تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 103 اولاول ... 5191979899100101102103 آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 1027

نام تاپيک: ✪ بحث و مشاوره انیمه

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض رفت صفحه بعد، بدون تصویر نمیشه :d

دیدمش بدک نبود
    فصل اولش خوب بود دومش یه مقدار بد شد
    انیمه ها سینمایی ش رو هم دیدم

بد نبود در کل

ولی رفتم اسیر اتک آن تایتان شدم لامصب عجب قوی بود اون انیمه
    خیلی خوب بود
    به حدی خوب بود که سریع رفتم مانگاش رو هم تهیه کردم که ادامه ش رو ببینم چی شد
    کی حال داره تا 2018 صبر کنه که فصل جدید ش بیاد
    انصافا اتک آن تایتان فوق العاده بود

دلم هست برم سمت توکیو غول
    از یه طرف رفقا دارن اصرار میکنن که ناروتو رو ببینم
    نمیدونم

برسرک هم این دو سه قسمت آخرش چندان چنگی به دل نمیزنه
    نمیدونم از وقتی رفت توی اون لباس جدید ش خوب نشد
    حال باز ادامه ش رو باید ببینم

من فقط فصل یک رو گفتم - جایی نگفتی که R2 رو هم می خواهی ببینی

باسه R2 اگر داستان رو سر سری رد کرده باشه ( که مشخصه، چون خود منم بار اول همین کارو کردم ) 40% داستان رو نمی فهمی چی به چی شده و باید به سبک حرفه ای هاش نگاه کنی تا بفهمی چی به چی میشه....

باسه naruto من تیر خلاص می زنم
    الان تماشا نکن چون اصلا به سبک و سیاقت نمی خوره .... اگر هم می خواهی تماشا کنی موقعی تماشا کن که از سبک اصلی ات زده شدی و می خوای وسط سبکت تنوع باشه در غیر این صورت فکر نمی کنم بیشتر 40-30 قسمت دوام بیاری
    Last edited by zed2; 02-07-2017 at 21:05.

2. این کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Mr.World.Wide's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

من فقط فصل یک رو گفتم - جایی نگفتی که R2 رو هم می خواهی ببینی

باسه R2 اگر داستان رو سر سری رد کرده باشه ( که مشخصه، چون خود منم بار اول همین کارو کردم ) 40% داستان رو نمی فهمی چی به چی شده و باید به سبک حرفه ای هاش نگاه کنی تا بفهمی چی به چی میشه....

باسه naruto من تیر خلاص می زنم
    الان تماشا نکن چون اصلا به سبک و سیاقت نمی خوره .... اگر هم می خواهی تماشا کنی موقعی تماشا کن که از سبک اصلی ات زده شدی و می خوای وسط سبکت تنوع باشه در غیر این صورت فکر نمی کنم بیشتر 40-30 قسمت دوام بیاری

R2 میشه فصل دو کد گیاس؟؟
    اون رو با دقت نگاه کردم
    چطور؟؟

توکیو غول رو دیدم
    به طرز فجیعی بد بود و مسخره
    خیلی ضد حال خوردم ازش
    میخوام فول متال برادر هود رو ببینم
    به نظر خوب میاد اون

کاربر فعال انجمن موسیقی donkeyoxte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    پشت سیگار (درحال ترک...) نه نشد

پيش فرض

سلام دوستان
    آقا من گیج شدم این اتک آن تایتان ova هاشو باید چجوری دید؟
    من الان فصل 2 رو دیدم ولی گویا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5تا ova گذاشته
    یکی دو تا هم سینماییش هست
    الان ترتیب دیدنش رو خراب کردم؟!؟!؟؟

+

راستی این berserk که اومد چی کار کرده؟ من شنیدم آب رو گرفته به انیمه دهه 90 , حالا کسایی که دیدن به نظرتون دیدنش اون تصویر گذشته رو خراب نمیکنه؟؟

5. این کاربر از donkeyoxte بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

برسرک انیمه سریالیش زیاد جالب نیست . از نظر کیفی با انیمه سینمایی زمین تا آسمون فاصله داره . یعنی وقتی ابتدا 3 نسخه سینمایی رو می بینی و بعد شروع به دیدن نسخه سریالی میکنه قشنگ میخوره تو ذوق آدم ...!
    البته از اونجایی که سلیقه ها متفاوته بهتره که برای اطمینان بهتره یکی دو نسخه سریالی رو دانلود و تماشا کنین شاید نظرتون رو جلب کرد.
    ولی اگه نظرتون جلب نشد و میخواین داستان رو دنبال کنین به نظرم خوندن مانگای اون بهتره و از یک سری جزئیات هم باخبر میشین که نه توی نسخه سینمایی و نه توی نسخه سریالی بهش اشاره ای نمیشه .

7. 2 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Reza R"ch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام دوستان
    من الان فصل 2 رو دیدم ولی گویا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5تا ova گذاشته

سلام
    در مورد ova هاش که از پنج تاش فقط یکیش یکـم تو خط داستانی فصل دوم نقش داره (اونم زیاد نیست ولی جالبه)
    چهارتای دیگش که یک دو قسمتی در مورد گذشته لیوای هست، یک قسمت که کلا در مورد اشپزی () و یکی هم از تمرینات دوران اموزششون هست که تا جایی ک یادمه ندیدنشون ضرری نداره (البته غیر اون اشپزی بقیه قشنگه خوبه ببنید)
    سینماییش که خودمم ندیدم نمیدونم قضیه چیه ولی شنیده بودم که یک فیلم از رو انیمه ساختن که ندیدنش بهتره :|

9. 3 کاربر از Reza R"ch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

سلام دوستان

+

راستی این berserk که اومد چی کار کرده؟ من شنیدم آب رو گرفته به انیمه دهه 90 , حالا کسایی که دیدن به نظرتون دیدنش اون تصویر گذشته رو خراب نمیکنه؟؟

همونطور که دوستان گفتن ovaهاش هر کدوم داستان جدا دارن و برا دیدنش ترتیب خاصی لازم نیست. ولی بهتره بین فصل اول و دوم ببینیشون.
    اما دو تا سینمایی انیمه‌ای داره که خلاصه‌ای از فصل اوله. بیشتر برای اونایی که فصل اول انیمه رو همون 2013 دیدن یادآوری حساب می‌شه.
    دو تا فیلم سینمایی لایو اکشن هم داره که دیدنش رو پیشنهاد نمی‌کنم هم داستان تغییرات و اشکال‌های بدی داره هم اینکه فیلم زنده هیچ وقت به پای انیمه نمی‌رسه.
    12 قسمت بعدی هم رفت برا سال 2018 !
    ...

سریال جدید برسرک از هر نظر طراحی و گرافیک، انیمیشن افتضاحی داره! (به خصوص اگه قبلش چیزی مثل اتک آن تایتان رو دیده باشی)
    داستانش حرف برا گفتن زیاد داره اما در مقابل سبک نمایش این انیمه جدید گیرایی خودش رو از دست می‌ده.
    این همه انیمه توی سبک‌هایی که دوست نداری با کیفیت عالی ساخته می‌شه بعد برسرک باید این جوری بشه ):

11. 4 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی donkeyoxte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    پشت سیگار (درحال ترک...) نه نشد

پيش فرض

همونطور که دوستان گفتن ovaهاش هر کدوم داستان جدا دارن و برا دیدنش ترتیب خاصی لازم نیست. ولی بهتره بین فصل اول و دوم ببینیشون.
    اما دو تا سینمایی انیمه‌ای داره که خلاصه‌ای از فصل اوله. بیشتر برای اونایی که فصل اول انیمه رو همون 2013 دیدن یادآوری حساب می‌شه.
    دو تا فیلم سینمایی لایو اکشن هم داره که دیدنش رو پیشنهاد نمی‌کنم هم داستان تغییرات و اشکال‌های بدی داره هم اینکه فیلم زنده هیچ وقت به پای انیمه نمی‌رسه.
    12 قسمت بعدی هم رفت برا سال 2018 !
    ...

سریال جدید برسرک از هر نظر طراحی و گرافیک، انیمیشن افتضاحی داره! (به خصوص اگه قبلش چیزی مثل اتک آن تایتان رو دیده باشی)
    داستانش حرف برا گفتن زیاد داره اما در مقابل سبک نمایش این انیمه جدید گیرایی خودش رو از دست می‌ده.
    این همه انیمه توی سبک‌هایی که دوست نداری با کیفیت عالی ساخته می‌شه بعد برسرک باید این جوری بشه ):
    پس اگه مشکل فقط طراحیِ و داستان هنوز گیرایی انیمه قبلی رو داره, میشه تحملش کرد
    من از نظر داستانی از زبون بقیه شنیدم که افتضاح شده.
    +
    یه سوالی که ذهنم رو مشغول کرده اینه که چرا انیمه سازها تو طراحی لانگ شات ها و فضاهای دور انقدر کودکانه عمل میکنند؟؟!؟!؟
    الان همین فصل دوم انیمه Attack on titan, یه قسمت هایی که از بالا اسب هارو نشون میده, یا تایتان ها که دنبال اسب ها میدوند, یا همین یکی دو قسمت آخر که لانگ شات های بیشتری داشت
    خیلی مسخره طراحی کرده بودند, اصلا طبیعی نبود, من خودم یاد کارتونای دهه 60 افتادم
    انیمه ساز هایی که تو طراحی کلوزآپ ها, چهره, حالات و رفتارهایی که رو چهره تاثیر میزاره شاهکار طراحی میکنن نمیدونم چرا تو فضاهای دور انقد ناشیانه عمل میکنند؟

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

پس اگه مشکل فقط طراحیِ و داستان هنوز گیرایی انیمه قبلی رو داره, میشه تحملش کرد
    من از نظر داستانی از زبون بقیه شنیدم که افتضاح شده.
    +
    یه سوالی که ذهنم رو مشغول کرده اینه که چرا انیمه سازها تو طراحی لانگ شات ها و فضاهای دور انقدر کودکانه عمل میکنند؟؟!؟!؟
    الان همین فصل دوم انیمه Attack on titan, یه قسمت هایی که از بالا اسب هارو نشون میده, یا تایتان ها که دنبال اسب ها میدوند, یا همین یکی دو قسمت آخر که لانگ شات های بیشتری داشت
    خیلی مسخره طراحی کرده بودند, اصلا طبیعی نبود, من خودم یاد کارتونای دهه 60 افتادم
    انیمه ساز هایی که تو طراحی کلوزآپ ها, چهره, حالات و رفتارهایی که رو چهره تاثیر میزاره شاهکار طراحی میکنن نمیدونم چرا تو فضاهای دور انقد ناشیانه عمل میکنند؟
    خب وقتی یه داستان خوب رو افتضاح تعریف کنن جذابیتش خیلی کمتر میشه
    با توجه به بخش بعدی صحبتت که کارش سخت‌تر هم هست :‌دی
    +
    خب یکی از اصول انیمه‌سازی کلوزآپه!
    چون شخصیت‌ها در قسمت‌های زیادی حضور دارن و تمرکز اصلی روی اون‌هاست وقت و هزینه‌ی بیشتری برای طراحی‌شون صرف می‌شه
    اما به همین دلیل وقتی قراره یه نمای باز اون هم فقط در یک قسمت نمایش داده بشه کیفیت نهایی بیشتر وقت‌ها کمتر از حد مطلوب انیمه است
    این جور مواقع بعضی ترفندها مثل نمایش افکت بوکه یا در همین انیمه نمای باز همراه گرد و خاک پشت پاهای اسب‌ها یا استفاده از تنه‌ی درخت‌ها برای جمع‌تر کردن تصویر و... استفاده می‌شه تا این مورد کمتر دیده بشه.
    و بعد از بودجه این بیشتر به هنر کارگردان مربوطه که این ضعف کمتر به چشم بیاد که توی فصل اول اتک آن تایتان هر دو وضع بهتری داشت!
    این موارد به خصوص توی انیمه‌های بلند بیشتر دیده می‌شه و به بودجه و توان استودیوی سازنده هم مرتبط می‌شه
    طوری که حتی توی کلوزآپ هم بخش متحرک خارج از کادر قرار داره یا به صورت تک فریم ثابت دیده می‌شه و فقط صداگذاری شده
    به هر حال شاید شما هم انیمه‌ساز باشی کاراکتر مورد علاقه‌ات نینجایی باشه که دهنش با شال پوشیده شده و یه چشمش هم اغلب بسته و اصلاً پوکر فیس مطلق هستش

14. این کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

دوستان مشابه تو مایه های one punch man و tokyo ghoul چیزی داریم؟

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

دوستان مشابه تو مایه های one punch man و tokyo ghoul چیزی داریم؟
    مشابه One Punch Man اولین مورد باید انیمه Gintama باشه چون فضاهای مشابه زیاد دارند اما گینتاما بیشتر قسمت‌ها مشغول نقد و هجو اجتماعی و دست انداختن انیمه‌هاست
    +
    Boku no Hero Academia
    Mob Psycho 100

برای Tokyo Ghoul هم اینا:
    Shingeki no Kyojin
    Kabaneri of the Iron Fortress
    Akame ga Kill
    Mirai Nikki
    Shiki
    Kyoukai no Kanata

17. این کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •