تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 11 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 109

نام تاپيک: مشــــاوره برای خرید لپ تاپ سری جدید

اگه نباشه جاش خالی می مونه m0fidi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

شما نظرتون نسبت به CX61 از MSI چیه؟
    امروز رفتم پیش یکی از رفیقام که تو همین زمینه فعالیت میکنه در مورد msi پرسیدم گفت این برند کلا زیاد جالب نیست
    منم آنقدر که ازش نقد دیدم ,پیشنهاد ندیدم.البته نمیشه اسمشو بد گذاشت ولی کیفیتش خیلی معمولیه .cx61 سری مبتدیه به این معنی که اولویت تولید کاهش قیمت بوده و با سری گیم قابل مقایسه نیست.

2. این کاربر از m0fidi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

[QUOTE=Thor God;7777411]من کجای متن بالا نوشتم z500 ضعیفه ؟ گفتم کیفیت نمایشگرش پایینه.+ که میگن یه کم داغ می کنه و باتریش هم در ابهامه.

برادر جان سوال اینه که چرا با سری k که اولترا بوکه هم ردش کردی?
    پ.ن:به متن خودتون یه نگاهی بندازین
    Last edited by m0fidi; 28-07-2013 at 16:23.

آخر فروم باز sAeEd_kHaAn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اینور آب

پيش فرض

از بین 4540 و z500 یکی رو انتخاب کن

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

برادر جان سوال اینه که چرا با سری k که اولترا بوکه هم ردش کردی?
    پ.ن:به متن خودتون یه نگاهی بندازین
    شما الان مشکلت با پست بنده چیه ؟ تو رپلی قبلی یه حرف زدی که جواب دادم اما اینجا یه نکته دیگه داری میگی.
    بحث مقایسه هم کاملا درست بود. با توجه به کاربرد هر شخص باید مدل مورد نظر رو بهش معرفی کرد. کسی که گیمر حرفه ای هست قطعا z500 براش خیلی ضعیفه اما فردی که کارهای روزمره خودش رو میخواد انجام بده مثله وب گردی و گوش دادن به موزیک z500 یه لپ تاپ ایده عال میتونه باشه

حالا مشکل شما چیه ؟
    متن خودم رو هم دوباره بررسی کردم. نکته مد نظر شما رو ندیدم.

موفق باشید
    Last edited by Thor God; 30-07-2013 at 02:08.

داره خودمونی میشه aminashtari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    یه لپ تاپ hp 4540s دارم. .اصلاً بازش نکردم گارانتی مادیران هست. واقعاً به نسبت قیمت لپ تاپ خوب و قوی هست. ظاهرش هم که واقعاً زیباست. آلومینیوم پولیش خورده. پول لازمم باید ردش کنم اگر خواستید ارزونتر از قیمت بازار میدم. پیغام خصوصی لطفاً

آخر فروم باز faded's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

علت اینکه لپ تاپ های جدید درایو نوری ندارن چیه؟؟

داره خودمونی میشه sarafara's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام
    سامسونگ تو این رده حرفی واسه گفتن نداره نه اینکه بد باشه ,رقباش بهتر کار میکنن+امتحانشونم پس دادن .
    همونطور که دوستمون گفتن بهترینهای الان
    Z500
    4540
    V3
    هستند,4540 پردازنده و صفحه نمایشش خوبه ولی گرافیکش ضعیفه ,v3هم بعضیا همینجا ازش ناراضی بودند وگرنه از نظر کارایی با لنوو فرقی نداره و نمایشگر بهتری هم داره ولی طراحی و بدنش ضعیفه خبلیا هم میگن ایسر خرابیش زیاده شخصا چیری ازش ندیدم و خیلیا هم دارن و ازش راضین ولی کلن احتمالاته دیگه .میمونه z500 که برای رفع شدن ابهامات به z500club همینجا م اجعه کنید تا خیالتون راحت شه .باطریشم اگه بعد عمری خراب شد انگار توسط نمایندگی قابل تعویضه
    سری k ایسوس هم به اولترا ولی پردازندش ضعیفه.
    سلامت باشید
    ممنون دوست عزیز..هنوز هم خرید نکرده ام که علتش انتظارم برای کاهش قیمتها بوده که حدودا دویست تومن شاید تو بعضی مدلها ارزونتر شده !....نظرتون نسبت به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چیه ؟..

آخر فروم باز 3aman021's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ممنون دوست عزیز..هنوز هم خرید نکرده ام که علتش انتظارم برای کاهش قیمتها بوده که حدودا دویست تومن شاید تو بعضی مدلها ارزونتر شده !....نظرتون نسبت به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چیه ؟..
    لپ تاپ خوبیه.کیفیت صداش حرف نداره .من dv6 داشتم دیزاینش مث همین مدل بود, کیفیت ساخت و بدنش خوب بود منتها خیلی داغ میکرد این مدل چون جدیدتر احتمالا بهتر باشه ,اما گرافیک معمولی داره و برای کارهای گرافیکی آنچنانی پیشنهاد نمیشه!

تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

اگه خیلی اهل بازی و کارهای سنگین نیستید بهترین و باکیفیت ترین انتخاب همینه.

داره خودمونی میشه sarafara's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

لپ تاپ خوبیه.کیفیت صداش حرف نداره .من dv6 داشتم دیزاینش مث همین مدل بود, کیفیت ساخت و بدنش خوب بود منتها خیلی داغ میکرد این مدل چون جدیدتر احتمالا بهتر باشه ,اما گرافیک معمولی داره و برای کارهای گرافیکی آنچنانی پیشنهاد نمیشه!
    من فقط از ظاهرش رو دوست دارم وگرنه مشخصه که یکمی برای این سخت افزار گرونه ...مدلی رو میشناسین که با سخت افزار خوب چنین ظاهری داشته باشه ؟..

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •