تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 60 از 61 اولاول ... 1050565758596061 آخرآخر
نمايش نتايج 591 به 600 از 607

نام تاپيک: ✔ انتخاب رشته ی کنکوری های 92 (سراسری،آزاد) + نتایج نهایی+تکمیل ظرفیت

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

آهان منظورش اینه که داوطلب سال آیندست ؟

پ ن : حسابداری غیر انتفاعی قبول میشی، حقوق پیام نور .
    اگه دولتی بخوای با 6000 رشته های چرت مث تاریخ یا زبان عربی از این چیزا ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه good_messi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تبريز اولينر شهري

پيش فرض

با سلام
    دوستان من با رتبه 2800 از رشته فقه و حقوق دتنشگاه شهید مدنی آذربایجان قبول شدم ولی الان به خاطر یه سری مشکل نمیتونم برم سر کلاسا. یکی از دوستام کفت میتونی تو تکمیل ظرفیت بیای پیام نور تبریز. الان میخاستم بدونم پیام نور تبریز تو چه رشته هایی تکمیل ظرفیت میذاره و من میتونم قبول بشم یا نه؟
    باتشکر

آخر فروم باز paranoid_android's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    in My Earphones

پيش فرض

با سلام
    دوستان من با رتبه 2800 از رشته فقه و حقوق دتنشگاه شهید مدنی آذربایجان قبول شدم ولی الان به خاطر یه سری مشکل نمیتونم برم سر کلاسا. یکی از دوستام کفت میتونی تو تکمیل ظرفیت بیای پیام نور تبریز. الان میخاستم بدونم پیام نور تبریز تو چه رشته هایی تکمیل ظرفیت میذاره و من میتونم قبول بشم یا نه؟
    باتشکر
    پیام نور تبریز توی خیلی از رشته ها بدون کنکور دانشجو میگیره.. خیلی راحت میتونید قبول بشید توی رشته مورد نظرتون.. یکی از دوستان بنده توی مهندسی نرم افزار پیام نور تبریز بدون کنکور و با معدل نسبتا پایین قبول شد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه good_messi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تبريز اولينر شهري

پيش فرض

پیام نور تبریز توی خیلی از رشته ها بدون کنکور دانشجو میگیره.. خیلی راحت میتونید قبول بشید توی رشته مورد نظرتون.. یکی از دوستان بنده توی مهندسی نرم افزار پیام نور تبریز بدون کنکور و با معدل نسبتا پایین قبول شد.
    باید منتظر تکمیل ظرفیت باشم؟
    تو تکمیل ظرفیت هم معیار پذیرش رتبه کنکور هست آیا؟

آخر فروم باز paranoid_android's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    in My Earphones

پيش فرض

باید منتظر تکمیل ظرفیت باشم؟
    تو تکمیل ظرفیت هم معیار پذیرش رتبه کنکور هست آیا؟
    والا نمیدونم.. ولی به نظر من حیفه.. دانشگاه مدنی (تربیت معلم آذربایجان) دانشگاه خوبیه.. پیام نور خیلی سطحش پایینتر از این دانشگاهه..
    بله خب، البته مثل اینکه قراره اونایی که کنکور ندادن هم بتونن تو تکمیل ظرفیت شرکت کنن.. در نتیجه هم معدل و هم رتبه شما ملاک قرار میگیره..
    اون مورد رو مثال عرض کردم، منظورم این بود که قبول شدن تو پیام نور تبریز خیلی آسونه.. اگه تونستید با این رتبه تو دانشگاه مدنی قبول بشید پس حتما تو تکمیل ظرفیت هم میتونید.

6. این کاربر از paranoid_android بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن عکاسی Spak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    شیـــــــــــراز . .

پيش فرض

سلام
    دوستان من توی ارشد آزاد قبول نشدم و حالا میخوام برم برای فراگیر پیام نور به نظرتون کار درستی هست !؟‌
    تا حالا پیام نور نرفتم و نمیدونم به درد میخوره یا نه ! کلاسهاش هم که غیر حضوری هست
    رشتمم حسابداری هست . اگه نرم باید برم سربازی ویه کار دیگه که پیام نور میتونه بکنه اینه که در حین خدمت دانشگاه هم بری یعنی دوتاش با هم ولی نمیدونم این رفتن پیام نور کار درستی هست یا نه !
    لطفا یکم راهنمایی میخوام
    امروز دارم میرم برای ثبت نام که مهلت آخرشه !

داره خودمونی میشه Apocalypse Now's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام
    دوستان من توی ارشد آزاد قبول نشدم و حالا میخوام برم برای فراگیر پیام نور به نظرتون کار درستی هست !؟‌
    تا حالا پیام نور نرفتم و نمیدونم به درد میخوره یا نه ! کلاسهاش هم که غیر حضوری هست
    رشتمم حسابداری هست . اگه نرم باید برم سربازی ویه کار دیگه که پیام نور میتونه بکنه اینه که در حین خدمت دانشگاه هم بری یعنی دوتاش با هم ولی نمیدونم این رفتن پیام نور کار درستی هست یا نه !
    لطفا یکم راهنمایی میخوام
    امروز دارم میرم برای ثبت نام که مهلت آخرشه !
    دوست عزیز هرچی خودت صلاح میدونی ولی اگه من بجای شما بودم میرفتم سربازی. حداقل بعد از داشتن کارت پایان خدمت میتونی یه کار واسه خودت جور کنی...بعدش میتونی به فکر ادامه تحصیل هم باشی..بنظرم واسه ارشد پیام نور خوب نیست...داداشم برو خدمت...هرچی زودتر بری، موفق تری..البته اگه دانشگاه روزانه یا شبانه بود یه چیزی...ولی برادرانه دارم بهت میگم، الان که کارشناسی داری برو خدمت و بعدش بیا ادامه تحصیل بده.
    ایشاالله موفق باشی..

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4

9. این کاربر از Apocalypse Now بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

کسایی که میخوان بدون آزمون وارد دانشگاه های غیرانتفاعی بشن چیکار کنن؟ این اطلاعیه سنجش واسه تکمیل ظرفیت مال اوناییه ک کنکور دادن. رفیق من کنکور نداده چیکار کنه؟

سنجش اعلام کرده بود اونایی ک آزمون هم ندادن میتونن شرکت کنن!!

کاربر فعال انجمن آموزش عالی After4Ever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

کسایی که میخوان بدون آزمون وارد دانشگاه های غیرانتفاعی بشن چیکار کنن؟ این اطلاعیه سنجش واسه تکمیل ظرفیت مال اوناییه ک کنکور دادن. رفیق من کنکور نداده چیکار کنه؟

سنجش اعلام کرده بود اونایی ک آزمون هم ندادن میتونن شرکت کنن!!

ببین اگر منظورت اون آزمونی که گفتن نمرت بالای یک باشه خیر نمی تونه شرکت کنه چون منظور از نمره ی بالای یک همون شرکت داشتن در کنکور سراسریه 92 است

12. این کاربر از After4Ever بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

ببین اگر منظورت اون آزمونی که گفتن نمرت بالای یک باشه خیر نمی تونه شرکت کنه چون منظور از نمره ی بالای یک همون شرکت داشتن در کنکور سراسریه 92 است
    نه اون نیس.
    ببین، رفیق من اصلا کنکور نداد امسال. الان میخواد با تکمیل ظرفیت بره دانشگاه غیر انتفاعی. سنجش خودش حدود ۱ ماه قبل تو اخبار اعلام کرد اونایی ک کنکور ندادن هم میتونن توی تکمیل ظرفیت شرکت کنن. منظورم اینه..منتهی الان تکمیل ظرفیت رو نوشته واسه اونایی ک کنکور دادن.. دوست من چیکار کنه الان؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •