تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 39 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 382

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Borussia Dortmund | زنبور ها | فصل 2013-2014

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

مخیتاریان به نظرم گزینه فوق العاده مناسبی برای جانشینی گوتزه بود. بازیکنی که هم قدرت بازی سازی خوبی داره، هم سریعه و جابجایی خوبی هم داره و گلزن فوق العاده خوبی هم هست و فکر می کنم بتونه با رویس زوج خیلی خوبی رو درست کنند.

2. 7 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای CATALONIA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Eclipse

پيش فرض

به خرید خوب دیگه !
    کلا بین خرید های امسالمون بهترین خرید میتونه لقب بگیره هنریک میختاریان ..

لیورپول هم دنبال این بازیکن ارمنی بود و 22 میلیون پیشنهاد داده بود که این خودش نشون میده بازیکن ، بازیکن با استعدادی هست !
    توی سال 2011 -12 بهترین بازیکن شاختار از نظر هوادارن شد و فصل قبل هم جزو 100 بازیکن برتر سال یوفا بود .
    نکته ی جالب آمار خیلی خوب این بازیکن .. هم توی تیم ملی هم توی باشگاه
    توی تیم ملی ارمنستان از 39 باز ملی یازده گل زده .. که یکیش تک گل ارمنستان در مقابل ایتالیا توی مقدماتی جام جهانی بوده ..
    البته فصل قبل هم هنریک فوق العاده کار کرده و توی 28 بازی در لیگ 25 گل برای شاختار زده و آقای گل شده !
    به نظر خرید ایده آلی میتونه باشه ..
    Last edited by CATALONIA; 09-07-2013 at 18:06.

4. 7 کاربر از CATALONIA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز REZAHOSEYNGANI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تــــــــهران

پيش فرض

دورتموند به جای گوتزه کی رو خریده؟
    لواندوفسکی هم که میخواد بره بایرن!

کاربر فعال انجمن ورزش yuseph's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

دورتموند به جای گوتزه کی رو خریده؟
    لواندوفسکی هم که میخواد بره بایرن!
    به جای گوتزه "میختاریان" رو خریدیم.(اشاره به 3-4پست قبل)
    امسال هم "لواندوفسکی"جایی نمیره.
    برای جانشینی اون هم "اوبامیانگ" خریداری شده.

7. این کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در این مطلب سعی داریم شما را با هنریک میختاریان ستاره جدید بروسیا دورتموند بیشتر آشنا کنیم.

به گزارش کانون هواداران دورتموند در ایران؛ روز گذشته دورتموند نایب قهرمان اروپا موفق به جذب ستاره ای شد که بیش از هر چیزی با سخت کوشی به جایگاه فعلی رسیده است.باشگاه شاختار اوکراین توانست یکی از بهترین استعداد های فوتبال اروپا از ارمنستان را معرفی کند ، ولی او برای تبدیل شدن به یکی از بهترین بازیکنان شرق اروپا نیاز به تغییر داشت و این چالش جدید را در وست فالن دورتموند دید و با قردادی 4 ساله به ارزش 25 میلیون یورو به دورتموند پیوست. انتقالی که باشگاه شاختار پس از امضای قرارداد، رقم آن را بیش را بیش از 25 ملیون یوروی اعلام شده و چیزی حدود 27/5 ملیون عنوان کرد.زمانی که فصل گذشته، جدسون به برزیل بازگشت تا به سائوپائولو ملحق شود، انتظار می رفت که شاختار دونتسک در پی خرید بازیکنی باشد که خلاقیت او در میانه میدان را تکرار کند و همچنین از قدرت گلزنی بالایی نیز برخوردار باشد. میرکا لوچسکو (سرمربی رومانیایی تیم شاختار) به دنبال فوتبالیستی از اروپای شرقی بود تا نبض خط میانی تیمش در اختیار او باشد و آن بازیکن کسی نبود جز هنریک میختاریان.

زمانی که ساق پای فرناندینهو برزیلی شکست، تنها کسی که می توانست جای خالی او را پر کند، میختاریان بود ولی هیچ کس باور نمی کرد زمانی که این ارمنی به پست تخصصی اش باز گردد این چنین استعدادش را نشان دهد. او در 14 بازی ابتدایی لیگ 16 بار موفق به گلزنی شد و در نهایت فصل را با 25 گل زده به پایان رساند. به هر حال او بیشتر شبیه یک مهاجم بوده است. هافبکی که می تواند در پشت سر مهاجم تیم بازی کند. در سیستم روان 4-2-3-1 شاختار او نقشی محوری داشته است. حرکت های او به کل تیم سر و سامان می داد. اکنون متوجه شدید که چرا بسیاری از مربیان بزرگ اروپا از جمله یورگن کلوپ برای خرید او تا این حد اصرار داشتند.

میختاریان بازیکنی است که می تواند فضا سازی کند و فضای بازی ایجاد کند؛ چیزی که برای تیمی همچون دورتموند حیاتی است. او در مقابل دروازه نیز یک تمام کننده تمام عیار است. مشکلی که دورتموند چندین فصل است با آن روبرو است.

برای میختاریان این یک انتقال منطقی است. زیرا دورتموند باشگاه بزرگی است ولی سیستم بازی اش به شاختار شباهت دارد.حال در سن 24 سالگی زمان آن است که میختاریان قدم دیگری بردارد و پای به رقابت های لیگ معتبری همچون بوندس لیگا بگذارد. بخصوص که شاختار بازیکنانی نظیر ویلیان، فرنادینهو و رضوان رت را نیز از دست داده است.
    لوچسکو می گوید: شروع کار برای هنریک آسان نبود ولی هوش فوتبالی بالایی که داشت سرعت پیشرفت او را دو چندان کرد. هوشیاری او در بازی شاید باکیفیت ترین جنبه فوتبالی اوست.سرعت، قدرت و تکنیک هنریخ هدیه طبیعت و محیط رشد اوست. به دلیل این توانایی ها او یکی از بازیکنانی است که کارش را بسیار خوب و مطابق دستور کادر مربیان انجام می دهد. کار کردن با او بسیار عالی است.پدر میختاریان، هملت، مهاجم مرکزی قابل احترام تیم آرارات ایروان- موفق ترین باشگاه ارمنستانی در زمان شوروی در دهه 80 بوده است.
    او دوره کوتاهی را در کوتایک ابوویان (
    Kotayk Abovyan) گذراند. پس از آن در سال 1989 درست چند ماه پس از تولد هنریخ به باشگاه فرانسوی آسوآ والنس(ASOA Valence) منتقل شد و پس 5 سال به ایسی(Issy) رفت و دو جام را در ارمنستان که به تازگی استقلال یافته بود کسب کرد. علاقه هنریخ به فوتبال کاملا مشخص بود. میختاریان درباره گذشته اش می گوید:" زمانی که من کودک بودم، فوتبال پدرم را تماشا می کردم و همیشه سعی می کردم که او را در تمرینات دنبال کنم. زمانی که نمی توانست مرا با خود ببرد من پشت در می ماندم و گریه می کردم. همیشه می خواستم که بازیکن فوتبال باشم. از والدینم که کمک کردند که تشخیض دهم که رویایم چیست بسیار متشکرم. آنها همیشه مرا در این راه حمایت کرده اند.میختاریان در سال 1995 به ایروان بازگشت و تنها یک سال بعد، زمانی که هنریخ تنها 7 سال داشت، پدرش به دلیل تومور مغزی درگذشت. با این حال با حضور مادر میختاریان در دپارتمان تیم ملی درفدراسیون فوتبال ارمنستان، فوتبال همچنان بخش اصلی خانواده بود.در معبد فوتبالیست های ارمنستان، میختاریان به جایگاه بالایی رسید و در کنار نیکیتا سیمونیان، ادوراد مارکاروف؛ خورن هاوانسیان قرار گرفت. ولی به عنوان مشهور ترین بازیکن پس از استقلال ارمنستان او مسئولیت بیشتری دارد، وظیفه ای که کاملاً از آن آگاه است. او فصل پیش گفت: بازیکنان ارمنستانی زیادی وجود ندارند که بتوانند در لیگ قهرمانان بازی کنند و این واقعاً برای من مهم بود زیرا می خواهم بچه هایی که بازی مرا تماشا می کنند را تحت تاثیر قرار دهم.به خاطر آن بچه ها، دوست دارم که در لیگ قهرمانان و در باشگاه های بزرگ و معتبر اروپایی بازی کنم. کسانی که فکر می کنند ارمنستانی ها چیزی برای ارائه ندارند، نمی توانند لیگ ارمنستان را متوقف کنند. آنها می توانند پیشرفت کنند و به سطح بالایی برسند. مهم نیست که کجا متولد می شوند، شاید در روسیه، اوکراین یا هنر نقطه ای از اروپا؛ آنها این فرصت را دارند تا استعدادشان را به همه نشان دهند.

بدون شک خرید میختاریان گامی مثبت از سوی مدیران دورتموند در جهت تقویت کردن تیم برای قهرمانی در فصل آینده بوندس لیگا و اروپا میباشد . میختاریان مزیتهای بزرگی نسبت به گوتزه دارد . ضمن اینکه از او چابک تر است و داری شم بالای گلزنی نیز میباشد . هنری که گوتزه از آن بی بهره بود . دورتموند در فصول اخیر در اکثر موارد چوب از دست دادن فرصتهای مسلم گلزنی را خورده است . حالا با آمدن هنریک بجای گوتزه میتوان امیدوار بود که تیم در فاز تمام کنندگی برش بیشتری داشته باشد .
    اما نکته مهم و اصلی در فرایند جذب میختاریان و پافشاری کلوپ برای خریدش شاید میزان دوندگی میختاریان بوده باشد . کافی است به مصاحبه ی یک ماه قبل کلوپ دقت بیشتری بکنیم: میخواهیم برای فصل بعد یک ماشین پرس درست کنیم. پر واضح است که خرید میختاریان در همین راستا بوده است .

بد نیست بدانید که هنریک میختاریان ، دومین بازیکن دونده ی این فصل لیگ قهرمانان اروپا بوده است. این ستاره که در مصاف تیمش با یوونتوس ، منتظر فرصتی برای تسخیر دروازه یووه بود، ۷۴ کیلومتر و ۳۶۱ متر دوندگی در ۵۴۰ دقیقه (۶ بازی کامل) داشته است. همین رقم بیان می کند وی در هر بازی ۱۲ کیلومتر و ۳۹۳ متر «دویده» است. به زبانی ساده و قابل فهم میختاریان در هر دقیقه ای که در زمین حضور داشته، ۱۳۷ متر دویده است.

شاید ویژگی و دلیل دیگری که کلوپ میختاریان را به اریکسن ترجیح داد این بود که میختاریان برخلاف اریکسن بازیکنی چند پسته است و میتواند هم به عنوان مهاجم نوک - هم به عنوان وینگر و هم به عنوان بازیکن پس 10 برای تیم مثمر ثمر باشد برخلاف اریکسن که فقط توانایی بازی در پست 10 را دارد .
    با تمام این تفاسیر این ستاره ارزشمند کار بسیار سختی در وست فالن دورتموند پیش روی دارد، چرا که لقب گران قیمت ترین بازیکن تاریخ دورتموند و چهارمین ترانسفر گران بوندس لیگا را با نبلغ 27/5 میلیون یورو (طبق اعلام باشگاه شاختار) یدک میکشد . لقبی که تا پیش از این در اختیار مارسیو آموروسوی برزیلی بود.

9. 4 کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

یه چنتا تصویر از تیم دورتموند مربوط به فینال cl پارسال

پ.ن : ستاد باز نشر حوادث تلخ برای حریف : دی
    ضميمه هاي کوچک ضميمه هاي کوچک 1956794_w2.jpg   1956735_w2.jpg   1956736_w2.jpg  

11. 4 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

بروسیا دورتموند در چارچوب یک دیدار تدارکاتی و با درخشش هنریک میخیتاریان ستاره جدید خود، سه بر یک از سد بازل سوئیس گذشت.

به گزارش کانون هواداران دورتموند در ایران؛ طلایی پوشان دورتموند در سومین دیدار تدارکاتی پیش فصل خود در اردوی سوئیس به مصاف تیم بازل این کشور رفتند.شاگردان کلوپ در این دیدار برتری محسوسی نسبت به حریف داشتند و نهایتا با نتیجه 3-1 این تیم سوئیسی را شکست دادند.برای دورتموند در این دیدار؛ مارکو رویس (دقیقه 12) , هنریک میخیتاریان (دقیقه 27) و یوناس هوفمان (دقیقه 90) گلزنی کردند.نکته جالب درخشش هنریک میخیتاریان ستاره جدید دورتموندی ها بود که علاوه بر یک گل، یک پاس گل نیز به مارکو رویس داد تا در نخستین بازی خود در ترکیب پسران طلایی نمایش قابل قبولی را از خود ارائه دهد.

ترکیب نیمه نخست دورتموند؛ وایدنفلر - هوملس - سوکراتیس - اریک دوم(پایه) - اشملتزر ( تعویض با باندوفسکی، دقیقه 32) - بندر - شاهین - کوبا - رویس - میخیتاریان - لواندوفسکی

ترکیب نیمه دوم دورتموند
    ؛ وایدنفلر - سار (جوانان)- سوبوتیچ - گروسکویتز - باندوفسکی(پایه) - کریش - گوندوگان - هوفمان (جوانان)- دوکش(پایه) - اوبامیانگ - شیبر

گفتنی است؛ 18/964 نفر از نزدیک نظاره گر این دیدار تدارکانی بودند.

13. 5 کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

تبریک میگم خرید میختاریان رو، اگه اشتباه نکنم تبدیل شد به گرون قیمت ترین خرید تاریخ دورتموند، همچین خریدی فقط یک معنی داره، اینکه زنبورها از جایگاهشون راضی هستن و قرار نیست حالا حالاها از اون بالا پایین بیان!
    +
    یه نکته جالب در مورد میختاریان: به خاطر سختی تلفظ "میختاریان" برای آلمانی ها بهش لقب "Mücke" (تا حدودی شبیه به میختاریان) رو دادند که در آلمانی به معنی "پشه" هست و در راستای سیاست زنبورها و ایجاد مزاحمت برای حریف

15. 4 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال eman619rv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    ϟ♄iяaz

پيش فرض

کلا بازیکنای دورتموند اسامی سختی دارند و این مسئله تو اروپا زیاد روش مانور شده ...جالبترینش شبیه این بود ...

"
    -اسم شما چیه ؟
    -alex
    -بعدی....
    -اسم شما چیه ؟
    - ghayef xertiofadyan
    -خوبه ، اسمت سخته ...قرار داد باهاش امضا کنین!!"

یا اینکه معلم ها تصمیم گرفتن برای تنبیه 100 بار از رو لیست بازیکنای دورتموند بخونن بچه ها
    خداییش از وایدنفلر بگیر تا پیژک و لوا و بلاژیکوفسکی و غیره اسامی سختی هستن اگه با دورتموند اشنا نباشی...

بگذریم .... هنریک یه خرید عالی بود فکر کنم زود بتونه جای گوتزه نایکی رو پر کنه (یه عکس گذاشتم تو جلد قبلی بایرن چند روز نشده به حقیقت پیوست )

گروس گروتز: حاضرم در دورتموند در هرپستی بازی کنم

مصدومیت لوکاش پیشچک مدافع کناری تیم بروسیا دورتموند او را برای 4 ماه خانه نشین خواهد کرد و گروس گروتز اعلام کرد که می تواند جای خالی هم تیمی اش را پر کند

سایت گل – کوین گروس گروتز مهاجم تیم بروسیا دورتموند در صحبت هایی اعلام کرد که حاضراست در هر پستی برای تیم دورتموند بازی کند.
    گروس گروتز از ابتدای پیوستن به تیم دورتموند در پست های مختلفی به بازی گرفته شده است.او تا به حال در پست های دفاع کنار،وینگر،هافبک مرکزی و حتی یکبار هم به عنوان مهاجم هدف برای تیمش بازی کرده است.
    او در مصاحبه با خبرنگاران گفت : " من می خواهم بازی کنم مهم نیست در چه پستی باشد. "
    مصدومیت لوکاش پیشچک مدافع کناری تیم بروسیا دورتموند او را برای 4 ماه خانه نشین خواهد کرد و گروس گرویتز اعلام کرد که می تواند جای خالی هم تیمی اش را پر کند.
    " من بارها در رقابت های بوندس لیگا این کار را انجام داده ام و همیشه به خوبی از پس آن برآمده ام.مطمئنا این هم یکی از گزینه ها است. "
    گروس گرویتز در حال حاضر مشغول آموزش دادن زبان آلمانی و همچنین نکاتی در مورد دربی معروف میان دورتموند و شالکه به هم تیمی جدیدش یعنی هنریک میختاریان است.
    " من کمی آلمانی و مقدار زیادی سرودهای باشگاه دورتموند را به او (هنریک میختاریان) یاد می دهم و بعد در مورد دربی روهر با او صحبت می کنم و در نتیجه او هر چیزی که باید بداند را یاد می گیرد. "

17. 6 کاربر از eman619rv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رکورد خیره کننده خرید جدید دورتموند؛ آئوبامیانگ سریعتر از بولت

این ستاره 24 ساله در کمپ تمرینی دورتموند در سوئیس، مسافت 30 متر را در 3.7 ثانیه دوید که تقریبا 0.1 ثانیه سریعتر از رکورد بولت است

سایت گل- پی یر امریک آئوبامیانگ، خرید جدید بوروسیا دورتموند، برای اینکه مربیان جدیدش را تحت تاثیر قرار بدهد، فرصت را هدر نداد و در یکی از تمرینات این تیم، با سرعتی بیشتر از اوسین بولت، مسافت 30 متر را دوید.

این ستاره 24 ساله در کمپ تمرینی دورتموند در سوئیس، مسافت 30 متر را در 3.7 ثانیه دوید که تقریبا 0.1 ثانیه سریعتر از رکوردی است که بولت در رقابت های 100 متر اروپا در سال 2009 در برلین به جا گذاشت.

میشائیل زورک، مدیر ورزشی دورتموند، با ابراز تعجب از این رکورد، در گفتگو با بیلد گفت:" پی یر مطمئنا یکی از سریعترین بازیکنانی است که برای دورتموند بازی کرده است."

اتو فیستر، مربی باتجربه آلمانی، که سابقه کار در کشورهای مختلف آفریقایی را دارد و این ملی پوش گابنی را هم می شناسد، از تیمهای بوندس لیگایی خواست تهدید بازیکنی مانند آئوبامیانگ را جدی بگیرند:" او می تواند برای حریفان کشنده باشد. من تا به حال بازیکنی مانند او ندیده بودم."

آئوبامیانگ به تازگی با انتقالی 13 میلیون یورویی از سن اتین به دورتموند پیوست.

Aubameyang quicker than Usain Bolt

19. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •