تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 49 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 490

نام تاپيک: تنظیم ساعت و تاریخ و تیونر دیجیتال تلویزیون سامسونگ

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام من به تازگی f8880 ۴۶ گرفتم. آیا باید از روش دوم استفاده کنم؟
    ممنون
    دوست عزیز
    تا آنجا که من می دانم تلویزیون شما منطقه زمانی دارد پس از روش اول استفاده کنید در صورتی که منطقه زمانی نداشتید و یا روش اول برایتان کارایی نداشت آنوقت از روش دوم استفاده کنید.

2. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

چرا سامسونگ برای ساعت ایران تنظیمی نمیذاره که مجبور باشیم اینقدر ز ی ر آ ب ی بریم. الان هر نرم افزار و برنامه ی دیگه ای مثلا انواع سیستم عاملها یا کنسولهای بازی و غیره تنظیم ساعت برای تهران (3:30+) رو داره
    دوست عزیز
    این مسئله ربطی به سامسونگ ندارد البته تا حدودی این مربوط به سیستم های دیجیتال ایران است که با فعال شدن در سیستم فعال سازی دیجیتال منطقه ای تلویزیون مغایرت دارد و با فعال شدن منطقه ای تلویزیون برای ایران منطقه زمانی در تلویزیون ایجاد نمی شود تا بتوان از طریق آن منطقه زمانی ایران را برایش ایجاد کرد که البته تا آنجایی که من می دانم در تلویزیون های 2013 در بعضی از سری ها مخصوصا سری 8 این مشگل وجود ندارد ولی خودم تا کنون تست نکردم از عزیزانی که سری های 2013 یعنی سری F را دارند تقا ضا دارم تا نقطه نظر خود را در رابطه با این مشگل در میان بگذارند

4. 2 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز
    این مسئله ربطی به سامسونگ ندارد البته تا حدودی این مربوط به سیستم های دیجیتال ایران است که با فعال شدن در سیستم فعال سازی دیجیتال منطقه ای تلویزیون مغایرت دارد و با فعال شدن منطقه ای تلویزیون برای ایران منطقه زمانی در تلویزیون ایجاد نمی شود تا بتوان از طریق آن منطقه زمانی ایران را برایش ایجاد کرد که البته تا آنجایی که من می دانم در تلویزیون های 2013 در بعضی از سری ها مخصوصا سری 8 این مشگل وجود ندارد ولی خودم تا کنون تست نکردم از عزیزانی که سری های 2013 یعنی سری F را دارند تقا ضا دارم تا نقطه نظر خود را در رابطه با این مشگل در میان بگذارند
    چک کردم متاسفانه فقط چند منطقه زمانی وجود داره از قبیل آسیا/اروپا - اندونزی - آمریکا و چندتای دیگه ولی ایران نداره
    جرات استفاده از سرویس منوی مخفی رو ندارم. اگه در حالت عادی نشه ولش میکنم اصلا ساعت نخواستیم

فکر نمی کنم اشکال از سیستم دیجیتال ایران باشه چون من قبلا گیرنده دیجیتال داشتم منطقه زمان ایران رو داشت و ساعت درست کار می کرد حتی وقتی روی اتوماتیک بود ولی همسایمون یه گیرنده بدرد نخور داشت نه ساعت درستو حسابی داشت و همیشه خراب بود منو ها و ای پی چی هم خراب بود. پس من به این نتیجه می رسم که متاسفانه اشکال از خود شرکت سامسونگه که فریم ور تلویزونو برای ایران تنظیم نکرده. خوبه ایران یکی از مشتریان عمده اشه
    Last edited by masoodkhansari; 03-12-2013 at 16:09.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

چک کردم متاسفانه فقط چند منطقه زمانی وجود داره از قبیل آسیا/اروپا - اندونزی - آمریکا و چندتای دیگه ولی ایران نداره
    جرات استفاده از سرویس منوی مخفی رو ندارم. اگه در حالت عادی نشه ولش میکنم اصلا ساعت نخواستیم

فکر نمی کنم اشکال از سیستم دیجیتال ایران باشه چون من قبلا گیرنده دیجیتال داشتم منطقه زمان ایران رو داشت و ساعت درست کار می کرد حتی وقتی روی اتوماتیک بود ولی همسایمون یه گیرنده بدرد نخور داشت نه ساعت درستو حسابی داشت و همیشه خراب بود منو ها و ای پی چی هم خراب بود. پس من به این نتیجه می رسم که متاسفانه اشکال از خود شرکت سامسونگه که فریم ور تلویزونو برای ایران تنظیم نکرده. خوبه ایران یکی از مشتریان عمده اشه
    دوست عزیز
    اگر دقت کرده باشید در پست اول توضیح دادم که
    در منوی آن local set را بجای ed-Iran آن راed-INA انتخاب میکنید که همان اندونزی می باشد که باید اندونزی را انتخاب کنید نه ایران را پست اول را دوباره و کامل مطالعه و از آن استفاده کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یعنی اگه در قسمت تنظیمات منطقه ای اندونزی وجود داشته باشه لازم نیست وارد منوی مخفی بشیم؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

یعنی اگه در قسمت تنظیمات منطقه ای اندونزی وجود داشته باشه لازم نیست وارد منوی مخفی بشیم؟
    دوست عزیز
    امتحان کنید و بعد از تغییر به اندونزی از روش اول استفاده کنید
    روش اول
    تلویزیون تان را بطور خودکار ساعت آن را تنظیم کنیداز مسیر زیر بروید.
    منو ----> سیستم -----> زمان --- >ساعت ---- >حالت خودکار و در همان منوی ساعت منطقه زمانی را -----> دستی ---> ok میکنید . و سپس در منوی دستی ----> GMT را می گذارید.و نه آیتم دیگری مانند GMT 2 و غیره

9. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز
    امتحان کنید و بعد از تغییر به اندونزی از روش اول استفاده کنید
    روش اول
    تلویزیون تان را بطور خودکار ساعت آن را تنظیم کنیداز مسیر زیر بروید.
    منو ----> سیستم -----> زمان --- >ساعت ---- >حالت خودکار و در همان منوی ساعت منطقه زمانی را -----> دستی ---> ok میکنید . و سپس در منوی دستی ----> GMT را می گذارید.و نه آیتم دیگری مانند GMT 2 و غیره
    الان در حالت اندونزی هست ولی در قسمت ساعت اگه به حالت خودکار بگذاریم همه گزینه های دیگر غیر فعال می شود و کلا گزینه ای به عنوان منطقه زمانی در قسمت ساعت وجود ندارد فقط گزینه فاصله زمانی هست که اون هم همیشه غیر فعال هست

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

الان در حالت اندونزی هست ولی در قسمت ساعت اگه به حالت خودکار بگذاریم همه گزینه های دیگر غیر فعال می شود و کلا گزینه ای به عنوان منطقه زمانی در قسمت ساعت وجود ندارد فقط گزینه فاصله زمانی هست که اون هم همیشه غیر فعال هست
    دوست عزیز
    پس باید از روش دوم استفاده کنید و بعد از استفاده آن و در ادامه ازروش اول

12. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز
    تا آنجا که من می دانم تلویزیون شما منطقه زمانی دارد پس از روش اول استفاده کنید در صورتی که منطقه زمانی نداشتید و یا روش اول برایتان کارایی نداشت آنوقت از روش دوم استفاده کنید.
    اگر از طریق روش دوم استفاده کنیم آیا پس از خاموش و روشن نمودن تلوزیون تنظیمان منوی مخفی ریست میشود و دوباره باید تنظیم کنیم؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

اگر از طریق روش دوم استفاده کنیم آیا پس از خاموش و روشن نمودن تلوزیون تنظیمان منوی مخفی ریست میشود و دوباره باید تنظیم کنیم؟
    دوست عزیز
    تا زمانی که آن تنظیمات را دوباره تغییر ندهید با خاموش و روشن کردن هیچ اتفاقی نمی افتد و نیازی به تنظیم مجدد ندارد و ثابت می ماند.

15. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •