تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 49 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 490

نام تاپيک: تنظیم ساعت و تاریخ و تیونر دیجیتال تلویزیون سامسونگ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان .من هم مشکل اکثر دوستان رو داشتم.وقتی
    در منوی local set را ed-Iran آن راed-INA تغییر دادم مشکلم حل نشد.تازه موقعی که کانال سرچ میکردم هیچ کانالی رو نمی اورد.بعدش در منوی آlocal set همون ed-Iran را انتخاب کردم.البته بقیه تنظیمات رو انجام داده بودم.و مشکل حل شد.
    اما از اساتید چند سوال داشتم:
    1- من در منوی مخفی PVR رو فعال کردم.اما وقتی بهش فلش می زنم میگه فلش رو باید فرمت کنی.البته من قبلش خودم فلش رو FAT32 فرمت کرده بودم.اما به هر حال با خود تلویزیون فلش کردم.بازم جواب نداد.و نمیتونه چیزی رو ضبط کنه. آیا دوستان تونستن بعد از فعال سازی چیزی ضبط کنن؟
    2- تو مدل های اسمارت راهی برای بکاپ گرفتن از کانالها وجود نداره؟مدل تلویزیون من(40D5950(5500.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    بنظرم برای تنظیم ساعت در تلویزیون های ال جی هم باید وارد منو مخفی شد. کسی روش دسترسی به منو مخفی در تلویزیون های ال جی رو می شناسه؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان .من هم مشکل اکثر دوستان رو داشتم.وقتی
    در منوی local set را ed-Iran آن راed-INA تغییر دادم مشکلم حل نشد.تازه موقعی که کانال سرچ میکردم هیچ کانالی رو نمی اورد.بعدش در منوی آlocal set همون ed-Iran را انتخاب کردم.البته بقیه تنظیمات رو انجام داده بودم.و مشکل حل شد.
    اما از اساتید چند سوال داشتم:
    1- من در منوی مخفی PVR رو فعال کردم.اما وقتی بهش فلش می زنم میگه فلش رو باید فرمت کنی.البته من قبلش خودم فلش رو FAT32 فرمت کرده بودم.اما به هر حال با خود تلویزیون فلش کردم.بازم جواب نداد.و نمیتونه چیزی رو ضبط کنه. آیا دوستان تونستن بعد از فعال سازی چیزی ضبط کنن؟
    2- تو مدل های اسمارت راهی برای بکاپ گرفتن از کانالها وجود نداره؟مدل تلویزیون من(40D5950(5500.
    دوست عزیز
    برای بکاپ گیری باید وارد منوی مخفی شوید در حالت خاموش کد زیر را بزنید info-menu-mute-power وتلویزیون روشن میشود حالا وارد منوی مخفی شوید و وارد قسمت control شوید وسپس hotel mode شوید و clone tv to usb را انتخاب کنید
    لازم بذکر است که باید فلش به تلویزیون وصل باشد.
    و برای فرمت کردن وقتی که روی کانال دیجیتال هستید دکمه ضبط از روی کنترول را زده و وقتی از شما خواست آن را فرمت کنید و یا از ورودی منبع usb را انتخاب و از روی کنترول کلید tools را بزنید و از منوی آن فرمت را انتخاب کنید .
    و بعد برای استفاده بهتر به این تایپیک بروید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    بنظرم برای تنظیم ساعت در تلویزیون های ال جی هم باید وارد منو مخفی شد. کسی روش دسترسی به منو مخفی در تلویزیون های ال جی رو می شناسه؟
    دوست عزیز
    از این تایپیک استفاده کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام.
    یه دنیا ممنون
    مدل ال سی دی ما LA32D465E1m بود و به کمک راهنمایی هاتون تونستم مشکل اختلاف زمانی 3:30 برنامه های EPG را حل کنم.
    یه سوال دیگه
    آیا برای ال سی دی مدل LA32D465E1m راهی هست که بشه PVR را فعال کرد؟
    این ال سی دی سری D حساب میشه یا مثلا D4 ؟ (برای جستجو سایت ها جهت فعال سازی PVR نیاز دارم سری ال سی دیمو بدونم)
    ضمنا موقعی که تلویزیون روشن بود کد Mute-1-1-9 را زدم ولی اتفاق خاص نیفتاد.

بازم ممنون

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام.
    یه دنیا ممنون
    مدل ال سی دی ما LA32D465E1m بود و به کمک راهنمایی هاتون تونستم مشکل اختلاف زمانی 3:30 برنامه های EPG را حل کنم.
    یه سوال دیگه
    آیا برای ال سی دی مدل LA32D465E1m راهی هست که بشه PVR را فعال کرد؟
    این ال سی دی سری D حساب میشه یا مثلا D4 ؟ (برای جستجو سایت ها جهت فعال سازی PVR نیاز دارم سری ال سی دیمو بدونم)
    ضمنا موقعی که تلویزیون روشن بود کد Mute-1-1-9 را زدم ولی اتفاق خاص نیفتاد.

بازم ممنون
    دوست عزیز
    معمولا این سری قابلیت pvr ندارد و اینم مدل خارجی تلویزیون شما LA22D400E1M

در آغاز فعالیت programmer69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست عزیز چطوری وارد منوی مخفی سامسونگ f8880 بشیم ...

منوی مخفی ؟؟؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوست عزیز چطوری وارد منوی مخفی سامسونگ f8880 بشیم ...

منوی مخفی ؟؟؟
    دوست عزیز
    برای ورود به منوی مخفی اگر تلویزیونتان گارانتی داشته باشد فکر می کنم از گارانتی خارج می شوید و اگر برایتان مهم نیست دوراه وجود دارد یکی با کنترول دست ساز و دیگری با اتصال کابل توسعه IR
    برای روش اول شما باید یک کنترول معمولی تهیه کنید تمامی کنترول های معمولی تلویزیونهای سامسونگ با هم TM1390سازگار است و مدل اصلی کنترول تلویزیون شما است
    که البته در پکیچ های تلویزیونهای که در خارج از ایران توزیع می شود این کنترول موجود است ولی در پکیجهای ایران فقط کنترول لمسی است و برای ساخت کنترول دست ساز هم می توانید از مطلب زیر استفاده کنید.

دسترسی به منوی سرویس
    این کد در حالت خاموش و در کمتر از 3 ثانیه باید وارد بشه.
    در تلویزیون های جدید:
    کد:
    info > menu > mute > powerبعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص دارید این تایپیک روشساخت را توضیح می دهد.

و روش دوم استفاده از
    کابل توسعه IR
    باید فایل میکس شده را از اینجا دانلود کنید
    این فایل را باید در دستگاهی که کابل به آن وصل است روی سی دی ذخیره و سر سنسور دار کابل ir را به چشمی تلویزیون با یک فاصله 5 سانتی متر حداقل بین کابل توسعه دهنده IR و دستگاه های خارجینگه دارید و فایل را اجرا کنید البته این در صورتی است که شما با کنترول معمولی از روش زیر وارد منوی مخفی شده باشید و باقی آیتمهای پنهان را با کابل IR باز کنید
    دسترسی به منوی سرویس
    این کد در حالت خاموش و در کمتر از 3 ثانیه باید وارد بشه.
    در تلویزیون های جدید:
    کد:
    info > menu > mute > power. توجه داشته باشید که باید آن را بدون مانع بین توسعه دهنده IR و دستگاه های خارجی باشد. حضور مانع تداخل با انتقال سیگنال کنترل از راه دور را متوقف می کند. ""

9. 2 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ehsanbh's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

وافعا عالی بود.برای تلویزیون من مدل ES 6980 بخوبی جواب داد.این ایراد خیلی بزرگی تو تلویزیونهای سامسونگ بود که خدا را شکر بر طرف شد.ولی بهتره سامسونگ این باگ رو در قالب یه آپدیت حل کنه چون خیلی ها ممکنه نتونن کنترل بسازن دانلود کنن و این تنظیمات رو انجام بدن.

11. 2 کاربر از ehsanbh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام دوست عزیز بابت این تاپیک بسیار تا بسیار ازت ممنونم چون بلاخره تونستم فیلمهارو با زیر نویس نگاه کنم و تله تکست هم فارسی شد
    فقط چندتا سوال داشتم که می خواستم مزاحمت بشم
    1.در گزینه های local set دستگاه من ed-iran و ed-ina نداره و بجاش( EA_Only ,CIS_UA,CIS,AD_au,NORDIG,EU_Africa,EU_Israel,EU_It aly,EU_All,NONE ) رو داره البته فکر کلا این سری فقط واسه اروپا ساخته شده ، ولی با این حال طبق راهنمایی شما دوست عزیز تونستم زیرنویس فارسی و تله تکست رو درست کنم در حال حاضرم روی EU_Only که default بود گذاشتمش
    2.واسه تنظیم ساعت از منوی عادی تلویزیون که ساعت رو تنظیم دستی کردم با زمان پخش برنامه ها یکی نیستش اگر در منوی مخفی تنظیماتی هست که با انجام دادنش فیکس میشه اگر امکانش وجود داره لطف کنید بگید که من انجام بدم .
    3.واسه pvr من از همین منو مخفی وارد hotel option شدم و اون رو روشن کردم سپس clone to usb رو اجرا کردم progress کرد و 100% کامل شد ، گزینه asia option هم فعاله الان واسه ضبط کردن باید چیکار کنم آیا امکانش وجود داره راستی یادم رفت مدل تلویزیون هم LED UE65C6000 هستش بسیار سپاسگزار میشم اگه بنده رو راهنمایی بفرمایید
    Last edited by vergil10; 14-02-2014 at 12:05.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •