تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 138 اولاول ... 4567891011121858108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 1373

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Chelsea F.C | آبی های لندن | فصل 2013-2014

داره خودمونی میشه meyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

جالبه 100 سال پیشش هم از خیلی ورزشگاهای وطنی خودمون سرتره گلاب به روتون حداقل آبخوری و مسترا داره

درسته. یک نکته ی جالب در مورد عکس اینه که اون موقع فاصله ی تماشگرها نسبت به زمین دورتر از الان بود. دلیلشم اینه که اون موقع پیست دو و میدانی وجود داشت ولی الان نیست. یک نکته ی دیگه هم اینه که اون موقع تقریباً تمام تماشگرها کلاه داشتن!

2. 4 کاربر از meyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه emadd69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    SOUTH

پيش فرض

زنده باد شیر های آبی لندن

4. 3 کاربر از emadd69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

مورينيو: براي خريد روني بازيکن نمي‌فروشيم

سرمربي چلسي تاکيد کرد تيمش براي خريد مهاجم منچستريونايتد هيچ بازيکني را نخواهد فروخت.

چلسي که مدتي قبل پيشنهادي را براي خريد وين روني به منچستريونايتد ارائه کرده بود، با رد شدن پيشنهادش به دنبال ارائه پيشنهادي ديگر به سران اين تيم است.

ژوزه مورينيو در اين مورد گفت: سران باشگاه به شدت به دنبال حفظ تراز مالي هستند ولي ما مي‌توانيم بين 20 تا 30 ميليون پوند خريد کنيم و تراز مالي با هيچ مشکلي روبه‌رو نشود. نيازي به فروش بازيکن براي خريد بازيکن مورد نظرمان نداريم.

آقاي خاص در پاسخ به اين سوال که آيا حاضر است 50 ميليون پوند براي خريد يک مهاجم بپردازد اعلام کرد: مهاجمي که مدنظر من است 50 ميليون پوند نيست.

مورينيو همچنين روز پنجشنبه گفته بود در قضيه به خدمت گرفتن وين روني به هيچ وجه عجله‌اي ندارد و اوضاع بايد به شکلي پيش برود که او به استمفورد بريج بيايد.

سرمربي پيشين رئال مادريد ماه گذشته همچنين اعلام کرده بود دوست دارد آندره شورله، وين روني و مارکو فان گينکل راهي چلسي شوند. شورله و فان گينکل راهي اين تيم شده‌اند و فقط روني به اين تيم نپيوسته است.

Fars

6. 4 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مهمترین اخبار و شایعات نقل و انتقالات فوتبال جزیره از نگاه روزنامه های برتر انگلستان ...

اون خبرهایی که مربوط به چلسی میشه رو مشخص کردم!

- تاتنهام به رئال مادرید گفت که آنها می توانند بیل را با شکستن رکورد نقل و انتقالات دنیا و پرداخت 100 میلیون جذب کنند. (رکورد قبلی 84 میلیون و مربوط به خرید رونالدو است.) (100 میلیون پوند تقریبا معادل 120 میلیون یورو و 150 میلیون دلار آمریکا می باشد.)

- چلسی نمی خواهد بیشتر از 30 میلیون برای جذب وین رونی هزینه کند.

- چلسی پیشنهادی 15 میلیونی را روی میز مدیران بایرن مونیخ برای گوستاوو قرار داد.

- جو کینر نخستین خریدش برای نیوکاسل را انجام داد و فیل باردزلی که توسط ساندرلند از لیست خارج شده بود را جذب کرد.

- اورتون سعی می کند پیشنهادش را به 6 میلیون برای گری مدل شیلیایی افزایش دهد.

- ساوتهمپتون در حال بررسی شرایط برای پیشنهاد به کایل نوتون،مدافع تاتنهام است.

- وستهم پیشنهاد شوکه کننده ی 5 میلیونی برای رابرت اسنودگراس به نوریچ ارائه کرد.

- هری ردنپ در نظر دارد کانر ویکهام را به صورت قرضی جذب کند پس از اینکه گری هوپر را از دست داد.

- تیتوس برامبل به دنبال تیم جدید می باشد پس از اینکه با وجود تمرین با وستهم و ایپسویچ نتوانست قراردادی را امضا کند.

- وستهم در جنگ با بنفیکا برای جذب دی سانتو می باشد.

- جو کینر مصمم است که نیوکاسل را به جام باشگا های اروپا می رساند!

- به وین رونی اجازه داده نخواهد شد که به یکی از رقیب های منچستریونایتد در لیگ جزیره بپیوندد.

- رئال مادرید در این تابستان با پرداخت 85 میلیون برای بیل رکورد نقل و انتقالات دنیا را خواهد شکست.

آرسنال پیشنهاد سومش برای سوارز را این هفته به آنفیلد ارسال خواهد کرد.

- فروش لیورپول توسط مالکان آمریکایی این باشگاه انکار شد.

- سسک فابرگاس مذاکرات حساسی با سرمربی جدید بارسلونا در این هفته برگزار خواهد کرد.

- تاتنهام ژکو را به عنوان هدف جدید نقل و انتقالاتش در نظر گرفته است.

- ساندرلند با تغییر عقیده،حالا خورخه تورس نیلو،مدافع تیم ملی مکزیک را برای دفاع چپ خودش در نظر دارد.

- گرث بری اذعان کرد که آینده اش در منچسترسیتی در هاله ای از ابهام قرار دارد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. 7 کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

پيشنهاد 46ميليوني بايرن براي داويد لوئيز

به گزارش روزنامه ي سان، باواريايي ها خود را براي ارائه پيشنهاد 40 ميليون پوندي جهت جذب ديويد لوئيز آماده کرده اند.

پپ گوارديولا سرمربي اسپانيايي باشگاه بايرن مونيخ به نظر هنوز هم براي جذب بازيکنان مدنظر خود تلاش مي کند.

رسانه هاي اسپانيايي در اوايل ماه جولاي از علاقه ي گوارديولا براي به خدمت گرفتن لوئيز خبر داده بودند به نظر پپ براي استحکام بيشتر خط دفاع خود روي مدافع ملي پوش برزيلي باشگاه چلسي حساب ويژه اي باز کرده است. با توجه به ابراز علاقه ي باشگاه لندني براي جذب لوئيس گوستاوو احتمال اينکه دو باشگاه براي انتقال بازيکنان مدنظر خود به توافق برسند وجود دارد.

گفتني است پيش از اين بارسلونا بيشترين تلاش را براي جذب لوئيز انجام داد و چند روز پيش هم پيشنهادي به ارزش 29 ميليون يورو تقديم چلسي کرد که حالا با اين پيشنهاد بايرن, احتمال اينکه بارسا در جذب اين مدافع هم شکست بخورد وجود دارد.

به گزارش گل

10. 6 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز stealer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    esf

پيش فرض

چه پیشنهادای وسوسه کننده ای
    اگه من بودم 46 تا میفروختمش
    بازیکن خیلی خوبیه ولی 46 تا نمیارزه دیگه

12. 6 کاربر از stealer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه meyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

خداییش اون موقع که داوید داويد لوئيز بازیش رو مخ بود و سوتی زیاد می داد، هیچکس نمی خواستش. اما حالا که تو چلسی جا افتاده و خوب بازی می کنه، همه می خوانش...

14. 5 کاربر از meyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز REZAHOSEYNGANI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تــــــــهران

پيش فرض

پاریس سن ژرمن 46 تا داد به میلان واسه تیاگو سیلوا!
    این کجا و آن کجا
    بازیکن خوبیه اما سوتی زیاد میده
    تمارض کار هم که هست

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

پاریس سن ژرمن 46 تا داد به میلان واسه تیاگو سیلوا!
    این کجا و آن کجا
    بازیکن خوبیه اما سوتی زیاد میده
    تمارض کار هم که هست
    دوست عزیز از نظر فیزیکی و شوت زنی و سر زنی و ... از سیلوا خیلی برتره سوتی میده اما نه اونقدر که بزرگش کنیم وگرنه اسکولاری بین اونهمه مدافع خوب لوییز را فیکس نمی کرد

اگر انقدر بد بود که بارسلونا و بایرن دنبالش نبودند!

17. 6 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگه به اضافه این مبلغ یه بازیکن هم بدن بدک نیست

برای یه مدافع این مبلغ زیاده و به گرون ترین مدافع تاریخ تبدیل میشه ولی مسئله اینه که اولا چلسی به پول خیلی نیاز داره؟! دوما اگه اونو بفروشیم جایگزین مناسبی رو می تونیم برای اون پیدا کنیم؟!
    با فروش لوئیز تیم به مشکل می خوره و فکر نکنم سریع بشه مدافعی در این حد خرید
    میشه گفت الان لوئیز جزو بهترین دفاع وسط های دنیا ست اونم نه فقط از لحاظ قدرت دفاعی بلکه کل خصوصیاتی که داره مثل بازیسازی و ضربه کاشته های خوب و ... که کمتر مدافعانی پیدا میشن که این خصوصیات رو داشته باشن و کلا اینجور بازیکنا کمیابن...

برنامه مورینیو برای برخی جوانان چلسی

خوزه مورینیو گزارشی در مورد برخی از بازیکنان جوان چلسی که قرار است به صورت قرضی راهی دیگر باشگاه ها شوند صحبت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، مربی پرتغالی چلسی تحت تاثیر عملکرد بازیکن یاب های چلسی قرار گرفته و آن ها را به خاطر آوردن جوانان آینده دار فوتبال جهان به استمفوردبریج مورد تحسین قرار داده است.

مورینیو در مورد ناتانیل چالوبا، برترین بازیکن جوان سال 2012 انگلستان گفت: "چالوبا، ما فکر می کنیم که او برای آخرین بار به طور قرضی می رود. این قصد ماست، او هم این را می داند، در این مورد با ناتانیل صحبت کرده ایم. او خیلی، خیلی بازیکن خوبیست و من نیز او را خیلی خیلی دوست دارم.

تحت تاثیر او قرار گرفته ام. قطعا او بازیکن چلسیست، ولی او باید در آخرین جدایی قرضی خود هر هفته بازی کند. در نظر ما او اینجاست، او همین حالا هم می تواند در ترکیب ما باشد. ولی ما به یک جدایی قرضی که آخرین آن هاست فکر می کنیم، زیرا او خیلی خوب است."

"از بچه هایی که اینجا داریم، جاش مک ایچران به صورت قرضی می رود، چالوبا هم می رود و قطعا این آخرین فصلیست که چالوبا را قرض می دهیم و در فصل 15-2014 در تیم ما خواهد بود."

"لوکاس پیازون قرض داده می شود، همینطور والاس، زیرا لیگ برتر اجازه بازی کردن به او نداده است. او یک فصل دیگر به صورت قرضی جدا می شود، ولی در اروپا بازی خواهد کرد، نه آمریکای جنوبی."

"ایسلام فروز قطعا در تیم زیر 21 ساله های چلسی خواهد بود و برتراند ترائوره باید صبر کند تا 18 سالش شود و بعد از آن خواهیم دید که چه می شود."

علاوه بر این بازیکنان، پاتریک ون انهولت و گائل کاکوتا برای یک فصل دیگر به صورت قرضی راهی ویتس آرنهام هلند شدند، باشگاهی که ارتباطی قوی با چلسی دارد.

تورگان هازارد، برادر جوان تر ادن هازارد که فصل پیش به همراه برادرش به چلسی پیوست نیز برای یک سال دیگر به زولت وارگم بلژیک قرض داده شد. هازارد در فصل گذشته عملکردی درخشان به همراه این تیم داشت و موفق شد که با این تیم به رده دوم لیگ بلژیک دست یابد.

برنامه های ویژه مورینیو برای ماتا و هازارد

مورینیو در مصاحبه ای جالب با وبسایت باشگاه چلسی، در مورد بازیکنان خلاق و تکنیکی چلسی صحبت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، پس از 6 سال دوری حالا بار دیگر مورینیو به عنوان سرمربی چلسی به استمفوردبریج برگشته است و باز هم تیمی جوان و جویای نام در اختیار دارد.

جو کول یکی از بازیکنانی بود که در دوره قبلی مورینیو درخشش زیادی داشت و خیلی ها معتقدند که در آن سال ها او بهترین و زیباترین فوتبال را در انگلستان بازی می کرد. او یکی از بازیکنانی بود که بار ها در مورد مورینیو با رسانه ها صحبت کرده است.

مورینیو در مرور خاطراتش گفت: "جو کول بسیار لذت بخش بود، زیرا همه اعتراف می کردند که او یکی از بهترین استعداد های لیگ برتر و فوتبال انگلیس است."

"اما من زندگی او را خیلی سخت کردم، چون ما در کنار هم دگرگون شدیم و در مرحله انتقال بودیم. او هم این را پذیرفت و جو کول پستش به چیزی که حالا دیگران به آن بازیکن شماره 10 می گویند تغییر پیدا کرد، بازیکنی که بسیار با استعداد است و با دو یا سه حرکت مردم را به وجد می آورد، به کناره های زمین می رود، از چپ به راست منتقل می شود و در کار های تدافعی نیز قوی است."

"او فوق العاده بود و از کاری که برای او انجام دادیم خوش حالم."

مورینیو توضیح داد: "من از آن مربی هایی نیستم که زندگی را برای بازیکن فوق العاده ساده کنم. اگر آن ها بازیکنان بزرگی هستند، باید بیشتر از دیگران بازده داشته باشند، نباید به خاطر کار های کوچکی که انجام می دهند خوشحال باشند."

با حرکت به زمان حال، مورینیو در مورد دو بازیکنی که فصل گذشته عملکردی فوق العاده داشتند صحبت کرد، ادن هازارد و خوان ماتا.

مورینیو گفت: "هازارد استعداد زیادی دارد، همه هم این را می دانند و حالا باید از یک استعداد فوق العاده، به یک بازیکن که آمار و ارقام فوق العاده ای دارد منتقل شود، زیرا فوتبال همه اش در مورد اعداد و ارقام است. او باید استعدادش را به گل ها، پاس گل ها، گل ها در بازی های بزرگ و گل های سه امتیازی انتقال دهد. آماده ام که به هازارد کمک کنم، او هم باید آماده باشد."

"در چلسی دو عنوان بهترین بازیکن فصل داریم، یکی از نظر هواداران و دیگری از نظر بازیکنان. انتخاب بازیکن فصل از نگاه بازیکنان ابداع من بود."

"طرفداران یک نظر دارند و بازیکنان نظر دیگری دارند. در آن زمان من تلاش می کردم که کلودیو ماکلهله را بهترین بازیکن سال کنم. (می خندد)"

"فصل پیش ماتا این جایزه را هم از سوی هواداران و هم سوی بازیکنان دریافت کرد که معنای زیادی دارد، بنابرین بدون هیچ شک و تردیدی او برای برنامه های من مناسب است."

"در مورد این که در کجا و چگونه ماتا بهترین بازده را دارد و در کجا کارش سخت است من نظر خودم را دارم، ولی ما اینجا هستیم تا عملکرد او را نگه داریم و تلاش کنیم که به او در موقعیت هایی که نمی تواند خوب کار کند کمک کنیم."

"من بازیکن پا چپی که در سمت راست بازی کند را بسیار دوست دارم. با روبن و دیمن داف شروع کردم، در اینتز پاندف را داشتم و در رئال مادرید دی ماریا و اوزیل."

"در تور آسیایی من این سیستم را با حضور برتراند ترائوره پیاده کردم. من دوست دارم که وینگر ها به وسط حرکت کنند و برای سمت چپ بازیکنان زیادی داریم، هازارد، موسز و دی بروین. خوان تنها بازیکنی است که در این سیستم می توانم در سمت راست بازی کند، با این حال من فکر می کنم که او در پست شماره 10 بسیار راحت بازی می کند، بنابرین در این دو پست او چیز های زیادی برای ارائه دادن به تیم دارد."

"من همیشه به این بازیکنان خلاق می گویم که اگر بیشتر از دیگر بازیکنان دارید، باید بیشتر از آن ها هم تاثیر گذار باشید. اگر شما قابلیتی را دارید، باید از آن استفاده کنید. اگر می خواهید از این استعداد برای گلزنی یا پاس گل دادن استفاده کنید، این کار را انجام دهید. اگر توپ را از دست دادید، مهم نیست، زیرا در ذهنتان هدف خوبی داشته اید، یا می خواستید که گل بزنید یا این که گل بسازید."

"ولی اگر شما برای تفریح حرکات تکنیکی انجام دهید و توپ را در میانه میدان از دست دهید، سپس دفاع نکنید و تیم گل بخورد، مشکل ایجاد می شود."

"این بازیکنان تفاوت ایجاد می کنند، من هرگز به این بازیکنان خلاق نمی گویم که نمی توانید این کار یا آن کار را انجام ندهید. شما می توانید هر کاری که دوست دارید انجام دهید، زیرا استعداد بیشتری دارید، بنابرین برای گلزنی یا گل سازی حرکت کنید."

"ما حضور من این بازیکنان همیشه برای مقابله با حریف احساس اعتماد به نفس می کنند. تلاش می کنند که یکی دو بازیکن را دریبل بزنند و در یک مسیر درست حرکت کنند. آن ها همیشه آزادی خواهند داشت. ما جو کول را داشتیم، روین را داشتیم، دیمن داف را داشتیم."

"در رئال مادرید من رونالدو، دی ماریا و اوزیل را داشتم. همیشه به بازیکنانم می گفتم که اگر شما متفاوت هستید، پس هستید، بنابرین تفاوت خود را نشان دهید."

پ.ن:

با وجود بازیکنایی مثل چالوبا و والاس که توی آکادمی داریم به نظر می رسه که در آینده توی پستایی مثل دفاع راست اصلا نیاز به خرید بازیکن نداریم
    از این بازیکنایی که اشاره شده به طور قرضی به تیم دیگه ای میرن به شخصه مک ایچران رو خیلی دوس دارم که کلا محصول آکادمی چلسیه و امیدوارم سال بعد دیگه بتونه برای چلسی بازی کنه و به بازیکن بزرگی هم تبدیل بشه

+

در مورد هازارد و ماتا هم نکته جالب اینه که مورینیو 9 سال پیش هم که به چلسی اومد توی سیستم 3-3-4 که بازی می کرد وینگرهای تکنیکی مثل جوکول ، روبن و داف جزو بازیکنای خیلی تاثیرگذار تیم بودن. الانم با وجود هازارد و ماتا و چند بازیکن تکنیکی دیگه میشه گفت شرایط حتی بهتر از اون موقع هم هست. به خصوص با وجود هازارد که میشه گفت از نظر تکنیکی و قدرت دریبل زنی الان شاید توی کل بازیکنای دنیا می تونه در صدر قرار بگیره. بازیکنایی مثل مسی و رونالدو و بیل از این لحاظ چون سرعت بالاتری دارن و دریبل هاشون هم سرعتی تره به خاطر همین بیشتر به چشم میان وگرنه بازی های هازارد رو نگاه کنیم و یا اینکه کلیپ حرکات اونو ببینیم واقعا از این لحاظ حرف نداره و دریبل های متنوع زیادی می زنه که هر کسی رو به وجود میاره!
    کلا این فصل می تونه فصل هازارد باشه و با پیشرفتی که می کنه می تونه در آینده حتی توپ طلا رو هم ببره
    با وجود سن کمی که داره توی پست خودش به پختگی بازیکنایی مثل ریبری بازی می کنه
    فکر کنم یکی دو فصل دیگه این پیشنهادهایی که برای بیل داده میشه با همون مبلغ یا بیشتر برای هازارد داده بشه

19. 7 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •