تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 11 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 107

نام تاپيک: راهنماي جامع DVD ها ، نرم افزار ها و ساير محصولات چندرسانه اي آموزشي

اگه نباشه جاش خالی می مونه Aryan007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

براي رياضي منتظري خوبه. ولي تدريسش كنكوري نيست.
    براي فيزيك هم به جز مسعودي رحماني هم خوبه كازراني هم همينطور.
    در كل توصيه ميكنم وقتتون رو روي مجموعه هاي 91 و 92 مسعودي بزارين فقط.
    سری جدیدش همینیه که حرکت شناسی ۱۰ DVD داره؟

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سری جدیدش همینیه که حرکت شناسی ۱۰ DVD داره؟
    بله حركت شناس ي10 تا هست ولي سري قبلي هم حركت شناسيش 10 DVD بود كه سال 88 توليد شده بود و تا سال 90 هم فروختنش .

3. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Aryan007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

بله حركت شناس ي10 تا هست ولي سري قبلي هم حركت شناسيش 10 DVD بود كه سال 88 توليد شده بود و تا سال 90 هم فروختنش .
    حالا ما از کجا بفهمیم کدومه؟

من خودم این DVD های مسعودی رو از یکی گرفتم که کنکوری ۹۱ بوده.اما حتی کاور DVD ها رو باز نکرده داده ما یه استفاده کنیم.

بعدش این DVD های زیست مهر و ماه منظورتون از انیمیشن آموزشی دقیقا چیه یعنی دبیر درس نمیده؟

ممنون.

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

از طريق پ.خ ميتونم كمكتون كنم چك كنين. اينجا نميشه محستواي دي وي دي هاتون رو بررسي كنم. مهر و ماه هم دبي تدريس نيكنه چيزي فراتر و كاربردي تر از دبير هست مثلا فصل اول زيست 2 ميخونين كه التهاب چيه و چي ميشه و ... ولي توي انيمشين مهروماه يه بافت به صورت انيمشين نمايش داده ميشه و سلول هاي سفد و ماكروفاژ و آزاد شدن هيستامين و ... رو با چشم خودتون ميبينين و ياد ميگيرين كه التهاب چي هست يا مثلا در مورد پروتئين سازي با سه چهارتا انيمشن يا فيلم واقعي ميتونين ببينين كه mRNA چطور ترجمه به پروتئين ميشه. خيلي موثر در درك فرآيندهاي زيستي هست

6. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز koroshfe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Santiago Bernabeu

پيش فرض

دوستان سلام
    تشكر فراوان بابت راهنمايي هاي عاليتون
    يه سوأل كلي : من پيش دانشگاهي هستم ، لزوماً اينكه من از اين DVD ها استفاده كنم ، نتيجه ي بهتري نسبت به اينكه استفاده نكنم مي گيرم ؟
    آخه يجورايي رغبت ندارم ، خودم فقط شيمي ٢ ـه بازرگان رو ديدم ، بريد اون قسمت اوربيتال ـش رو ببينيد ! يجورايي بيشتر وقت تلف كردنه !
    نيم ساعت ويدئو بود ، در صورتي كه مطلب اون نيم ساعت رو زير ١ دقيقه مي تونستم بخونم ( ١٠٠٪ مفهومي و بدون پرش و جهش !!! )
    با تشكر

8. این کاربر از koroshfe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوستان سلام
    تشكر فراوان بابت راهنمايي هاي عاليتون
    يه سوأل كلي : من پيش دانشگاهي هستم ، لزوماً اينكه من از اين DVD ها استفاده كنم ، نتيجه ي بهتري نسبت به اينكه استفاده نكنم مي گيرم ؟
    آخه يجورايي رغبت ندارم ، خودم فقط شيمي ٢ ـه بازرگان رو ديدم ، بريد اون قسمت اوربيتال ـش رو ببينيد ! يجورايي بيشتر وقت تلف كردنه !
    نيم ساعت ويدئو بود ، در صورتي كه مطلب اون نيم ساعت رو زير ١ دقيقه مي تونستم بخونم ( ١٠٠٪ مفهومي و بدون پرش و جهش !!! )
    با تشكر
    خب شيمي همينطوره درسيه كه ممكنه كسي 20 دقيقه طول بكشه كه بفهمه اوربيال يعني چي و كسي هم باشه كه بالاي يه هفته همه چيو بخونه و نفهمه كه مثلا 2s چه فرقي با 2p داره ! و در عين حال كسي هم ممكنه باشه كه در سي ثانيه كاملا متوجه بشه اونم براي اولين و آخرين بار !‌
    ولي خب بخش هايي مانند سينتيك و استوكيومتري رو كسي DVD خوب داشته باشه شايد بهتر باشه واسش.
    در مورد تاثير قطعي هم فقط محصولات جديد مفهومي مهندس مسعودي اينطوري هستن بقيه محصولات رو نميشه 100% گفت كه قراره شما رو به اوج برسونن چون ممكنه همين الانش در اوج باشين شما.
    زيست شناسي هم با وجود اينكه خودم در آزمون ها بالاي 90 ميزدم و در كنكور بالاي 80 زدم ولي بازم اگه DVD هاي دادگستري نبود من نميتونستم پيش 2 و همينطور حواس و هورمون ها و ژنتيك رو خوب ياد بگيرم.
    اون محصولات بازرگان هم براي شيمي 2 خوب هستن منتها فقط بخش هاي اوربيتال ها و ... رو ازش تماشا كنين بقيه بخش هاش غلطهاي زيادي دارن ( چون بر اساس كتاب سال 86 تهيه شده )‌

10. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه katayo0n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

با سلام
    مرسی از راهنمایی های همه
    فقط اگه میشه،، ، ای کاش حدود قیمت هاشون رو هم بگید
    برای افراد مثل من که خودشون هزینه تحصیل رو متقبل میشه، بفهمیم اصلا می تونیم بخریم یا نه

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام قيمت هاي همه محصولات خيلي بالاست (‌مثلا هر پك رياضي منتظري 125 تومن هست ) منتهي راه هاي زيادي براي ارزون تهيه كردنشون هست كه من نميتونم كمكي به شما بكنم. بايد خودتون بگردين ببينين ميتونين ارزونتر بخرين يا نه.
    البته اينو هم اضافه كنم كه قيمت ها در مقايسه با كيفيت محصولات برتر و مقايسه اون با هزينه كلاس هاي خصوصي هيچي نيستن

13. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز koroshfe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Santiago Bernabeu

پيش فرض

خب شيمي همينطوره درسيه كه ممكنه كسي 20 دقيقه طول بكشه كه بفهمه اوربيال يعني چي و كسي هم باشه كه بالاي يه هفته همه چيو بخونه و نفهمه كه مثلا 2s چه فرقي با 2p داره ! و در عين حال كسي هم ممكنه باشه كه در سي ثانيه كاملا متوجه بشه اونم براي اولين و آخرين بار !‌
    ولي خب بخش هايي مانند سينتيك و استوكيومتري رو كسي DVD خوب داشته باشه شايد بهتر باشه واسش.
    در مورد تاثير قطعي هم فقط محصولات جديد مفهومي مهندس مسعودي اينطوري هستن بقيه محصولات رو نميشه 100% گفت كه قراره شما رو به اوج برسونن چون ممكنه همين الانش در اوج باشين شما.
    زيست شناسي هم با وجود اينكه خودم در آزمون ها بالاي 90 ميزدم و در كنكور بالاي 80 زدم ولي بازم اگه DVD هاي دادگستري نبود من نميتونستم پيش 2 و همينطور حواس و هورمون ها و ژنتيك رو خوب ياد بگيرم.
    اون محصولات بازرگان هم براي شيمي 2 خوب هستن منتها فقط بخش هاي اوربيتال ها و ... رو ازش تماشا كنين بقيه بخش هاش غلطهاي زيادي دارن ( چون بر اساس كتاب سال 86 تهيه شده )‌
    خيلي ممنون از راهنمايي
    اما اين ويدئو ها بايد براي همه تنظيم بشه ، ديگه لازم نيست n بار بگن تو اوربيتال حداكثر ٢ تا الكترون جا مي گيرن ( نه ٦ تا و ١٠ تا و ... ) ! خب هر كي متوجه نشد ويدئو رو بر مي گردونه ، اما كسي كه متوجه شد چي ... ؟؟؟
    سايت مهندس مسعودي رو با جست و جو از گوگل پيدا نكردم ، ايشون سايت شخصي دارن براي فروش و ... ؟
    با تشكر فراوان

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

مهندس مسعودي سايت شخصي ندارن. در تلويزيون و راديو برنامه دارن و از طريق اون برنامه ها شرايط خريد محصولاتشون رو ميگن.
    يه چندتا سايت هست كه مال مجموعه خودشون هست و محصولاتشون رو ميفروشن اينجا نميتونم بزارم اگر خواستين پ.خ بدين تا ارسال كنم واستون

16. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •