تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 269 از 269 اولاول ... 169219259265266267268269
نمايش نتايج 2,681 به 2,687 از 2687

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی استقلال تهران | تـــاج آسـیـا |فصل 1392-1393

داره خودمونی میشه Esteghlal_Paydar44's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Mashad

پيش فرض

آندو فردا با استقلال تمام مي‌کند

بهرام افشارزاده و آندرانيک تيموريان جلسه‌ي امروزشان را مثبت ارزيابي کردند و ظاهراً هافبک ملي‌پوش فصل گذشته استقلال در اين تيم ماندني مي‌شود.

جلسه آندرانيک تيموريان با مسئولان باشگاه استقلال به پايان رسيد. پس از اين جلسه تيموريان گفت: جلسه‌ي خوبي بود و به نتايج خوبي رسيديم اما بهتر است در اين‌باره آقاي افشارزاده صحبت کند.

به گزارش ايسنا، بعد از صحبت‌هاي تيموريان، افشارزاده گفت: روند مذاکرمان خيلي خوب بود و ان‌شاء‌الله فردا جلسه‌ي ديگري با تيموريان خواهيم داشت و قرارداد را امضاء مي‌کنيم. کار جذب اين بازيکن عملاً نهايي شده است و اگر مشکلي پيش نيايد فردا قراردادش را امضاء خواهد کرد.

منبع : ورزش 3

2. 6 کاربر از Esteghlal_Paydar44 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

آندرانيک تيموريان با استقلال تمديد کرد

آندرانيک تيموريان سرانجام قراردادش را با استقلال تمديد کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال ، آندرانیک تیموریان بعد از جلسات متعدد با مسولان باشگاه استقلال به آبی پوشان پایتخت پیوست. این بازیکن با حضور در باشگاه استقلال سرانجام به توافق نهایی با مسئولان این تیم دست یافت تا دو سال دیگر در خدمت استقلال باشد.

سایت رسمی باشگاه

4. 10 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه anita.blue's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    خیلی دور خیلی نزدیک

پيش فرض

آندرانيک تيموريان با استقلال تمديد کرد

آندرانيک تيموريان سرانجام قراردادش را با استقلال تمديد کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال ، آندرانیک تیموریان بعد از جلسات متعدد با مسولان باشگاه استقلال به آبی پوشان پایتخت پیوست. این بازیکن با حضور در باشگاه استقلال سرانجام به توافق نهایی با مسئولان این تیم دست یافت تا دو سال دیگر در خدمت استقلال باشد.

سایت رسمی باشگاه
    یکی از بهترین خبرها
    اگر صد تا هافبک هم داشته باشیم ، انقدر آندو دوست داشتنی و خوبه که نمیشه ازش گذشت.امیدوارم امسال هم سلامت و پر توان بدرخشی گلادیاتور...

6. 8 کاربر از anita.blue بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پلنگ مازندران....جویباری قهرمان

واقعا یه خسته نباشید باید به همه اعضای تیم گفت مخصوصا نظری جویباری که کولاک کرد دستش درد نکنه با هرکی خواست تمدید کرد با هرکی خواست قرارداد بست بدون شک لیست اول سرمربی خریداری شد
    فکر کنم اولین سالی بود که هیئت مدیره کشک نبودو حتی با بازیکنا مذاکره کرد دمشون گرم

گرفتن ابراهیمی از سپاهان فخرالدینیو کریمیان از تراکتور کم کاری نیست...مهره های کلیدی سپاهانو تراکتور بودند.....

........................................ داسیلوا ...........................................

بیکزاده ............... صادقی ....................... حنیف ............... فخرالدینی

......................... ابراهیمی ........... تیموریان ................................

کرار ................................ کریمیان ................................. حیدری

........................................ قاضی ...............................................

بدون شک بهترین وینگر چپ لیگو داریم کرار 27 ساله از نظر من بهترین خریدمون بود
    از دروازه هم خیالم راحته گلری که در تیم رونالدینیو بوده و با اون تیم قهرمان برزیل شده و تا پوشیدن لباس تیم ملی برزیل پیش رفته کم کسی نیست
    دفاع راستمونم که با میلاد بیمه شد چه زوجی بشن با خسرو
    سمت چپمونم بعد از سالها دوباره راه افتاد.به جز هاشم ما رمضانی و خلیلی هم داریم که واقعا فوق العادن چپمون بیمه شد

8. 11 کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

تبریک میگم ولی با اومدن اندو تجمع هافبک ها خیلی زیاد شد

همون طور که جویباری گفته انصاری فرد رو جذب کنیم خیلی خوبه....اون جمشیدیان رو از لیست خارج کنن...اصلا بهش نیازی نداریم...چه خبره این همه هافبک...ابراهیمی و آندو و نوری و کریمیان و کرار هستند بسه دیگه!

تازه من از خط دفاعی هم نگران هستم...حنیف مصدوم شده و ما فقط یه مدافع خارجی جذب کردیم....اگه وسط فصل محروم یا مصدوم بدیم دفاع تخصصی نداریم...نمیدونم چرا به فکر دفاع نیستن اینا...

آخر فروم باز king of the kings's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تاریکی اسم:عماد

پيش فرض

جدی کرار 27 سالشه ؟ ! من فکر کردم حتمآ سی رو داره . خیلی عالیه ولی مثل اینکه امیرخان می خواد کرار رو وسط استفاده کنه و کریمیان رو چپ . من یه خورده این دو تا بازی دوستانه رو دیدم کریمیان متمایل به چپ بود

اصلآ فکر نمی کردم با هر چهار تا ملی پوشمون ثبت کنیم دم نظری گرم

نیاز به خرید انصاری فرد و دفاع وسط نیست . مگوبیان دفاع خارجی که خریدیم تو بازی های دوستانه خیلی خوب بود و کم بازیکنی نیست . ممکنه همین صادقی و حنیف رو نیمکت نشین کنه . 28 سالشم هست

مهاجمامونم خوبن و اوردن انصاری فرد و رابطش با قاضی فقط باعث ایجاد حاشیه و نیمکت نشینی مهاجم هامون میشه .

جمشیدیان هم بازیکن بدی نیست فصل پیش مصدوم شد نتونست خودشو نشون بده . کریمیان و جمشیدیان می تونن چرخشی بازی کنن

فقط اگه الان بازم می خوایم خرید کنیم به نظرم بهترین گزینه بعد عزت اللهی یعقوب کریمیه . خرسندنیا یا نوری رو هم می تونیم از لیست خارج کنیم

11. 3 کاربر از king of the kings بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

13. 6 کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •