تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 47 از 49 اولاول ... 3743444546474849 آخرآخر
نمايش نتايج 461 به 470 از 490

نام تاپيک: تنظیم ساعت و تاریخ و تیونر دیجیتال تلویزیون سامسونگ

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام جناب مهندس با عرض خسته نباشید...کنترل لمسی تلویزیون سامسونگ اسمارت 50 اینچ من حدود یکسال بدون استفاده متاسفانه همراه با باطری خوابیده بوده و از کنترل دیگری استفاده می کنم حال با تعویض باطری و تمیز نمودن جای باطریها اصلا کار نمیکند حتی دکمه ریست پشت کنترل را چندین بار فشرده و نگه داشتم ولی هیچگونه واکنشی در روشن و خاموش نمودن تلویزیون و غیره انجام نمیدهد. خواهشمند است راهنمایی بفرمایید مشکل اساسی کجاست و چگونه میتوانم مشکل احتمالی را بر طرف نمایم. راه های تست کنترل

داره خودمونی میشه esmigel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام جناب مهندس با عرض خسته نباشید...کنترل لمسی تلویزیون سامسونگ اسمارت 50 اینچ من حدود یکسال بدون استفاده متاسفانه همراه با باطری خوابیده بوده و از کنترل دیگری استفاده می کنم حال با تعویض باطری و تمیز نمودن جای باطریها اصلا کار نمیکند حتی دکمه ریست پشت کنترل را چندین بار فشرده و نگه داشتم ولی هیچگونه واکنشی در روشن و خاموش نمودن تلویزیون و غیره انجام نمیدهد. خواهشمند است راهنمایی بفرمایید مشکل اساسی کجاست و چگونه میتوانم مشکل احتمالی را بر طرف نمایم. راه های تست کنترل
    سلام..
    فکرکنم تاپیک رو اشتباه اومدین!...منم دقیقا همین مشکل شمارو دارم...کنترل رو بردم نمایندگی..تا دیدش گفت اینا خیلی زود خراب میشن و هیچ راهی نداری..گفتم بابا من اصلا ازش کاری نکشیدم! گفت همینجوریه...از من فقط دکمه صوتی میکروفونش کار میکنه... و همه راهکار هارو رفتم...
    اگه راهی پیدا کردید مارو بی خبر نزارین..ممنون..

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوست عزیز

روش تست ریموت کنترل

اولین نکته در هنگام کار نکردن ریموت کنترل و قبل از اقدام برای تعمیر ریموت کنترل اینست که بدانیم ریموت خراب است یا ایراد از دستگاه است. بسیار اتفاق افتاده که مثلا ریموت کنترل تلویزیون ما کار نمی کند و نمی دانیم که ایراد از ریموت است و یا تلویزیون ایراد دارد ؟
    یک راه حل ساده برای تست ریموت ها استفاده از دوربین موبایل و یا هر نوع دوربین دیجیتال دیگر است. توضیح اینکه سنسورهای دوربینهای دیجیتال امکان دیدن اشعه مادون قرمرز ریموت را برای شما فراهم می کند و با فشار دادن هر دکمه سالم باید نوری در LED جلوی ریموت دیده شود که نشانه سلامت آن کلید از ریموت کنترل شماست.

تعمیر ریموت کنترل

یکی از علل اصلی بد کار کردن ریموت ها استفاده از گرافیت بعنوان رسانا در آنهاست که به مرور زمان با ترکیب شدن با اکسیژن هوا روغن خاصی را تولید می کند که باعث ایجاد یک سطح عایق در بین سطوحی می شود که باید با هم ارتباط داشته باشند. در این حالت با بد کار کردن کنترل مواجه می شویم که البته ممکن است با کمی فشار بیشتر روی دکمه مورد نظر کنترل کار کند اما همین فشار به مرور زمان باعث از بین رفتن لایه گرافیت و خرابی کامل ریموت کنترل ما می شود.
    برای از بین بردن این روغن کافی است ابتدا باطری ریموت را خارج کرده و بوسیله ابزار مناسبی کنترل را باز کرده و تمام اجزای آن را با الکل و پنبه پاک کنید و مجددا آنها را سر هم کنید.
    البته ممکن است که این حالت برای تمامی کنترل ها کارساز نباشد و در بعضی موارد همانطور که گفته شد فشار بیش از حد باعث از بین رفتن لایه گرافیت شده است. در این حالت راه حل تعمیر ریموت کنترل جایگزینی گرافیت روی کلید هاست که به صورت اسپری بفروش می رسد اما در صورت در دسترس نبودن این ماده می توانید از فویل و آلومینیوم های ورقه ای برای جایگزینی استفاده کنید. به این صورت که ورقه آلومینیمی را به اندازه زیر کلیدها بریده و آن را به وسیله چسب به قسمت لاستیکی کلید بچسبانید وپس ازآن تمامی اجزا را بدرستی سر هم کنید.

ریست کردن کنترول لمسی و معمولی
    روش1- از روی کنترول دکمه Return + Menu رو سه ثانیه بگیرید.
    روش2- ابتدا شما می بایستی باطریهای کنترل را خارج کنید و سه بار عدد صفر را فشار دهید و مجدداً باطریها را جا بزنید. اگر مشکل شما با این عمل حل نشد کنترل دستگاه خود را به نزدیکترین نمایندگی خدمات سام سرویس نشان دهید.
    روش3- یا باتری آلکالاین به کار ببر یا شارژی. آنگاه دکمه ی pairing رو 3 ثانیه نگه دار.
    روش 4
    1.اول کنترل رو حالت تلویزیون قرار میدهیم
    2.دکمه پاور را گرفته و دوبار صفر را میزنیم کنترل ریست شده و مشکل حل می شود.
    Last edited by matinpour; 16-12-2017 at 16:29.

اگه نباشه جاش خالی می مونه madanchi11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

باسلام

تلویزیون سامسونگ مدل زیر گیرنده دیجیتال دارد؟ و چطور فعال میشود؟ ممنون

Samsung LA40C575 F1R

لینک مشخصات تلویزیون:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

باسلام

تلویزیون سامسونگ مدل زیر گیرنده دیجیتال دارد؟ و چطور فعال میشود؟ ممنون

Samsung LA40C575 F1R

لینک مشخصات تلویزیون:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دوست عزیز
    خیر از ستاب باکس استفاده کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

با سلام،تلويزيون من error model bind ميده جديداً با وجودي كه به اينترنت اتصال داره برنامه هاي تحت وب رو اجرا نميكنه،كسي ميتونه كمكم كنه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

دوست عزیز
    خیر از ستاب باکس استفاده کنید.
    سلام استاد سوالی داشتم از خودمتتون
    در سرویس منوی سامسونگ گزینه ای وجود داره به اسم svc reset
    شما میدونید این گزینه دقیقا چیو ریست میکنه؟ در نت چیزی پیدا نکردم

دلیل سوالمم اینه که تلویزیونم ارتباطش با مودم قطع میشد وقتی فیلم با فلش میدیدم بعد تو سایتای خارجی دیدم چیزی مطرح شده که در سرویس منو وای فای ریجن رو بذاریم روی A بعد svc reset بکنیم
    وای فایم ریجنش همون بود ولی گفتم اس وی سی ریست رو بکنم
    بعد الان فکر میکنم رو تصویرایی که حرکت میکنن سایه دارم نمیدونم شایدم توهم باشه.ولی کلا چون نمیدونم این گزینه چیکار میکنه حساسم کرده.
    خیلی ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام دوستان من جدیدا تلوزیون منهنی MU7350 رو خریداری کردم میخواستم بپرسم آیا نیاز هست که آپدیت بشه؟
    چجوری میشه آپدیتش کرد؟
    Last edited by mazy667; 17-01-2018 at 01:47.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان من جدیدا تلوزیون منهنی MU7350 رو خریداری کردم میخواستم بپرسم آیا نیاز هست که آپدیت بشه؟
    چجوری میشه آپدیتش کرد؟
    دوست عزیز
    تا تلویزیون تان دچار مشگل نشده از آبدیت کردن اجتناب کنید . چون تلویزیون شما تصویر و دیگر امکانات آن کالیبره شده و ممکن است با آبدیت تنظیم اولیه و کالیبره آن تغییر کند.

10. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوست عزیز
    تا تلویزیون تان دچار مشگل نشده از آبدیت کردن اجتناب کنید . چون تلویزیون شما تصویر و دیگر امکانات آن کالیبره شده و ممکن است با آبدیت تنظیم اولیه و کالیبره آن تغییر کند.
    عجب
    پس کلا بی خیال میشم همینجوریشم کیفیت رنگ و صفحش بد نیست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •