تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 42 اولاول ... 78910111213141521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 413

نام تاپيک: فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلستان | فصل 2013-2014

حـــــرفـه ای Alex Fera's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    طهران اسم:محمد

پيش فرض

بالاخره لمپارد گل زد،هووورا..........

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

ولی فعلا من زیاد توی ترکیبم تغییر نمیدم و بعضی از بازیکنا یه هفته جواب ندن دیگه هفته بعد حتما جواب میدن و باید توی فوتبال فانتزی بلند مدت فکر کرد

آقا من اعتراض دارم. به قول یه بنده خدایی اصلا باورم نمیشه که این برنامه دستکاری نشده باشه و این برنامه سخترین برنامه فوتبال فانتزی من توی دو سال اخیره
    فعلا معراج جلوئه ولی نوبت دو تا بازی چلسی برسه امتیازم جبران میشه
    فقط حیف که کاپیتانمون مشترکه و از این لحاظ نمیشه برتری توی امتیاز داشت
    دقیقا، توی فوتبال فانتزی باید بلند مدت فکر کرد و هفته اولُ نباید فدای کل لیگ کرد
    مثلا اگه سه بازیکن از چلسی برداشته باشیم تا هفته سوم که چلسی بازی نداره مطمئنا نمی تونیم از دست همشون خلاص بشیم، مگه اینکه امتیاز منفی بخوریم
    کازورلا صفر امتیاز گرفته، واقعا حقیقت داره که برای هر چیزی اولین باری وجود داره!
    امیدوارم که Benteke توی بازی بعدی هم روند خوبشُ ادامه بده و معادل دو بازیکن چلسی کار کنه

3. 5 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دقیقا، توی فوتبال فانتزی باید بلند مدت فکر کرد و هفته اولُ نباید فدای کل لیگ کرد
    مثلا اگه سه بازیکن از چلسی برداشته باشیم تا هفته سوم که چلسی بازی نداره مطمئنا نمی تونیم از دست همشون خلاص بشیم، مگه اینکه امتیاز منفی بخوریم
    من برای این برنامه دارم
    بازیکنای نیمکتم عالین ، عمرا امتیاز منفی بگیریم

امیدوارم که Benteke توی بازی بعدی هم روند خوبشُ ادامه بده و معادل دو بازیکن چلسی کار کنه
    بنتکه رو توی ترکیب داری؟!
    بازی خیلی نفسگیر شد
    توی بازی بعدی اگه بنتکه گل نزنه و چک و اشلی کول هم برای من کلین شیت بیارن صد در صد باختی ولی اگه بنتکه گل بزنه اوضاع برام سخت میشه

+

یکی واقعا می تونه توضیح بده چرا کلارک مدافع استون ویلا براش کلین شیت محسوب شده؟!
    این دو تا دفاعی که روی نیمکت داشتم خیلی امتیاز اوردن و امتیاز هر کدومشون اندازه امتیاز سه دفاع ترکیب اصلیم بوده!

5. 5 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال eman619rv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    ϟ♄iяaz

پيش فرض

خیلی خب، من اینجام

دیروز گل اول رو که رابین زد گفتم دیگه پام رو تو این تاپیک نمیذارم، گل دوم رو که زد خیلی آروم پا شدم کیفم رو بستم و سریعآ متواری شدم!!!
    دیگه نزدیکای مرز بودم که گرفتنم و اوردنم و الان اینجا در خدمت شمام
    خدا رو شکر که تیم کسی از حرفای من آسیب ندید ، هر کسی هم که دیده به مراجع قضایی لیگ شکایت کنه

من خودم RVP از همون روز اول در ترکیبم بود تا اخرین لحظات ، اما چون تغییر استراتژی دیدم گذاشتمش بیرون خیلی هم با خودم کلنجار رفتم .......اما این قصه ضایع کردن ما توسط رابین سر دراز دارد! حداقل دوبارش رو در فصل گذشته یادمه یه بار که کاپیتانش نگذاشتم که تو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تبعاتش رو میبینید ، یه بار هم ترنسفرش کردم که هتتریک کرد لذا در باقی فصل کاملا بهش اعتماد پیدا کردم و همیشه کاپیتانم بود

اما جدای از شوخی عیار یه بازیکن استثنایی همینجاست که مشخص میشه ، شاید در حالی که من یونایتد سخت ترین بازی ها رو داره فن پرسی 3تا 3تا گل بزنه! هر چند روند منطقیش اینه با توجه به اطلاعات کمتر بدرخشه اما ستاره ها همینن دیگه تو سخت ترین شرایط به کمک تیم میان..

خب فعلا 43 امتیاز گرفتم ، جالبش اینجاست که هنوز 8 تا بازیکن دیگه ام بازی دارند که میشه الی الحساب 18 امتیاز دیگه ، حتما یه 3تاشون هم یه حرکتی تو بازی میزنن و ایشالا امتیازات میزنه بالا 70 !

7. 7 کاربر از eman619rv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز king of the kings's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تاریکی اسم:عماد

پيش فرض

یکی واقعا می تونه توضیح بده چرا کلارک مدافع استون ویلا براش کلین شیت محسوب شده؟!
    به اشلی کول هم 8 امتیاز داده شده .

بهش دو امتیاز bonus دادن . چرا به ایوانوویچ ندادن ؟
    Last edited by king of the kings; 18-08-2013 at 21:42.

کاربر فعال انجمن های فوتبال eman619rv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    ϟ♄iяaz

پيش فرض

جدول اعضای لیگ که وحید جان زحمتش رو کشیده در پست دوم تاپیک قرار گرفت

بعد قضیه‌ی این RVP چیه؟!
    RVP = Robin Van Persie
    که به خاطر شباهتش به MVP هم هست که این لقب رو به رابین دادن

مثلا اگه سه بازیکن از چلسی برداشته باشیم تا هفته سوم که چلسی بازی نداره مطمئنا نمی تونیم از دست همشون خلاص بشیم،
    من که از الان تا هفته چهارم حتی تعویض هام هم مشخص کردم اینجور مربی های آینده نگری هستیم ما p30worldیی هام

این دو تا دفاعی که روی نیمکت داشتم خیلی امتیاز اوردن و امتیاز هر کدومشون اندازه امتیاز سه دفاع ترکیب اصلیم بوده!
    کلارک به جای بکر در دقیقه 17 به بازی اومده ، گلی هم که ارسنال زده قبل ورود کلارک بوده ، از اونجایی که قانون کلین شیت اینه که بازیکن بیش از 60 دقیقه بازی کرده باشه و تیم گلی دریافت نکرده باشه کلین شیت به کلارک تعلق گرفته

به اشلی کول هم 8 امتیاز داده شده .

بهش دو امتیاز bonus دادن . چرا به ایوانوویچ ندادن ؟
    به دلیل سیستم امتیاز دهی باونس که ایشالا فردا دقیق واسه رفع ابهام کل سیستم رو توضیح میدم

10. 8 کاربر از eman619rv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Alex Fera's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    طهران اسم:محمد

پيش فرض

و با تشکر از مورینیو که با بازی ندادن به ماتا کلا امتیاز 22 درصد از منیجرارو خراب کرد

12. 4 کاربر از Alex Fera بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز rz21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

خب منم 106 امتیاز گرفتم...
    ..
    ..
    ..
    باورتون نمیشه؟
    ایناها:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ولی خدایی این طرف عجب تریکبی چیده!باید ازش یاد گرفت.
    من فعلا 47 امتیازیم!

14. 3 کاربر از rz21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خوب تو این دو بازی باقیمونده 4 تا بازیکن دارم گل نخوردن چلسی و من سیتی و احیانا یه گل و یا پاس گل از هازارد یا سیلوا 20-30 امتیازی برام میاره که این هفته اولی رو حداقل متوسط رو به خوب رد کنم

دو تا نکته: بعد از این هفته نقل و انتقالات سریع و زیاد هست منتها اگه تیمتون رو برای بلندمدت بستین و نتیجه خوبی نگرفتین بهتره زیاد دست نبرید توش مگه مصدومی چیزی داشته باشید
    به دلیل همون نقل انتقالات بالا اگه به دنبال ستاره های هفته اول هستین همین حالا اونا رو بردارید که با پایان هقته اول قیمتشون سریع میره بالا
    کلا بازیکنایی که 9-10 امتیاز یا بیشتر گرفتن دور رو بر 0.5 پوند افزایش قیمت دارن که به 1 هم میرسه

16. 8 کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه stopper's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

درود به همه
    امسالم با همون ManUtd_IR در خدمتتون هستم
    پارسال قهرمانی رو در ثانیه های آخر از دست دادم که همین انگیزم رو دوچندان کرده و امسال دیگه تیم رو واسه قهرمانی بستم

اما در مورد RVP:
    من خودم با اینکه منچستری شدیدم نگذاشتمش توی تیم و الان با اینکه نبودش به رتبه ام خیلی صدمه زده بازم نمی یارمش، به دو دلیل:

1. قیمتش فوق العاده بالاس و اگه بخواین بیارینش صد در صد باید توی پست های دیگه فداکاری های زیادی بکنید و این یعنی هم ضعیف کردن بقیه نقاط و هم مصرف شدن وایلد کاردتون
    2. منچستر در چهار هفته آینده به ترتیب با چلسی، لیورپول، کریستال پالاس و منسچتر سیتی بازی داره که جز بازی کریستال پالاس توی بقیه بازی ها احتمال تکرار موفقیت این هفته فن پرسی کمه

پیشنهاد من اینه تا چند هفته که هم منچستر بازی های سختش رو تموم می کنه و هم با تموم شدن مهلت نقل و انتقالات اروپا تکلیف بیل و سوارز و رونی و خرید های جدید تیم ها (مخصوصا منچستر و آرسنال که قول خرید ستاره دادن) مشخص میشه صبر کنید و بعد در این مورد تصمیم بگیرید

18. 4 کاربر از stopper بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •