تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 43 از 49 اولاول ... 33394041424344454647 ... آخرآخر
نمايش نتايج 421 به 430 از 490

نام تاپيک: تنظیم ساعت و تاریخ و تیونر دیجیتال تلویزیون سامسونگ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

با عرض سلام و خسته نباشید.من یک تلویزیون 46f8880 و سینمای ht 5556دارم تا چند وقت پیش کنترل سینما رو تلویزیون خیلی خوب عمل میکرد ولی نمیدونم چرا الان عمل نمیکنه اصلا؟نکته بعد اینکه میخوام بدونم تی وی من اینترنت تی وی داره یا نه؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با عرض سلام و خسته نباشید.من یک تلویزیون 46f8880 و سینمای ht 5556دارم تا چند وقت پیش کنترل سینما رو تلویزیون خیلی خوب عمل میکرد ولی نمیدونم چرا الان عمل نمیکنه اصلا؟نکته بعد اینکه میخوام بدونم تی وی من اینترنت تی وی داره یا نه؟
    .
    دوست عزیز
    برای کنترولتان
    ریست کردن کنترول لمسی و معمولی
    روش1- از روی کنترول دکمه Return + Menu رو سه ثانیه بگیرید.
    روش2- ابتدا شما می بایستی باطریهای کنترل را خارج کنید و سه بار عدد صفر را فشار دهید و مجدداً باطریها را جا بزنید. اگر مشکل شما با این عمل حل نشد کنترل دستگاه خود را به نزدیکترین نمایندگی خدمات سام سرویس نشان دهید.
    روش3- یا باتری آلکالاین به کار ببر یا شارژی. آنگاه دکمه ی pairing رو 3 ثانیه نگه دار.
    و درمورد اینترنت تی وی هم آن آیتم برای تلویزیونهای قدیمی بوده و تلویزیون شما اسمارت هاب دارد که شما می توانید برنامه های که به این منظور دارد دانلود و با استفاده از اینترنت پر سرعت
    از آن استفاده کنید.که البته مرقوم به صرفه هم نمی باشد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

.
    دوست عزیز
    برای کنترولتان
    روش2- ابتدا شما می بایستی باطریهای کنترل را خارج کنید و سه بار عدد صفر را فشار دهید و مجدداً باطریها را جا بزنید. اگر مشکل شما با این عمل حل نشد کنترل دستگاه خود را به نزدیکترین نمایندگی خدمات سام سرویس نشان دهید.
    روش3- یا باتری آلکالاین به کار ببر یا شارژی. آنگاه دکمه ی pairing رو 3 ثانیه نگه دار.
    و درمورد اینترنت تی وی هم آن آیتم برای تلویزیونهای قدیمی بوده و تلویزیون شما اسمارت هاب دارد که شما می توانید برنامه های که به این منظور دارد دانلود و با استفاده از اینترنت پر سرعت
    با سلام خدمت شما وتشکر از پاسخگوییتون.میخواستم بدونم منو مخفی تلویزیون من چجوری میاد و تو اسمارت هاب چجوری لوکیشن رو تغییر بدم.با تشکر

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام خدمت شما وتشکر از پاسخگوییتون.میخواستم بدونم منو مخفی تلویزیون من چجوری میاد و تو اسمارت هاب چجوری لوکیشن رو تغییر بدم.با تشکر
    .
    دوست عزیز
    اگر می خواهید از اینترنت tv برای این منظور استفاده کنید از این تایپیک استفاده کنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    و
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دسترسی به منوی سرویس
    این کد در حالت خاموش و در کمتر از 3 ثانیه باید وارد بشه.
    در تلویزیون های جدید:
    کد:
    info > menu > mute > power

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

.
    دوست عزیز
    برای کنترولتان
    با سلام خدمت شما آقای متین پور برای مشکلم راه حل از سایت های خارجی یه راه حل پیدا کردم به این شکل:
    1.اول کنترل رو حالت تلویزیون قرار میدهیم
    2.دکمه پاور را گرفته و دوبار صفر را میزنیم کنترل ریست شده و مشکل حل می شود.
    Last edited by bahram77; 14-12-2016 at 20:41.

6. این کاربر از bahram77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mehran_cry2004's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام دوستان . به تازگی تلویزیون سامسونگ سری 7 مدل SAMSUNG 49" 7500 Series - Curved 4K Ultra HD Smart LED TV خریداری کردم ولی نمیتونم گیرنده دیجیتالش رو راه اندازی کنم. در صورت امکان راهنمایی بفرمایید. تشکر.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان . به تازگی تلویزیون سامسونگ سری 7 مدل SAMSUNG 49" 7500 Series - Curved 4K Ultra HD Smart LED TV خریداری کردم ولی نمیتونم گیرنده دیجیتالش رو راه اندازی کنم. در صورت امکان راهنمایی بفرمایید. تشکر.
    .
    دوست عزیز
    در صورتی که آنتن را به درستی نصب وبه تلویزیون وصل کرده باشید. از مسیر زیر بروید.
    استفاده از تنظیمات کانال
    تنظیم کشور )منطقه(
    ( MENU <----MENU/123--->در حال پخش --->تنظیمات کانال کشور --->منطقه
    می توانید کشور خود را انتخاب کنید تا تلویزیون بتواند به طور صحیح کانال های پخش شده را به طور خودکار تنظیم کند.
    PIN 1 .1 شماره خود را وارد کنید.
    2 .2 منطقه خود را تغییر دهید. برای تغییر منطقه برای کانال های دیجیتال، كانال دیجیتال را انتخاب کنید. برای تغییر منطقه برای کانال های آنالوگ، كانال
    آنالوگ را انتخاب کنید.
    " "این قابلیت در همه مناطق جغرافیایی موجود نیست.
    " "فهرست کشورها )مناطق( نشان داده شده روی صفحه تلویزیون ممکن است با منطقه جغرافیایی تفاوت داشته باشد.
    میزان کردن دستی سیگنال های پخش
    MENU <----MENU/123--->در حال پخش --->تنظیمات کانال --->موج یابی دستی
    می توانید به طور دستی برای همه کانال ها اسکن کرده و کانال های اسکن شده را در تلویزیون حفظ کنید. برای توقف اسکن کردن، توقف را انتخاب کنید.
    " "این قابلیت در برخی مدل ها در مناطق جغرافیایی خاص موجود نیست.
    " "اين عملكرد تنها زمانی موجود است كه آنتن روی هوایی یا كابل تنظیم شده باشد.
    میزان کردن کانال های دیجیتال
    MENU <----MENU/123--->در حال پخش --->تنظیمات کانال---> موج یابی دستی---> کانال یابی دیجیتال جدید --->جستجو را برای اسکن خودکار برای کانال های دیجیتال و حفظ فهرست کانال اسکن شده در تلویزیون انتخاب کنید.
    اسکن کردن برای کانال های موجود
    MENU <---MENU/123--->در حال پخش ---->موج یابی خودکار ---->موج یابی خودکار
    می توانید تلویزیون را طوری تنظیم کنید که به طور خودکار همه کانال های دریافت شده از طریق متصل کننده ورودی آنتن تلویزیون اسکن و ایندکس کند.
    Last edited by matinpour; 31-01-2017 at 12:02.

9. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

با سلام عرض ادب.
    جناب متین پور عزیز میخواستم بدونم کیت ارتقا تلویزیون های سامسونگ الان تو ایران هست؟بعدش این مدل آخرش که sek3500 هست به تلویزیون من که f8880هست میخوره یا نه.باز هم پیشاپیش از پاسخگوییتون تشکر میکنم.اگه میشه اصن یه تاپیک در همین مورد زده بشه.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام عرض ادب.
    جناب متین پور عزیز میخواستم بدونم کیت ارتقا تلویزیون های سامسونگ الان تو ایران هست؟بعدش این مدل آخرش که sek3500 هست به تلویزیون من که f8880هست میخوره یا نه.باز هم پیشاپیش از پاسخگوییتون تشکر میکنم.اگه میشه اصن یه تاپیک در همین مورد زده بشه.
    .
    دوست عزیز
    خیر در ایران موجود نیست و مدل sek3500 با تلویزیون شما سازگار است .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سلام خدمت اساتید. من تازه یک ال سی دی دست دو خریدم. مدلی که پشتش زده اینه: LA40C565P7RSHD. اما تو سایت سامسونگ همیچن مدلی پیدا نمیکنم. وقتی با کد سرویس میرم داخل منو مخفی ، مدلشو زده LA40C510 و 40L6AF0C. اما با این مدل هم که سرچ میکنم چیزی پیدا نمیکنم. کسی میدونه چطوری میتونم فریمورشو پیدا کنم؟ این مدل دیجیتال داره؟
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •