تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: مشکل خیلی خیلی عجیب - بختک یا تیک در خواب

داره خودمونی میشه toolesag's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض مشکل خیلی خیلی عجیب - بختک یا تیک در خواب

اگه بختك داري يه مدت آرامبخش بخور، بعد از يه هفته حداكثر خوب ميشي و ديگه برنميگرده. اما اگه پرش داري و تو خواب حركات غير ارادي انجام ميدي، حتماً حتماً برو پيش يه متخصص خواب يا مديتيشن. من يه مدت پرش داشتم و تو خواب لبم رو گاز ميگرفتم، بعدش يه مدت بي دليل تو خواب حالم بد ميشد و صبحها خون بالا مياوردم، تا اينكه يه شب از خواب پريدم و كل بالشم و تخت پر خون بود، ٣ هفته بيمارستان بستري بودم تا اينكه دكترا تشخيص دادن به دليل فشار عصبي شديد تو خواب دچار آمبولي شدم و معده ام خونريزي شديد كرده.
    اگه پرش خواب داري و عصبي هستي، حتماً جدي بگير

Sent from my iPhone using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

دوست عزیز این موضوع دو نوع جواب داره
    دکترها معمولا میگن کوبود یه ویتامین یا ماده معدنی تو بدنه یا .....
    ولی اگه از کارشناس ماورا طبیعه بپرسی بهت میگه که بختک اسم یه موجوده غیر ارگانیکه که توی دنیای موازی ما زندگی میکنه و بعضی وقتها سعی میکنه زمانی که روح ما از بدن مون فاطله داره جای اون بشینه و ارتباط حاصل کنه.
    این دفعه اگه اینجوری شد سعی کن رابطه برقرار کنی.
    اگه هم رابطه نمیخوای دعای چهار قل رو رو کاغذ بنویس و البته هنگام نوشتن نیت کن رابطه نمیخوای . بعد اون نوشته چند وقتی همراهت باشه
    البته خود نوشته مهم نیست ولی انجام این کار یه پالس برای دنیای اونهاست تا بفهمن شما چی میخوای .
    اون گوش نداره و صدای شما رو نمیشنوه ولی نیت و اون عمل شما رو میتونه درک کنه.

داره خودمونی میشه mehdi 65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من سابقه بختک زیاد داشتم، بعضی مواقع چند ده بار پشت سر هم. بچه که بودم خیلی می ترسیدم چون همه می گفتن بختک یه موجودیه که وقتی طاق باز می خوابی می افته روت و نفستو می گیره. مامانم می گفت اگه وقتی بختک روت می افته به دماغش سنجاق قفلی بزنی بختکه غلامت می شه هر چی بخوای بهت میده ، منم خیلی دنبال دماغش گشتم ولی اصلاً هیچی نمی دیدم، بعدشم اصلا" نمی تونستم تکون بخورم که بخوام بهش سنجاق بزنم خلاصه خیلی ستمه. همه راهی رو امتحان کردم که از شر بختک خلاص شم، از هر کی هم می پرسیدم ( از اونجایی که تو جامعه ما همه دانا هستند) هر کسی یه راهی بهم پیشنهاد می کرد حتی اونایی که خودشون تا حالا تجربشو نداشتن. یکی می گفت طاق باز نخواب، به چپ خوابیدم ، به راست خوابیدم، دمر خوابیدم ولی فرقی نداشت بختکه حرفه ای بود. یکی می گفت بسم اله بگو یا صلوات بفرست، واقعا" خیلی سخته وقتی نمی تونی نفس بکشی حرف بزنی ، به زور می گفتم ولی بختکه خدا و پیغمبر نمی‌شناخت. دیگه بی خیال مبارزه شدم. بزرگ تر که شدم فهمیدم فلج خوابیه و بخاطر ضعف اعصابه. چیزی که من فهمیدم اینه که به تغذیه خیلی ربط داره مثلاً اگه قبل از خواب سیر خورده باشم یا مرغ خورده باشم بیشتر اینجوری میشم. بعضی از داروها هم تو این حالت تاثیر داره (بیشتر داروهای اعصاب) خلاصه اگه دچار فلج خواب شدید ببینید قبلش چی خوردید و اونو قبل از خواب مصرف نکنید. ورزش و تغذیه خوب هم خیلی کمک می‌کنه. الان دیگه به ندرت پیش میاد که اینجوری بشم.

4. این کاربر از mehdi 65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

مشکل بختکتون رفع شد ؟ به ما هم بگین

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •