تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 45 از 49 اولاول ... 35414243444546474849 آخرآخر
نمايش نتايج 441 به 450 از 490

نام تاپيک: تنظیم ساعت و تاریخ و تیونر دیجیتال تلویزیون سامسونگ

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام و خسته نباشی
    مدل دستگاه من 50ku7970 هست هر چی سرچ کانال دیجیتال میزنم چیزی پیدا نمیکنه مشکل از چیست
    لطفا راهنماییم کنید
    .
    دوست عزیز
    اگر سیم و اتصالات و آنتن تان را درست وصل کرده باشید.
    بعد از آن با انتخاب
    تنظیم کشور (منطقه)منو---->تنظیمات---> در حال پخش ---->تنظیمات کارشناس---> کشور (منطقه)
    می توانید کشور خود را انتخاب کنید تا تلویزیون بتواند به طور صحیح کانال های پخش شده را به طور خودکار تنظیم کند.
    1. شماره کد خود را وارد کنید.
    2. منطقه خود را تغییر دهید. برای تغییر منطقه برای کانال های دیجیتال، کانال دیجیتال را انتخاب کنید.
    نام واقعی ممکن است بر اساس منطقه جغرافیایی متفاوت باشند.کشور (منطقه) یا کشور
    فهرست کشورها (مناطق)نشان داده شده روی صفحه تلویزیون ممکن است با منطقه جغرافیایی تفاوت داشته باشد.

از منو --->تنظیمات----> درحال پخش---> موج یابی خودکار را انجام بدهید.
    میزان کردن کانال های دیجیتال
    منو--->تنظیمات ---->در حال پخش---> تنظیمات کارشناس --->موج یابی دستی----> کانال یابی دیجیتال جدید---> جستجو را برای اسکن خودکار برای کانال های دیجیتال و حفظ فهرست کانال اسکن شده در تلویزیون انتخاب کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

.
    دوست عزیز
    خیر در ایران موجود نیست و مدل sek3500 با تلویزیون شما سازگار است .
    با سلام خدمت شما جناب متین پور میخواستم ببینم تو منو تلویزیون من که قسمت هات اسپات وای فای نیست می شود از جایی فعال کرد یا خیر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

سلام
    تلویزیون من مدل UA40C5000 هست و تمام مراحلی که در صفحه ی اول ذکر شد رو انجام دادم ، به غیر از گزینه ی region که فقط asia-atv داشت! ایا این به این معنی هست که تلویزیون گیرنده دیجیتال نداره؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    تلویزیون من مدل UA40C5000 هست و تمام مراحلی که در صفحه ی اول ذکر شد رو انجام دادم ، به غیر از گزینه ی region که فقط asia-atv داشت! ایا این به این معنی هست که تلویزیون گیرنده دیجیتال نداره؟
    دوست عزیز
    بله تلویزیون شما این قابلیت را ندارد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hoaxes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام. ببخشید مدل LA32R88BX/HAC گیرنده دیجیتال داره ؟

من توی منو مخفی رفتم اصن چیزی به نام local و ... ندیدم.

ممنون
    سلام. میشه دوستان راهنمایی کنن ؟
    ممنونم

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام. میشه دوستان راهنمایی کنن ؟
    ممنونم
    دوست عزیز
    خیر ندارد

7. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

سلام.
    تلویزیون ما سامسونگ 40j6950 هستش.به اخرین ورژن هم فریمورش اپدیت شده.
    اما مشکل همین 3.5 ساعت جلو بودن زمان رو داریم.
    از منوی مخفی که رفتم،تمام گزینه ها رو میشد تنظیم کرد،اما گزینه ی local set اصلا تو گزینه ها نبود.
    اما بقیه گزینه ها مثل pnp ، channel list ، region و غیره بود.البته tuner هم auto نداشت..
    حالا اگر لطف کنید که بگید چیکار کنیم خیلی ممنون میشم.آخه واقعا تو این مدت خیلی اعصابمونو خورد کرده...
    Last edited by rz110; 02-06-2017 at 00:12.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام.
    تلویزیون ما سامسونگ 40j6950 هستش.به اخرین ورژن هم فریمورش اپدیت شده.
    اما مشکل همین 3.5 ساعت جلو بودن زمان رو داریم.
    از منوی مخفی که رفتم،تمام گزینه ها رو میشد تنظیم کرد،اما گزینه ی local set اصلا تو گزینه ها نبود.
    اما بقیه گزینه ها مثل pnp ، channel list ، region و غیره بود.البته tuner هم auto نداشت..
    حالا اگر لطف کنید که بگید چیکار کنیم خیلی ممنون میشم.آخه واقعا تو این مدت خیلی اعصابمونو خورد کرده...
    دوست عزیز
    درپست اول در در سری H و J و k ورود به منطقه زمانی یا همان local set را توضیح داده ام که شما باید از کنترول دست ساز و یا کنترول سرویس کار استفاده کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

با عرض سلام مجدد.
    همونطور که اشاره نمودید،با نصب برنامه ir remote روی گوشی و تنظیم کدهای فکتوری و 3 اسپید،و اجرای فایل صوتی factory+3speed ،منوی مخفی به همراه فعال شدن local set امد...
    و با تنظیم آن روی ed-ina و انجام بقیه ی تنظیمات، باز هم تغییری در ساعت بوجود نیامد..
    البته باز هم در قسمت تیونر گزینه ی auto وجود نداشت و روی s-tc قرار داشت.
    حال لطفا بفرمایید دیگه چه کاری باید انجام بدم تا این ساعت درست بشه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

با سلام مجدد.
    اول جا داره که به صورت ویژه از شما گردانندگان این فروم تشکر کنم که اطلاعات خودتون رو برای رفع مشکلات بقیه در انجمن به اشتراک می گذارید.

در وهله دوم همونطور که فرمودید،برای رفع مشکل عدم تطبیق ساعت در مدل 40 j6950 سامسونگ،
    1-اگر گوشی دارای اینفرارد دارید باید حتما از ورژن2.8.8 برنامه ی ir remot استفاده کنید،چون تنها این ورژن قابلیت برنامه دهی دارد و ورژن های جدید این قابلیت را دیگ ندارند.

2-پس از روشن کردن تلویزیون به صورت معمولی،دکمه ی info را فشار داده،سپس با نرم افزار گوشی برنامه های ایجاد شده ی 3speed و سپس factory را انتخاب نمایید.سپس فایل صوتی factory+3speed را اجرا نمایید.(حتما ولوم گوشی روی حداگثر باشد.)

3-در همین زمان منوی مخفی با اکدن گزینه های local set روی صفحه ی تلویزیون پدیدار میشه.

4- با انتخاب local set و تغییر اون به ed-m-asia و سپس فشردن دکمه ی جهتی پایین کنترل و تنظیم کردن بقیه ی موارد گفته شده در صفحه ی اول انجمن،کار تنظیمات پایان یافته و باید برای اتمام کار و اعمال تنظیمات تلویزیون را خاموش نمایید.

5-با روشن کردن تلویزون،از قسمت تنظیم ساعت،خودکار را انتخاب نموده و سپس منطقه ی زمانی gmt را روی صفر قرار دهید.

بدین صورت ساعت تلویزیون اصلاح خواهد شد.

12. این کاربر از rz110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •