تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 42 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 413

نام تاپيک: فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلستان | فصل 2013-2014

آخر فروم باز king of the kings's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تاریکی اسم:عماد

پيش فرض

سلام .

دیدم بچه ها دارن تعریف می کنن منم یه تیم ساختم . فقط وقتی دیدم برای هر نقل و انتقال بیشتر از یکی 4 امتیاز کم میشه فهمیدم که باید خودمو جمع کنم

اینم بگم که بازی های لیگ جزیره رو نزدیک یک سالی میشه نگاه هم نکردم و ترکیب رو فقط با آشنایی که سال های پیش از بازیکن ها داشتم و امتیاز های فصل پیششون گذاشتم خلاصه تو هد تو هد هر چقدر خواستید گل بزنید خیالی نیست
    FC . EMAD

Last edited by king of the kings; 12-08-2013 at 18:56.

2. 3 کاربر از king of the kings بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دیدم بچه ها دارن تعریف می کنن منم یه تیم ساختم . فقط وقتی دیدم برای هر نقل و انتقال بیشتر از یکی 4 امتیاز کم میشه فهمیدم که باید خودمو جمع کنم
    فقط یادتون باشه که هفته اول این قانون وجود نداره و نقل و انتقالا نامحدود هست
    مهم نیست طرفدار کدوم تیم یا بازیکن هستید، مهم اینه که کدوم بازیکن بازی می کنه
    مهمترین قانون لیگ فانتزی

4. 3 کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام .

اینم بگم که بازی های لیگ جزیره رو نزدیک یک سالی میشه نگاه هم نکردم و ترکیب رو فقط با آشنایی که سال های پیش از بازیکن ها داشتم و امتیاز های فصل پیششون گذاشتم خلاصه تو هد تو هد هر چقدر خواستید گل بزنید خیالی نیست
    FC . EMAD

اون جاناتان والترز که برداشتی پارسال در اقدامی که فانتزی بازها رو به خاک سیاه نشوند در یک بازی 2 تا گل به خودی زد و یه پنالتی خراب کرد البته یه پنالتی هم گرفت !

6. 3 کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز king of the kings's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تاریکی اسم:عماد

پيش فرض

اون جاناتان والترز که برداشتی پارسال در اقدامی که فانتزی بازها رو به خاک سیاه نشوند در یک بازی 2 تا گل به خودی زد و یه پنالتی خراب کرد البته یه پنالتی هم گرفت !
    خوبه پس بازیکن جنگجالی هست نگهش می دارم

کاربر فعال انجمن های فوتبال EngineeR EhsaN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

دوستان سایت گل هم یدونه فانتزی راه انداخته. اساتید اونم یه بررسی کنید ببینید در چه حدیه

9. این کاربر از EngineeR EhsaN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جذابیت اصلی فوتبال فانتزی به لیگ های اون و رقابت جذابیه که بین تیما برقراره و دلیل اینکه ما دور هم جمعیم هم همینه
    توی این فوتبال فانتزی لیگ هد تو هد واقعا عالیه و جذابیت اون نسبت به لیگ های دیگه بیشتره
    حتی بعضی وقتا دبل کردن تیم ها اندازه قهرمانی جذابیت داره به طور مثال برای من دبل کردن چند تا تیم مثل PalangeCheshGhashang جزو اهدافمه

لیگ کلاسیک و هد تو هد پی سی ورلد رو که نگاه می کردم تعداد خیلی خوب بود ولی بازم می تونه بیشتر بشه
    فکر کنم اگه همه هم دیگه رو بشناسن بهتر باشه به خصوص برای هد تو هد
    من از طریق لیگ های پی سی ورلد یه جدولی تهیه کردم که فعلا ناقصه ولی شاید بتونه یکمی کمک کنه
    کاربرایی که صد در صد مطمئن نبودم رو جلوی نامشون رو خالی گذاشتم که امیدوارم با کمک دوستان جدول تکمیل بشه
    تیم مورد علاقه هم اونایی که توی خود یوزر ذکر نشده بود رو نیاوردم وگرنه برای بعضی ها تابلو بود که طرفدار چه تیمین

ردیف
    نام یوزر پی سی ورلد
    نام یوزر فوتبال فانتزی
    نام تیم فوتبال فانتزی
    تیم مورد علاقه
    1 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ♆ ♍an Utd ♆ منچستر
    2 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Team 17 -----
    3 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Blues چلسی
    4 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] choobin_north منچستر
    5 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] GAGOOLS -----
    6 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] The Blue Army چلسی
    7 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Dire Wolf چلسی
    8 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] PalangeCheshGhashang منچستر
    9 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Blue Stars -----
    10 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Satorkhordegan سوانسی
    11 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Amirito هال سیتی
    12 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] AminCFC1994 چلسی
    13 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Pooya-Chelsea چلسی
    14 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Eleven Devil آرسنال
    15 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] LINCHAN منچستر
    16 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] The Red Army منچستر
    17 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Aboumoslem چلسی
    18 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] DOOD منچستر
    19 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] steghlal -----
    20 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] mashhadsiti -----
    21 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Royal Arsenal آرسنال
    22 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] nikita منچستر
    23 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Se7eN منچستر
    24 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Murkyheima آرسنال
    25 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] United 4 Ever منچستر
    26 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FC . EMAD آرسنال
    27 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FC MANI -----
    28 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] chel30vil چلسی
    29 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] UNITED منچستر
    30 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Red_Devils منچستر
    31 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Blue Starz من سیتی
    32 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] red_devil منچستر
    33 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Mahboub-UTD منچستر
    34 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] fc arsenal آرسنال
    35 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Red_Army -----
    36 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] VivaRossoneri -----
    37 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] HoomaN -----
    38 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ManUtd_IR منچستر
    Last edited by vahidgame; 17-08-2013 at 20:20.

11. 15 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال EngineeR EhsaN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

وحید جان Blue Starz رو هم به لیستت اضافه کن.

13. 2 کاربر از EngineeR EhsaN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

اینو می ذارم صرفا برای اینکه دوستان بدونن تیم های بالای جدول از چه ترکیب هایی استفاده می کنن

تا همین روز آخر Bale توی تیمم بود، ولی دیدم این اصلا با تیمش تمرین نمی کنه و قهر کرده رفته، کشیدمش بیرون.
    فن پرسی هم که امید همه ی ما منچستری هاست.
    این چند روز هم احتمالا تهران نیستم و دیگه ترکیب رو دست کاری نمی کنم ...

پ.ن: اون پیتر ویتینگهام که می بینین، من امسال داشتم Fifa manager بازی می کردم، کاردیف رو برداشتم، خیلی خوب پاس گل می داد، امیدوارم توی فانتزی هم همینطور باشه

حتی بعضی وقتا دبل کردن تیم ها اندازه قهرمانی جذابیت داره به طور مثال برای من دبل کردن چند تا تیم مثل PalangeCheshGhashang جزو اهدافمه
    برگی از خاطرات :
    جا داره که یکی از شیرین ترین خاطرات دوره ی قبلی رو تعریف کنم
    همه بازی ها تموم شده بود به جز یدونه، این دوستمون (آقا وحید رو عرض می کنم ) توی هد تو هد 20 امتیاز از من جلوتر بود.
    اون یه بازی منچستر یونایتد بود که من فن پرسی رو داشتم و کاپیتانم بود ...
    جاتون خالی دوستان، کاپیتان ما هت تریک کرد 3 امتیازم جایزه گرفت امتیازش دو برابر هم شد، تیم Blues رو چون بایرن مونیخ سال 99 به دیوار چسبوندیم

15. 11 کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

وحید جان Blue Starz رو هم به لیستت اضافه کن.
    آقا این لیست براساس لیگ های پی 30 این فوتبال فانتزی طراحی شده
    اسمتو توی لیگ کلاسیک و هد تو هد پی سی 30 ندیدم
    حتما پست دوم تاپیک رو بخون

بعضی دیگه از دوستان دیگه هم فکر کنم عضو فوتبال فانتزی شدن ولی هنوز عضو لیگ های پی 30 نشدن که اینجوری اصلا قبول نیست

برگی از خاطرات :
    جا داره که یکی از شیرین ترین خاطرات دوره ی قبلی رو تعریف کنم
    همه بازی ها تموم شده بود به جز یدونه، این دوستمون (آقا وحید رو عرض می کنم ) توی هد تو هد 20 امتیاز از من جلوتر بود.
    اون یه بازی منچستر یونایتد بود که من فن پرسی رو داشتم و کاپیتانم بود ...
    جاتون خالی دوستان، کاپیتان ما هت تریک کرد 3 امتیازم جایزه گرفت امتیازش دو برابر هم شد، تیم Blues رو چون بایرن مونیخ سال 99 به دیوار چسبوندیم
    بازی رفت رو که با اختلاف زیاد بردمت

17. 7 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

تیم قدرتمند chel30vil هم به لیست اضافه کنید

با تشکر

19. 2 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •