تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 11 اولاول ... 34567891011 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 107

نام تاپيک: راهنماي جامع DVD ها ، نرم افزار ها و ساير محصولات چندرسانه اي آموزشي

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

بچه ها محصولات شركت رهپويان براي جمع بندي عالي هستن مخصوصا زبان و عربي و زيست و رياضي و فيزيك.
    محصولات پارسالشون رو بيشتر توصيه ميكنم بهتون. هم قيمتشون خيلي پايينه هم كيفيت عالي دارن و تعداد تست هاي زيادي هم در هر فيلم وجود داره.
    از سايت اردو دات آي آر ميتونين مشاهده كنين

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

خوب الان ما که نفهمیدیم چی شد ًًً یعنی تااینجای کار کنکور آسان است خوبه ؟؟ زیست محصولات دادگستری ؟شیمی مبتکران ؟فیزیک مسعودی ؟
    بعدش شما توی پستی نوشته بودید که با قیمت پایین هم این دی وی دی ها هم قابل تهیه هستند ، خوب ممکنه راهنمایی بفرمایید؟ خوب البته میدونم شاید کار درستی نباشه ولی خوب انصافاً بازار گرمی ها نباید صرفاً برای کسانی باشه که تمکن بالای مالی دارند ، آقا سپاسگزار میشم زود پاسخ بدید ؛ گناه داریم خو

کاربر فعال انجمن علوم انسانی A/|\IR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

پيش فرض

خوب الان ما که نفهمیدیم چی شد ًًً یعنی تااینجای کار کنکور آسان است خوبه ؟؟ زیست محصولات دادگستری ؟شیمی مبتکران ؟فیزیک مسعودی ؟
    بعدش شما توی پستی نوشته بودید که با قیمت پایین هم این دی وی دی ها هم قابل تهیه هستند ، خوب ممکنه راهنمایی بفرمایید؟ خوب البته میدونم شاید کار درستی نباشه ولی خوب انصافاً بازار گرمی ها نباید صرفاً برای کسانی باشه که تمکن بالای مالی دارند ، آقا سپاسگزار میشم زود پاسخ بدید ؛ گناه داریم خو

سلام دوست عزیز

محصولات کنکور آسان است همش به جز فیزیک مسعودی و کمی هم دادگستری آشغاله
    اینم بگم دادگستری فقط برای کسانی خوبه که تو عمرشون معلم خوب نداشتن و تو باغ نبودن! برای حرفه ای ها و متوسط ها اصلا توصیه نمیشه
    فیزیک مسعودی هم اگه قیمت یک پنجم نوش رو گیر بیارین (که زیاده) خوبه! هیچکدوم از محصولات کنکور اسان است ارزش اون پولی رو که میدین ندارن!
    شیمی مبتکران که خود بازرگانی تدریس کرده خیلی توصیه میشه هم قیمت خوب هم کیفیت فوق العاده!

اگاه باشین که تو گول بسته های اموزشی رو نخورین!

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

شیمی بازرگانی رو جدا میشه DVD ـش رو خرید ؟ هر جا رفتم گفتن فقط همراه با کتاب .

کاربر فعال انجمن علوم انسانی A/|\IR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

پيش فرض

شیمی بازرگانی رو جدا میشه DVD ـش رو خرید ؟ هر جا رفتم گفتن فقط همراه با کتاب .
    آره چرا نشه پُرِ

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه تهرانید میتونین از خود انتشارات بگیرین: انقلاب - خیابان فخر راضی ....
    خودم هم از انقلاب گرفتم هم اینترنتی خریدم.

6. این کاربر از A/|\IR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

دوستان نظرتون چیه من پکیج کامل ریاضی کنکور آسان است رو بگیرم
    آقای محمود اکبری چطورن ،دبیران هندسه و آمارش چی؟
    اوقت بعضی ها میگن این تکنیک های آقای مسعودی دیگه بکار نمیان نظر شما چیه؟
    ممنون میشم(رشتمم ریاضیه)
    Last edited by erfan 9; 29-06-2014 at 01:27.

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوستان نظرتون چیه من پکیج کامل ریاضی کنکور آسان است رو بگیرم
    آقای محمود اکبری چطورن ،دبیران هندسه و آمارش چی؟
    اوقت بعضی ها میگن این تکنیک های آقای مسعودی دیگه بکار نمیان نظر شما چیه؟
    ممنون میشم(رشتمم ریاضیه)
    عاليه. مسعودي دوسالي ميشه كه تكنيك رو گذاشته كنار و داره رياضي رو مفهومي تدريس ميكنه. اكبري هم خيلي خوبه من لگاريتم و ماتريس و تابع و احتمال و تركيبات و ... رو دارم ازش خيلي عالي هستن. مسعودي هم كه من حد و مشتق و تصاعدشو دارم خوب هستن انتگرالش فقط خيلي قديميه و تكنيك به درد نخوره ولي بقيه عالي هست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

.................................................. .. .
    Last edited by B-Prot; 11-12-2014 at 08:32.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

عاليه. مسعودي دوسالي ميشه كه تكنيك رو گذاشته كنار و داره رياضي رو مفهومي تدريس ميكنه. اكبري هم خيلي خوبه من لگاريتم و ماتريس و تابع و احتمال و تركيبات و ... رو دارم ازش خيلي عالي هستن. مسعودي هم كه من حد و مشتق و تصاعدشو دارم خوب هستن انتگرالش فقط خيلي قديميه و تكنيك به درد نخوره ولي بقيه عالي هست
    دبیر هندسش چطوره؟
    و اینکه شما کلاس کنکور خوب میشناسین؟
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

باتوجه به گسترش روزافزون نرم افزارها و DVD هاي تصويري آموزشي كنكور و اهميت بسيار زياد آنها ( طوري كه همه موسسات آموزشي رو به استفاده از اونها آوردن )‌ و همچنين پر شدن بازار از اين محصولات و گسترش تبليغات اونها؛ لازم دونستم كه اين تاپيك رو براي بحث و بررسي در خصوص اين محصولات ايجاد كنم.

در اين تاپيك هرگونه مشاوره براي خريد و همچنين تجربه اي كه داشتين رو ميتونين بيان كنين.

باتوجه به اينكه محصولات و DVD هاي مختلف آموزشي ويرايش هاي سال هاي قبل از 90 اونها با سال 90 و 91 اونها خيلي فرق ميكنه بهتره اگه در مورد محصولي كه خريدين ميخواين اظهار نظر كنين؛ حتما سال و ويرايش اون رو هم بگين. چون در سال 90 يه تحولي در همه موسسه ها به وجود اومد و همه محصولاتشون رو با رويكرد آموزش مفهومي جديد ارائه دادن.

ضمنا نحوه خريد هر محصول مشخصه؛ بايد توي گوگل سرچ كنين و نمايندگي اون رو پيدا كنين و باهاش تماس بگيرين و بخرين؛ پس نيازي نيست كه كسي پست بزنه و بپرسه كه مثلا فيزيك مهندس مسعودي رو چطور تهيه كنم ؟ يا رياضي منتظري رو كجا ميفروشن ؟؟ هرچيزي كه ميخواين تهيه كنين اگه توي گوگل سرچ كنين حتما سايت و فروشگاه و شماره تلفن پخش اون موسسه رو پيدا ميكنين.
    همچنين خريد و فروش ممنوع هست. اگر كسي پستي براي فروش محصولات مختلف بزاره پستش گزارش ميشه و در اسرع وقت باهاش برخورد ميشه
    قرار دادن لينك دانلود هم ممنوع هست ( مگر اون فايل هاي كوتاه كه خود موسسات به عنوان نمونه محصول در اختيار بازرديدكننده ها قرار ميدن )‌
    سلام
    من تازه عضو شدم و اکان ارسال پیام خصوصی ندارم
    و به شدت دنبا دی وی دی خوب برای شیمی پیش میگردم
    شما گفتی ماله آقای سیروش رضایی خوبن ولی من تو گوگل گشتم ولی پیدا نکردم
    اگه امکانش هس شما تو یه پیام خصوصی یه شماره ای از ایشون به من بدید یا نشونه سایتی چیزی
    ممنون میشم اگه زود جوابمو بدین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •