تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 24

نام تاپيک: گیرنده دیجیتال آخرش چی بگیریم؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

بیشترگیرنده های داخل کشور کیفیت خوبی ارائه نمیدن چونکه گیرنده هاشون ضعیفه بیشتر به منطقه تون بستگی داره ونوع انتی مورداستفاده شما.
    بهترین گیرنده اونهایی هستن که داخل تلویزیون های جدید بصورت توکار موجودن کیفیت وسرعتشون عالیه با یه انتن معمولی هم راه می افتن
    شماهم زیادحساسیت به خرج نده درحدمعمولی خودتون یه خریدانجام بدین همشون چینی هستن وبه سفارش صداوسیمای کشورمون میان.
    ایکس ویژن هم خوبه گارانتی مادیران رو داره که تولید کننده مانیوتورهای الجی البته مونتاژ کننده هست وسرویس دهی خوبی هم دارن اگه خراب بشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

متاسفانه بدترین سخت افزارهای دنیا مال ایکس ویژنه!
    من بار اول یه دونه گیرنده دیجیتال ایکس ویژن خریدم و بعد مدتی خراب شد و روشن نشد بردم گارانتی تعویضش کرد
    یعنی اصلا فکر نمیکردم که دوباره خراب شه اون هم موقعی که گارانتی ش تازه تموم شده. مجبور شدم رفتم دادم تعمیر کردنش یه کیتش رو برداشتن و یکی دیگه گذاشتن
    متاسفانه دوباره خراب شده و چراغاش روشنه ولی تصویر نمیده
    وقتی هم رفتم نمایندگی اش دیدم چند نفر آوردن و میگن مال اونها هم مشکل پیدا کرده
    حالا دنبال یه گیرنده خارجی هستم متاسفانه....

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

دوستان سما مدل at200 چطوره کسی باهاش کار کرده گیرنده گی، سرعت تعویض کانال و نمایش زیرنویسش چطوره

داره خودمونی میشه TLSD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

دوستان ببخشید که اینو می پرسم ولی احتیاج به راهنمایی در مورد گیرنده دیجیتال دارم.

اصلا دوست ندارم بعد از اینکه خریدم ببینم یه مدلی از اون بهتر هم هست و اختلاف قیمتشون چند هزار تومن بوده یا اینکه بعد از چند روز بخوام بدمش تعمیر !

تو یه جای دیگه راهنمایی خواسته بودم کسی جواب نداد خودم با سرچ هایی که کردم کمی اطلاعات در مودر خصوصیاتشون دارم ولی نمی دونم کدوم خوبه یا بد.

یه مدل که به نظرم قیمتش خوب و امکاناتش باید فول باشه ایکس ویژن 343 هستش برای دو تا چیز ، یکی قابلیت ارتقا و یکی زیرنویس.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر امکان داره عزیزانی که اطلاعات و تجربه دارن بگن که آیا خوبه همین یا مدل بهتری هم هست ؟ راستی رنگش هم ترجیحا مثل همین باشه بهتره.

موقع خرید باید با اطلاعات کامل رفت تا فروشنده از بی اطلاعی ما خوش به حالش نشه. اونجا اگر کار رو بسپری به دست فروشنده ، جنسی رو بهت میده که بیشترین سود رو براش داره نه اونی که مناسبترینه. البته نه همشون. بعضی هاشون که از شانس بد هم همیشه من گیر اونها می افتم.

ممنون از همه تون.

داره خودمونی میشه A.Green.H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

متاسفانه خيليا به خاطر پول،يا الكي از يه دستگاه بد ميگن و يا يكي رو قدرتمند و عمر بالا معرفي ميكنن(به دروغ براي فروش بالا)

و اين باعث ميشه هيچ وقت نتونيم يه دستگاه درستي بخريم. اونايي هم كه تجربه و حرفه دارن، دانسته هاشونو نگه ميدارن برا ...!

در مورد خريد خودم: من مكسيدر MX-1 طرح جديد خريدم-امكاناتش خوب و عاليه_اگه مشكلي پيش بياد خبرتون ميكنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

تجربه شخصی : دوستان اصلا پرو ویژن نگیرید اولش خوب بود اما بعد شش ماه که داشتیم بعضی ایراداش رو متوجه شدیم! مثلا داری تلویزیون می بینی یهو صدا زیاد میشه!!! بعد صدا رو کم می کنی دوباره کمتر میشه!! اول فکر کردیم مثلا از خود برنامه است بعد دیدیم همه کانال ها این انفاق میافته!
    نکته ی دیگر اینکه فیلم را روی فلاش ضبط می کنه اما خودش نمی تونه پسوندی رو که ضبط کرده بخونه و پخش کنه!!! باید بری فیلم رو تو کامپیوتر ببینی یا تبدیل فرمت کنی! این دیگه شاهکاره!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

دوستان ببخشید که اینو می پرسم ولی احتیاج به راهنمایی در مورد گیرنده دیجیتال دارم.

اصلا دوست ندارم بعد از اینکه خریدم ببینم یه مدلی از اون بهتر هم هست و اختلاف قیمتشون چند هزار تومن بوده یا اینکه بعد از چند روز بخوام بدمش تعمیر !

تو یه جای دیگه راهنمایی خواسته بودم کسی جواب نداد خودم با سرچ هایی که کردم کمی اطلاعات در مودر خصوصیاتشون دارم ولی نمی دونم کدوم خوبه یا بد.

یه مدل که به نظرم قیمتش خوب و امکاناتش باید فول باشه ایکس ویژن 343 هستش برای دو تا چیز ، یکی قابلیت ارتقا و یکی زیرنویس.

اگر امکان داره عزیزانی که اطلاعات و تجربه دارن بگن که آیا خوبه همین یا مدل بهتری هم هست ؟ راستی رنگش هم ترجیحا مثل همین باشه بهتره.

موقع خرید باید با اطلاعات کامل رفت تا فروشنده از بی اطلاعی ما خوش به حالش نشه. اونجا اگر کار رو بسپری به دست فروشنده ، جنسی رو بهت میده که بیشترین سود رو براش داره نه اونی که مناسبترینه. البته نه همشون. بعضی هاشون که از شانس بد هم همیشه من گیر اونها می افتم.

ممنون از همه تون.
    راستی یکی از اقوام هم ایکس ویژن داشت به یکسال نرسیده خراب شد تعمیرکار گفته بود که آی سیش سوخته و 40 تومان گرفته بود تعمیرش کرد البته ایشون به اشتباه پیش نمایندگی مادیران نبرده بود و تعمیرکار که دستگاه رو باز کرده بود گارانتیش از دست رفته بود. کلا گارانتی مادیران خیلی خوبه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

تمام گیرنده های دیجیتال ایران ساخت کشور دوست و برادر چین هستن . گرم شدن دستگاه بستگی داره داخلش هیت سینک گذاشته شده باشه یا نه؟
    نرم افزار خیلی مهمه؟ البته از همه مهمتر پشتیبانیه !
    یه سر به سایت زیر بزن :

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام گیرندگی AT-200در حد نرمال ، سرعت تعویض کانالشم معمولی زیاد بالا نیس زیر نویسشو نمیدونم یه بار هنگ کرد با آپدیتش درستش کردم

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

دوستِ من بنظرِ من برندِ‌ X-vision در حال حاظر یکی از بهترین هاست و ما که یه دونه دنا هست اگر اشتباه نکنم داریم و با یه دونه هم X-vision که هم سرعت تعویض کانال و هم یه مقدار کیفیت صدا و تصویر و
    هم قدرت سیگنالش بهتر از دنا هستش.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •