تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 20 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 191

نام تاپيک: P30World = 1.000.000 Users

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    TeH

پيش فرض

مبارک باشه .

امیدوارم انجمن هم روز به روز پر بار تر بشه

ما تو این انجمن خاطرات مختلفی رو تجربه کردیم ، خوب و بد.

حرص هم زیاد خوردیم برای بهتر شدنش با وجود ضعف هایی که گاهی دیدیم اکثرمون دلمون نمیاد اینجا رو ترک کنیم.

انصافا هیچ فرومی مثل پی سی نیست
    Last edited by Miss Artemis; 16-07-2013 at 21:13.

2. 20 کاربر از Miss Artemis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای sansi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

مبارك باشه.

براي همه كاربراني كه اينجا عضو شدن حضور در انجمن خاطراتي رو به همراه داشته...
    ولي فكر كنم به يادموندني ترين اونها همين هفت رقمي
    شدن تعداد اعضا باشه.

4. 18 کاربر از sansi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Amir Hossein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ذهن فــــــاســــــد محل تحصیل:              ...Wrong Floor

پيش فرض

والا ما هی لحظه شماری میکردیم وقتی رسید به یه میلیون , بیاییم اینجا تبریک بگیم
    اما درست همون لحضه نت یاری نکرد

خلاصه اینکه میلیونی شدن انجمنو به تموم دوستان مخصوصا به میثم و سینا جان تبریک میگم

به امید یه میلیونی شدن آنلاین های انجمن

6. 16 کاربر از Amir Hossein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Malware's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    لاهیجان

11 تبریک

یک میلیونی شدیم به این دلیل که اینجا بهترین انجمنی که وجود داشته و داره.
    یک میلیونی شدیم به این دلیل که اون جو صمیمی و دوستانه ای که در این انجمن هست در هیچ انجمن دیگه ای نیست.
    یک میلیونی شدیم به این دلیل که کاربرانی در این انجمن وجود دارند و در اینده نیز به این انجمن می ایند که اگه کمکی از دستشون بر بیاد دریغ نمیکنند و از کمک کردن به دیگران خودشون خوشحال میشن.
    من هم 1 میلیونی شدن این انجمن رو تبریک میگم به تمام اعضای این انجمن از پایینترین رتبه انجمنی تا بالاترین رتبه.
    و یک تبریک ویژه به تمام دوستان گل و با معرفتی که تو این چند ساله تو این انجمن پیدا کردم.

8. 16 کاربر از Malware بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی MMM52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خونمون!!!

پيش فرض

سلام دوستان..

منم بعنوان یه عضو کوچیک از این یه میلیون نفر این واقعه رو تبریک میگم ایشالله کیفیتمون هم به اندازه کمیتمون بهبود پیدا کنه...

بهترین فرومی که من تا حالا دیدم همین p30 خودمونه فرومهای دیگه هم رفتم ولی هیچ جا اینجا نمیشه و دلیلش چیزی جز معرفت و صمیمیت اعضا و مدیرای خوب انجمن ها نیست...

وظیفه خودم میدونم از MEISAM عزیز مدیر کل پی سی و مدیرایی که بیشتر تو انجمن هاشون فعال هستم تشکر کنم:

KUROSH مدیر انجمن موسیقی چقد زحمت کش و گله این پسر...

MEHRAN که تازه سوپر مدیر شده و دیگه تحویل نمیگیره...! دی:

حالا از شوخی گذشته از بهترین کسایی هست که تو این انجمن باهاش برخورد داشتم...

SOROUSH سوپر مدیر عزیز که اگه اشتباه نکنم قبلا مدیر انجمن متفرقه و ورزش بود...

NW_NK یا همون سینای عزیز از مدیرای انجمن ورزش که بارسایی هم هست....!

10. 16 کاربر از MMM52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت NimaZeus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Rasht

4

من هم به نوبه خودم یک میلیونی شدن پی سی ورلد رو تبریک میگم.

یه سایت بزرگ، با ادعایی بزرگ که خواهان اعتباری دائم و نه زودگذره باید تو سرفصل های کاری خودش خیلی حساس باشه.
    والپیپرهای برنده بی نظیر بودن!( بعضی هاشون انگار بنده خداها وقت کم آورده بودن که کار رو نصفه و خام تحویل دادن! کانسپت ها هم که در حد فوق العاده! ) ...
    آقا ما هم یه طرحی به اصرار یکی از دوستان زدیم که هم اجرا و تکنیکش ضعیف بود! هم کامپوزیشنش بد بود! هم ترکیب رنگی خوبی نداشت! هم میلیونی شدن رو نمی رسوند! همم که اصلا به پی سی ورلد اشاره ای نداشت!
    جاداره از مدیران و داوران بزرگوار که همگی از اساتید و هنرمندان به نام این مرز و بوم هستند هم تشکر ویژه ای کنم.

اندازه کوچکتر واسه خنده دوستان مجدد پیوست این پست شد، اندازه اصلی هم در انجمن موجوده. اظهار نظر با شما . . .

یا حق . . .

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

12. 10 کاربر از NimaZeus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام دوستان..

منم بعنوان یه عضو کوچیک از این یه میلیون نفر این واقعه رو تبریک میگم ایشالله کیفیتمون هم به اندازه کمیتمون بهبود پیدا کنه...

بهترین فرومی که من تا حالا دیدم همین p30 خودمونه فرومهای دیگه هم رفتم ولی هیچ جا اینجا نمیشه و دلیلش چیزی جز معرفت و صمیمیت اعضا و مدیرای خوب انجمن ها نیست...

وظیفه خودم میدونم از MEISAM عزیز مدیر کل پی سی و مدیرایی که بیشتر تو انجمن هاشون فعال هستم تشکر کنم:

KUROSH مدیر انجمن موسیقی چقد زحمت کش و گله این پسر...

MEHRAN که تازه سوپر مدیر شده و دیگه تحویل نمیگیره...! دی:

حالا از شوخی گذشته از بهترین کسایی هست که تو این انجمن باهاش برخورد داشتم...

SOROUSH سوپر مدیر عزیز که اگه اشتباه نکنم قبلا مدیر انجمن متفرقه و ورزش بود...

NW_NK یا همون سینای عزیز از مدیرای انجمن ورزش که بارسایی هم هست....!
    از دوستان و طبقه رنجبر فروم یاد کردی، یاد بابک گرامی افتادم...در بهار آزادی جای بابک خالی
    جدا از شوخی حوصله و منش بابک رو فراموش نمیکنم و منتظرم که برگرده و اطلاعات مفیدش رو همچنان شیر کنه.
    از کسی نام ببرم خیلی ها میشه ، دلم نمیاد اسمی رو بنویسم مبادا عزیزی از قلم بیافته و همه میدونیم چه افرادی به غنای علمی و فنی و هنری انجمن چه کمکها کردند...اونها که هستند پاینده باشند و اونها که رفتند جاشون در دل ما سبزه.

14. 16 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

M Ơ Ɗ Є Ʀ ƛ Ƭ Ơ Ʀ VAHID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    "فروم" ها خانه دوم ما

پيش فرض

منم تبریک میگم یک میلیونی شدن انجمن های p3oworld رو

وتشکر از همه ی عزیزانی که تو این مدت انجمن رو سرپا نگه داشتن

حالا نفر 1 میلیون کی بوده؟اگه یه جایزه هم بهش میدادین خوب بود...

16. 15 کاربر از VAHID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

l i T e R a t U r E Ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض

سلام
    تبریک میگم

و به امید روزی که اینجا محلی باشد برای اجتماع تمامی ایرانیان و فارسی زبانان سراسر دنیا
    و نام کاربری P30World ـی هر شخص قسمتی باشد مهم از هویت و راه ارتباطی اینترنتی آن شخص

اما

آقایون خانوما این فیر نیست

نشستم متنی رو آماده کردم مشتمل بر یک میلیون کلمه

در کلمه‌ی نهصد و نود و نه هزار و نهصد و نود و نه که بودم برق رفت و من یادم رفته بود که متن رو کلا سیو کنم

بجای اون همه کلمه انجمن رو در هفت کلمه خلاصه می‌کنم

The Forum Of Extraordinary Ladies And Gentlemen

با امید به جشن ده میلیونیمین (چقدر نوشتن و تلفظ این کلمه سخته دی ) نفر در انجمن،

محتوای مخفی: قسمت تراژیک : 
    روزی که فرزندان ، نوه‌ها و ... ـی اعضاء و یا دیگر کاربران پیوند خورده به انجمن اینجا خواهند بود و ما [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Ahmad; 16-07-2013 at 22:17. دليل: یدونه ی جا مونده بود دی

18. 21 کاربر از Ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن MP3 Player peaceful1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

تبریک میگم هر چند من در جریان تحولات انجمن در سال‌های ابتدایی نبودم و در سال‌های آتی به این محول پیوستم ولی خوشحالم خیلی چیزها یاد گرفتم با خیلی اشخاص آشنا شدم دانسته‌هایی هر چند مختصر به اشتراک گذاشتم
    باور کنید لحظاتی بود با مرور آرشیو همین انجمن با بعضی مشکلات و شرایط سخت زندگی کنار میاومدم (البته گاهی نه همیشه) و انس گرفته بودم

باور تون نمی شه با دو تا از کاربرهای انجمن هم تصادفی در دنیای واقعی هم رودررو شدم که هر دو هم ناظرهای انجمن بودند(خودشون میدونند) بگذریم...

امیدوارم این انجمن پیشتاز در ترویج علم و دانایی و فرهنگ واقعی دنیای مجازی باشه با تغییرات زیادی که اخیرا مدیرهای ارشد فروم انجام دادند و دارند می‌دهند آینده درخشانی رو پرفروغ تر از همیشه برای انجمن می‌بینم.

باز هم تبریک میگم

حسین موسوی
    Last edited by peaceful1; 16-07-2013 at 22:26.

20. 13 کاربر از peaceful1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •