تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 16 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 155

نام تاپيک: فوتبال فانتزی : لیگ برتر ایران 93-92 | همراه با جوایز ارزنده

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض فوتبال فانتزی : لیگ برتر ایران 93-92 | همراه با جوایز ارزنده

از امروز و با نزدیک شدن به شروع رقابت های لیگ برتر سیزدهم (فصل 92-93)، رقابت فوتبال فانتزی این لیگ نیز در تیم فانتزی شروع میشه. امیدواریم همراه با شما دوستان قدیمی و جدید، رقابت خوبی رو داشته باشیم.
    در فصل جدید هم طبق معمول تغییراتی خواهیم داشت که به مرور دردسترس قرار خواهد گرفت.

تغییر کوچکی هم در نحوه امتیازها دادیم: از این فصل زدن گل با ضربه پنالتی 3 امتیاز (برای همه پست ها) خواهد داشت. بازیکن گیرنده پنالتی هم فارغ از اینکه خودش پنالتی رو بزنه یا بازیکن دیگه ای، 2 امتیاز خواهد گرفت.
    امیدواریم که در این فصل بتونیم رضایتتون رو جلب کنیم و بودن با ما لیگ رو براتون لذت بخشتر کنه.

تیم فانتزی

«تیم فانتزی»، لیگ فوتبال فانتزی در اینترنت براساس نتایج واقعی یک لیگ است. شما تیمی متشکل از بازیکنان واقعی که در آن دوره مسابقات بازی می کنند را انتخاب و آنها را درطول مسابقات مدیریت می کنید. تیم شما در هر راند براساس عملکرد بازیکنان انتخاب شده در بازیها، امتیاز کسب می کند.
    به جمع هزاران نفر از دوستان علاقه مند به فوتبال خود در بازی زیبای اینترنتی «تیم فانتزی» بپیوندید. ما به تمامی طرفداران از سراسر نقاط جهان خوشامد می گوئیم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ،تیم فانتزی خود را تشکیل دهید با کاربران و دوستانتان رقابت کنید

آدرس سایت برای ثبت نام در این دوره‌ی جام فانتزی:

اگر با فوتبالفانتزی لیگ برتر ایران 92-91 همراه نبودید، حتماً پست‌های [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو که با زحمات کوروش عزیز بسط و گسترش پیدا کرد، مطالعه کنید

در مورد قوانین و راهنمای بازی می‌تونید اطلاعات لازم رو از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به دست بیارید

اگر هم سوالی داشتین در همین تاپیک در خدمتیم و سوالتون رو مطرح کنین . در صورت دلخواه میتونین عکس تیمتون هم قرار بدهید .

سرسبز باشید

• .:: لیگ فانتزی پیسی‌ورلد ::.

ردیف نام کاربر نام کاربری در P30WORLD نام کاربری در فوتبال فانتزی
    1 امیر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    2 ایمان [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    3 احسان [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    4 امین [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    5 احسان [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    6 جلال [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    7 حمید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    8 کوروش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    9 سامان [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    10 شهاب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    11 علیرضا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    12 علیرضا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    13 علیرضا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    14 عباس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    15 عماد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    16 محسن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    17 مانی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    18 محمد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    19 محمدرضا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    20 محمد سعید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    21 وحید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    22 پرشان [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    23 اشکان [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

by jomok5800

Last edited by 30vil; 01-11-2013 at 10:53.

2. 15 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    امیدوارم این دوره هم در کنار هم مسابقات سرگرم کننده و جالبی رو داشته باشیم

برای این فوتبال فانتزی به نظرم یه نکته منفی قیمت خیلی بالای بازیکنا ست که اگه با فوتبال فانتزی های خارجی مقایسه بشه اصلا منطقی به نظر نمی رسه
    یه جورایی انگار امتیازای بازیکنا رو جوری چیدن که کاربرا به سمت کاربر طلایی پیش برن و یه هزینه ای رو پرداخت کنن چون با کاربر طلایی دارایی برای خرید بازیکن 120 تا ست!

حالا به هر حال با این وجود دو روز پیش این ترکیب رو چیدم که ممکنه تغییر کنه:

پ.ن: با وجود کمبود ها صد در صد شک نکنید این تیم قهرمانه و برای جام باشگاه های جهان بسته شده

4. 7 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سوال:
    پس فردا دو بازی هست
    من قاعدتاً قبل بازی پس فردا باید ترکیب را مشخص کنم.آیا می تونم ترکیب را برای بازی های پنج شنبه عوض کنم؟یا فقط می تونم بین هر هفته ترکیب را عوض کنم؟در صورت دوم بازیکنی که از لیستم خارج میشه پولش به حسابم میاد؟

6. این کاربر از وین رونی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

سوال:
    پس فردا دو بازی هست
    من قاعدتاً قبل بازی پس فردا باید ترکیب را مشخص کنم.آیا می تونم ترکیب را برای بازی های پنج شنبه عوض کنم؟یا فقط می تونم بین هر هفته ترکیب را عوض کنم؟در صورت دوم بازیکنی که از لیستم خارج میشه پولش به حسابم میاد؟

مهلت مدیریت تیم هر هفته از نیم ساعت قبل از اولین بازی می باشد. تمام زمان های اعلام شده براساس ساعت به وقت تهران (3.5+) است.

8. 2 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال EngineeR EhsaN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

من چرا نمیتونم تیمو تشکیل بدم 4 تا بازیکنا دروازبان - مدافع - هافبک و مهاجم که میگیرم دیگه بازیکن اضافه نمیکنه

10. این کاربر از EngineeR EhsaN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Amir_oscar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    خرم‌آباد

پيش فرض

خب آقا ما هم هستیم با تیم «دود»! تیمی که بدون شک می‌ترکونه امسال! این لینک تیم:

این هم لوگوی تیم:

ترکیب رو هم لو نمی‌دم الآن!

فقط یه چیزی! چرا دوستان بالایی لینک تیمشون رو نمی‌ذارن برای تشکیل لیگ بچه‌های فروم؟ و چرا مثل همیشه سازنده‌ی تاپیک یه پست اختصاص نداده واسه‌ی گذاشتن اسم کاربرها و لینک تیمشون؟!

12. 3 کاربر از Amir_oscar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

من چرا نمیتونم تیمو تشکیل بدم 4 تا بازیکنا دروازبان - مدافع - هافبک و مهاجم که میگیرم دیگه بازیکن اضافه نمیکنه
    از هر تیم 3 بازیکن بیشتر نمیتونید انتخاب کنید

باید به مقدار امتیازها هم توجه کنید

خب آقا ما هم هستیم با تیم «دود»! تیمی که بدون شک می‌ترکونه امسال! این لینک تیم:

فقط یه چیزی! چرا دوستان بالایی لینک تیمشون رو نمی‌ذارن برای تشکیل لیگ بچه‌های فروم؟ و چرا مثل همیشه سازنده‌ی تاپیک یه پست اختصاص نداده واسه‌ی گذاشتن اسم کاربرها و لینک تیمشون؟!

بعد از اینکه دوستان اسم تیمها را اعلام کردند پست اول ویرایش میشه و نام کاربری و نام تیم قرار داده میشه

کاربر فعال انجمن های فوتبال EngineeR EhsaN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

از هر تیم 3 بازیکن بیشتر نمیتونید انتخاب کنید

باید به مقدار امتیازها هم توجه کنید
    من کلا دو تا از استقلال برداشتم دو تا هم از سپاهان و فولاد! دیگه نمیشه یار جدید اضافه کرد! یارگیری باید مرحله به مرحله باشه؟ (یعنی اول دروازبان بعد دفاع بعد... )

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها clau's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

من کلا دو تا از استقلال برداشتم دو تا هم از سپاهان و فولاد! دیگه نمیشه یار جدید اضافه کرد! یارگیری باید مرحله به مرحله باشه؟ (یعنی اول دروازبان بعد دفاع بعد... )
    منم مشکل همین دوستمون داشتم 7تا بازیکن انتخاب کردم دیگه نمیتونستیم بازیکنی اضافه کنم رفت رو اعصابم تیم پاک کردم

در آغاز فعالیت amingeneral's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

منم همین مشکل دوستمون رو دارم. توی هر پست فقط میتونی یه بازیکن انتخاب کنی! دوستانی که تیمشون رو کامل کردن بی زحمت بگن چیکار کردن که درست شده... فکر کنم باگ سیستم ورزش 3 باشه البته
    Last edited by amingeneral; 23-07-2013 at 00:33.

صفحه 1 از 16 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •