تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 49 اولاول ... 511121314151617181925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 490

نام تاپيک: تنظیم ساعت و تاریخ و تیونر دیجیتال تلویزیون سامسونگ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

سلام جناب متین تلویزون من سامسونگ 48H6400 هست ریموت دست ساز رو درست کردم و وارد منو مخفی شدم و فایل صوتی رو اجرا کردم و صفحه تلوبزیون یکبار سفید شد و بعد وارد منو optin و mrt optin شدم خیلی منوهای مخفی رو باز کرد منتها منوی lanuage و region هنوز مخفی هستند لطفا راهنمایی فرمایید با تشکر

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام جناب متین تلویزون من سامسونگ 48H6400 هست ریموت دست ساز رو درست کردم و وارد منو مخفی شدم و فایل صوتی رو اجرا کردم و صفحه تلوبزیون یکبار سفید شد و بعد وارد منو optin و mrt optin شدم خیلی منوهای مخفی رو باز کرد منتها منوی lanuage و region هنوز مخفی هستند لطفا راهنمایی فرمایید با تشکر
    دوست عزیز
    تلویزیون را خاموش و دوباره انجام دهید و همان مسیر را دنبال کنید این آپشن در همان mrt optin است.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

با عرض پوزش از سوالهای مکرر از جنابعالی ابن کار را چندین بار انجام دادم منتها منوی lanuage و region هنوز مخفی هستند ولی بقیه منوها باز شدند و PnP language گزینه per ندارد آیا امکان دارد که مدل 48h6400 امکانات فارسی و تیونر دیجیتال را نداشته باشه یا راه حل دیگه وجود دارد چون که همین مدل در بانه با امکانات فارسی و دیجیتال هست من عکس قبل و بعد از اجرای فایل صوتی در پست بالا گداشتم که بعضی منوهای مخفی باز شدند لطفا راهنمایی بفرمایید چون من در گیلان هستم و نمیتوانم از کمک شما در منزل استفاده کنم
    Last edited by mortezamxm; 25-11-2014 at 19:44.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با عرض پوزش از سوالهای مکرر از جنابعالی ابن کار را چندین بار انجام دادم منتها منوی lanuage و region هنوز مخفی هستند ولی بقیه منوها باز شدند و PnP language گزینه per ندارد آیا امکان دارد که مدل 48h6400 امکانات فارسی و تیونر دیجیتال را نداشته باشه یا راه حل دیگه وجود دارد چون که همین مدل در بانه با امکانات فارسی و دیجیتال هست من عکس قبل و بعد از اجرای فایل صوتی در پست بالا گداشتم که بعضی منوهای مخفی باز شدند لطفا راهنمایی بفرمایید چون من در گیلان هستم و نمیتوانم از کمک شما در منزل استفاده کنم
    دوست عزیز
    با آن عکسها که نشان دادید ظاهراً اینطور است و این یکم عجیب است چون تا آنجا که من اطمینان دارم این مدل قابلیت را دارد .آیا شما دست به آیتم خواستی زدید ؟ و ببینید HOTEL OPTION اگر روشن است آن را خاموش کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

جناب متین من هیچ یک از آیتم را تغییر ندادم و HOTEL OPTION هم خاموش هست با مراجعه به نمایندگی تعمیر سامسونگ ایشان هم گفتند چندین تلویزیون همین مدل را نتونسته فارسی و دیجیتال اون را فعال کنه ولی به فروشگاههای بانه زنگ زدم گفتند با یک کنترل اینها را فعال میکنند آیا با ریسیت فاکتوری تلویزیون آسیب میبینه دیگه نمیدونم چه کاری میشه کرد از راهنمایی شما هم ممنون
    Last edited by mortezamxm; 26-11-2014 at 15:10.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

جناب متین من هیچ یک از آیتم را تغییر ندادم و HOTEL OPTION هم خاموش هست با مراجعه به نمایندگی تعمیر سامسونگ ایشان هم گفتند چندین تلویزیون همین مدل را نتونسته فارسی و دیجیتال اون را فعال کنه ولی به فروشگاههای بانه زنگ زدم گفتند با یک کنترل اینها را فعال میکنند آیا با ریسیت فاکتوری تلویزیون آسیب میبینه دیگه نمیدونم چه کاری میشه کرد از راهنمایی شما هم ممنون
    دوست عزیز
    خیر با ریسیت فاکتوری تلویزیون آسیب نمی بیند.
    چون تلویزیون شما را در اختیار ندارم نمی توان آیتمهای آن را بررسی کنم ولی شما می توانید از دوستانتان که این مدل را دارند بخواهید از تمام منوهای باز عکس بگیرید و با آیتمهای خودتان مقایسه کنید آن وقت می توانید مشگل را پیدا کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

با سلام دوستان من هم LED SAMSUNG 48H6400دارم منو مخفی با لب تاب باز کردم فایل صوتی اجرا میکنم
    ولی گزینهLanguage arabic.....وگزینهRegionفعال نمی شن

9. این کاربر از nabi395 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام دوستان من هم LED SAMSUNG 48H6400دارم منو مخفی با لب تاب باز کردم فایل صوتی اجرا میکنم
    ولی گزینهLanguage arabic.....وگزینهRegionفعال نمی شن
    دوست عزیز
    اگر در تهران هستید برایم پیام بگذارید تا از نزدیک سیستمتان را بررسی کنم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

جناب متین لطفا در صورت پیدا کردن راه حلی برای مدل 48h6400 ما را هم راهنمایی بفرمایید ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •