تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 10 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 98

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Liverpool F.C | قـرمـز ها | فصل 2013-2014

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی M E S S I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض تاپیک اختصاصی Liverpool F.C | قـرمـز ها | فصل 2013-2014

باشگاه فوتبال لیورپول

لقب :

قرمزها

سال تاسیس :

15 مارس ۱۸۹۲, 121 سال پیش

مالک :

گروه ورزشی فن وی

مدیر عامل:

تام وارنر

سرمربی :

برندان راجرز

کاپیتان :

استیون جرارد

ورزشگاه خانگی :

آنفیلد

گنجایش :

45,522

وب سایت باشگاه :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+

افتخارات

5 قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا

1977 – 3 : 1 مقابل بوروسیا مونشن گلاد باخ (در رم)
    1978 – 1 : 0 مقابل اف. ث. بروژ (در لندن)
    1981 – 1 : 0 مقابل رئال مادرید (در پاریس)
    1984 – 1 : 1 ( 4 : 2 در وقت اضافه در ضربات پنالتی ) مقابل آ. اس. رم ( در رم )
    2005 – 3 : 3 ( 6 : 5 در وقت اضافه در ضربات پنالتی ) مقابل آ. ث. میلان ( در استانبول )

3 قهرمانی در جام یوفا

1973 – 3 : 0 ( میزبان ) و 0 : 2 ( میهمان ) مقابل بوروسیا مونشن گلاد باخ
    1976 – 3 : 2 ( میزبان ) و 1 : 1 ( میهمان ) مقابل اف. ث. بروژ
    2001 – 5 : 4 پس از وقت اضافه مقابل دپورتیوو آلاوز ( در دورتموند )

3 قهرمانی در سوپر جام اروپا

1977 – 1 : 1 ( میهمان ) و 6 : 0 ( میزبان ) مقابل هامبورگ
    2001 – 3 : 2 مقابل بایرن مونیخ ( در موناکو )
    2005 – 3 : 1 پس از وقت اضافه مقابل زسکا مسکو ( در موناکو )

18 قهرمانی در لیگ برتر انگلیس

1901، 1906، 1922، 1923، 1947، 1964، 1966، 1973، 1976، 1977، 1979، 1980، 1982، 1983،‌1984، 1986، 1988، 1990

7 قهرمانی در جام اتحادیه انگلیس

1965 – 2 : 1 مقابل لیدز یونایتد
    1974 – 3 : 0 مقابل نیوکاسل یونایتد
    1986 – 3 : 1 مقابل اورتون
    1989 – 3 : 2 مقابل اورتون
    1992 – 2 : 0 مقابل ساندرلند
    2001 – 2 : 1 مقابل آرسنال
    2006 – 3 : 3 ، 3 : 1 در ضربات پنالتی مقابل وستهام یونایتد

8 قهرمانی در جام حذفی انگلیس

1981 – 1 : 1 و 2 : 1 مقابل وستهام یونایتد
    1982 – 3 : 1 پس از وقت اضافه مقابل تاتنهام هاتسپر
    1983 – 2 : 1 پس از وقت اضافه مقابل منچستر یونایتد
    1984 – 0 : 0 و 1 : 0 مقابل اورتون
    1995 – 2 : 1 مقابل بولتون واندررز
    2001 – 1 : 1 ، 5 : 4 در ضربات پنالتی مقابل بیرمنگام سیتی
    2003 – 2 : 0 مقابل منچستر یونایتد
    2012 – 2 : 2 ، 3 : 2 در ضزبات پنالتی مقابل کاردیف سیتی

15 قهرمانی در چاریتی شیلد

1964 – 2 : 2 مقابل وستهام یونایتد ( دو تیم،‌ هریک به مدت 6 ماه جام را نزد خود نگه داشتند )
    1965 – 2 : 2 مقابل منچستر یونایتد ( تیم‌ها عنوان قهرمانی را بین خود تقسیم کردند )
    1966 – 1 : 0 مقابل اورتون
    1974 – 1 : 1 ، 6 : 5 در ضربات پنالتی مقابل لیدز یونایتد
    1976 – 1 : 0 مقابل ساتهمپتون
    1977 – 0 : 0 مقابل منچستر یونایتد (بازهم تیم‌ها عنوان قهرمانی را بین خود تقسیم کردند )
    1979 – 3 : 1 مقابل آرسنال
    1980 – 1 : 0 مقابل وستهام یونایتد
    1982 – 1 : 0 مقابل تاتنهام هاتسپر
    1986 – 1 : 1 مقابل اورتون ( دو تیم عنوان قهرمانی را بین خود تقسیم کردند )
    1988 – 2 : 1 مقابل ویمبلدون
    1989 – 1 : 0 مقابل آرسنال
    1990 – 1 : 1 مقابل منچستر یونایتد ( دو تیم عنوان قهرمانی را بین خود تقسیم کردند )
    2001 – 2 : 1 مقابل منچستر یونایتد
    2006 – 2 : 1 مقابل چلسی

Last edited by M E S S I; 08-07-2013 at 12:27.

2. 7 کاربر از M E S S I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

4. 2 کاربر از M E S S I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی MMM52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خونمون!!!

پيش فرض

راجرز: لیورپول حرف نهایی را درمورد آینده سوارس می زند

سایت گل – برندان راجرز سرمربی باتجربه لیورپول در صحبت هایی اعلام کرده که لوئیس سوارس نمی تواند بدون موافقت باشگاه با تیمی توافق کند.
    این ستاره 26 ساله اخیرا بارها از تمایلش برای ترک آنفیلد صحبت کرده و رسما به تمجید از رئال مادرید پرداخته و این درحالی است که آرسنالی ها هم در بازار نقل و انتقالات تابستانی به دنبال او هستند و پیشنهادی 40 میلیون پوندی برای جذب او آماده کرده اند.
    دراین میان راجرز اعلام کرده که این سران لیورپول هستند که حرف پایانی در مورد جدایی احتمالی سوارس از این تیم را می زنند. راجرز در صحبت هایی دراین باره گفت:« این چیزی است که تحت کنترل ماست. شرایط نباید توسط بازیکن کنترل شود. من کاملا به ارزشهای باشگاه احترام می گذارم. ما اینجا هستیم و با احترام به این ارزش ها به فعالیت می پردازیم. فوتبال و جامعه این روزها متفاوت شده اند. بازار نقل و انتقالات کاملا تغییر کرده اند و بازیکنان می توانند راه های مختلفی برای انتقالشان بیابند. ولی من همیشه گفته ام که هیچ بازیکنی بزرگتر از لیورپول نیست و باقاطعیت این را می گوئیم.»
    این سرمربی جوان در مورد توقعی که از سوارس دارد گفت:« من از سوارس توقع دارم که بماند؟ واقعا بله. حرفهای زیادی گفته شده ولی واقعیت این است که او بازیکن واقعا مهمی است. هر بازیکن ارزش و قیمت خودش را دارد ولی این بدان معنا نیست که ما او را خواهیم فروخت.»
    سوارس بعد از سپری کردن تعطیلات تابستانی اش که به دلیل حضورش در جام کنفدراسیون ها کمی طولانی تر از سایر هم تیمی هایش شده، روز یکشنبه به اردوی لیورپول خواهد پیوست .
    راجرز پیش از این گفته بود که سوارس در بازی دوستانه 4شنبه شب تیمش مقابل ملبورن ویکتوری حضور خواهد یافت ولی حالا برنامه ها تغییر کرده و او کمی دیرتر به اردوی لیورپول ملحق خواهد شد:« من همان کاری که با سایر بازیکنان انجام دادم را با سوارس نیز انجام می دهم و بااو سرمیز گفتگو خواهم نشست. واقعیت این است که ما باید برخی مسائل را به صورت شفاف بررسی کنیم. این کار انجام خواهد شد و به کار ادامه خواهیم داد.من و لوئیس دائما با هم در تماس بوده ایم. ما رابطه خوبی با هم داریم و گفتگو میان ما امری عادی است .من همیشه احساساتم را به او می گویم. لوئیس یکی از بازیکنان کلیدی تیم ماست. ما فقط یک درخواست برای او دریافت کردیم و این درخواست هم فاصله زیادی تا ارزش واقعای او برای ما داشت و بعد از آن هم هیچ پیشنهادی نگرفتیم.»

6. این کاربر از MMM52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز REZAHOSEYNGANI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تــــــــهران

پيش فرض

مالک باشگاه هر گونه اخبار مبنی بر فروش باشگاه را رد کرد
    پیش از این گفته میشد مالکان قصد دارند لیورپول را با قیمت 350 میلیون پوند به فروش برسانند

پروفشنال Raـــــ Hـــــ Za's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

انتقاد شدید پپه رینا از مدیران لیورپول

دروازه‌بان جدید ناپولی پس از حضور در این تیم به انتقاد شدید از مدیران باشگاه قبلی‌اش پرداخت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، پپه رینا در بازی دوستانه برابر گالاتاسرای به هواداران ناپولی معرفی شد.

او پس از حضور در این تیم به انتقاد از سرمربی و مدیران لیورپول پرداخت و آنها را متهم کرد که به صورت مخفیانه در تلاش برای انتقال او بودند.

رینا درباره رفتنش از لیورپول به روزنامه‌ "کوریره دلو اسپورت" گفت: ناامید‌کننده است که باشگاه به من نگفت که قصد انتقال قرضی من را دارد. مدیران لیورپول بدون این که من را در جریان پیشنهادها از دیگر تیم‌ها قرار دهند، با سران ناپولی و بارسلونا مذاکره کردند. در آن زمان به باشگاه گفتم که دوست دارم در لیورپول بمانم اما مدیران باشگاه توجهی به درخواست من نکردند.

اکنون ناپولی چالش پیش‌روی من است. این جا هواداران مانند هواداران لیورپول پرشور هستند. برای شادی این هواداران همه کار خواهم کرد.

رینا در سال 2005 از ویارئال راهی لیورپول شد و در این تیم به صورت بازیکن ثابت به بازی پرداخت. رینا پس از ایکر کاسیاس، دروازه‌بان دوم تیم ملی اسپانیاست.

9. این کاربر از Raـــــ Hـــــ Za بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

1-تاک اسپورت تایید کرد لیورپول در اندیشه جذب الکسیس سانچز ستاره بارسا است.

2-لیورپول لورنزو ملگارخو مدافع 22 ساله بنفیکا را زیر ذره بین خود قرار داده است.

3-تونی الدرویرلد مدافع آژاکس همچنان به لیورپول لینک می شود.

4-پائولو ماچادو هافبک المپیاکوس زیر نظر قرمز ها

5-سولدادو در آستانه پیوستن به تاتنهام.

6-جکسون مارتینز مهاجم پورتو مورد توجه لیورپول و ناپولی قرار دارد.

7-لوییک رمی مهاجم کوئیزپارک رنجرز در رادار لیورپول قرار دارد.

8-لیورپول به جمع مشتریان گومیس مهاجم لیون فرانسه پیوست.

9-بعضی از خبرگزاری ها میچو مهاجم اسپانیایی و خوش درخشیده سوانسی را به عنوان جانشین سوارز در تیم می دانند.

10-به گوش می رسد بزودی مذاکرات برای جذب بوراک ایلماز مهاجم گالاتاسرای آغاز می شود.

.................

11. 3 کاربر از M E S S I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

لیورپول: دژآگه مدنظر ما برای آمدن به آنفیلد بود/ شاید روزی به ایران بیاییم

به گفته مدیر باشگاه لیورپول، آنفیلدی‌ها برای جذب اشکان دژآگه بررسی‌هایی را انجام دادند ولی در نهایت از خرید بازیکن تیم ملی ایران منصرف شدند.

مدیر باشگاه لیورپول در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره بازیکن ایرانی شاغل در باشگاه فولام عنوان کرد: "در پیش‌فصل بررسی‌هایی در مورد دژآگه انجام

دادیم. او مدنظر ما بود. دژآگه بازیکن خوبی است و سطح خوبی دارد و برای لیگ برتر قابل قبول است اما مربیان برای لیورپول بازیکنی باقابلیت‌های بالاتر را مدنظر داشتند و به

همین دلیل از خرید او منصرف شدیم تا بازیکن دیگری را جذب کنیم."

این ایر همچنین از طرفداران بیشمار لیورپول در ایران اسقبال کرد و گفت: "لیورپول باشگاهی است که در تمام دنیا طرفداران خودش را دارد و جز محبوب‌ترین باشگاه‌های دنیاست.

ما هم می‌دانیم لیورپول در ایران هواداران زیادی دارد و از این بابت خوشحال هستیم. باید بررسی کرد چطور می‌شود با این طرفداران ارتباط نزدیک‌تری را برقرار کرد."

مدیر باشگاه لیورپول در پاسخ به پرسشی درباره احتمال حضور قرمزهای آنفلید در ایران ابراز کرد: "همه چیز امکانپذیر است. تا به حال سفر به ایران را بررسی نکردیم و برنامه‌ای

برای سفر به این کشور نداشتیم اما شاید روزی این شرایط باشد که به ایران هم بیاییم."

13. 2 کاربر از Raـــــ Hـــــ Za بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

این حرکت جرارد خیلی خوب و قشنگ بود ...

.........

آرسنال فردا پیشنهاد دیگه ای رو برای خرید لوئیس سوارز، به لیورپول ارائه خواهد داد. (دیلی تلگراف)
    Last edited by M E S S I; 30-07-2013 at 20:34.

15. 3 کاربر از M E S S I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

راجرز: قیمت سوآرس با بیل برابر است

سرمربی لیورپول قیمت مهاجم اروگوئه‌ای لیورپول را برابر با گرت بیل می‌داند.

به گزارش ایسنا، بحث ماندن و یا تمدید قرارداد لوئیس سوآرس با لیورپول همچنان ادامه دارد. آرسنال با هدایت آرسن ونگر از مشتریان پروپا قرص این مهاجم اروگوئه است اما

قرمزپوشان آنفیلد قصد دارند مهاجم گلزن خود را حفظ کنند. سرمربی جدید لیورپول حاضر است سوآرس را به آرسنال و یا هر تیم دیگری بفروشد اما تنها در یک حالت و آن پرداخت

100میلیون پوند است؛ یعنی همان رقمی که تاتنهام برای فروش گرت بیل، ستاره ولزی خود تعیین کرده است.

راجرز بعد از پیروزی دو بر صفر تیمش برابر المپیاکوس یونان گفت: هر بازیکنی قیمتی دارد. قیمت فروش بیل 100 میلیون پوند اعلام شده است. سوآرس نیز همچون بیل فصل بسیار

خوبی را پشت‌سر گذاشت و از بهترین‌ها بود. طبیعی است که قیمت او هم با بیل برابر باشد. نمی‌توان گفت که قیمت بیل دو برابر اعلام شده است. او فصل خیره‌کننده‌ای را

پشت‌سر گذاشت و سزاوار بستن قرارداد با یک قیمت بسیار خوب است. این نظر ماست و کسی نمی‌تواند آن را تغییر دهد.

باشگاه رئال‌مادرید برای جذب گرت بیل رقم 100 میلیون یورو به تاتنهام پیشنهاد داده است که این پیشنهاد رد شد. بیل در صورت انتقال به رئال‌مادرید حتی با این قیمت رکورد

انتقال بازیکن را که در اختیار کریستیانو رونالدو است، خواهد شکست.

رونالدو در سال 2009 با 94 میلیون یورو از منچستریونایتد به رئال‌مادرید پیوست.

17. این کاربر از Raـــــ Hـــــ Za بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shakerifar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

مصاحبه سوارز در مورد ترک لیورپول
    در مورد دلایل انتقال شما...

سال گذشته فرصت این را داشتم تا به یک باشگاه بزرگ اروپایی بروم و با توجه به این موضوع که اگر فصل اینده جواز حضور در لیگ قهرمانان را بدست نیاوریم اجازه خروج خواهم داشت، در باشگاه ماندم. فصل گذشته کاملا هرچه در توان داشتم ارائه کردم اما برای حضور ما در جمع 4 تیم کافی نبود، اکنون تمام آنچه می خواهم این است که لیورپول به توافق ما پایبند باشد.

در مورد اینکه توافقی ضمنی وجود دارد که به شما اجازه خروج میدهد...
    من روی حرف باشگاه حساب باز کرده ام و ما قراردادی کتبی امضا کردیم و خوشحال می شویم آن را پیش مقامات لیگ برتر ببریم تا در مورد آن تصمیم گیری کنند اما نمی خواهم کار به آنجا بکشد. احساس نمی کنم که به من خیانت شده اما سال گذشته به آنها قول دادم که می مانم و هرچه در توان دارم برای رسیدن به لیگ قهرمانان انجام می دهم و باشگاه نیز قولی به من داد. آنها یک سال قبل حرفی زدند که روی ان حساب باز کردم اکنون از انها می خواهم سر قول خود بمانند. و این موضوع تنها چیزی نبود که در کلام بیان شود بلکه در قرارداد من نیز ذکر شده. من با قصد صدمه زدن به لیورپول به باشگاه دیگری نمی روم.

در مورد اینکه از شما خواسته می شود وفاداریخ ود را به لیورپول نشان دهید...
    آنها از من دفاع کردند، درست همانند کاری که من در زمین برای آنها انجام دادم. بازیکنان همواره از من حمایت کردند و از انها متشکرم. در مورد هواداران نیز اینگونه است. در پایان هفته گذشته استقبال فوق العاده ای از سوی آنها دریافت کردم و از این بابت ممنونم. فک نمی کنم هواداران عصبانی باشند، معتقدم که آنها درک می کنند که یک بازیکن جاه طلب باشد و بخواهد در سطح اول پیروز شود. وقتی برای مدتی طولانی در یک باشگاه می مانید به یکدیگر نزدیک می شوید اما این مساله حقی به باشگاه نمی دهد تا زیر تعهدات خود بزند.

در مورد اینکه آماده نیستید تا یک سال دیگر برای حضور در لیگ قهرمانان صبر کنید...
    26 ساله هستم. نیاز دارم در لیگ قهرمانان بازی کنم. یک سال صبر کردم و هیچ کس نمی تواند بگوید که سال گذشته در کنار هم تیمی هایم هرچه در توان داشتیم برای رسیدن به این هدف به کار نبردیم. به این خاطر نیست که برای رفتن به یک رقیب داخلی درخواست داده ام. و نمی خواهم به باشگاهی بروم که خارج از لیگ قهرمانان حضور دارد. قبلا تصمیم را برای رفتن به تیم دیگری گرفتم و می دانم اکنون این احساس برایم وجود دارد که زمان عمومی کردن آن است. اول باید حرفه ام را در نظر بگیرم. مردم می گویند لیورپول شایسته دریافت چیزهای بیشتری از من است اما در کمتر از 100 بازی 50 گل برای انها به ثمر رساندم و اکنون آنها می توانند دو برابر مبلغی که برایم هزینه کردند دریافت کنند.

لیورپول همواره برایم خاص خواهد بود، دخترم در اینجا متولد شد. تابستان گذشته زمان آن بود که وفاداری خود را به لیورپول نشان دهم و این کار را انجام دادم. لیورپول به من شانس بازی درانگلستان را داد و در جریان محرومیت ها در کنار من بود. می دانم در زمان حضورم در اینجا اشتباهاتی انجام دادم اما چندین بار عذرخواهی کرده ام. این مسائل در مورد آنها نیست. در مورد این است که باشگاه هم به صورت شفاهی و هم کتبی روی موضوعی موافقت کرده و در حال حاضر به آن پایبند نیست.

مردم ممکن است مرا به عدم وفاداری متهم کنند اما سال گذشته به لیورپول گفتیم که علاقه ای از سوی یک باشگاه بزرگ اروپایی وجود دارد اما آنها به من گفتند "مربی جدیدی داریم و می خواهیم به لیگ قهرمانان برسیم" چندین بار با برندن راجرز صحبت کردم و او به من گفت "یک فصل دیگر بمان و روی حرفم حساب باز کن که اگر به لیگ قهرمانان نرفتیم، شخصا به تو اطمینان می دهم که می توانی اینجا را ترک کنی!"

لیورپل باشگاهی است که به انجام کارها در روش درست شهرت دارد. تنها از انها می خواهم به وعده هایی که داده اند پایبند باشند. برخی از هم تیمی هایم به من می گویند "نمی توانیم درک کنیم که اگر آن بند را در قرارداد خود داری پس چطور نمی توانی اینجا را ترک کنی"

سوالی از من پرسیده شد که "آیا می خواهم در رئال مادرید بازی کنم؟" این به مانند این است که از هر کسی بپرسید که آیا می خواهد شغل خود را عوض کند و به شرکت بزرگ تری برود. همه مشتاقند تا به بالاترین سطح برسد و جواب من یک پاسخ کاملا صادقانه بود "بله می خواهم" در ان روز یک مصاحبه از پپه رینا خواندم که همان چیزها را در مورد بارسلونا گفته بود و هیچ کس به آن اشاره ای نکرد. اما اگر من این کار را انجام دهم به این معناست که به لیورپول بی احترامی می کنم. همواره همینطور بوده، یک قانون جدا برای من وجود داشته و برای دیگران متفاوت بوده!

من به اروگوئه رفتم که مطبوعات با من بسیار خوب بودند زیرا من نیز همین رفتار را با آنها دارم. انها در مورد مطبوعات داخل انگلستان سوال کردند. در ان شرایط قرار است چه جوابی بدهم؟ واضح است که این حقیقت را دوست ندارم که همسرم به سوپرمارکت می رود و عکاسان او را تعقیب می کند. اما هر کاری بکنید توجه مطبوعات به همان جلب می شود.

در مورد اینکه آیا بازی در لیگ برتر برایتان مشکلی ایجاد می کند...
    در حال حاضر لیگ برتر بزرگ ترین و مهمترین لیگ فوتبال جهان است. رکوردم نشان می دهد که از ان دست بازیکنان نیستنم که بخواهند هر سال باشگاه خود را تغییر دهند و مشکلی با بازی در انگلستان برای سال های طولانی ندارم. اگر تنها در مورد سطح فوتبال و نوع حمایت هواداران صحبت کنیم، آنوقت اینجا لیگ باورنکردنی است. در حال حاضر هر بازیکنی در جهان دوست دارد در این لیگ بازی کند.

در مورد اشتیاق شما برای حضور در لیگ قهرمانان...
    احساس می کنم در این سطح از حرفه ام به اندازه کافی کار کرده تا در لیگ قهرمانان بازی کنم. اکنون یک گزینه برای انجام این کار وجود دارد و خیلی زیاد به دنبال ان هستم. مدت ها در آژاکس بودم بدون اینکه بازی های زیادی در لیگ قهرمانان انجام دهم. من جاه طلب هستم، می خواهم در آن جام باشم.
    منبع: گانرزتراست
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    با این صحبت هایی که کرده و واکنش شدید راجرز به این صحبتا احتمالا سوارز فصل بعد بازیکن لیورپول نخواهدبود
    به خصوص که گویا راجرز بهش گفته باید فعلا تنهایی تمرین کنی

19. این کاربر از shakerifar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 10 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •