تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 24 از 26 اولاول ... 1420212223242526 آخرآخر
نمايش نتايج 231 به 240 از 258

نام تاپيک: ساخت آمپلی فایر هدفون تمام لامپی "LogicAudio GEMINI"

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

تصاویر مربوط به اولین آمپلیفایر هدفون تمام لامپی هدفون با عنوان "LogicAudio BAYANDOR" می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق بخش " [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] " پیام ارسال نمایید.

2. 5 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

این پروژه هم بالاخره تمام شد اینم چندتا تصویر بیشتر از مونتاژ نهایی دستگاه:

4. 9 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

دوستان در حال نگاریش و ویرایش User's Manual هستم. تا بحال چنین چیزی ننوشتم. دقیقا نمیدونم از چه نرم افزار بخصوصی برای اینکار استفاده میشه، من چون مایکروسافت ورد بلدم سعی کردم باهاش یه چیزی بسازم. خواستم از دوستان خواهش کنم اگه تجربه ای در این زمینه دارن راهنمایی کنن. لطفا اگه موردی به نظرتون میرسه بگید که در نظر داشته باشم. چند صفحه اول رو آماده کردم که میتونید از لینک زیر دانلود کنید. البته سرفصل مطالب هنوز کامل نیست فعلا دارم چک نویس میکنم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توی کارگاه یه چادر مخصوص عکاسی با پس زمینه سفید هم درست کردم. یه سری عکس جدید گرفتم که فکر کنم بد از آب در نیومدن

6. 10 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

دوستان آمپلیفایر در حال حاضر در 3 نقطه در تهران دمو شده است. فروشگاه آکوستیک، فروشگاه نکیسا و فروشگاه نامداران. اگر کسی تمایل داشته باشه میتونه هماهنگ بکنه و مراجعه کنه برای تست شنیداری

8. 3 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوستان در حال نگاریش و ویرایش User's Manual هستم. تا بحال چنین چیزی ننوشتم. دقیقا نمیدونم از چه نرم افزار بخصوصی برای اینکار استفاده میشه، من چون مایکروسافت ورد بلدم سعی کردم باهاش یه چیزی بسازم. خواستم از دوستان خواهش کنم اگه تجربه ای در این زمینه دارن راهنمایی کنن. لطفا اگه موردی به نظرتون میرسه بگید که در نظر داشته باشم. چند صفحه اول رو آماده کردم که میتونید از لینک زیر دانلود کنید. البته سرفصل مطالب هنوز کامل نیست فعلا دارم چک نویس میکنم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توی کارگاه یه چادر مخصوص عکاسی با پس زمینه سفید هم درست کردم. یه سری عکس جدید گرفتم که فکر کنم بد از آب در نیومدن

سلام.
    اگر قصد دارید User Manual به شکل بروشور باشد نرم افزار Microsoft Office Publisher مناسب است.
    موفق باشید.

10. این کاربر از kavehj4488 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه h.khafan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

واقعا تبریک میکم بهتون

توی به خرج دادن سلیقه واقعا یکی از بهترین کارهای ایرانی بوده که دیدیم (طراحی زیبا - اجرای دقیق - عکاسی از محصول- راهنمای استفاده و....)..همه چیز عالی

12. این کاربر از h.khafan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

نتیجه ی نهایی عالی شده. تبریک و خسته نباشید میگم بهتون.

14. این کاربر از Owli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

واقعا تبریک میکم بهتون

توی به خرج دادن سلیقه واقعا یکی از بهترین کارهای ایرانی بوده که دیدیم (طراحی زیبا - اجرای دقیق - عکاسی از محصول- راهنمای استفاده و....)..همه چیز عالی
    خیلی ممنون از لطف شما. وقتم خیلی فشرده هست. اگه فراغت بیشتری داشتم کارهایی انجام میدادم که طراح های خارجی به ذهنشون هم خطور نکرده. ولی با اینحال سعی میکنم سالی یه کار ارزنده در زمینه هدفون انجام بدم.

نتیجه ی نهایی عالی شده. تبریک و خسته نباشید میگم بهتون.

خیلی متشکر و سپاسگزارم از لطف شما دوست عزیز.

16. این کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

دوستان عزیز یک دستگاه فرستادم به کشور آلمان و یک دستگاه به امریکا. تعدادی هم در ایران تحویل علاقمندان شده. فکر میکنم یک سری دیگه هم باید بسازم چون چند نفر از دوستان اظهار تمایل کردند برای داشتن این آمپلیفایر. البته از دوستان p30 فق دو نفر از دوستان این آمپلیفایر رو تهیه کردند، شاید به دلیل اینکه بیشتر کاربران اینجا از هدفون های با سایز کوچک با امپدانس پایین استفاده میکنن و هدفون های فول سایز با امپدانس بالا مورد استفاده نیست. به هرحال اگر هر کدوم از دوستان تمایل به داشتن این آمپلیفایر داشت، میتونه بهم اطلاع بده.
    برد اولیه که چاپ شده بود که دقیقا مشابه برد نهایی بود فقط چاپ راهنما (همون نوشته های سفید روی مدار که در تصاویر بالا دیده میشه) نداشت که در تصویر زیر می بینید. این مدار کوچکترین تفاوتی با مدار نهایی نداره و فقط برای تست چاپ شد که اگه ایراد احتمالی وجود داشت، رفع بشه و بعد در تعداد با چاپ راهنما بزنیم که خوشبختانه مشکلی وجود نداشت بنابراین مداری که در تصویر می بینید هم کاملا مشابه نمونه نهایی قابل استفاده است. البته داخل جعبه تعبیه نکردم ولی به ذهنم رسید شاید هزینه تمام شده دستگاه برای یه شخصی زیاد باشه و خارج از توانش باشه که یه دستگاه نهایی رو بخواد تهیه بکنه، با خودم فکر کردم این برد رو داخل جعبه تعبیه کنم با تمام اپشن ها بغیر از کنتور شمارنده، و این دستگاه با 60% هزینه نهایی تموم بشه. ظاهر نهایی دقیقا مشابه تصاویر بالا میشه فقط همونطور که توضیح دادم بردش نمونه اولیه هست.

18. 5 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

دفترچه راهنمای کاربری یا User's Manual مربوط به آمپلیفایر هدفون لامپی Bayandor که ساختیم رو آماده کردیم که اگه تمایل داشته باشید میتونید از طریق [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کنید. البته نسخه نهایی نیست و باید بازبینی نهایی بشه، اگر فایل رو دانلود کردین و مورد یا اشکالی دیدید، لطفا اطلاع بدین که اصلاح بشه.

20. 2 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •