تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 45 از 45

نام تاپيک: برفکی شدن صفحه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    با توجه به توضیحات شما عزیزان لبتاب رو فرستادم گارانتی... اونا هم مادربورد رو عوض کردن ... فکر میکردم با تعویض مادربورد درست شده... ولی نشده ... و بازهم صفحه برفکی میشه علاوه بر اون جدیدا هنگ هم می کنه ... متاسفانه تاریخ گارانتی تموم شده اگر کسی می دونه که چیکار میشه کرد ممنون میشم راهنماییم کنید...

آخر فروم باز roya.rashidi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    با توجه به توضیحات شما عزیزان لبتاب رو فرستادم گارانتی... اونا هم مادربورد رو عوض کردن ... فکر میکردم با تعویض مادربورد درست شده... ولی نشده ... و بازهم صفحه برفکی میشه علاوه بر اون جدیدا هنگ هم می کنه ... متاسفانه تاریخ گارانتی تموم شده اگر کسی می دونه که چیکار میشه کرد ممنون میشم راهنماییم کنید...
    خب شاید فلت مانیترو یا خود ماینتور ایراد داره

آخر فروم باز ali_mohandes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    IN System

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    دمارو چک کنیداگه می تونید بایوس رواپدیت کنیدتمامی درایورهاروهم به روز کنید تادیگه هنگ نکنه اگه مشکل برطرف نشد مشکل سخت افزاری هستش (شاید مادر بورد مشکل داشته باشه)
    درمورد برفک صفحه هم فلت (همون کابل اتصال مانیتور به مادربورد)یا مانیتور مشکل داره باید تست قطعات جداگانه انجام بشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

بایوس رو اپدیت کردم ولی بی تاثیر بود... لبتاب رو که به گارانتی فرستادم گفتن مادربورد رو تعویض کردن اما بازهم مشکلش پابرجاست... تنها تفاوت توی دماست که قبلا تقریبا 79 بود ولی الان کمتر شده و به 60 می رسه...

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

دوستان عزیز.
    من خیلی وقت پیش با این مشکل رو به رو شدم. مشکل بیشتر در حالتی که کار سنگین با لب تا پ انجام میشه بوجود میاد.
    معمولا صفحه به حالت رنگ رنگ شدن تبدیل میشه یا در بعضی موارد یک حالت برفکی مانند رو صفحه بوجود میاد ولی سیستم کار خودش رو داره انجام میده و تصویر درست نمایش داده نمیشه.

من خودم این مشکل رو داشتم و خیلی باهاش کلنجار رفتم از بایوس و هرکاری که میشد تا اینکه بلاخره متوجه شدم مشکل از برد گرافیک این لب تاپ هستش. یعنی چیپ گرافیکی که روی مادربرد اون لب تاپ سوار شده با قطعات و سیستم اون لب تاپ هماهنگی نداره و کمبود ولتاژ یا عدم ارسال درست اطلاعات از چیپ به سرویس گیرنده یا مانیتور بوجود میاد.
    با تغییر برد هم کاری نمیشه کرد چون برد دیگه همین مشکل رو دقیقاً داره معمولا لب تاپ های که دو تا کار گرافیک داره میشه کارت گرافیک اصلی رو غیر فعال کرد و با فرعی کار کرد.
    در مدل های معمولی تر هم هیچ کاری جز تعویض چیپ گرافیک با یک گرافیک همسان با اون که روی برد هم سوار بشه میشه این کارو کرد.

البته این تجربه ی من هست ممکنه موارد دیگه متفاوت باشه اما چیزی که من متوجه شدم از مشکل خودم این بود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •