تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 138 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 1373

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Chelsea F.C | آبی های لندن | فصل 2013-2014

آخر فروم باز stealer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    esf

پيش فرض

خب در اولین بازی تدارکاتیمون تیم Singha All-Star رو 1-0 شکست دادیم با تک گل لوکاکو از روی نقطه پنالتی

بازی رو دیدم .. برای شروع بد نبود . ترکیب نیمه اول و دوم به کل فرق میکرد به جز یکی دو تا استثنا

ضمنآ امروز یه خبری منتشر شد که واسم خیلی عجیب بود اونم اینکه چلسی پیشنهادی 10 میلیون پوندی + ماتا یا لوئیز رو واسه رونی به یونایتد ارسال کرده و البته این پیشنهاد هم رد شده ..

از این جهت عجیب بود واسه من که مورینیو دیروز گفت بازیکنی رو نمیفروشیم + اینکه خود پیشنهاد هم غیر منطقی میاد به نظر من ..

اما بعدش خبری اومد که چلسی قاطعانه تکذیب کرده بود اینکه ماتا یا لوئیز بخشی از این پیشنهاد بودن ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
    میشه ترکیب دو نیمه رو بگید؟
    لطفا
    اگه کسی هم لینک بازی رو داره بذاره

2. 2 کاربر از stealer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

11

میشه ترکیب دو نیمه رو بگید؟
    لطفا
    اگه کسی هم لینک بازی رو داره بذاره
    نیمه اول : چک - والاس - کالاس - تری - کول - اسین - رامیرس - دی بروین - شورله - پیازون - لوکاکو

نیمه دوم : بلکمن - ایوانوویچ - کیهیل - چالوبا - برترند - فن خینکل - رامیرس - دی بروین ( 80 ترائوره ) - هازارد - دمبا با

+

منتخب ستارگان تایلند 0-1 چلسی

آبی های لندن عصر امروز در اولین بازی پیش فصل خود موفق شدند تیم منتخب ستارگان تایلند را شکست دهند.

محتوای مخفی: ادامه 

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، چلسی که برای تور پیش فصل بهآسیا رفته بود، در اولین بازی خود موفق شد تیم سینگها آل استار تابلند را شکست دهد تا مورینیو کار خود را در چلسی با پیروزی آغاز کرده باشد.

مورینیو در هر نیمه این بازی یک ترکیب متفاوت به میدان فرستاد و تنها بازیکنی که 90 دقیقه کامل بازی کرد، کوین دی بروینه بود.

در این مسابقه جوانان چلسی عملکرد خوب و قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشتند، با این حال چون بازی دوستانه بود به نظر می رسید مورینیو به شاگردانش گفته بود که فشار زیادی به خود وارد نکنند.

در نیمه اول چلسی موفق شد از روی ضربه پنالتی که روملو لوکاکو، مهاجم آتیه دار بلژیکی به ثمر رساند با یک گل از حریف خود پیش افتد.

در نیمه دوم تیم به طور کامل عوض شد و تنها کوین دی بروینه باقی ماند. این بازیکن در نیمه دوم نیز بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت و پاس های خوبی برای هم تیمی هایش ارسال کرد. همچنین در دقایق پایانی یک ضربه آزاد فنی روانه دروازه سینگها آل استار کرد که با درخشش دروازه بان گل نشد.

دیگر بازیکنی که هواداران را تحت تاثیر قرار داد، والاس، مدافع راست نوجوان برزیلی بود که عملکردی فوق العاده از خود به جای گذاشت. مارکو فان خینکل، خرید جدید چلسی نیز به عنوان هافبک دفاعی در نیمه دوم به میدان رفت که نمایشی راضی کننده داشت.

در آخر، این بازی از سوی چلسی بسیار مثبت بود و شروع بسیار خوبی محسوب می شد.

ترکیب چلسی در نیمه اول: پیتر چک، والاس، توماس کالاس، جان تری، کول، رامیرس، اسین، پیازون، دی بروینه، شورله، لوکاکو
    ترکیب چلسی در نیمه دوم: جمال بلکمن، ایوانویچ، کیهیل، چالوبا، برتراند، مارکو فان خینکل، رامیرس، دی بروینه، ادن هازارد، ویکتور موسز، بـا
    گل: روملو لوکاکو (33)

ترکیب سینگها آل استار: کلانکلین، پونریت، پوتان، کاسونگا، الحسین، ویواچاچوک، ویریا، پواناکونمی، شیموجی (59- جاریکانون)، سیلوا، گاسمی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چلسی معاوضه لوئیز یا ماتا با رونی را رسما رد کرد

چلسی پیشنهاد خود برای وین رونی را رسما تایید کرد، با این حال شایعه ای که عنوان می کرد قرار است داوید لوئیز یا ماتا در این معامله قرار دارند را قاطعانه تکذیب کرد.

محتوای مخفی: ادامه 

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، پیشنهاد چلسی برای وین رونی توسط منچستر یونایتد رد شد، باشگاه چلسی نیز در بیانیه ای که به اسکای اسپورتس ارسال کرد، قرار داشتن لوئیز یا ماتا در این پیشنهاد را قاطعانه رد کرد.

در بیانیه باشگاه چلسی آمده است: "باشگاه فوتبال چلسی تایید می کند که روز گذشته پیشنهادی کتبی به منچستر یونایتد برای به خدمت گرفتن وین رونی فرستاده است."

"اگر چه شرایط پیشنهاد محرمانه است، برای برطرف شدن هر گونه شک و تردید اعلام می کنیم که در پیشنهاد ارسالی ما هیچ بازیکنی چه به صورت قرضی و چه به صورت دائمی قرار نداشته و در این انتقال هیچ بازیکنی از چلسی به منچستر یونایتد نخواهد رفت."

ساعاتی پیش شایعه ای مطرح شده بود که ادعا می کرد چلسی پیشنهادی 10 میلیون پوندی به علاوه لوئیز یا ماتا برای منچستر یونایتد ارسال کرده که این مبحث توسط باشگاه به صورت کامل تکذیب شد. جالب اینجاست که قیمت ماتا یا لوئیز در ترنسفر مارکت بیشتر از وین رونی می باشد، با این حال رسانه های انگلیسی در کمال تعجب ادعا می کردند که چلسی یکی از این دو به علاوه 10 میلیون پوند را به منچستر یونایتد می دهد تا رونی به استمفوردبریج بیاید که باشگاه چلسی خیلی سریع چنین چیزی را از ریشه تکذیب کرد.

گفتنی است که مورینیو در مصاحبه روز گذشته خود صراحتا اعلام کرد که هیچ یک از بازیکنان چلسی در تابستان از این تیم جدا نخواهد شد و از لوئیز و ماتا نیز در تعریف برنامه های خود نام برد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. 7 کاربر از MORINIO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

6. 5 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه عکس جالب از تمرین بازیکنان تیم چلسی در سال 1955

8. 10 کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز REZAHOSEYNGANI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تــــــــهران

پيش فرض

رونی با لباس چلسی در لندن
      محتوای مخفی: رونی 

10. این کاربر از REZAHOSEYNGANI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

تمايل مورينيو براي خريد مهاجم رئال مادريد

سرمربي جديد چلسي تمايل خود براي آوردن مهاجم رئال مادريد به لندن را اعلام کرد.

ژوزه مورينيو که فصل گذشته هدايت رئال مادريد را به دست داشت، در پايان فصل از اين تيم کناره گيري کرد و براي بار دوم هدايت چلسي را به عهده گرفت.

اکنون خبرهايي در مورد اينکه مورينيو قصد دارد گونزالو هيگواين را به چلسي ببرد منتشر شده است. مبلغ انتقال اين مهاجم آرژانتيني 40 ميليون يورو اعلام شده که به نظر مي‌رسد براي اين بازيکن بسيار زياد باشد.

هيگواين نيز به دوستان نزديکش گفته که مورينيو مي‌خواهد مرا به لندن ببرد ولي هنوز هيچ چيز در اين زمينه مشخص نشده است.

اورليو دي لورنتيس، رييس ناپولي که پيش از اين تمايل خود براي جذب هيگواين را اعلام کرده بود به توتومرکاتو گفت: اکنون علاوه بر آرسنال، بايد با چلسي هم براي خريد هيگواين بجنگيم.

پس از سپري کردن هفت سال در سانتياگو برنابئو، هيگواين قصد دارد رئال مادريد را ترک کند. اين بازيکن 25 ساله از اينکه با اضافه شدن برخي از بازيکنان جايگاه او در ترکيب تيم از دست خواهد رفت، به دنبال چالش جديدي در دوران فوتبالي خود مي‌گردد.

Fars

پ .ن : همانطور که حدس میزدم بعد از کاوانی تنها گزینه که میمونه هیگواین هستش گویا چلسی هم تمایل به خریدش داره

جدیدا بعضی از دوستان همچین میگن چلسی دنبال بازیکنای یونایتده که گویا چلسی خودش اصلا بازیکن نداره عزیزم اگر نمیدونی بدون اینها همه جنگهای روانی که مورینیو از الان شروعش کرده وگرنه چلسی

اونطور که میگی عاشق چشم و ابرو رونی نیست

12. 6 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز stealer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    esf

پيش فرض

خداییش من از هیگوایین خیلی خوشم میاد حالا چه خوب بازی کنه چه بد عاشقشم اگه بیاد که خیلی خوبه

14. این کاربر از stealer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

مورينيو: چلسي يک باشگاه ويژه است

ژوزه مورينيو، سرمربي چلسي، با ستايش از تاثير اين باشگاه بر دوران حرفه اي اش، اين باشگاه لندني را "واقعا خاص" توصيف کرد.

اين مربي پرتغالي در اولين مقصع حضورش در چلسي بين سال هاي 2004 تا 2007، دو قهرماني در ليگ برتر، دو قهرماني در جام اتحاديه و يک قهرماني در جام حذفي به دست آورد.

او که بعد از 5 فصل حضور در باشگاه هايي مانند اينتر و رئال، به استمفوردبريج برگشته، تاکيد کرد که براي کار کردن در فوتبال، به يک شور نياز دارد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" مهمترين مسئله براي بازيکنان و مربيان، داشتن شور کار کردن و خوشحالي است؛ چيزي که ما در اين باشگاه آن را داريم. ما حرفه اي هستيم اما در عين حال، همه ما به شغل مان عشق مي ورزيم.

اگر بتوانيم ماموريت تان را انجام بدهيد، چه به عنوان بازيکن و چه به عنوان مربي، به اين خاطر نيست که به شما پول مي دهند يا اينکه اين کاري است که بايد انجام بدهيد، بلکه به خاطر خوشحالي و شوري است که احساس مي کنيد. اين مهمترين مسئله است.

مهمترين مسئله براي من است که عميقا احساس مي کنم در يک باشگاه واقعا ويژه هستم. اگر چلسي براي من يک باشگاه واقعا ويژه شده، پس براي همه مي تواند يک باشگاه ويژه باشد.

باشگاه هاي زيادي نيستند که اين ويژه را دارند؛ اينکه هواداران نام شما را فرياد مي زنند، نه تنها در استمفوردبريج، بلکه در سراسر دنيا. نمي توان احساسي بهتر از اين داشت."

Goal

16. 4 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

مورينيو: DNA من تغيير نمي‌کند

"آقاي خاص" در بازگشت به ليگ برتر انگليس نقش ويژه‌اي در سر دارد و مي‌گويد هر چند DNA او تغيير نکرده، اما تجربه بيشتري کسب کرده است.

ژوزه مورينيو به همراه تيمش در اردوي تايلند به سر مي‌برد و در آستانه کمتر از يک ماه تا آغاز ليگ برتر انگليس در تلاش براي آماده سازي تيمش براي حضوري پرقدرت در اين فصل است.

ژوزه مورينيو در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره پيشرفت خود در فوتبال طي سال‌هاي گذشته مي‌گويد: من جزو افرادي هستم که زمان زيادي در فوتبال بودم. قهرماني‌هاي زيادي در ليگ برتر به دست آوردم و توانسته‌ام به قهرماني در اروپا برسم، البته اين‌ها اهميتي ندارد. بلکه اين‌ها فقط مسئوليت من را به عنوان سرمربي بيشتر مي‌کند. در فوتبال انگليس جايگاه خوبي دارم و خودم را يکي از انگليسي‌ها مي‌دانم. البته با اين تفاوت که پاسپورتم با آنها متفاوت است.

سرمربي جديد چلسي درباره جان تري، کاپيتان تيم خود نيز گفت: حضور هيچ بازيکني از جمله "تري" در ترکيب ثابت تيم تضمين شده نيست. خود تري هم مي‌داند که حضورش در ترکيب تضمين شده نيست. تنها چيزي که تري مي‌داند بين من و او تضمين شده است، رابطه و اعتماد بين ما است. از لحاظ حرفه‌اي حضور هيچ کس در ترکيب ثابت قطعي نيست و هر کس که در تمرين خوب باشد در ترکيب قرار مي‌گيرد. دوستي جاي خود، فعاليت و فوتبال هم جاي خود. تري بازيکن خوبي است، اما اين را بايد در تمرينات به من ثابت کند تا در ترکيب اصلي قرار گيرد.

به نقل از ديلي ميل، سرمربي چلسي در پايان درباره ايجاد تيمي جوان و با انگيزه در چلسي گفت: DNA من تغيير نمي‌کند، اما تجربه انسان‌ها را تغيير مي‌دهد. تيمي که در چند سال گذشته در چلسي ساخته‌ام تغيير کرده و اکنون با توجه به قانون مالي جديدي که يوفا به تيم‌ها اعلام کرده، مسير تيم ما عوض شده است. ما بر روي بازيکنان جوان سرمايه‌گذاري کرده‌ايم تا رشد کنند. نبايد به تيمي که در گذشته داشتيم فکر کنيم، بلکه بايد به حال و آينده توجه کنيم.

Isna

پ . ن : جواب اون دسته افرادی که دائما از خرج کردن چلسی حرف میزنند را داد اگر چلسی میخواست میتونست بهترین ها را بگیره چون پولشو داره اما رویکرد چلسی عوض شده و داره تراز مالیشو بالا میبره
    Last edited by 30vil; 20-07-2013 at 10:46.

18. 4 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

دروگبا به عنوان مربي-بازيکن به چلسي بازمي‌گردد

سرمربي چلسي قصد دارد اسطوره باشگاه را به عنوان مربي-بازيکن به چلسي بازگرداند.

ژوزه مورينيو به تازگي هدايت چلسي را براي دومين بار به دست گرفته است. او قصد دارد مهاجم مورد علاقه‌اش را به اين تيم بازگرداند ولي اين بار به عنوان بازيکن - مربي تا شايد از اين راه بتواند ديديه دروگبا ساحل عاجي را به حضوري دوباره در استمفورد بريج ترغيب کند.

دروگبا اکنون در گالاتاسراي ترکيه توپ مي‌زند و يک سال هم از قراردادش باقي مانده است. مورينيو قصد دارد دروگبا را در تابستان جاري به چلسي باز گرداند ولي اگر با مخالفت تيم ترکيه‌اي مواجه شد، حاضر است 12 ماه هم براي او صبر کند.

مورينيو بر اين باور است علي رغم آنکه دروگبا 35 سال دارد ولي مي‌تواند سه سال ديگر به فوتبال خود ادامه دهد. سران چلسي دوست دارند اسطوره باشگاه چلسي به عنوان مربي کار خود را آغاز کند ولي مورينيو مي‌خواهد او همچنان به فوتبال خود ادامه دهد.

چندي پيش دروگبا با حضور در زمين تمريني کوبهام در لندن، با مورينيو ديدار کرد که اين موضوع به تمام گمانه‌زني‌ها در اين زمينه دامن زد.

Fars

20. 2 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •