تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 148 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 1478

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Manchester United FC | فصل 2013-2014

آخر فروم باز rz21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض تاپیک اختصاصی Manchester United FC | فصل 2013-2014

منچستر یونایتد،پرافتخار ترین باشگاه انگلستان

جام سه گانه 1999

تئاتر رویاها

دیوید مویس،جاگیزین سر الکس فرگوسن

افتخارات داخلی
    20 قهرمانی در پریمیر لیگ (پر افتخارترین تیم در لیگ)
    11 قهرمانی در اف ای کاپ (پر افتخارترین تیم در جام حذفی)
    4 قهرمانی در لیگ کاپ
    19 قهرمانی در کامیونیتی شیلد

افتخارات اروپایی
    3 قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و 2 نائب قهرمانی
    1 قهرمانی در جام برندگان اروپا
    1 قهرمانی در سوپر جام اروپا

افتخارات جهانی
    1 قهرمانی در جام باشگاه های جهان
    1 قهرمانی جام بین قاره ای

دابل و تریبل
    5 دابل با جام های مختلف و 1 تریبل

سایت رسمی:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اخبار روزانه منچستر یونایتد:

کد:
    عکس های زیبا و به یاد ماندنی منچستر یونایتد:

کد:

2. 18 کاربر از rz21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MoJtaBa.R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

بعد تبریک بابت تاپیک جدید تیم محبوبمون :

دو اسطوره یونایتد هتلی 20 میلیون پوندی باز می‌کنند
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رایان گیگز و گری نویل دو اسطوره باشگاه منچستریونایتد قصد دارند هتل - رستورانی با ماهیت فوتبالی تاسیس کنند.
    به گزارش خبرگزاری مهر، گیگز و نویل قصد دارند رستورانی فوتبالی در شرق لندن تاسیس کنند که هتلی فوتبالی نیز در کنار ورزشگاه اولدترافورد خواهد بود. این هتل که هزینه احداث آن 20 میلیون پوند بوده، زمین چمن فوتبالی روی سقف خود دارد.
    "استورات پروکتور" مدیر اجرایی این پروژه به روزنامه ایندیپندنت اعلام کرد گیگز و نویل از روز اول این پروژه کاملا درگیر آن بوده‌اند. گیگز 39 ساله اخیرا به عنوان مربی بازیکن منچستریونایتد معرفی شده و قراردادش هم تا پایان فصل آینده تمدید کرده است. گری نویل هم که اکنون به عنوان کارشناس تلویزیونی برای اسکای اسپورتس 19 سال در یونایتد حضور داشت و 8 عنوان قهرمانی با این تیم کسب کرد.

...............

عکس پیراهن آبیمون دیدم یادم اومد دوباره که ": اگه پیراهن اصلی آبی هم شده باشه آرمش عمرا آبی بشه !!! اون عکس در تاپیک قدیم انگاری ...

4. 8 کاربر از MoJtaBa.R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز REZAHOSEYNGANI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تــــــــهران

پيش فرض

تبریک تاپیک جدید
    +
    تیاگو کی میاد؟

6. 2 کاربر از REZAHOSEYNGANI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

تبریک تاپیک جدید
    +
    تیاگو کی میاد؟
    جریانش شده مث کریس . یه روز دلتنگه و یه روز میخواد تو رئال بمونه ...
    تیاگو هم انگاری داره گوش میده حرف بزرگترای تیم رو و شاید ...

ولی بودن تیاگو توی بارسا اونقدر که ما رو اگه بیاد خوشحال میکنه اونارو نمیکنه . تیم ما احتیاج مبرم داره در صورتیکه بارسا اینقدر مهره داره که اکثر بازیا رو تیاگو از رو نیمکت باید دنبال کنه . خیلی جنم میخواد که عقل و احساس رو یکی کنه و تصمیم بگیره . انشاا... که میاد

8. 5 کاربر از MoJtaBa.R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال kkkaktoos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوشحالم که رونی موندنی شده.

10. 7 کاربر از kkkaktoos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال eman619rv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    ϟ♄iяaz

پيش فرض

دفتر تازه ای از خاطراتمون مبارک...جلد قبلی رو به صورت رندوم چندین صفحه رو مرور کردم و یادم به اتفاقات و خبر های خوب و بد افتاد.

منچستر یونایتد در آغاز فصلی نو از تاریخش هست و بی شک فصل پر ماجرا و جذابی خواهیم داشت...

اولین فصل بدون فرگی کبیر،فکر کنم فصل سختی باشه!

اما یه خبر خیلی خوشحال کننده ...رونی بلاخره رفتار بچگونه شو کنار گذاشت و در تیم موندنی شد امیدوارم تمام اختلافاتش با مویس رو به فراموشی سپرده باشه نه اینکه هر موقع به مشکل خورد این زحم باز دهن باز کنه..
    رونی رو خیلی دوست دارم و به نظرم بازیکنیه که در چند سال اخیر فوتبال با این سبک و استایل بازی کم نمونه هایی داشتیم

پیشاپیش از غلطه های نگارشی و املایی سایت گل من شخصا عذر میخوام ... واقعا واسه یه رسانه در این سطح و حرفه ای این چیزا خیلی نکته منفی هست...

مویس: رونی در منچستریونایتد می ماند

سرمربی جدید شیاطین سرخ امروز برای اولین به عنوان جانشین سرالکس فرگوسن روبرو خبرنگاران قرار گرفت و بلافاصله به شایعات در مورد آینده رونی پایان داد

سایت گل- دیوید مویس، سرمربی جدید منچستریونایتد، اعلام کرد که وین رونی، مهاجم جدایی طلب این باشگاه، فصل آینده هم در الدترافورد خواهد ماند تا به شایعات در مورد جدایی او پایان بدهد.
    سرمربی جدید شیاطین سرخ امروز برای اولین به عنوان جانشین سرالکس فرگوسن روبرو خبرنگاران قرار گرفت و بلافاصله به شایعات در مورد آینده رونی پایان داد.
    رونی در آخرین روزهای فصل گذشته از باشگاه منچستریونایتد تقاضا کرده بود تا او را در فهرست فروش بگذارند و همین باعث شده بود تا فرگی از او در دو دیدار پایانی فصل استفاده نکند.
    اما مویس بعد از ملاقات هایی که با شاگرد سابقش در اورتون داشت، او را متقاعد کرد تا در الدترافورد بماند.
    او به خبرنگاران گفت:" من این فرصت را داشتم تا با وین ملاقات کنم. حقیقت این است که وین رونی فروشی نیست. او بازیکن منچستریونایتد است و بازیکن ما می ماند. من در انتظار کار کردن با او هستم.
    او بسیار خوب تمرین می کند و واقعا در فرم خوبی قرار دارد.می خواهیم او را به فرمی برسانیم که همه بگویند او همان وین رونی ای است که ما می شناسیم. ما چند بار با هم صحبت کردیم و ماجراهای قبلی را دیگر به فراموشی بسپارید. او بازیکن فوق العاده ای است و مطمئنا فروشی نخواهد بود."

12. 7 کاربر از eman619rv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

بعد از توافقات کلی، حالا همه منتظر حل اختلافات جزئی هستند

سایت گل- تیاگو الکانتارا، بازیکن جوان وبرزیلی الاصل باشگاه بارسلونا فصل اینده پیراهن منچستریونایتد را برتن خواهد کرد.

طبق گزارش منتشره در روزنامه اسپورت کاتالونیا، این بازیکن جوان تصمیمش را گرفته و بعد از توافق برسر جزئیات موجود، تا چند روز دیگر به اولدتفارود نقل مکان خواهد کرد.
    گویا تیاگو عزم خود را جزم کرده تا فوتبالش را در لیگ برتر و درمنچستریونایتد دنبال کند و قراردادی 5 ساله را با این تیم به امضا خواهد رساند.البته قبل از امضای این قرارداد، باید توافقات نهایی برسرجزئیات میان تیاگو و سران یونایتد حاصل شود و البته سران دو باشگاه بارسلونا و منچستریونایتد هم باید برسر رقم انتقالی این بازیکن برزیلی الاصل به باشگاه انگلیسی توافق کنند.
    این انتقال درحالی در آستانه انجام است که تیاگو در روز 26 ژوئن سال 2011 قراردادش با بارسا را تا سال 2015 تمدید کرد وبا وجودی که مبلغ ذکر شده در بند جدایی زودهنگام او 90 میلیون یورو درج شده بود، اما دراین قرارداد یادآوری شده که این بند تنها درصورتی فعال می شود که او در 60% از بازیهای فصل گذشته تیمش به میدان رفته باشد و درغیر این صورت می تواند با 18 میلیون یورو از این تیم جدا شود.

اما حالا باید منتظر ماند تاسران دو باشگاه باهم دیدار کنند و در صورتی که توافق نهایی میان آنها به دست نیاید، ممکن است تیاگو دربارسا نماند و به دنبال تیم دیگری برای خودش باشد وحتی ممکن است به بایرن گواردیولا برود.
    درحال حاضر خود او تمایل زیادی دارد تا به لیگ برتر برود و با دیوید مویس، سرمربی یونایتد هم صحبت کرده.

14. 7 کاربر از MoJtaBa.R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hoomi_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

خوب گفتم بد قولی نشه یه سری عکس از جشن بذارم. اینم بگم قرار این جشن تو فیسپوک از خرداد بوده و بلیط ها هم همه فروش رفته بوده برای همین دیگه دیر شده بود من اینجا اعلام کنم شرمنده دوستان
    اول بگم که هم استاد حاج رضایی هم دکتر صدر هر دو منچستری دو آتیشه ای هستند و صحبت های عالی و زیبایی هم کردند. دکتر صدر میگفت جوونیاش برای دیدن بازی های یونایتد شده بره بندر عباس و فیلم های ضبط شده بازی های یونایتد و گیر بیاره!! حاج رضایی هم گفت که بد ترین روز عمرش بازی سیتی و کیو پی آر بوده که جام و به سیتی باختیم. هر دو هم کلی از سر فرگی صحبت کردند
    و اما عکسا

عکس دست جمعی:

عکس مهمونای ویژه

من و استاد حاج رضایی ,

16. 9 کاربر از hoomi_gta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه manxxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    Guess

پيش فرض

طرفداری - با توجه به گفته نمانیا ویدیچ، وین رونی در بهترین حالت آمادگی خود به تمرینات منچستر بازگشته است.
    مهاجم انگلیسی منچستر که در تمام طول تابستان شایعات فراوانی در موردش شنیده می شد، سرانجام در منچستر یونایتد ماندنی شد.
    ویدیچ، کاپیتان باتجربه منچستر یونایتد در گفتگو با وبسایت اتحادیه فوتبال انگلستان گفت: "وین در بهترین حالتی که من در 5 سال اخیر از او دیده ام قرار دارد."
    "با وین در مورد آینده اش صحبت نکرده بودم، اما دیده بودم که در روز های اخیر به طرز بسیار خوبی تمرین می کرد. مشتاقانه منتظر بهترین بازی های او برای باشگاه هستم."
    هیچی به اندازه ی یه فوروارد غیرتی برا تیم ارزشمند نیست.
    درود بر مویس که به خاطر تیم جدیدش فداکاری کرد.

18. 6 کاربر از manxxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه manxxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    Guess

پيش فرض

مثل اینکه اینم مربوط همون جشنه :

رونمایی از پیراهن کانتونا در خیابان تخت طاووس

این پیراهن با سختی و هزینه فراوان به دست کانون هواداران منچستر یونایتد در ایران رسید وتصمیم آنها، به مزایده گذاشتن این پیراهن به شیوه‌ای خاص و فروش آن به بالاترین قیمت پیشنهادی است
    سایت گل - عصر روز پنج‌شنبه، کانون هواداران منچستریونایتد در ایران که نزدیک به 9 سال است فعالیت می‌کند، نشستی جذاب ترتیب داده بود. میتینگی که سیزدهم تیر و به مناسبت سیزدهمین قهرمانی یونایتد در لیگ برتردر خیابان تخت طاووس تهران برگزار شد و بخش ویژه‌ای از آن نیز به تجلیل از سرالکس فرگوسن، سرمربی سابق منچستریونایتد که پس از 27 سال حضور پرافتخار تصمیم به بازنشستگی و خداحافظی از دنیای فوتبال گرفت، اختصاص داشت. حمیدرضا صدر، امیر حاج‌رضایی و هومن افاضلی، سه مهمان ویژه منچستری‌ها در این گردهمایی بودند که صحبت‌های آنها مورد استقبال حدود 100 هوادار متعصب منچستریونایتد قرار گرفت. اجرای این مراسم هم بر عهده حمید محمدی، مجری برنامه فوتبال 120 و گوینده رادیو و تلویزیون بود. یک منچستری متعصب که اجرای خوبش مورد استقبال حاضران در مراسم نیز قرار گرفت.
    مهم‌ترین بخش این مراسم دو ساعته اما پکیج باورنکردنی بود که مسئولان کانون هواداران منچستریونایتد از ماه‌ها قبل و به واسطه نامه‌نگاری‌های فراوان با باشگاه منچستریونایتد موفق به دریافت آن شده بودند. پیراهن زیبای فصل رویایی 1996 با لوگوی خاطره‌انگیز SHARP که با امضای اریک کانتونا برای هواداران منچستریونایتد در ایران ارسال شده بود.
    این پیراهن با سختی و هزینه فراوان به دست کانون هواداران منچستر یونایتد در ایران رسید وتصمیم آنها، به مزایده گذاشتن این پیراهن به شیوه‌ای خاص و فروش آن به بالاترین قیمت پیشنهادی است. پیراهنی که گواهینامه اورجینال بودن و تصویر لحظه امضای کانتونا روی آن، همراه با آن به برنده مزایده داده می‌شود. این پیراهن در مراسم روز پنج‌شنبه توسط حمیدرضا صدر رونمایی شد و حاضران در سالن که از وجود آن بی‌خبر بودند، به محض دیدن پیراهن اسطوره‌شان، محل برگزاری مراسم را به حد انفجار رساندند!
    حالا خیلی‌ها به این فکر می‌کنند که وقتی پیراهن تقلبی هت‌تریک ایمون زاید در دیدار مقابل استقلال با قیمتی نزدیک به35 میلیون تومان فروش رفت، پیراهن اورجینال فصل 96 این باشگاه با آن یقه‌ معروف و امضای "کینگ اریک" مشهور و دوست داشتنی، چقدر کلکسیونرهای ایرانی را دست به جیب خواهد کرد؟ جزئیات نحوه فروش این پیراهن به زودی در سایت گل منتشر خواهد شد.

20. 6 کاربر از manxxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •