تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 40 از 42 اولاول ... 3036373839404142 آخرآخر
نمايش نتايج 391 به 400 از 413

نام تاپيک: فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلستان | فصل 2013-2014

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کم کم دیگه رسیدیم به قسمت حساس رقابت ها و دیگه هر انتخاب کوچیکی هم تاثیرگذاره
    توی هد تو هد هنوز هم چندین تیم شانس قهرمانی دارن به خصوص اگه اون دو تیم اول جدول این هفته ببازن
    برای لیگ کلاسیک هم نفر اول که اینجا می گفت بی رقیبه رو من هفته پیش صدرو ازش پس گرفتم
    الان دیگه واقعا استرس دارم که حتما بتونم توی این دو سه هفته توی لیگ کلاسیک قهرمان بشم و اون جایزه 100 هزار دلاری که فکر کنم زننده تاپیک اهدا می کنه رو برنده بشم
    هنوز این هفته تموم نشده من نقل و انتقال هفته بعدم رو هم انجام دادم و سوارز رو دیگه بعد از مدت ها از ترکیب خارج کردم که یکمی ریسکی بود ولی فکر کنم جواب بده

2. 6 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال eman619rv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    ϟ♄iяaz

پيش فرض

منیجر ها کجایین که هفته آخره

یک هفته مونده و شرایط قهرمانی ها تا روز آخر به نظرم مشخص نمیشه ، هر چند reza najafi اختلاف 56 امتیازی رو با vahid z ایجاد کرده و وحید شرایط سختی رو برای قهرمانی داره.
    اما از اون طرف در لیک هد Alireza Mousavi با 78 امتیاز اوله و در رده بعدی Meraj ! با 76 امتیاز قرار داره.

البته اگر علیرضا جان بازی اخرش رو ببازه که احتمالش بسیار زیاده و معراج جان هم موفق به پیروزی نشه سامان و امیر هم امکان قهرمانیشون وجود داره.
    حساسیت از اونجایی بیشتر میشه که تیم پلنگه چشم قشنگه با تیم من بازی داره ولی تیم 17 با 11دیولی بازی داره که هفته ها ست بالا سر تیم نیومده هر چند بازیکنای خوبی داره که میتونن امتیاز بالایی بیارن

تا 12 هفته اول توی لیگ ها اول بودم و سرنوشت قهرمانی رو تو دستام میدیدم اما بچه ها مغرور شدن و بد زمین خوردن ولی لیگ چرخید و هنوز سرنوشت قهرمانی به تیم مون بستگی داره منتهی نه دیگه برا خودمون... لذا قرار شده بچه ها دوپینگ کنن حسابی تا فوتبال پاکی رو ارائه بدن

امیدوارم این هفته اخر هم جذاب سپری بشه تا یه اختتامیه برای این لیگ فوق جذاب باشه.

الان دیگه واقعا استرس دارم که حتما بتونم توی این دو سه هفته توی لیگ کلاسیک قهرمان بشم و اون جایزه 100 هزار دلاری که فکر کنم زننده تاپیک اهدا می کنه رو برنده بشم
    داش وحید اجازه بده من شفاف سازی کنم (با میمیک صورت کفاشیان)....کلا لیگ برتر جزیره ، قرار شده جایزه نقدیشون رو به لیگ ما اهدا کنن تا به تیم برنده اهدا کنیم، منم پول رو دادم دسته دست های پشت پرده که تا اخر لیگ نگه داره ، ولی نمیدونم چرا چند روزه که جواب زنگ هامو نمیده قرار شد بهروان و عزیز محمدی لابی های قوی رو انجام بدن تا پیداش کنن.

اینو فعلا حالا از جیب خودم میذارم تا بعد.

4. 8 کاربر از eman619rv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

منیجر ها کجایین که هفته آخره

یک هفته مونده و شرایط قهرمانی ها تا روز آخر به نظرم مشخص نمیشه ، هر چند reza najafi اختلاف 56 امتیازی رو با vahid z ایجاد کرده و وحید شرایط سختی رو برای قهرمانی داره.
    اما از اون طرف در لیک هد Alireza Mousavi با 78 امتیاز اوله و در رده بعدی Meraj ! با 76 امتیاز قرار داره.

البته اگر علیرضا جان بازی اخرش رو ببازه که احتمالش بسیار زیاده و معراج جان هم موفق به پیروزی نشه سامان و امیر هم امکان قهرمانیشون وجود داره.
    حساسیت از اونجایی بیشتر میشه که تیم پلنگه چشم قشنگه با تیم من بازی داره ولی تیم 17 با 11دیولی بازی داره که هفته ها ست بالا سر تیم نیومده هر چند بازیکنای خوبی داره که میتونن امتیاز بالایی بیارن

تا 12 هفته اول توی لیگ ها اول بودم و سرنوشت قهرمانی رو تو دستام میدیدم اما بچه ها مغرور شدن و بد زمین خوردن ولی لیگ چرخید و هنوز سرنوشت قهرمانی به تیم مون بستگی داره منتهی نه دیگه برا خودمون... لذا قرار شده بچه ها دوپینگ کنن حسابی تا فوتبال پاکی رو ارائه بدن

امیدوارم این هفته اخر هم جذاب سپری بشه تا یه اختتامیه برای این لیگ فوق جذاب باشه.
    ما که از همین الآن اتوبوس گرفتیم واسه جشن قهرمانی، می خوایم جام رو توی شهر بچرخونیم
    به خاطر همه ی طرفدارای منچستر یونایتد می برمت که یه منچستری قهرمان بشه

6. 8 کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

البته اگر علیرضا جان بازی اخرش رو ببازه که احتمالش بسیار زیاده
    و معراج جان هم موفق به پیروزی نشه سامان و امیر هم امکان قهرمانیشون وجود داره.
    تیم ما در صورتی که قهرمان نشه (که احتمالا نمیشه)، یه توطئه بزرگ بوده از جانب خودی ها (رئال) به خاطر فروش اوزیل به آرسنال، که بعدا میاد و بعد از یک فصل ناموفق یک دفعه هفته درست در دو هفته قبل در شرایطی که تیم ما در صدر به سر می بره، برای یکی از تیم های رها شده (تیم هایی که بچه ها مدت هاست دست به ترکیبشون نزدن) به عنوان کاپیتان تیم بیشترین امتیاز خودش در 20 هفته اخیر رو میاره ... سایه دست ها پشت پرده از همینجا کاملا مشخص هست

به هر حال شرایط تیم ما توی هد تو هد مثل شرایط رئال توی لیگ هست، سرنوشت دیگه از دست تیم خارج شده و چشم به بقیه بازی ها داره.
    ضمنا جهت بالا بردن این دستاورد تیمی و پایین آوردن بعضی از دستاوردها اضافه کنم که بر خلاف باور عمومی مبنی بر اهمیت لیگ کلاسیک، این لیگ در واقع اصلا لیگ نیست!
    تعریف لیگ مشخص هست، در هر لیگ باید اولا تعداد تیم ها مشخص باشه و ملاک مقایسه امتیاز (برد/تساوی/باخت) بین تیم ها باشه و نه گل زده!
    لیگی که در اون گل زده در یک هفته می تونه روی باخت های چند هفته بعد سرپوش بگذاره، بعد هم اسمش رو بگذاریم لیگ کلاسیک، دیگه تکلیفش مشخص هست
    اما لیگ هد تو هد خوشبختانه یک لیگ سالم و پویا هست که عمده تعاریف لیگ رو در خودش داره.

8. 8 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

هیچ چیز بدتر از بر باد رفتن قهرمانی توی هفته آخر نیست
    ظاهرا معراج قهرمان لیگ هد تو هد شد که بهش تبریک میگم.

10. 7 کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

معراج بالاخره با دست های پشت پرده هم لیگ کلاسیک هم لیگ هد تو هد رو از ما گرفت
    الان نتایج رو ندیدم ولی در هر صورت تبریک میگم به اون دو نفری که قهرمان این دو لیگ شدن

هفته قبل تیم رقیبم توی کلاسیک با بازیکنای من سیتی قهرمانی رو ازم گرفت
    من الان حس لیورپولی های رو دارم و واقعا قهرمانی توی مشتم بود
    اون تیم هایی که تبانی کردن خودشون بیان اعتراف کنن ازشون امتیاز کم نمیشه

12. 6 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز king of the kings's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تاریکی اسم:عماد

پيش فرض

تبریک می گم معراج خان

یه خسته نباشیدم به وحید میگم من اگه جاش بودم سری بعد شرکت نمی کردم . تقریبآ دو سوم بازی ها رو صدر بود ولی در آخر آب قطع شد

دیگه در مورد سلامت بازی ها حرف نمی زنم خودتون دیدید چی شد

فقط گزیده ای از افتخارات تیم خودم رو میگم

1. مقام اول بودجه در بانک
    2. بیشترین برد پیاپی در هد تو هد
    3. مقام چهارمی هد تو هد
    ......
    .....

و در آخر پاک ترین تیم لیگ

ااینم عکس یادگاری که وقتی صدر بودم گرفتم

من خیلی وقت بود که بعد از رفتن آنری از آرسنال لیگ انگلیسو دنبال نمی کردم ولی به لطف فانتزی تمام ویدیو های ورزش 3 رو هم دانلود کردم . الان می دونم ذخیره دفاع راسته کریستال پالاس کیه
    تشکر از وحید و علیرضا و ایمان و معراج و همه دوستانی که تا آخر لیگ رو دنبال کردن و سرمون گرم شد و ایشالا لیگ بعدی
    Last edited by king of the kings; 11-05-2014 at 23:08.

14. 8 کاربر از king of the kings بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

مرسی از دوستانی که شرکت کردن توی لیگ، البته من از شما توقعی ندارم، مسئولیت جایزه متوجه ایمان هست که زحمتش رو می کشه!

پارسال هم رقابت جذابی رو داشتیم اما امسال واقعا هم از نظر تعداد و هم کیفیت سطح لیگ بالاتر رفته بود و توی لیگ های داخلی از لیگ های خوب ایرانی بودیم.

به Dashrezaa عزیز بریک میگم واسه قهرمانی کلاسیک، گرچه صحبتش رو کردم که اگه طبق تعریف بریم جلو در واقع اصلا لیگ نیست، اما حکم جدول گلزنان برتر رو که داره و دسته کمی از یک کفش طلا نداره

اگه Dashrezaa اواسط کار به لیگ اضافه نشده بود، الان وحید قهرمان بود، برای همین به وحید هم تبریک میگم که در نظر همه ما قهرمان هست

کار علیرضا توی فصل جای تقدیر داشت و dark horse مسابقات بود، هر چند که توی آخرین لحظات جام از دستش افتاد و برادرش(؟) Amirito که اگه اشتباه نکنم در مجموع دو لیگ با دو رتبه چهارمی در کنار وحید با یک رتبه دومی و یک رتبه ششمی (هر دو مجموع 8) بهترین و با ثبات ترین عملکرد رو داشتن.

16. 6 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ممنون از همگی !
    خیلی خیلی خوش گذشت و لذت بردم توی این مدت !
    یکی از سرگرمی های مورد علاقم توی خوابگاه دانشجویی همین فوتبال فانتزی بود که لذتش در کنار شما و لیگ P30 معنا پیدا کرد !

18. 6 کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه rezahashtpa's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از همه دوستانی که تبریک گفتن ، اول از همه خواهش میکنم این جایزه تیم مارو بدن میخوام تیمو واسه ساله بعد محکم ببندم دوما کی گفته کلاسیک لیگ نیست ؟
    خودم به شخصه قبول دارم هد تو هد خیلی جذابتره اما کلاسیکم لیگ معتبریه ، اگه یه هفته تر بزنی هفته های بعد خیلی سخت باید جبرانش کنی !

20. 3 کاربر از rezahashtpa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •