تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 138 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 1373

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Chelsea F.C | آبی های لندن | فصل 2013-2014

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Barcelona will turn their attentions to Chelsea star Juan Mata if they sell Thiago to Bayern Munich, according to reports in Spain.

اگه این حقیقت داشته باشه دیگه از اون خبراست
    حتی معاوضه ماتا با تیاگو در قبال یه پولی هم قابل قبول نبود چه برسه به این خبر که ما بازیسازمون رو بدیم تا بایرن و بارسا به سعادت برسن!
    به نظرم در صورت ارائه این پیشنهاد چلسی نباید اونو رد کنه و قیمت ماتا رو باید 80 میلیون پوند اعلام کنه

+

براساس خبر سایت کانون هوادران ، چلسی به دنبال [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ملقب به بروما هستش که میگن رونالدوی جدید پرتغاله
    پستش هم وینگره و برای تمام رده های سنی پرتغال بازی کرده

+

کاریکاتور: مورینیو به دنبال نجات دادن رونی از چنگ مویس

مورینیو در مصاحبه اخیرش از این بازیکن تعریف کرده و گفته بود که او همان بازیکنی است که او دوست دارد

سایت گل- دیوید مویس، سرمربی جدید منچستریونایتد، به شدت در تلاش است تا به شایعات در مورد جدایی این بازیکن پایان بدهد و روز گذشته بار دیگر تاکید کرد که رونی فروشی نیست.

او پیش از هم این در اولین کنفرانس مطبوعاتی اش گفته بود باشگاه منچستریونایتد قصد فروش رونی را ندارد اما مورینیو در مصاحبه اخیرش از این بازیکن تعریف کرده و گفته بود که او همان بازیکنی است که او دوست دارد.

به همین خاطر مویس روز گذشته گفت:" شاید من هلندی صحبت می کنم. گفتم که رونی فروشی نیست."
    باید دید مویس تا چه زمانی می تواند با این سیاست رونی را در الدترافورد نگه دارد.

پ.ن: قیافه ها رو نگاه!

2. 10 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

پيشنهاد 8 ميليون يورويي مورينيو به پروما

چلسي قصد دارد مهاجم جوان تيم ملي جوانان پرتغال را با 8 ميليون يورو به خدمت بگيرد.

چلسي براي جذب پروما، مهاجم جوان اسپورتينگ ليسبون دست به کار شده و پيشنهادي هشت ميليون يورويي را به مدير برنامه‌هاي اين بازيکن داده است.

پروما فصل گذشته عملکرد خوبي با اسپورتينگ ليسبون داشت. اين بازيکن 18 ساله که لقب "رونالدوي جديد" پرتغال را يدک مي‌کشد، در جام‌جهاني جوانان نمايش خيره کننده‌اي داشت و در پنج بازي چهار گل به ثمر رساند.

مدير برنامه‌هاي اين مهاجم جوان گفت: پروما از گالاتاسراي و چلسي پيشنهاد هشت ميليون يورويي دارد. اين دو تيم حاضرند رقم خود را تا 12 ميليون يورو هم افزايش دهند. از اين به بعد پروما مشتري‌هاي زيادي خواهد داشت. اميدوارم که تيم‌هاي بيشتري براي جذب او ابراز علاقه کنند.

مورينيو زماني هم که هدايت رئال‌مادريد را بر عهده داشت، به جذب اين مهاجم جوان علاقمند بود اما باشگاه اسپورتينگ ليسبون حاضر نشد که ستاره خط حمله خود را بفروشد. چلسي در يکي، دو فصل اخير با جذب چهره‌هاي جديد و جوان همچون ادن هازارد، اسکار، آزپليکوئتا و مارکو فان‌گينخل نشان داده است که به بازيکنان جوان علاقه زيادي دارد.

Isna

4. 8 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

تلاش مورینیو برای بازگرداندن دروگبا به چلسی

این ستاره ساحل عاجی که یکی از اولین خریدهای آقای خاص بعد از حضورش در چلسی در سال 2004 بود، سال گذشته این باشگاه را ترک کرد اما با بازگشت مورینیو به استمفوردبریج، ممکن است او نیز بار دیگر به باشگاه سابقش برگردد.
    دروگبا هنوز یک سال دیگر با گالاتاسرای قرارداد دارد اما او و مورینیو دوشنبه گذشته در کمپ تمرینی چلسی با یکدیگر دیدار کردند تا در مورد این انتقال بحث کنند.
    دروگبا پیش از این گفته بود که آماده است تا برای کمک به چلسی برای یک قهرمانی دیگر در چمپیونزلیگ، به لندن برگردد. او در طول دوران حضور 8 ساله اش در این باشگاه، سه قهرمانی در لیگ برتر، چهار جام حذفی و دو جام اتحادیه را هم فتح کرده بود.
    مورینیو هم هفته گذشته در مورد فواید بازگشت دروگبا به چلسی گفته بود:" می توانم از دروگبا به عنوان الگویی برای بازیکنان جوان استفاده کنم تا به دستورات من توجه کنند زیرا او از روز اول به توصیه های من توجه کرد."
    این در حالی است که چلسی پیش از این آندره شورله، مهاجم گلزن لورکوزن را به خدمت گرفت و شایعاتی هم در مورد تلاش این باشگاه برای خرید وین رونی شنیده می شود.

گل

روني راهي چلسي مي شود

رسانه هاي خبري در انگلستان اعلام کرده اند که وین روني مهاجم منچستر يونايتد از اين تيم جدا شده و کارش را در تيم چلسي از سر خواهد گرفت.

به نقل از پايگاه خبري کالچونيوز رسانه هاي خبري در انگلستان اعلام کرده اند که وين روني مهاجم تيم فوتبال منچستر يونايتد بزودي از اين تيم جدا شده و کارش را در تيم فوتبال چلسي از سرخواهد گرفت.

جالب اينکه اين خبر هر روز بيشتر از روز قبل در حال تقويت شدن است و رسانه ها به علاقه مورينيو براي خريدن اين بازيکن بيشتر از گذشته پرداخته و آن را برجسته کرده اند.

گفتني است، هنوز اين خبر بطور رسمي توسط روساي چلسي و مدير اجرايي برنامه هاي اين بازيکن مورد تأييد قرارنگرفته و وين روني اظهارنظر خاصي در اين خصوص نکرده است.

باشگاه خبرنگاران

6. 5 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

روياي مهاجم بلژيکي چلسي

مهاجم جوان چلسي ابراز اميدواري کرد که بتواند جاي ديديه دروگبا را در تيم چلسي پر کند و بتواند دروگباي جديدي براي اين تيم باشد.

روملو لوکاکو مهاجم بلژيکي فصل گذشته به چلسي پيوست اما نتوانست در ترکيب آبي‌هاي شهر لندن فرصت زيادي براي بازي داشته باشد. اما اين مهاجم جوان اميدوار است بتواند اين فصل جانشين مناسبي براي ديديه دروگباي باشد.

لوکاکو در گفت و گو با روزنامه‌ "سان" انگليس درباره حضور در چلسي، گفت: کار سختي در چلسي دارم. دوست دارم تا جانشين خوبي براي ديديه دروگبا باشم. او مهاجم بسيار خوبي براي تيم ما بود. الان نوبت من است که بخواهم مثل دروگبا در تيم تاثير گذار باشم. مي‌خواهم خيلي سريع مثل او در تيم پيشرفت کنم.

مهاجم 20 ساله بلژيکي در ادامه گفت: دروگبا دوست نزديک من است. او براي من مثل پدر مي‌ماند و وقتي که اولين بار به چلسي آمدم، کمک بزرگي به من کرد. هنوز هم با هم رابطه خوبي داريم. دروگبا هنوز هم نصحيت‌هاي خوبي براي موفقيت در چلسي به من مي‌کند.

لوکاکو در ادامه گفت: فکر مي‌کنم که امسال بتوانم بازيکن تاثيرگذاري در چلسي باشم. ما بازيکنان جوان و خوب و کادر فني قوي‌اي داريم که تيم را هدايت مي‌کند. اگر اين طور نبود در چلسي نمي‌ماندم. خيلي‌ها از تيم ما در اين فصل انتظار کارهاي بزرگ دارند. بايد از ابتداي فصل امتيازهاي خود را جمع کنيم . در اين فصل با دو تيم شهر منچستر رقابت سختي براي قهرماني خواهيم داشت و من مطمئنم که تيم ما توانايي قهرماني در ليگ برتر را دارد.

Isna

8. 6 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

عذرخواهي چلسي از فدراسيون فوتبال برزيل

باشگاه چلسي از فدراسيون فوتبال برزيل به خاطر سو تفاهمي که موجب شد راميرس، هافبک برزيلي اين باشگاه، نتواند در رقابت هاي جام کنفدراسيون ها، تيم ملي کشورش را همراهي کند، عذرخواهي کرد.
    خوسه ماريا مارين، رئيس فدراسيون فوتبال برزيل، تعهد راميرس به تيم ملي کشورش را زير سوال برد و اما باشگاه چلسي مسئوليت اين اتفاق را برعهده گرفت.

يکي از سخنگويان باشگاه چلسي گفت:" برخلاف آنچه رسانه ها گزارش کرده اند، باشگاه چلسي تاييد مي کند که راميرس به دليل مصدوميت در دو ديدار دوستانه تيم ملي برزيل مقابل ايتاليا و روسيه حضور نداشت.

ماهيچه ران پاي چپ او دچار آسيب ديدگي شده لود و به همين خاطر او در فاصله 17 تا 28 مارس تحت درمان بود.

در تمام اين مدت ما اطلاعات لازم را به پزشک تيم ملي برزيل منتقل کرديم و درمان هاي لازم با تاييد کادر پزشکي دو تيم صورت گرفت.

با اين وجود، باشگاه چلسي از اينکه اطلاع نداد که راميرس قادر به همراهي دوباره تيم ملي کشورش است."

مورينيو: ممکن است باز هم خريد کنيم

شايعاتي در مورد پيوستن وين روني هم به چلسي به گوش مي رسد و مورينيو هم احتمال يک خريد گران قيمت را رد نکرد.

ژوزه مورينيو، سرمربي چلسي، احتمال انجام خريدهاي بيشتر در بازار نقل و انتقالات تابستاني را رد نکرد.

آبي ها تاکنون در اين تابستان بازيکناني مانند کوين ده بروين، مارکو فن خينکل، آندره شورله و مارک شوارتز را به خدمت گرفتند. در اين بين شايعاتي در مورد پيوستن وين روني هم به چلسي به گوش مي رسد و مورينيو هم احتمال يک خريد گران قيمت را رد نکرد.

او که همراه با تيمش در تايلند است و فردا ديدار دوستانه مقابل سينگا آل استارز انجام خواهد داد، در گفتگو با خبرنگاران گفت:" باشگاه هاي بزرگ هميشه با بازيکنان بزرگ در ارتباط هستند اما هميشه شايعاتي هم وجود دارد.

تا 31 آگوست اگر بازيکني را بتوانيم به خدمت بگيريم که کيفيت تيم را بهتر کند، اين کار را انجام خواهيم داد اما تمرکز من، پيشرفت بازيکنان فعلي است.

ما مي خواهيم از همان ابتدا در صدر جدول باشيم و براي قهرماني مي جنگيم."

Goal

10. 5 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز stealer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    esf

پيش فرض

انتقال قرضی ستاره جوان چلسی

طرفداری- میلان لالکویچ، وینگر تیم ملی زیر 21 ساله های اسلواکی، به صورت قرضی و به مدت 6 ماه، چلسی را به مقصد والسال ترک کرد.

به گزارش اسکای اسپورت، این ستاره 20 ساله که فصل گذشته را به صورت قرضی در ویکتوریا گیامارس در پرتغال گذراند، پیشتر نیز به صورت قرضی در تیم های دونکاستر و ادو دن هاگ بازی کرده است.

دین اسمیت سرمربی والسال به وبسیات رسمی باشگاه چنین گفت:" من قبلا دو بار برای انتقال قرضی این بازیکن تلاش کرده ام. "

" خوشحالم که بلاخره موفق شدم وی را جذب کنم. او یک بازیکن گلزن و سرعتی است که به خوبی می داند کجای زمین حرکت کند. وی یکی از استعداد های چلسی است و من از آمدنش بسیار خوشحالم. "

لالکویچ از 14 سالگی در چلسی توپ می زند.
    منبع:سایت هواداران

12. 5 کاربر از stealer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب کاوانی هم دیگه رسما پرید!

احتمال داره رونی رو بگیریم و در اونصورت دیگه به احتمال زیاد دیگه پرونده خرید مهاجم بسته میشه
    خوشبختانه براساس روزنامه Daily Star علاوه بر من سیتی ، چلسی هم برای خرید زلاتان هم ابراز علاقه کرده

همون طور که توی پستای قبلی گفتم زلاتان هم گزینه خیلی خوبیه و جزو مهاجم نوک های تاپ دنیا ست و اگه به جای رونی ، زلاتان رو هم بگیریم موفق عمل کردیم...

انتقال قرضی ستاره جوان چلسی
    من اسم اونو تا حالا نشنیده بودم!
    کلا چلسی در زمینه بازیکنای جوون و آینده دار داره خیلی عالی عمل می کنه و اندازه یه تیم کامل بازیکن جوون داره که به طور قرضی برای تیمای دیگه بازی می کنن یا الان تازه به تیم اصلی ملحق شدن
    همون طور که مورینیو توی مصاحبش اشاره کرده بود اوج فوتبال چلسی توی 5-6 سال آینده ست و اون موقع این بازیکنای جوون به بازیکنای بزرگی تبدیل شدن...

14. 6 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز stealer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    esf

پيش فرض

شایعه شده اگه زلاتان و رونی خدایی نکرده نشدن بنزما رو میخواد چلسی

16. 2 کاربر از stealer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

خب در اولین بازی تدارکاتیمون تیم Singha All-Star رو 1-0 شکست دادیم با تک گل لوکاکو از روی نقطه پنالتی

بازی رو دیدم .. برای شروع بد نبود . ترکیب نیمه اول و دوم به کل فرق میکرد به جز یکی دو تا استثنا

ضمنآ امروز یه خبری منتشر شد که واسم خیلی عجیب بود اونم اینکه چلسی پیشنهادی 10 میلیون پوندی + ماتا یا لوئیز رو واسه رونی به یونایتد ارسال کرده و البته این پیشنهاد هم رد شده ..

از این جهت عجیب بود واسه من که مورینیو دیروز گفت بازیکنی رو نمیفروشیم + اینکه خود پیشنهاد هم غیر منطقی میاد به نظر من ..

اما بعدش خبری اومد که چلسی قاطعانه تکذیب کرده بود اینکه ماتا یا لوئیز بخشی از این پیشنهاد بودن ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

18. 5 کاربر از MORINIO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ضمنآ امروز یه خبری منتشر شد که واسم خیلی عجیب بود اونم اینکه چلسی پیشنهادی 10 میلیون پوندی + ماتا یا لوئیز رو واسه رونی به یونایتد ارسال کرده و البته این پیشنهاد هم رد شده ..

از این جهت عجیب بود واسه من که مورینیو دیروز گفت بازیکنی رو نمیفروشیم + اینکه خود پیشنهاد هم غیر منطقی میاد به نظر من ..
    امروز این خبر رو دیدم داشتم شاخ در می اوردم
    این پیشنهاد بیشتر شبیه به پیشنهاد خرید لیونل مسیه!
    آخه لوئیز و ماتا جزو مهره های اصلی تیمن و حداقل قیمتشون هم روی هم 60-70 میلیون پوند هست بعد به اضافه 10 میلون بدیم که رونی رو بگیریم؟!
    خوبه که این خبر تکذیب شد. امیدوارم اون گمانه زنی روزنامه The Sun که گفته چلسی 80 میلیون پوند برای گرفتن رونی پرداخت می کنه هم تکذیب بشه!
    کلا ما از این قیمت های این مدلی خاطره خوشی نداریم!
    به نظرم رونی حداکثر 30-35 میلیون می ارزه و اگه نشد بگیرمش هم اتفاق خاصی نمی افته...

+

براساس خبر امروز روزنامه Daily Star چلسی زلاتان رو می خواد
    با توجه به اینکه کاوانی به PSG رفت دیگه میشه زلاتان رو خرید

براساس روزنامه Talk Sport هم چلسی لوئیز گوستاوو از بایرن رو می خواد که در مورد گوستاوو هم با توجه به تراکم خط هافبک بایرن ، گرفتنش زیاد سخت نیست

20. 4 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •