تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشکل تصویر با SAMSUNG 350V5X-S03AE

کاربر فعال انجمن سرویس دهنده های اینترنت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض مشکل تصویر با SAMSUNG 350V5X-S03AE

با سلام
    این لپ تاپ را تازه خریده ام،هنگام باز کردن ویدیو، اگر از کارت گرافیک ای ام دی(خارجی) استفاده میشد در صحنه های سریع در تصویر یک خط افقی حدود 3 سانتیمتر پایینتر از بالای مانیتور می افتاد و هنگامی که از گرافیک داخلی اینتل هم استفاده میشد خط افقی وجود داشت ولی به بالای صفحه نزدیکتر بود.
    لپ تاپ را به گارانتی فرستادم گفتند که ویندوزش را عوض کردیم و درست شده و فرستادند، ظاهرا مشکل حل شده ولی وقتی خواستم یک ویندوز دیگر در درایو دیگر بزنم باز هم همان مشکل وجود داشت(فقط در wmp و km مشکلی دیده نمیشد ولی در پلیرهای دیگر مشکل بود حتی در جابجا کردن پنجره های ویندوز هم چنان به نظر می رسید که گرافیک نصب نشده است ولی در device manager هر دو ویندوز فرقی در مشخصات درایورها وجود نداشت )، من هم بار اولم نیست که ویندوز میزنم و با 3 ویندوز متفاوت امتحان کردم، درایورها را هم از دی وی دی همراه لپ تاپ نصب کردم.
    به فکرم رسید که درایور جدید گرافیک اینتل را دانلود و نصب کنم و بعدا گرافیک را از دی وی دی لپ تاپ نصب کردم، تقریبا مشکل حل شد، فقط در صفحه ورود به ویندوز و خروج از ویندوز احساس میکنم کمی پرش وجود دارد، به نظر شما این مساله عجیب نیست که دی وی دی خود لپ تاپ قادر به نصب درست درایورها نیست؟ در این حالت آیا میتوان گفت که مشکل سخت افزاری وجود ندارد؟
    با تشکر

کاربر فعال انجمن لپ تاپ khelane's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

عزیز شما جدیدترین درایور برای هردو گرافیک رو دانلود کنید و یه رزلوشن مناسب واسه لب تابتون انتخاب کنید
    بعد درست نشد هرتز مانیتور رو یه کم بالا ببرید ببینید مشکل حل میشه
    برای تست هم نرم افزار زیاده رو نت سرچ بزن گیرت میاد

3. این کاربر از khelane بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

عزیز شما جدیدترین درایور برای هردو گرافیک رو دانلود کنید و یه رزلوشن مناسب واسه لب تابتون انتخاب کنید بعد درست نشد هرتز مانیتور رو یه کم بالا ببرید ببینید مشکل حل میشه برای تست هم نرم افزار زیاده رو نت سرچ بزن گیرت میاد
    با تشکر از پاسخ شما، مشکل را تقریبا حل کرده ام ولی جای سوال اینجاست که چرا با دی وی دی خود لپ تاپ درایورها درست نصب نمیشود.نرم افزارهایی که برای تست پیدا کرده ام فقط گرافیک اینتل را نشان میدهند و ای ام دی را نشان نمیدهند.

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

وقتی درایو اینتل را نصب می کنم اگر گژینه زیر را انتخاب نكنم باز هم همان مشکل وجود دارد:
    automatically run winsat and enable windows aero desktop theme

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

لطفا اساتید محترم نظر خود را درباره مشکل سخت افزاری داشتن یا نداشتن این لپ تاپ اعلام کنند.با تشکر

کاربر فعال انجمن لپ تاپ khelane's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

این گزینه که میگه مربوط به تم ویندوز هست که از حالت مات به حالت aero میاره و شیشه ای میشه و کیفیت رو میبره بالا
    خب درایور جدید واسه همین میگن نصب به ورژن های قبلیش باگ ها رو رفع میکنه

8. این کاربر از khelane بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •