تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 11 اولاول ... 67891011 آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 107

نام تاپيک: راهنماي جامع DVD ها ، نرم افزار ها و ساير محصولات چندرسانه اي آموزشي

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام. ببخشيد من رشته رياضي هستم اما ميخوام كنكور تجربي بدم. الان سال سومم و ميخوام خوندن زيست رو شروع كنم. ميشه بگيد از چه كتاب و سي دي هايي استفاده كنم ؟؟؟؟ من اصلا اطلاعاتي در مورد زيست و كتاب ها و سي دي هاي مربوط به اون ندارم ...

ممنون ميشم كمكم كنيد...

راستي ميشه با ديپلم رياضي كنكور تجربي داد ؟؟؟؟
    Last edited by f.ahmadi77; 02-09-2015 at 11:14.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام دوستان من ۲۹ سالمه رشته ام ریاضی بود ولی میخوام تجربی امتحان بدم انقدر این دی وی دی ها زیادن واقعا گیج شدم از اونجایی که ۱۰ سال از درس فاصله گرفته بودم ازتون میخوام کمکم کنید واقعا نیاز به کمک و مشاوره دارم ممنون ازتون

Sent from my iPhone using Tapatalk

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام دوستان من ۲۹ سالمه رشته ام ریاضی بود ولی میخوام تجربی امتحان بدم انقدر این دی وی دی ها زیادن واقعا گیج شدم از اونجایی که ۱۰ سال از درس فاصله گرفته بودم ازتون میخوام کمکم کنید واقعا نیاز به کمک و مشاوره دارم ممنون ازتون

Sent from my iPhone using Tapatalk
    زیست شناسی رهپویان رو تهیه کنین برای زیست شناسی عالی هست. بقیه درس ها هم سعی نین با کتاب درسی شروع نین و تمریناتشون رو حل کنین . اگه مشکلی بود بپرسین در تاپیک های کنکور و تاپیک کتابهای کمک درسی تا بچه ها راهنماییتون کنن.

4. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

ریاضی منتظری فوق العاده است فقط افسوس می خورم کاش بیشتر وقت براش میزاشتم
    برای فیزیک: دو فصلِ اول فیزیک 3 مربوط به مدار ها رو مسعودی خیلی خوب توضیح داده ولی قسمت دینامیک و حرکت شناسی خوب نبود! بقیش هم ندیدم

فیزیک گزینه 2 هم خوبه کلش رو ببینی 2 روز بیشتر وقت نمی گیره درسته خیلی مختصر گفته ولی من کار و ا انرژیش خیلی بدردم خورد
    براي رياضي اساتيدي مثل مسعودي و منتظري خيلي خوب هستن.
    براي فيزيك هم رحماني و مسعودي و كازراني و ...
    حركت شناسي و ديناميك مسعودي فوق العاده هست (‌منتها محصولات مفهومي جديد ورژن 91 به بعد نه محصولات قبل 91 ) هم مفهومي آموزش ميده هم نحوه حل مساله رو بهت ياد ميده.
    سلام خوبین
    نمیدونم بازم میایین این انجمن یا نه ! فقط من دی وی دی های منتظری رو لازم داشتم با توجه به قیمتش تصمیم گرفتم دست دوم یا کپیشو بگیرم شما در حال حاضر دارینش؟؟؟؟
    Last edited by samiragolabi; 16-09-2015 at 19:07.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

باتوجه به گسترش روزافزون نرم افزارها و DVD هاي تصويري آموزشي كنكور و اهميت بسيار زياد آنها ( طوري كه همه موسسات آموزشي رو به استفاده از اونها آوردن )‌ و همچنين پر شدن بازار از اين محصولات و گسترش تبليغات اونها؛ لازم دونستم كه اين تاپيك رو براي بحث و بررسي در خصوص اين محصولات ايجاد كنم.

در اين تاپيك هرگونه مشاوره براي خريد و همچنين تجربه اي كه داشتين رو ميتونين بيان كنين.

باتوجه به اينكه محصولات و DVD هاي مختلف آموزشي ويرايش هاي سال هاي قبل از 90 اونها با سال 90 و 91 اونها خيلي فرق ميكنه بهتره اگه در مورد محصولي كه خريدين ميخواين اظهار نظر كنين؛ حتما سال و ويرايش اون رو هم بگين. چون در سال 90 يه تحولي در همه موسسه ها به وجود اومد و همه محصولاتشون رو با رويكرد آموزش مفهومي جديد ارائه دادن.

ضمنا نحوه خريد هر محصول مشخصه؛ بايد توي گوگل سرچ كنين و نمايندگي اون رو پيدا كنين و باهاش تماس بگيرين و بخرين؛ پس نيازي نيست كه كسي پست بزنه و بپرسه كه مثلا فيزيك مهندس مسعودي رو چطور تهيه كنم ؟ يا رياضي منتظري رو كجا ميفروشن ؟؟ هرچيزي كه ميخواين تهيه كنين اگه توي گوگل سرچ كنين حتما سايت و فروشگاه و شماره تلفن پخش اون موسسه رو پيدا ميكنين.
    همچنين خريد و فروش ممنوع هست. اگر كسي پستي براي فروش محصولات مختلف بزاره پستش گزارش ميشه و در اسرع وقت باهاش برخورد ميشه
    قرار دادن لينك دانلود هم ممنوع هست ( مگر اون فايل هاي كوتاه كه خود موسسات به عنوان نمونه محصول در اختيار بازرديدكننده ها قرار ميدن )‌

دوستان عزیز سلام

من به شخصه به تازگی کنکور دادم

و قصد دارم همگی رو آگاه کنم

ببینید من تقریبا می تونم بگم از همه موسسات ریاضی و فیزیک یه چیزایی خریداری کردم

بزارید از بدترین به بهترین برم

اول از همه کنکور آسان است که خدا از سر اون احمدی و اون مسعودی نگذره که فقط یه مشت محصول بی کیفیت بهم دادن

بعد رفتم ونوس باز بهتر بود ولی بازم خیلی به کارم نیومد...چونکه فقط فرمولای کتاب بود...همینجور می نوشت و می رفت جلو

بعد رفتم پیش مهندس دربندی
    راستشو بگم همه جوره کمکم کرد
    هم کیفیت DVD هاش خوب بود هم درس دادنش...هم اینکه فوق العاده مفهومی کار کرده بود
    یعنی اینجوری بگم که فقط دعاش می کنم

فیزیک 70 زدم
    ریاضی هم 75

به نظر من تو رباضی و فیزیک دربندی یکه یکه...

تازه من جایی رو ندیدم که تونسته باشه از همه جا مجوز داشته باشه...ولی دربندی یعنی موسسه فرهبختگان شریف مهر همه رو داشت
    از ارشاد...از وزارت صنعت و معدن و تجارت و....
    فقط ابنجوری بگم خرید از دربندی یعنی تضمین موفقیتتون
    تازه طرح انجمن رتبه های زیر 100 هم داره که مشاوره و آزمون و برنامه ریزی بچه ها رو خودش انجام میده و یکی از عالی ترین محصولاتشه
    توصیه میکنم حتما استفاده کنید

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوست عزیز بنده شکی ندارم که شما یوزر همین موسسه هستی و این پستت هم هدفش چیزی جز تبلیغ نبود. اگر واقعا کنکوری بودی و امسال ریاضی 75 و فیزیک 70 زدی عکس کامل کارنامت رو قرار بده. تازه عضو شدی و تنها پستی هم که ارسال کردی تبلیغ این موسسه هست. خرید از دربندی یعنی حروم کردن وقت و پولت نه تضمین موفقیتت !!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

سلام دوستان.
    برای منی که انسانی خوندم و میخوام کنکور تجربی بدم و صفرم چه محصولاتی رو پیشنهاد میکنید که از پایه باشه؟
    ممنونم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

سلام لطفا درمورد موسسه حرف اخر بگید درمورد دی وی دی هاش خیلی ها میگن موسسه عای دیگه بدرد نمیخوره فقط همین حرف اخر خوبه البته داشتم پی ام هارو میخوندم دیدم انگار مال دو سه سال قبله لطفا اگه کسی هنوز هست خخ جئاب بده ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

اول سلام عرض میکنم خدمت شما ، دوما برای شیمی بهترین محصول برای کدام فرد از کدام شرکته ممنون میشم جواب بدین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

در واقع اینطور بپرسم بهترین محصولات زیست و شیمی برای کدام استاد و کدام شرکت باید تهیه کنم که بتونم درصد خوبی بزنم و هم ساده توضیح داده باشه هم فوق العاده عالی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •