تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: روشن نشدن کیس

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض روشن نشدن کیس

سلام من کیسم روشن نمیشه هیچ اتفاقی نمیوفته وقتی دکمش رو میزنم هیچ سخت افزاری اضافه نکردم فقط هاردم رو بردم یه جا برای این که فیلم و اهنگ بگیرم و بدم و قبلش هم یه اور کلاک کردم تا ۴.۷ ولی پایدار نبود منم باید میرفتم سیستم رو خاموش کردن و رفتم الان که برگشتم هر چی میزنم روشن شه هیچ اتفاقی نمیوفته هیچ عکس العملی نداره ته یه ال ای دی روشن میشه نه صدا میده هیچی انگار اصلا تو برق نیست کابل هاشم چک کردو ولی فایده نداشت سیستمم همینه که تو امضامه

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

یه چیزی کشفیدم برق تو سیستم جریان داره چون لنی که ازش به مودمم وصله چراقش رو شن میشه و وقتی دکمه پشت پاور رو میزنیم خیلی دیر خاموش میشه یعتی از استارت کیس هست بلد نیستم از روی روی مین برد روشن کنم کسی بلده‍

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

شما باید اول از همه دکمه پاور رو بررسی کنید اگر از روی مین هم سوئیچ نشه یعنی یک مشکلی هست
    علت اول میتونه از پاور باشه با یک پاور دیگه سیستم رو چک کنید صرفا برق تو مین باشه نشونه سالم بودن پاور نیست
    کار های بعدی این که گرافیک رو دربیارین ببینید سیستم روشن میشه یا نه یا رم رو دربیارین بینیید روشن میشه یا نه یا هارد رو از سیستم جدا کنید و تست کنید
    درست نشد کابل atx روی مین رو بکشین ببینید سیستم روشن میشه یا نه
    اگه با اینکار سیستم روشن شد میتونه از مدار تغذیه مین باشه
    اگه بازم نشد سیستم رو open air دوباره اسمبل کنید و دوباره تست کنید درست نشد مین مشکل داره حالا یا یک چیپ سوخته یا ولتاژ کافی به چیپ جنوبی و i/o نمیرسه و برد باید ولتاز گیری بشه با مولتی متر که معلوم بشه کجای برد ایراد داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

باید اول پاورو تست کنی از یکی یه پاور بگیر نصب کن روش

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

اگه شاسی پاور مشکل داره حالا یا به علت خرابی یا اتصالی میتونی 2 تا از پین مربوط به پاور که در نزدیکی پینهای ری استارت و اسپیکر سیستم هست با نوک پیش گوشتی لمس کنی که همون کار پاور رو میکنه در غیر اینصورت مشکل یا از فن سی پیوته یا پاور ...

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

همه کارت گرافیک رو که داشتم در میاوردم دیدم سیم رابط بین دکمه استارت و مین بورد پاره شده بود موقعی که میخواستم هارد رو دربیارم احتمالا اتفاق افتاده حالا فعلا سر دو طرف سیم رو لخت کردم و به هم وصل کردم و با چسب برق روش رو بستم تا فردا برم بدم به یه نفر برام عوضش کنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •