تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 37 از 49 اولاول ... 2733343536373839404147 ... آخرآخر
نمايش نتايج 361 به 370 از 490

نام تاپيک: تنظیم ساعت و تاریخ و تیونر دیجیتال تلویزیون سامسونگ

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام و درود
    مدل
    Ua48h6400AR
    به منو تظیمات رفتم و با کنترل دستی فقط به گزینه هایی که گفته بودید دست زدم. : مشکل جدیدی به وجود آمد ک

کنترل جادوی کار نمیکنه. و فقط میتونه خاموش روشن کنه.ممنون میشم راهنمایی کنید.

مشکل اولیه من فقط اررو مکان و... بود.که اولش مییومد.

ممنون میشم کمک کنید
    دوست عزیز
    ببینید با ریست کردن کنترول مشگل آن حل می شود . از روشهای زیر استفاده کنید.

ریست کردن کنترول لمسی و معمولی

روش اول:از روی کنترول دکمه Return + Menu رو سه ثانیه بگیرید.

روش دوم:ابتدا شما می بایستی باطریهای کنترل را خارج کنید و سه بار عدد صفر را فشار دهید و مجدداً باطریها را جا بزنید. اگر مشکل شما با این عمل حل نشد کنترل دستگاه خود را به نزدیکترین نمایندگی خدمات سام سرویس نشان دهید.

روش سوم:یا باتری آلکالاین به کار ببر یا شارژی. آنگاه دکمه ی pairing رو 3 ثانیه نگه دار.

اتصال مجدد کنترل لمسی هوشمند
    اگر شما نیاز به دوباره ارتباط بین تلویزیون و صفحه کنترل لمسی هوشمند را دارید دکمه pairing در پشت کنترل لمسی هوشمند را فشار دهید.

دکمه pairing می تواند با برداشتن پوشش کنترل لمسی هوشمند باتری قابل دسترسی باشد. با فشار دادن دکمه pairing به طور خودکار ارتباط بین کنترل و تلویزیون reestablishes می شود.
    Last edited by matinpour; 05-01-2016 at 15:54.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

ممنون مشکل حل شد. دستتون درد نکنه.
    -------------------------------------------------
    در کل یه مشکل جدید به وجود آمده : بعضی موقعه ها تصویر نمیده ولی ضدا در میاد !. و بعضی موقع ها هم تصویر میده و لی صدا نداره !!! با قطع و وصل کردن آنتن هم درست میشه.
    من در کل خواستم ایراد و پیامی که اولش میاد رو بردارم.....:(
    فکر کنم ایرادش از front color باشه > آخه اولش 481AFOV بود الان شده 48A1AFOV البته دقیق نمیدونم. الان سر کارم. و شب میرم منزل.
    ممنون میشم به من کمک کنید اگه ایراداتی هست رو برطرف کنیم.
    مثلا وقتی میخوام LOCAL SET رو تنظیم کنم اصلا گرینه ی ED IRAN رو نداره ....و جالب اینه که تا آخر لیست که میره هنگ میکنه و خاموش روشن میشه.
    و تنظیم TUNER هم گزینه ی AUTO نداره..........!
    مدلش هم که خدمتتون عرض کردم ua48h6400 هست.
    جالب اینه که تنظیماتی که در پست اول هست زدم روش و موقع انتخاب کشور برای کانال گزینه های بیشتری آومده ولی هیچکدوم دیجیتال نیست؟!
    ممنون میشم وقت پر ارزشتون رو برای بنده بگزارید تا مشکل حل بشه

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ممنون مشکل حل شد. دستتون درد نکنه.
    -------------------------------------------------
    در کل یه مشکل جدید به وجود آمده : بعضی موقعه ها تصویر نمیده ولی ضدا در میاد !. و بعضی موقع ها هم تصویر میده و لی صدا نداره !!! با قطع و وصل کردن آنتن هم درست میشه.
    من در کل خواستم ایراد و پیامی که اولش میاد رو بردارم.....:(
    فکر کنم ایرادش از front color باشه > آخه اولش 481AFOV بود الان شده 48A1AFOV البته دقیق نمیدونم. الان سر کارم. و شب میرم منزل.
    ممنون میشم به من کمک کنید اگه ایراداتی هست رو برطرف کنیم.
    مثلا وقتی میخوام LOCAL SET رو تنظیم کنم اصلا گرینه ی ED IRAN رو نداره ....و جالب اینه که تا آخر لیست که میره هنگ میکنه و خاموش روشن میشه.
    و تنظیم TUNER هم گزینه ی AUTO نداره..........!
    مدلش هم که خدمتتون عرض کردم ua48h6400 هست.
    جالب اینه که تنظیماتی که در پست اول هست زدم روش و موقع انتخاب کشور برای کانال گزینه های بیشتری آومده ولی هیچکدوم دیجیتال نیست؟!
    ممنون میشم وقت پر ارزشتون رو برای بنده بگزارید تا مشکل حل بشه
    دوست عزیز
    در پست اول شما از سری H استفاده کنید. یا ازیک نفر وارد به این امور کمک بگیرید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام
    اقا من یه تلوزیون 48H6400سامسونگ خریدم اما نمی تونم به شبکه های دی جی تال دسترسی داشته باشم
    باید چی کارکنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام خدمته شما اگر ممکنه برای تی وی سامسونگ 40 اینچ ساخته اندونزی هست و فول اچ دی هست و یه ورودی اچ دی ام ای داره و یه ورودی یو اس بی تولید اوایل 2011 هست ممنون میشم برا این مدل تی وی از چه کلیدای روی کنترل دیجیتال و منوش فارسیش فعال میشه تشکر بسیار .

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام خدمته شما اگر ممکنه برای تی وی سامسونگ 40 اینچ ساخته اندونزی هست و فول اچ دی هست و یه ورودی اچ دی ام ای داره و یه ورودی یو اس بی تولید اوایل 2011 هست ممنون میشم برا این مدل تی وی از چه کلیدای روی کنترل دیجیتال و منوش فارسیش فعال میشه تشکر بسیار .
    دوست عزیز
    در پست اول توضیح داده شده.

7. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

با سلام
    بنده یه تلویزیون سامسونگ مدل J5100 خریدم و دوتا مشکل اساسی باهاش دارم که خیلی رو اعصابمه
    1.زبان تلتکست درست نمیشه ولی قبل اینکه نرم‌افزار تلویزیون رو آپدیت کنم درست بود.و از این راه هایی که گفتین رفتم ولی این گزینه هارو اصلا نداشت و فقط گزینه local set رو تونستم پیدا کنم.
    2. Guide یا همون EPG درست کار نمیکنه و وقتی که ساعت تلویزیون رو تنظیم میکنم باز هم ساعت پخش برنامه ها رو درست نمی نویسه و زمان ها معمولا چند ساعتی عقب تره.
    ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکی کنه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام
    برای فارسی سازی و فعال سازی کیرنده در ua48h6400ar باید چه کرد؟آیا با کنترلر دست ساز می شود؟

با تشکر

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    برای فارسی سازی و فعال سازی کیرنده در ua48h6400ar باید چه کرد؟آیا با کنترلر دست ساز می شود؟

با تشکر
    دوست عزیز
    بله می شود و برای اطلاعات بیشتر به پست اول مراجعه کنید.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

سلام

سری js-suhd های سامسونگ هم نیاز به فعال سازی دارند ؟

یکی دو تا انتن رو تست کردم هیچ کانالی رو پیدا نمی کنه (منطقه ما از لحاظ سیگنالی یه مقدار ضعیف هست )

منو فارسی میشه

تلویزیون گارانتی داره اما من چند مرحله از سایت امارات اپدیتش کردم
    Last edited by alirafaat; 25-04-2016 at 20:32.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •