تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 138 اولاول ... 55595101102103104105106107108109115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 1373

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Chelsea F.C | آبی های لندن | فصل 2013-2014

عضو تیم زیرنویس فارسی jb.NY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوستان بیخیال این بحثای داوری بشید
    باور کنید درباره مثلا فوتبال اسیا این بحثا توجیه داره اما در سطح اروپا اصلا بخصوص توی پریمیر

من توی سه تیمی که توی کورس قهرمانی هستن آخرین انتخابم لیورپوله هم به خاطر اینکه به منچستر نرسه در تعداد قهرمانی هم بخاطر رقابتیکه همیشه باهاشون داشتیم
    سیتی رو هم واقعا دلم نمیخواد قهرمان بشه چون کلا توی 20 تیم لیگ برتر انتخاب بیستم منه
    پس بهترین انتخاب برای من همون چلسی هستش اما چلسی توی بازیهای ساده اشتباهات زیادی داشت تو این فصل

اما بحث لیورپول یه چیز دیگه ست
    اینا اگه میخواستن لیورپول رو قهرمان کنن یه بار توی این 24 سال این کارو میکردن
    کسی نمیتونه منکر پیشرفت سالانه لیورپول در این چند سال بشه
    هر سال از سال دیگه بهتر بودن
    باور کنید توی هر دو بازی رفت و برگشت باید سیتی رو با اختلاف گل میبردن
    امروز هم باید 5 یا 6 گل به نوریچ میزدن کلا توی اوج خودشونن

همین لیورپول مقابل سیتی و چلسی با اشتباهت داوری باخت
    هفته پیش توی بازی با سیتی یه پنالتی واضح براشون نگرفتن
    مقابل وستهام گل کارول خطای هزار درصد بود که 99 درصد داورا توی چنین مواقعی سوت میزنن اما اون داور گل رو قبول کرد

اشتباهات داوری در سطح اروپا واقعا اشتباه داوریه نه چیز دیگه ای بهتره از فوتبال اروپا فقط لذت ببریم بخصوص پریمیر که حقیقتا لذت بخشه
    من بازی لیور - نوریچ رو متنی دنبال کردم و نمیدونم دقیقا تو زمین چه خبر بود، ولی آمار دو تیم که تقریبا برابره و تفاوت آنچنانی نداره، با یکی از رفقای لیورپولمم که بعد از بازی صحبت کردم گفت هنوز تنم داره از استرس میلرزه
    پس همچین هم سوار بازی نبودن لیورپولیا
    ولی قبول دارم که افتادن رو دور و دارن تو اوج خوش میگذرونن
    راستی، بازی مقابل سیتی دفاع لیور هم یه هند خیلی تابلو توی محوطه انجام داد، فکر کنم اسکرتل بود، پس یه پنالتی هم واسه من سیتی نگرفتن
    Last edited by jb.NY; 20-04-2014 at 19:51.

2. 4 کاربر از jb.NY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ریاضیات hts1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

من بازی لیور - نوریچ رو متنی دنبال کردم و نمیدونم دقیقا تو زمین چه خبر بود، ولی آمار دو تیم که تقریبا برابره و تفاوت آنچنانی نداره، با یکی از رفقای لیورپولمم که بعد از بازی صحبت کردم گفت هنوز تنم داره از استرس میلرزه
    پس همچین هم سوار بازی نبودن لیورپولیا
    ولی قبول دارم که افتادن رو دور و دارن تو اوج خوش میگذرونن
    راستی، بازی مقابل سیتی دفاع لیور هم یه هند خیلی تابلو توی محوطه انجام داد، فکر کنم اسکرتل بود، پس یه پنالتی هم واسه من سیتی نگرفتن
    خواهش میکنم این حرفهارو نزنید.
    یعنی چی؟
    تو لیگی مثله لیگ انگلیس مگه میشه تیمی لیاقت نداشته باشه و صدر نشین باشه.
    درسته که یه پنالتی نگرفت ولی یه خطا واضح هم روی سوارز تو محوطه جریمه شد که داور نگرفتش

4. 3 کاربر از hts1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال +ali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

والا من نمیدونم اون دوست لیورپولیتون کدوم بازی رو دیده
    شاید به خاطر اینکه دقایق آخر لیورپول گل دوم رو خورد بازی براش حساس شده باشه

شما فقط کافیه برین بخش ویدئوی سایت ورزش3 و خلاصه بازی لیورپول نوریچ رو دانلود کنید
    لیورپول فقط ده دقیقه آخر میتونست سه گل بزنه
    من اصلا نیومدم اینجا از لیورپول دفاع کنم

حرفم اینه که اگر لیورپول قهرمان شد خیلی سریع نذاریدش به حساب اتحادیه و کمیته داوران
    اینجوری ممکنه در اینده طرفدارای دیگه هم بیان قهرمانی چلسی رو زیر سوال ببرن

6. این کاربر از +ali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز soheilnouri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

لیورپول تو همون 20 دقیقه اول معمولا کار حریف رو تموم میکنه...با سه مهاجم حمله میکنن و امون نمیدن به حریف...البته امروز من یکم دیدم بازیو و 2-1-3-4 بازی کردن...استرینگ و سوارس عالین..حالا استوریج هم تازه نبود...

8. این کاربر از soheilnouri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

خوشم نمیاد بحث بازی سیتی- لیورپول رو کش بدم اونم تو این تاپیک ولی در مورد داوری اون بازی اگر حرفی زده میشه بهتره کامل زده بشه و به تک صحنه ها فقط پرداخته نشه

تو اون بازی واسه سیتی دو پنالتی گرفته نشد که یکیش دقیقه 95 بود . یه پنالتی روی سوارز گرفته نشد و در یک صحنه در اوایل نیمه دوم سوارز به خاطر تمارض کارت زرد دوم رو نگرفت از کلاتنبرگ

10. 6 کاربر از MORINIO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال +ali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

منم نمیخوام این بحث رو کش بدم اما چون سلامت پریمیر برام مهمه جواب میدم

اگر بحث داوری بازی سیتی و لیورپول هستش باید کامل و عادلانه حرف زد
    بازی رفت هم سیتی دقیقا با اشتباهات داوری برنده شد

بازی برگشت هم اشتباهات داوری به ضرر هر دو تیم تقسیم شد
    به نظر من پریمیر سالمترین لیگ دنیاست در این سر سوزنی تردید ندارم

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

لیگ که دیگه واسمون تموم شد ( 99 درصد )

بهتره بچسبیم به لیگ قهرمانان . موندم این تیم داغون از لحاظ روحی رو مورینیو چجوری میخواد جمعش کنه . باید بریم تو جهنم ویسنته کالدرون بازی کنیم جلوی اتلتیکوی سرشار از انگیزه که در چند قدمی فتح لالیگا هم قرار داره

ایوانوویچ محرومه . هازارد هم احتمالآ نمیرسه .. واقعآ حس خوبی ندارم نسبت به این بازی

13. 5 کاربر از MORINIO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

لیست چلسی برای سفر به مادرید اعلام شد

چلسی 20 بازیکنی را که با تیم از انگلیس به لندن سفر کرده اند را اعلام کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ساموئل اتوئو به دلیل مصدومیت از ناحیه با تیم سفر نکرده، ولی با وجود گزارشات مختلف مبنی بر عدم حضور ادن هازارد، این بازیکن جزو نفرات چلسی برای این بازی فوق العاده حساس است که می تواند بهترین خبر برای چلسی باشد.

پتر چک که بازی قبلی را به دلیل سرما خوردگی از دست داد نیز در لیست چلسی حضور دارد. ایوانویچ محروم است و محمد صلاح و ماتیچ نیز نمی توانند برای چلسی در لیگ قهرمانان بازی کنند.

لیست 20 نفره چلسی بدین شرح است: چک، مارک شوارز، هیلاریو، داوید لوئیز، کیهیل، تری، کول، ناتان آکی، سزار آزپیلیکوئتا، کالاس، مارکو ون خینکل، رامیرس، لمپارد، اسکار، جان اوبی میکل، ادن هازارد، ویلیان، آندره شورله، فرناندو تورس، دمبا با

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

15. 8 کاربر از MORINIO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

17. 5 کاربر از Sara بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز stealer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    esf

پيش فرض

هافبک با استعداد آبی ها عنوان کرد که قصد ترک چلسی را ندارد و در استمفورد بریج خوشحال است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، طی چند روز اخیر شایعات زیادی پیرامون اقدام پاریسن ژرمن فرانسه برای خرید اسکار برزیلی از چلسی منتشر شده است، با این حال این هافبک آینده دار آبی ها با مصاحبه ای که انجام داد به هر گونه احتمال خروجش از استمفورد بریج پایان داد و تمام شایعات را تکذیب کرد.

اسکار طی مصاحبه ای به برنامه تلویزیونی Telefoot فرانسه گفت:"از بابت این که پی اس جی به من فکر می کند خوشحالم، اما در چلسی راضی و خوشحال هستم. پاریس تیم بزرگیست، اما در اینجا خوشحالم."

هافبک 22 ساله آبی ها ادامه داد:"زمانی که در لیگ قهرمانان با پی اس جی دیدار کردیم کمی با لوکاس و تیاگو سیلوا صحبت کردم، اما چیز خاصی وجود ندارد. علاوه بر این بحث مبلغ انتقال نیز وجود دارد، آن ها می دانند که برای من ترک کردن اینجا سخت است."

19. 4 کاربر از stealer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •