تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 48 از 49 اولاول ... 38444546474849 آخرآخر
نمايش نتايج 471 به 480 از 490

نام تاپيک: تنظیم ساعت و تاریخ و تیونر دیجیتال تلویزیون سامسونگ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

سلام مدل lc630 چطوری انجام بده ممنون

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام مدل lc630 چطوری انجام بده ممنون
    دوست عزیز
    شما از ستاب باکس استفاده کنید. برای شما قابلیت دیجیتال ندارد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

آقا لینک دانلود این ریموت کنترله که خرابه. ورژن چنده؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام

تلوبزیون سامسونگ جدیدی دارم که زمانشو رو اتومات میذارم کار نمیکنه

گسی میدونه اید چگاری انجام بدم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

سلام مهندس جان تلوزیون من سامسونگ مدل ue46d6200اسمارت واروپایی هستش یکی رو آوردم که زبان فارسیش کنه کلا تمام تنظیمات منو مخفیش روبهم ریخت باکمک شما تونستم دوسال پیش بعضی ازآیتم هاش روبه حالت قبل برگردونم ولی الان تلوزیون روشن میکنم اخطار تنظیم local set front color رو میده بعد فیلم سه بعدی رو نشون میده ولی باعینک تصویرش سه بعدی نمیشه ومات هستش عینکها هم بهش متصل میشن وبعد این منوفارسی هم نداره وتصویر درتصویر هم غیرفعاله وبی دیجیتال ورسیورش کار میکنن بعد رست کارخونه هم ازمنوخود تلوزیون پاک شده منو مخفی نه منو تنظیمات تلوزیون وبعد آیتم هایی که قبلا تو منوش داشت بیشترشون یا پاک شدن یا غیرفعال میشه راهنماییم کنین که به حالت اولش برگردونم حتی تو منو مخفی رست کارخونه کردم ولی روی همین تنظیماتی که الان هست برمیگرده
    اززحمات قبلی شما سپاسگذارم

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام مهندس جان تلوزیون من سامسونگ مدل ue46d6200اسمارت واروپایی هستش یکی رو آوردم که زبان فارسیش کنه کلا تمام تنظیمات منو مخفیش روبهم ریخت باکمک شما تونستم دوسال پیش بعضی ازآیتم هاش روبه حالت قبل برگردونم ولی الان تلوزیون روشن میکنم اخطار تنظیم local set front color رو میده بعد فیلم سه بعدی رو نشون میده ولی باعینک تصویرش سه بعدی نمیشه ومات هستش عینکها هم بهش متصل میشن وبعد این منوفارسی هم نداره وتصویر درتصویر هم غیرفعاله وبی دیجیتال ورسیورش کار میکنن بعد رست کارخونه هم ازمنوخود تلوزیون پاک شده منو مخفی نه منو تنظیمات تلوزیون وبعد آیتم هایی که قبلا تو منوش داشت بیشترشون یا پاک شدن یا غیرفعال میشه راهنماییم کنین که به حالت اولش برگردونم حتی تو منو مخفی رست کارخونه کردم ولی روی همین تنظیماتی که الان هست برمیگرده
    اززحمات قبلی شما سپاسگذارم
    دوست عزیز
    اگر به این امور وارد نیستید از متخصص این کار کمک بگیرید.
    برای رفع تمامی مشگلات تان شما می توانید از مطلب زیر کمک بگیرید.
    این روش را خودم در سری ES 5600 2012 تست کردم
    سلب مسئولیت : من این روش را خودم در سری ES 5600 2012 تست کردم و ممکن است در مدلهای دیگر متفاوت باشد.
    گاهی پیش می اید که هر روشی را که می روید باز کالیبره شما به اول بر نمی گردد.پس از یک راه حل نهایی استفاده می کنید. قبل از هر کاری اطلاعات مربوط به LOCAL SET- TYPE-FRONT COLOR- BASIC MODEL وغیره که در منوOPTION است را یاد داشت کنید.چون بعد از این تنظیمات به آن نیاز پیدا می کنید.
    1- از دو راه می توان این کار را کرد از مسیرSVC----- > SVC REST و یا از REST FACTORY : به منوی مخفی وارد می شوید و در قسمت OPTION وارد شده REST FACTORY را انجام می دهید. که هر دو روش یک جور عملکرد را دارد.
    نکته: این کار را می توانید از این راه هم انجام دهید.در حالت روشن دکمه EXIT رانگه می داریم تا تلویزیون ریست شود
    2- دوباره وارد منوی مخفی می شویم و از این مسیرCONTROL -----> SUB PTION ---- >Eeprom rest وارد می شویم در آن دو گزینه Eeprom rest و NVRAM Clear all off را می بینید شما اول NVRAM Clear all off را on می کنید. و سپس Eeprom rest را ok می کنید. تلویزیون خاموش می شود.
    3- حدود پنچ دقیقه صبر کنید. وقتی که تلویزیون را روشن کردید تلویزیون شما کاملا به پیش فرض کارخانه برگشته. پیامی می دهد که LOCAL SET- TYPE-FRONT COLOR- BASIC MODEL را وارد کنید . که آنها را بعد از وارد شدن به منوی مخفی اطلاعاتی را که از قبل یادداشت کرده بودید وارد می کنید.و تمامی کارهای که برای فعال کردن دیجیتال و فارسی کردن تلویزیون تان انجام داده بودید را دوباره انجام دهید. و سپس تلویزیون را خاموش و روشن کنید.
    4- به منوی اصلی رفته و تمامی تنظیمات کانال – ساعت و تاریخ – شبکه و دیگر کارهای که نیاز دارید را انجام دهید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

جناب مهندس بازم تشکر وقدردانی میکنم ازشما که راهنماییم کردین من خودم دستکاریش نمیکنم یک تعمیرکار ماهر قدیمی هستش که دیروز مشکل تلوزیون روبهشون گفتم بفکر فرورفت وگفت اگر بتونم درستش میکنم مطمئنم راهنمایی های شما خیلی کارساز خواهد بود چون تعمیرکار قبلی تمام گزینه های موجود درمنو مخفی رو یک به یک امتحان کرد خوش شانس بودم که تلوزیون مشکلی پیدانکرد خودشم میترسید ولی باراهنمایی های شما استاد عزیزتونست بخشی ازتلوزیون روبه حالت قبل برگردونه به غیر ازهمین دوسه مشکل که پیدا شده باتجربه ای که من بدست آوردم امیدوارم هیچ کس تلوزیونش روبخاطریک منو فارسی یا آبدیت دستکاری نکنه چون کلی ازآیتمهای دیگه اش روازبین میبره الکی الکی
    بازم ممنونم ازشما وسایت خیلی عالی تون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2019

پيش فرض

UA43M5870AK
    سلام این مدل چطور باید دیجیتال آن فعال شود

داره خودمونی میشه moslem880's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام
    خدارو شکر ساعت پخش برنامه ها (Guide) تو سامسونگ 48HU8890 خود بخود و دقیق درست شد و دیگه مشکلی ندارم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2019

پيش فرض

سلام تلویزین من سامسونگ مدل ua46c7000 هست تومنومخفی local set غیرفعاله اینکا برای این مدل جواب میده مشکل ایجاد نمیکنه؟؟؟ ممنون میشم جواب بدید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •