d لپ تاپ برای نصب آورد. من قبلا ویندوز نصب کردم روی لب تاپ ولی محیط داس نمی یومد که از طریق داس نصب کنیم بدون مشکل برای نصب می یامد بالا ولی این جدید ها عذت میکنه ممنون میشم کمک کنید من رو یک دنیا ممنون میشم. این هم مشخصات لپ تاب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش و طریقه نصب ویندوز هم به صوت داس می باشد . چطور میشه فقط ویندوز رو به صورت داس نصب کرد به هم بگید یه دنیا ممنون میشم.
    Last edited by davidrobert; 04-08-2013 at 04:10.

پروفشنال 775e's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

سلام به دوستان خوبم دوستم یه لب تاپ گرفته اسم laptop lenovo z500 هستش و هیچ جور نمیشه وارد بایوس لپ تاپ شد و ویندوز لپ تاپ رو برای نصب اورد به وسیله داس میخواد نصب بیشه ویندوز ولی بلد نیستم. لطفاً کسی نصب ویندوز با داس رو بلد هستش که محیط نصب لپ تاب رو بیاریم تا بتوانیم ویندوز رو نصب کنیم یا ویندوز 7 یا 8 فرق نمیکنی فقط محیط نصب رو بیاری تا بیشه ویندوز رو نصب کرد ممنون میشم به هم بگید چطور میشه یه ویندوز رو v,d لپ تاپ برای نصب آورد. من قبلا ویندوز نصب کردم روی لب تاپ ولی محیط داس نمی یومد که از طریق داس نصب کنیم بدون مشکل برای نصب می یامد بالا ولی این جدید ها عذت میکنه ممنون میشم کمک کنید من رو یک دنیا ممنون میشم. این هم مشخصات لپ تاب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش و طریقه نصب ویندوز هم به صوت داس می باشد . چطور میشه فقط ویندوز رو به صورت داس نصب کرد به هم بگید یه دنیا ممنون میشم.
    شما وقتی که لپ تاپتون روشن میشه باید کلید f2 وبا کلید delرو بگیرید تا وارد میحیظ بایوس بشه
    وقتی وارد شد وارد قسمت بوت بشید و dvd رو اولین بوت قرار بدید بعدش f10 رو زده وyes کنید.
    حالا dvd ویندوز رو بزارید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام
    من هم لب تاپ Z500 رو گرفتم و همین مشکل کاربر davidrobert رو دارم. سیستم عامل داس است. و صفحه Setup رو که میارم. در قسمت boot که گزینه Boot Primary رو می زنم فقط دوتا گزینه هست یکیش UEF I و یکی legacy است همین . درهردو حالت امتحان کردم اما از روی سی دی ویندوز بوت نمی شه!!!!!!!!!
    لطفاً راهنماییم کنین. منتظرم و متشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام. مشکلم حل شد تنها باید هنگام روشن شدن F12 رو میزدم تا از روی CD بوت شه. بسیاری از لپ تاپ های lenovo اینگونه عمل می کنن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

با سلام نوت بوك ايسوس ط541عرخريدم خام چطوريوارد بايوس اون بشم تا بتونم ويندوز نصب كنم

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

اف 12 یا اف 2 رو بزن وارد تنظیمات نصب ویندوز میشی

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

با سلام نوت بوك ايسوس ط541عرخريدم خام چطوريوارد بايوس اون بشم تا بتونم ويندوز نصب كنم
    وقتی لپ تاپ خاموش است، دکمه F2 را نگه دار و بعددکمه Power را بزن. دکمه ی F2 را تا زمان وارد به محیط بایوس، نگه دار و بعد رهاش کن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •