تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: دوربین مناسب عکاسی خانوادگی و خیابانی و ... .

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

یه مسئله دیگه ای که هست اینکه من اصلا از دوربین های حرفه ای سر در نمیارم. اصلا نمیدونم این لنزها برای چه نوع عکس برداری ای خوبه و .... .
    دوربین های حرفه ای از نظر کار و نوع استفاده فرق آنچنانی با دوربین های کامپکت ندارند ، فقط سایز سنسور و آینه ی اون ها و کیفیت نور دهی فرق میکنه و تاثیر تنظیماتی که حتی در دوربین های کامپکت هم به صورت اسمی وجود دارند بیشتر در دوربین های حرفه ای قابل مشاهده است. وقتی شما اطلاعات پایه مثل حساسیت نور ، سرعت شاتر و عملکرد دیافراگم و بدونید و در موردشون چند خط بخونید می بینید که کار با دوربین های حرفه ای چقدر لذت بخشه و این دوربین های کامپکت حتی ارزش فکر کردن بهشون و ندارند... پول کمی نمی خواید خرج کنید
    در مورد لنز ها هم سوالی داشتید بنده در خدمتتون هستم
    به هر حال این قضیه سلیقه ایه و اگر شما فقط دوست دارید کامپکت بخرید بحثش جداست و نظرات من هم موثر نخواهد بود
    امیدوارم خرید خوبی داشته باشید

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

2. 2 کاربر از sayanermia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز atlas-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

پيش فرض

من این دوربینارو دیدم. اولی فکر کنم قدیمی شده. البته خیلی هم گرون بود!
    دومی هم که نسب به انتخابهای دیگه خودم خیلی پایین تره!

آخر فروم باز atlas-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

پيش فرض

دوربین های حرفه ای از نظر کار و نوع استفاده فرق آنچنانی با دوربین های کامپکت ندارند ، فقط سایز سنسور و آینه ی اون ها و کیفیت نور دهی فرق میکنه و تاثیر تنظیماتی که حتی در دوربین های کامپکت هم به صورت اسمی وجود دارند بیشتر در دوربین های حرفه ای قابل مشاهده است. وقتی شما اطلاعات پایه مثل حساسیت نور ، سرعت شاتر و عملکرد دیافراگم و بدونید و در موردشون چند خط بخونید می بینید که کار با دوربین های حرفه ای چقدر لذت بخشه و این دوربین های کامپکت حتی ارزش فکر کردن بهشون و ندارند... پول کمی نمی خواید خرج کنید
    در مورد لنز ها هم سوالی داشتید بنده در خدمتتون هستم
    به هر حال این قضیه سلیقه ایه و اگر شما فقط دوست دارید کامپکت بخرید بحثش جداست و نظرات من هم موثر نخواهد بود
    امیدوارم خرید خوبی داشته باشید

البته شما درست میگید.
    مشکل من اینکه دیگه بیشتر از 1 میلیون 600 را صلاح نمیدونم بدم به دوربین و احتمالا مدل Nikon را بخرم. فقط توی انتخابم کمی شک دارم که آیا این نوع دوربین ها که سنسور بزرگتر دارند انتخاب خوبی هستند یا دوربین های پر امکانات Bridge. من خیلی اعتقادی به زوم زیاد این دوربینهای ارزون ندارم. وقتی کیفیت مناسبو ندارد چه کاریه آدم بره سوپر زوم با زوم فلان را بگیره!؟ من خیلی اسرار ندارم که کامپک بگیرم یا DSLR، مسئله اینکه متاسفانه توی این اوضاع اقتصادی بیشتر از این نمیتونم هزینه کنم. البته اگه قیمتها به قبل برمیگشد، میشد با 1،5 میلیون یه دوربین عالی خرید ولی چه حیف که دیگه اون روزا گذشته ......... .

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

شما اگه یکم بگردید می تونید با همون بودجتون حالا یه کوچولو بالاتر نیکون D90 بخرید که در رنج هم قیمت های خودش واقعا دوربین خوبیه بخصوص که بافر بالاتری نسبت به هم رده های خودش داره

6. این کاربر از sayanermia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •