تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 293 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 2928

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی FC Barcelona | فصل 2013-2014

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    طبیعت سبز

پيش فرض

رقابت فوق العاده دو بازیکن جوان تیم ملی اسپانیا

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    جرارد دلوفو و پاکو آلکاسر بازیکنان زیر 20 سال تیم ملی اسپانیا رقابت جالبی را در زدن ضربات ایستگاهی باهم داشتند.
    ضربات فوق العاده این دو بازیکن نشان دهنده مهارت بالای این بازیکنان است.
    دلوفو در تیم جوانان بارسلونا توپ می‌رند و آلکاسر در ختافه بازی می‌کند.
    ضربات دلوفئو سوباساییه ...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 9 کاربر از M A S 0 U D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 2raj_a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دلفئو بازیکن واقعا خوبیه تجربش بیشتر بشه میتونه برای بارسلونا خیلی مفید باشه
    امیدوارم تیگو نره از بارسلونا واقعا بازیکن دوست داشتنی هستش.

4. 6 کاربر از 2raj_a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    طبیعت سبز

پيش فرض

تحلیلی بر نقل و انتقالات این تابستان بارسلونا

در این پست قصد داریم مروری بکنیم بر عملکرد بارسا در این 36 روزی که از فصل نقل و انتقالات گذشته.بارسا در کنار برطرف کردن نیازهاش تکلیف بازیکنانی که در این تابستان باید باشگاه رو ترک کنند مشخص کنه.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    - نیمار + 3 بازیکن جوان سانتوس : یکی از پر سر و صدا ترین انتقالات چند فصل اخیر دنیا اومدن نیمار به بارسا بود.بارسا همراه با خرید نیمار حق خرید 3 بازیکن جوان تیم سانتوس رو داره و این بند در قرارداد نیمار ذکر شده.بارسلونا در این انتقال که در یک پروسه ی زمانی حدود 2 ساله طی شد بسیار موفق عمل کرد.

- فونتاس : این بازیکن که فصل گذشته را در مایورکا بازی کرد با قراردادی 3 ساله راهی تیم سلتا ویگو شد.

- مونیسا : این مدافع 21 ساله با اتمام قراردادش بصورت بازیکن آزاد و با یکقرارداد 4 ساله به تیم استوک سیتی پیوست.

- بویان : این بازیکن هم بعد از سپری کردن دو فصل در تیمهای رم و میلان با یک قرارداد 1+1 ساله و به صورت قرضی به تیم آژاکس پیوست.

- رافینها : با تمدید قراردادش تا سال 2016 به احتمال زیاد فصل بعد را به صورت قرضی در باشگاهی دیگر توپ میزند.

- تیاگو : باشگاه قصد فروش این بازیکن را نداشت اما خود تیاگو و پدرش اصرار به ترک باشگاه دارند.تمام رسانه ها از پیوستن تیاگو به منچستر یونایتد خبر میدهند،مگر اینکه در لحظه ی آخر اتفاق دیگری بیوفتد!

- کوئنکا : این بازیکن بدشانس که فصل قبل را در آژاکس بازی کرد مجددا مجبور شد زانوی راستش را به تیغ جراحی بسپاره و تقریبا یه نیم فصل بیرون از میادین باشه.هنوز مشخص نیست کوئنکا در نیم فصل دوم در کدام تیم بازی میکند.از آژاکس به عنوان گزینه ی احتمالی نام برده شده.

- آفلای : پس از یک فصل قرضی بازی در شالکه که توام با مصدومیت بود حالا به بارسلونا برگشته ولی قطعا در این تابستان به یک تیم دیگه فروخته خواهد شد.

- دلوفئو : به احتمال زیاد این بازیکن آینده دار یک فصل قرضی در باشگاه دیگری توپ خواهد زد.

- دوس سانتوس : بارسلونا همچون پارسال میخواهد این بازیکن را بفروشد اما خود بازیکن تمایلی به ترک باشگاه ندارد.اما احتمالا در این تابستان دوس سانتوس فروخته خواهد شد (موندم چرا دوس سانتوس نمیخواد بره!؟ این که بازی بهش نمیرسه حداقل بره یه تیمی که فیکس بازی کنه)

- داوید ویا : یک سال از قرارداد ال گواخه مانده و بارسا دست این مهاجم رو برای موندن یا رفتن باز گذاشته.اما به احتمال زیاد داوید ویا به باشگاهی میره که شانس بازی بیشتری داشته باشه.با آمدن نیمار بازی کمتری به ویا میرسه.از تاتنهام به عنوان مقصد بعدی ویا نام برده شده.

- سرخی روبرتو : این فصل به تیم اول بارسا منتقل خواهد شد.

- مونتویا و بارترا : باشگاه میخواهد قراردادشان را تمدید کند.اگر بارسا یک مدافع در سطح کلاس جهانی بخرد احتمال دارد بارترا به صورت قرضی باشگاه را ترک کند.

- اینیستا ، پیکه ، بوسکتس : با شروع فصل قراردادشان تمدید خواهد شد.

خریدهای احتمالی

اولویت باشگاه خرید یک مدافع است و تیاگو سیلوا اصلی ترین گزینه.سران باشگاه PSG اعلام کردند که به هیچ قیمتی حاضر به فروش این بازیکن نیستند،پس با این حساب تنها راهی که میشه به اومدن سیلوا امیدوار بود اینه که خود بازیکن برای ترک باشگاهش پا فشاری کنه.اگه سیلوا نشد بارسا به دنبال لوئیز ، اگِر ، مارکینهوس و اینیگو مارتینز خواهد رفت.

در پست دروازه بان هنوز ابهام وجود داره.هنوز مشخص نیست برنامه ی بارسا برای این پست چیه.عده ای میگن فصل بعد تراشتگن و رینا میان جای والدس و پینتو و عده ای دیگری هم میگن تراشتگن این فصل میاد.باید ببینیم چی میشه.

در صورت رفتن تیاگو بارسا دو راه پیش رو داره : 1.بازی دادن بیشتر به سرخی روبرتو یا سانگ 2-خرید بازیکن جدید در پست هافبک

تا پایان فصل نقل انتقالات 56 روز مونده و باید تا آخرین روز صبر کنیم و سپس عملکرد کلی باشگاه رو بسنجیم

Last edited by M A S 0 U D; 06-07-2013 at 15:23.

6. 9 کاربر از M A S 0 U D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من که این فصل شدیداً نگران بارسلونا هستم... انصافاً افت کرده!
    اسپانیا هم که از برزیل باخت بیشتر نگران شدم... البته بارسا مسی و نیمار رو داره...
    ولی راستش کم کم دارم به این نتیجه میرسم که یه مافیای بزرگ پشت این فوتبال اروپاس! این روزا همه چی مافیا بازی و لابی بازی شده!! اصلاً هم بعید نیس! یه مدت رئال رو انداختن روی برد، بعد بارسا، الانم بایرن!
    توی 2-3 سال گذشته من حاضر بودم قسم بخورم که این بارسلونا هرگز شکست نخواهد خورد و همیشه(تا وقتی همین تیم بازی میکنه)

8. این کاربر از sirius-shan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اسپانیا هم که از برزیل باخت بیشتر نگران شدم... البته بارسا مسی و نیمار رو داره...
    ولی راستش کم کم دارم به این نتیجه میرسم که یه مافیای بزرگ پشت این فوتبال اروپاس! این روزا همه چی مافیا بازی و لابی بازی شده!! اصلاً هم بعید نیس! یه مدت رئال رو انداختن روی برد، بعد بارسا، الانم بایرن!
    توی 2-3 سال گذشته من حاضر بودم قسم بخورم که این بارسلونا هرگز شکست نخواهد خورد و همیشه(تا وقتی همین تیم بازی میکنه)
    به جای این حرفا برو چند تا مقاله بخون که توش از لحاظ تاکتیکی و فنی علت ضعیف شدن بارسا رو بررسی کردند.
    رئال و بارسا و بایرن بهترین بازیکنان دنیا رو داشته و دارند. معلومه که اغلب اوقات برنده اند.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////

ACUERDO !

آیا روزنامه اسپانیایی Sport منبع مطمئنیه ؟ یا روزنامه ی زرده؟ تیترش که زرده!

Last edited by Yi Yi; 06-07-2013 at 17:43.

10. این کاربر از Yi Yi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Turok-71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lُ0ِS َSAّNTُOS

پيش فرض

من منکر شرط بندی ها و قمار توی فوتبال نیستم ولی نه در این حد دیگه

قسمت بولد حرفاتم مربوط میشه به بحث های تاکتیکی و فنی و اصلا ربطی به مافیا نداره.

قرار نیست که بارسلونا یه قرن توی اوج باشه و همه ی تیمارو درو کنه ک،این سینوسی بودن وضعیت تیمهاست که ورزش جذابی مثل فوتبال رو ارایه میده.

- داوید ویا : یک سال از قرارداد ال گواخه مانده و بارسا دست این مهاجم رو برای موندن یا رفتن باز گذاشته.اما به احتمال زیاد داوید ویا به باشگاهی میره که شانس بازی بیشتری داشته باشه.با آمدن نیمار بازی کمتری به ویا میرسه.از تاتنهام به عنوان مقصد بعدی ویا نام برده شده.
    رفتن إل گوآخه ناراحت کنندس،توی بازی فیفا 13 از بازیکنای مورد علاقمه دی:

بچه ها با رفتن ویا بارسا یه مهاجم نوک کلاسیک یا سانترفوروارد(CF) نداره،البته بارسا سبکش جوریه که نشون داده همچین مهاجمایی تو این تیم در شرایط فعلی نمیتونن قوی ظاهر بشن و قدرت نمایی بکنن.مثل سالهایی که پاتریک کلایورت یا رونالدو بعنوان نوک های کلاسیک گلزنی میکردن و اینم مربوط میشه به تغییر سبک و ظهور بازیکنایی مثل مسی که هافبک مهاجم های قهاری هستن.

نمونشم بازیکنای بزرگی مثل آنری و زلاتان و در همین اواخر هم خود ویا که اونطور که شایسته بود ظاهر نشدن و میدون بیشتر دست مسی و خط میانی بود.
    حتا میتونم سانچز رو هم به این بازیکنا اضافه کنم،چون با اینکه در نقش باله ظاهر میشه اما خصوصیات یه نوک کلاسیک رو داره.

بارسا به بازیکنایی مثل نیمار احتیاج داره و به قول معروف به گروه خونیش میخوره،اما ضعف بزرگ تیم روی حملات هواییه و این فصل توی چمپیونز لیگ بزرگترین ضربه رو از این لحاظ جلوی بایرن خوردیم،وقتی روی زمین با دفاع مستحکم بایرن روبرو شدیم،برای بازی هوایی تیم مجبور بود سدی به اسم پیکه رو جلو بکشه برای هد زدن و درنتیجه روی ضدحملات بایرن راحت گل میزد.

با همه ی اینها بنظر من بعنوان یه بیننده بارسا یه مهاجم کلاسیک الان کم داره.

- تیاگو : باشگاه قصد فروش این بازیکن را نداشت اما خود تیاگو و پدرش اصرار به ترک باشگاه دارند.تمام رسانه ها از پیوستن تیاگو به منچستر یونایتد خبر میدهند،مگر اینکه در لحظه ی آخر اتفاق دیگری بیوفتد!
    توی خبرا دیدم که دیوید سیلوا باهاش مذاکره شده و پیشنهاد بالایی دادن،اگه سران عرب راضی به انتقال بشن خیلی خوب میشه.

و

بزرگترین نگرانی من الان درمرکز و قلب دفاعی تیمه،کاپیتان الان مصدومه و از روزای خوبش دور شده و حتما باید مدیرها به فکر یه مدافع شیشدونگ باشن.

12. 5 کاربر از Turok-71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    طبیعت سبز

پيش فرض

قطعا باشگاه به دنبال یه مدافع مرکزی خوب خواهد بود و البته گزینه هایی رو هم برای مهاجم کلاسیک در نظر داره ... شاید رونی رو خریدن
    56 روز تا پایان فصل نقل و انتقالات مونده و خرید یک مدافع خوب قطعا تو برنامه است مگه میشه مدافع نخرن ؟!!

14. 3 کاربر از M A S 0 U D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی M E S S I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

طرفداری- 2 عضو تیم ملی اسپانیا، ایکر کاسیاس و آندرس اینیستا در میان 10 نامزد دریافت جایزه پای طلایی سال 2013 قرار گرفتند؛ همچنین کریستیانو رونالدو از رئال مادرید نیز جزو مدعیان اصلی کسب این جایزه است.

این جایزه با توجه به دستاوردهای بازیکنان در کل دوران ورزشی شان داده می شود و تنها بازیکنانی که 28 سال را تمام کرده باشند می توانند جزو نامزدها باشند. این جایزه توسط هیئت منصفه ای متشکل از اصحاب رسانه حامی پای طلایی و بر اساس رأی هواداران از هر نقطه از دنیا داده می شود.

این جایزه توسط پرنس آلبرت دوم از موناکو اهدا خواهد شد. برنده این جایزه به رسم معمول، رد پای خود را روی این جایزه حک خواهد کرد؛ نام این سنگ 'تفرجگاه قهرمانان' است.

در 10 سال گذشته که این جایزه به رسمیت شناخته شده است، هیچ بازیکن اسپانیایی موفق به کسب این جایزه نشده است؛ برنده های قبلی این جایزه، شامل زلاتان ایبراهیموویچ، رایان گیگز، روبرتو کارلوس، رونالدینیو و الساندرو دل پیه رو می شود.

لیست کامل 10 نفر نامزد سال 2013:

1- ایکر کاسیاس (رئال مادرید)
    2- کریستیانو رونالدو (رئال مادرید)
    3- آندرس اینیستا (بارسلونا)

4- دیدیه دروگبا (گالاتاسارای)
    5- میروسلاو کلوزه (لاتزیو)
    6- دیوید ترزگه (ریور پلاته)
    7- دیوید بکهام (سابق پاریسن ژرمن)
    8- فرانک لمپارد (چلسی)
    9- آندرا پیرلو (یوونتوس)

10- ساموئل اتوئو (آنژی)

پ.ن: دوستان, اساتید بشتابید به این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برید و رای تونو به اسم آندرس بندازید تو صندوقا... هم اکنون نیازمند حضور گرمتان هستیم...

&

تیترهای روزنامه ی الموندو - 6 جولاي 2013

گزينه هاي جانشيني تياگو (سيلوا)

بارسا از خريد تياگو سيلوا كنارگيري نكرده است اما همچنين گزينه هاي ديگري را نيز مد نظر دارد.

اينيگو مارتينز : ( سوسيداد) : قيمت او 30 ميليون يورو است. او چپ پاست و آنها به بازي با توپ او علاقه دارند.

داويد لوئيز : قاطع , گل زن و داراي مهارت شوت زني

دنيل اگر : قيمت او تقريبا 15 ميليون يورو است . او با تجربه است و مي داند كه چگونه بازي خوبي در عمق دفاع به نمايش بگذارد

ماركينيوس : جوان , سريع , مهاجم . سابقه ي بازي در اروپا

عادل رامي : قدرتي و قوي در هوا , ارزان ترين گزينه

نيمار و آلبا هر دو با عمل موفقيت اميز لوزه ي خود را برداشتند

بويان براي يك سال به آژاكس قرض داده شد

تیترهای روزنامه یاسپورت-6 جولاي 2013

توافق ( با منچستر)

تياگو در حال حاضر تصميم به ترك بارسا و حضور 5 ساله در اولدترافورد گرفت

اين انتقال هفته ي آينده نهايي خواهد شد و تنها چند جزئيات كوچك براي توافق باقي مانده است.

لئو مسي در تلاش براي توافق . او مي تواند 5 تا 9 ميليون يورو پرداخت كند

بويان براي يك سال به آژاكس قرض داده شد

بارسا به دنبال ( باشگاهي به عنوان دوست) براي قرض دادن ستاره هاي آينده اش است

FCBarca.ir
    Last edited by M E S S I; 06-07-2013 at 22:18.

16. 8 کاربر از M E S S I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    طبیعت سبز

پيش فرض

روز سه شنبه هفته آینده فصل جدید لالیگا قرعه کشی خواهدشد.

لیگ هم روز 18م آگست آغاز خواهدشد

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    طبق گزارش Sky Sport Corriere dello Sport باشگاه رم پیشنهاد 25 میلیون یورویی بارسا برای خرید مارکوئینوش را رد کرد.
    بارسلونا مصمم است تا مارکوئیوش را از رم به بارسلونا بیاورد. بنا به گزارش ها این بار آنها پیشنهاد خود را به 32 میلیون یورو افزایش داده اند.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    آقا و خانوم ژاوی البته به زودی ایشون خانوم ژاوی میشه ...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    الکسیس : در مورد فصل گذشته احساس دوگانه‌ ای دارم. می‌‌خواستم عملکردی بهتری برای تیم داشته باشم اما در واقع تا انتها فصل نتوانستم آن را عملی‌ کنم.
    هدف من در فصل آینده بردن عناوین مختلف است و اینکه بازیکن مهمی‌ برای تیم باشم. با اینکه می‌‌دانم آسان نیست. بازیکن بزرگی‌ به ما پیوسته است و من تنها کسی‌ که می‌‌خواهد بازی کند، نیستم.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    مسی که برای آخرین دیدار خیریه خود در شیکاگو حضور دارد امروز در مصاحبه‌ای از اهدافش برای فصل آینده و حضور نیمار در بارسلونا گفت.
    - هدف من برای فصل بعد در ابتدا شروع یک فصل خوب و نهایتا بردن تمامی جام‌ها به همراه تیمم است. هدف بعدی من تمام هدفم را برای جام جهانی‌ خواهم گذاشت، قهرمانی در جام جهانی برای من یک رویا است.
    - من همیشه این شانس را داشته‌ام که با بازیکنان بزرگی‌ بازی کنم و نیمار یکی‌ از آنها در باشگاه است. خوشحالم که در کنار نیمار بازی می‌کنم. به نظر من بارسلونا بهترین باشگاه برای او خواهد بود.

18. 7 کاربر از M A S 0 U D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

وکلای مسی به دنبال توافق با دادگاه

ممکن است که مسی رقمی که برایش دردسرساز شده را همراه با جریمه درنظر گرفته شده بپردازد تا قائله را ختم به خیر نماید
    سایت گل- وکلای لیونل مسی مهاجم آرژانتینی باشگاه بارسلونا روز جمعه اولین تماسهایشان بامسئولان دادگاه بارسلونا را برقرار کردند ودراین تماسها تلاش نمودند تا با سران دادگاه به توافق برسند.این درحالی است که چندی پیش مسی و پدرش به فساد مالی و مشکلات مالیانی بالغ بر 4میلیون یورو متهم شدند.طبق گزارش منتشره در خبرگزاری افه، منابع نزدیک به این پرونده اعلام کردند که در اولین تماس برگزار شده، وکلای مسی به سران دادگاه اعلام کردند که تمایل زیادی دارند تا با آنها به توافق برسند تاهرچه زودتر این پرونده بسته شود واز همین رو به آنالیز تمام شرایط و احتمالات ممکن می پردازند. البته تا به این لحظه هیچ توافقی حاصل نشده است.آنها علاوه بر تماس با مقامات دادگاه، با نمایندگان کانون وکلای ایالتی نیز تماس هایی داشتند.لیونل مسی و پدرش، می بایست به عنوان متهمان اصلی این پرونده روز 17 سپتامبر در دادگاه حاضر شده و از خود به خاطر عدم پرداخت مالیات 4.1 میلیون یورویی در طول سالهای 2007 تا 2009 از خود به دفاع بپردازند.این درحالی است که مسی در ماه ژوئن مبلغ 10 میلیون یورو مالیات را به عنوان مالیات سالهای 2010 و2011 پرداخت کرد.طبق این گزارش یکی از احتمالات موجود این است که مسی مسئولیت پرداخت مالیات 4.1 میلیون یورویی که او را متهم به فساد مالی نموده، بپذیرد ولی درصورتی که این طور شود، او علاوه بر جریمه نقدی، ممکن است به پرداخت 2تا 6 برابر این مبلغ نیز جریمه شود.دادگاه فسادهای اقتصادی بارسلونا که شکایتی را علیه مسی و پدرش ترتیب داده، او را به قرض دادن حق پخش تصاویرش در جوامعی که شرایط قضایی – مالیاتی به نحو مطلوب و کم خرجی است قرض داده تا از پرداخت مالیات فرار کند.

20. 3 کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •