تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 49 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 490

نام تاپيک: تنظیم ساعت و تاریخ و تیونر دیجیتال تلویزیون سامسونگ

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوست عزیز بابت این تاپیک بسیار تا بسیار ازت ممنونم چون بلاخره تونستم فیلمهارو با زیر نویس نگاه کنم و تله تکست هم فارسی شد
    فقط چندتا سوال داشتم که می خواستم مزاحمت بشم
    1.در گزینه های local set دستگاه من ed-iran و ed-ina نداره و بجاش( EA_Only ,CIS_UA,CIS,AD_au,NORDIG,EU_Africa,EU_Israel,EU_It aly,EU_All,NONE ) رو داره البته فکر کلا این سری فقط واسه اروپا ساخته شده ، ولی با این حال طبق راهنمایی شما دوست عزیز تونستم زیرنویس فارسی و تله تکست رو درست کنم در حال حاضرم روی EU_Only که default بود گذاشتمش
    2.واسه تنظیم ساعت از منوی عادی تلویزیون که ساعت رو تنظیم دستی کردم با زمان پخش برنامه ها یکی نیستش اگر در منوی مخفی تنظیماتی هست که با انجام دادنش فیکس میشه اگر امکانش وجود داره لطف کنید بگید که من انجام بدم .
    3.واسه pvr من از همین منو مخفی وارد hotel option شدم و اون رو روشن کردم سپس clone to usb رو اجرا کردم progress کرد و 100% کامل شد ، گزینه asia option هم فعاله الان واسه ضبط کردن باید چیکار کنم آیا امکانش وجود داره راستی یادم رفت مدل تلویزیون هم LED UE65C6000 هستش بسیار سپاسگزار میشم اگه بنده رو راهنمایی بفرمایید
    دوست عزیز
    اگر روی کنترول تلویزیونتان دکمه ضبط را داشته باشد و کانال دیجیتال تان فعال باشد برای تست یک فلش به تلویزیون وصل کرده و سپس روی یک کانال دیجیتال رفته و از روی کنترول دکمه ضبط را میز نید و اگر فلش تان فرمت شده باشد تلویزیون شروع به ضبط می کند وگرنه اول از شما می خواهد که فلش را فرمت وسپس ضبط می کنید
    و در مورد ساعت شما کافی است که لوکاست تان روی هر منطقه و یا کشوری که قابلیت دیجیتال داشته باشد و منطقه زمانی قسمت تنظیمات ساعت تان را در منوی تنظیم زمان فعال کند بروید و طبق دستورالعمل پست اول ساعت تان را تنظیم کنید

2. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

کانال دیجیتال که فعاله ولی وقتی که روی دکمه record میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته !!

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

کانال دیجیتال که فعاله ولی وقتی که روی دکمه record میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته !!
    دوست عزیز
    ممکن است که تلویزیون شما این قابلیت را نداشته باشد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سلام دوستان من ی تلویزیون samsung 32f5590 خریدم. تمام شبکه هی دیجیتال رو میگیره ولی متاسفانه زبان شبکه ای فیلم عربیه وقتی شبکه رو ای فیلمه دکمه tools کنترل رو میزنم و زبان صدا رو از انگلیسی میکنم نامشخص زبان شبکه فارسی میشه ولی وقتی کانال رو عوض میکنم بازم زبان عربی شده دوباره باید زبان رو بزار رو نامشخص.این چیزیم که گفتید(
    ریق فعال کردن فارسی ساز و دیجیتال در TV سامسونگ) تلویزیون من از این قسمت به بعدشو نداره حتی با کنترل دست سازم امتحان کردم منوهای مخفی ظاهر شدن ولی این گزینه ها که تو این قسمت نوشته ن(ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه ttx group را arabi/Hbrw و در همان صفحه Region را ED-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.) ممنون میشم راهنمایی کنید.چندتا سوال دیگه
    1-این تلویزیون اینترنت تی وی داره؟اگه داره چطور فعال میشه؟
    2-اسم مدلش تو خارج از کشور چیه؟
    3-اگه فایل اپدیتشو از خود سایت سامسونگ بگیرم ونصبش کنم زبان فارسی سیستم حذفش میشه ؟یا ممکنه مشکلی واسش پیش بیاد؟
    4-منطقه زمانیشو چطور تنظیم کنم که زمان تلویزیون و epg یکی باشه؟

Last edited by mehrdad7288; 06-03-2014 at 00:16.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان من ی تلویزیون samsung 32f5590 خریدم. تمام شبکه هی دیجیتال رو میگیره ولی متاسفانه زبان شبکه ای فیلم عربیه وقتی شبکه رو ای فیلمه دکمه tools کنترل رو میزنم و زبان صدا رو از انگلیسی میکنم نامشخص زبان شبکه فارسی میشه ولی وقتی کانال رو عوض میکنم بازم زبان عربی شده دوباره باید زبان رو بزار رو نامشخص.این چیزیم که گفتید(
    ریق فعال کردن فارسی ساز و دیجیتال در TV سامسونگ) تلویزیون من از این قسمت به بعدشو نداره حتی با کنترل دست سازم امتحان کردم منوهای مخفی ظاهر شدن ولی این گزینه ها که تو این قسمت نوشته ن(ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه ttx group را arabi/Hbrw و در همان صفحه Region را ED-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.) ممنون میشم راهنمایی کنید.چندتا سوال دیگه
    1-این تلویزیون اینترنت تی وی داره؟اگه داره چطور فعال میشه؟
    2-اسم مدلش تو خارج از کشور چیه؟
    3-اگه فایل اپدیتشو از خود سایت سامسونگ بگیرم ونصبش کنم زبان فارسی سیستم حذفش میشه ؟یا ممکنه مشکلی واسش پیش بیاد؟
    4-منطقه زمانیشو چطور تنظیم کنم که زمان تلویزیون و epg یکی باشه؟

دوست عزیز
    1- اینترنت tv برای تلویزیونهای قدیمی بود آلان اسمارت هاب دارد
    2- برای دیدن مدل اصلی در منوی مخفی همان منوی اول ذکر شده است
    3- خیر زبان فارسی با آبدیت حذف نمی شود و برای این سری ها مشگلی معمولا پیش نمی آید
    4- برای تغییر منطقه زمانی از پست اول همین تایپیک استفاده کنید و بعد از این که مطالب را خوب خواندید مو به مو به آن عمل کنید
    5- برای فارسی سازی این آیتمها مهم است که تغییر کند
    در قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه و PnP language را Per انتخاب کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

من این مراحل رو تمام انجام دادم ولی بازم زبان شبکه ای فیلم عربیه(کانالها رو هم دوباره سرچ کردم).
    Last edited by mehrdad7288; 09-03-2014 at 13:49.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

من این مراحل رو تمام انجام دادم ولی بازم زبان شبکه ای فیلم عربیه(کانالها رو هم دوباره سرچ کردم).
    دوست عزیز
    برای فارسی کردن زبان ifilme باید از منوی tools روی زبان نامشخص را انتخاب و آن را ok کنید همین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

دوست عزیز داخل منو عوضش میکنم ولی وقتی کانال رو عوض میکنم دوباره میزنم ای فیلم بازم زبانش عربیه شده

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوست عزیز داخل منو عوضش میکنم ولی وقتی کانال رو عوض میکنم دوباره میزنم ای فیلم بازم زبانش عربیه شده
    دوست عزیز
    از این مسیر بروید
    منو---> صدا---> گزینه های صدای پخش برنامه -----> زبان صدا و آن را روی زبان نامشخص ok کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamidreza_4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    50%Of the World

پيش فرض

آقا من هرچی ساعت و تاریخ رو تنظیم میکنم میپره نميدونم چرا؟
    Ua40d6600

Sent from my LT18i using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •