تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 19 از 26 اولاول ... 9151617181920212223 ... آخرآخر
نمايش نتايج 181 به 190 از 258

نام تاپيک: ساخت آمپلی فایر هدفون تمام لامپی "LogicAudio GEMINI"

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

طراحی پنل جلویی رو کمی تغییر دادم. ولوم رو از وسط آوردم سمت راست، خروجی هدفون سمت چپ و کلید پاور کنارش و لوگو و لامپ پایلوت وسط قرار گرفت. اینجوری توازن بیشتری داره. ولوم که وسط باشه یه جورایی سبک میشه مثل دستگاه های سبک و بی کفیت که تو بازار خارج از کشور نمونه هاش زیاده که اکثرا سایز کوچکی دارند ولی این دستگاه یه دستگاه بزرگ و سنگین و بسیار پیشرفته هست و خواستم هیچ شباهتی به اونا نداشته باشه. لامپ هارو هم میخواستم تو یه خط مستقیم بزارم ولی دقیقا جایی که لامپ 6080 قرار میگرفت، زیرش یه هیت سینک وجود داره که تا زیر صفحه بالایی رو پر میکنه. بنابراین مجنورم بصورت خطی بزارم یعنی بجای چیدمان لامپ ها در طول دستگاه، در عرض دستگاه چیده میشن. اتفاقا این چیدمان عرضی با بالانسی که خروجی هدفون و ولوم در صفحه جلویی ایجاد میکنند، همخوانی داره و جالب میشه.

2. 5 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

اسم خوبیه. شما که اسم های اساطیری رو خوب میشناسین اسم دیگه ای پیدا نکردید؟
    یه دفعه به ذهنم رسید. اسم فروشگاهی که چند ماه قبل راه اندازی کردیم هم همینه. یه دفعه به ذهنم رسید چرا اسم این آمپلیفایر رو بایندور نذارم! هم تلفظ سلیس و روانی داره و هم معنی داره و هم نام یه شخص ایثارگر و از جان گذشته در دفاع از وطن هست.

4. 2 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

دوستان در مورد طراحی پنل جلویی دستگاه اگر نظر دارند خوشحال میشم مطرح کنند. خیلی دلم میخواد کلید پاور رو از پنل جلویی دستگاه بردارم و به جای دیگه ای منتقل کنم ولی دوست ندارم حالا که صفحه بالایی دستگاه خلوت شده، یه کلید تک اونجا کار بزارم. خلوت تر باشه خیلی آوانگاردتر و جالب تر میشه از نظر بصری. پست دستگاه هم که دیگه اونقدر فشرده هست که دیگه اجازه اضافه شدن هیچ قطعه ای نداره. در واقع میشه اضافه کرد ولی من تمام قطعات رو حول محور خط وسط قرار دادم که بخش فلزی که باید برش بخوره به حداقل برسه و استقامت سازه حفظ بشه و نمیخوام تغییری در این بخش بدم. برای همین مجبور شدم کلید پاور رو کنار ولوم بزارم:

ضمنا دوستان کاربری که با شیرین کاری هاش اوقات خوشی رو برامون رقم میزنه کسی نیست جز هومن اسماعیل زاده که میتونید سرگذشت پر افتخارش رو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مطالعه کنید.
    Last edited by flipp; 17-11-2013 at 18:00.

6. 3 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mahmood85's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست من هیچ مشکلی با شما ندارم و نخواهم داشت از بعضی از مطالبت هم استفاده میکنم .. فقط چند نفری به من پ.خ زده بودن که تماسشون با شما باعث شده مال باخته بشند و میبینم ای دی شما بن شده .. و نمیخوام اینترنت هم مثل جامعه عزیزمون سیاه بشه
    میشه بگین اون چند نفر کیا هستن؟
    بیشتر به نظر میرسه شما با این کاربر مشکل شخصی دارین.

8. این کاربر از mahmood85 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

میشه بگین اون چند نفر کیا هستن؟
    بیشتر به نظر میرسه شما با این کاربر مشکل شخصی دارین.
    محمود جان بیخیالش. این هومن اسماعیل زاده س و مشکل عمده این شخص مادرزادی و ژنتیکی هست. چون من به مطلب می نویسم و دیگران رو تشویق میکنم که " [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] " و در مورد فعالیت نادرستش به دیگران آگاهی میدم، حالا مثل سگ پشم ریخته مستاصل و درمانده شده و میاد اینجا خزعبلات تعریف میکنه. چرا؟ چون من میگم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو خم نکن و روش 2 تا لامپ نصب کن و به مردم بفروش خدا تومن!

10. 2 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mahmood85's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان در مورد طراحی پنل جلویی دستگاه اگر نظر دارند خوشحال میشم مطرح کنند. خیلی دلم میخواد کلید پاور رو از پنل جلویی دستگاه بردارم و به جای دیگه ای منتقل کنم ولی دوست ندارم حالا که صفحه بالایی دستگاه خلوت شده، یه کلید تک اونجا کار بزارم. خلوت تر باشه خیلی آوانگاردتر و جالب تر میشه از نظر بصری. پست دستگاه هم که دیگه اونقدر فشرده هست که دیگه اجازه اضافه شدن هیچ قطعه ای نداره. در واقع میشه اضافه کرد ولی من تمام قطعات رو حول محور خط وسط قرار دادم که بخش فلزی که باید برش بخوره به حداقل برسه و استقامت سازه حفظ بشه و نمیخوام تغییری در این بخش بدم. برای همین مجبور شدم کلید پاور رو کنار ولوم بزارم:

ضمنا دوستان کاربری که با شیرین کاری هاش اوقات خوشی رو برامون رقم میزنه کسی نیست جز هومن اسماعیل زاده که میتونید سرگذشت پر افتخارش رو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مطالعه کنید.
    به نظر من طرح خوبی هستش. فکر می کنم نیازی نباشه کنار دکمه پاور کلمه POWER حک بشه.

12. 3 کاربر از mahmood85 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

به نظر من طرح خوبی هستش. فکر می کنم نیازی نباشه کنار دکمه پاور کلمه POWER حک بشه.
    اره به نظر خودمم خیلی ضروری نیست. مشخصه که کلید پاور هست. اینجوری خلوت تر میشه. پایین روشن و بالا خاموش و فکر کنم خود کلید هم علامت خاموش روشن روی خودش داره.

14. 2 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

جعبه محافظ روی ترانس که بتونه کاری شده و در حال خشک شدن هست. بعد از خشک شدن چند لایه سمباده میخوره و نهایتا رنگ میشه:

16. 3 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

یه لوگو طراحی کردم که از این به بعد روی تمام دستگاه هایی که توسط تیم لاجیک اودیو طراحی و ساخته میشه، نصب میشه. فکر میکنم وقتی کار جدی و حرفه ای انجام میشه، نتیجه نهایی باید دارای شناسنامه و لوگو و مشخصه های معرفی کننده باشند این لوگو بصورت مسی بوسیله لیزر برش میخوره و بصورت پشت چسبی روی دستگاه ها چسبیده میشه. در مورد آمپلیفایر هدفون "Bayandor" فکر میکنم روی محافظ ترانس نصب بشه بهتر باشه و پنل جلویی خلوت باشه

18. 3 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

من همیشه طراحی محصولات اپل رو بهترین طراحی بین طراحی محصولات الکترونیکی میدونم و اکثر افراد هم همین نظر رو دارن.
    چرا همه عاشق طراحی اپل هستن؟ همه محصولاتش رو مثل ایفون و مک بوک و مک پرو و... دیدین و اشنایی دارین.
    طراحی اپل به خاطر این خاصه که در عین رعایت کوچکترین مسائل یک طرح بسیار زیبا و چشم نواز و ساده ارائه میده. برای نمونه لب تاب هاش رو ببینین (مک بوک پرو ها) یک طرح بسیار ساده و مهندسی شده از الومینیوم که پورت های ارتباطی اون در بهترین مکان تعبیه شده. برخلاف تمام لب تاپ های کمپانی های دیگه روی لب تاب های اپل پر از برچسب های مختلف و نوشته کنار پورت ها و ... نیست!! کمپانی های دیگه هرجای خالی که پیدا کردن یا برچسب های خز چسبوندن یا نوشته ای چاپ یا حکاکی کردن! ادم وقتی نگاهشون میکنه بعد یه مدت خسته میشه و براش ازار دهندس اما هیچ وقت از طراحی اپل خسته نمیشه برخلاف سادگیه بی اندازه ای که داره! تنها جایی که نوشته داره پشت لب تاب هست که بصورت خیلی ریز چاپ شده فقط همین!
    حالا تعمیمش بدیم به طراحی جعبه این امپ ; قصدم از این حرفا این بود که اگر میشه و خودتون هم میپسندید بیاین طراحی جعبه رو تا جای ممکن ساده کنید اینجوری به نظر من کلاس جعبه خیلی بالاتر میره الان مثل لب تاب های کمپانی هایی مثل سونی و ایسوز و... هست که هرجایی تونستن یه نوشته ای برچسبی چیزی زدن
    اگر بیاین نوشته های غیر ضروری رو پاک کنید و توی منوال امپ بنویسید خیلی بهتر میشه مثلا:
    1. 32 تا 600 اهم بالای جک هدفون برداشته شه چون اولا که معلومه جک هدفونه دوما مگر ما همیشه باید بدونیم این امپ از 32 تا 600 اهم هدفون رو ساپورت میکنه و جلوی چشممون باشه؟ همین که توی منوال همراه امپ توی مشخصات فنی نوشته بشه و کاربر با یک بار خوندش اطلاع پیدا میکنه که چه هدفون هایی رو میتونه به دستگاه متصل کنه دیگه نیازی به این نوشته نیست
    2.کلمه power که حتما برداشته شه خیلی خزه!!
    3. نوشته درجه بندی هدفون هم به نظر من لزومی نیست چون الزامی نداره 80- دسیبل تا 0 دسیبل توی چشم باشه این جزء مشخصاتیه که توی منوال دستگاه ذکر بشه کافیه و فقط خط های درجه بندی کفایت میکنه که ظاهر دستگاه رو خیلی حرفه ای تر میکنه (البته این مورد نظر خیلی شخصیه منه این نوشته برداشته نشه زیاد مشکلی نیست!)

تنها کلماتی که به نظر من لازمه روی پنل جلویی دستگاه باشه همین logicaudio و model bayandor هست که لازمه ی معرفی دستگاهه مثل همون کاری که اپل کرده

نوشته های پنل پشتی دستگاه هم به نظر من خیلی زیاد و غیر لزومی هستن (نه همشون) ولی چون توی چشم نیست ایراد زیادی نداره.

در کل میخواستم بگم کمپانی معظمی مثل اپل اومده با یه طراحی بسیار ساده و چشم نواز همه ی اون زرق و برق هایی که بقیه کمپانی ها توی محصولاتشون بکار بردن رو زده کنار و واقعا هم موفق بوده! چه خوبه ما هم از این نکات ریز موفقیت استفاده کنیم و دستگاهی تولید کنیم که از نظر ظاهری در عین جذابیت ساده و چشم نواز باشه

ببخشید خیلی طولانی شد!
    Last edited by mahdi@7; 18-11-2013 at 00:06.

20. 4 کاربر از mahdi@7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •