تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 8 اولاول ... 45678
نمايش نتايج 71 به 80 از 80

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی آنتی ویروس پـادویش

آخر فروم باز pedram_01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

دوستان کسی تست کرده جدیدا بگه چجوریه ؟ قدرت سرعت ؟ من خیلی قبل پیش تست کردم کلی مشکل و ضعف داشت . الان داره انتی ویروس خودم تموم میشه . میخوام یه انتی اورجینال بگیرم و چون این قیمتش مناسبه میخوام اینو بگیرم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

سلام دوست من،راستش منم دو ساله کاربر این آنتی ویروسم،تو نسخه جدید فوق العاده شده و بعد از نصب آنتی ویروس پادویش هیچ مشکلی برای سیستمم به وجود نیومده،راستی نسخه اندروید آنتی ویروس پادویش نیز منتشر شده وعالیه حتما امتحانش کن.حرف آخر هم اینکه نورتون،اویرا،بیت دفندر،کسپرسکی یا نود از اول اینطور معروف و قدرتمند نبودن که حمایت شدن و به اینجا رسیدن،این آنتی ویروس توسط نخبه های دانشگاهی به وجود اومده و کارش هم عالیه و خیلی پیشرفت کردن،دیگه دردسرهای آنتی ویروسهای خارجی رو هم نداریم که یه روز تحریم کنن،یه روز کلاهبرداری،یه روز آپدیت نشه، یا فیلتر بشه،پشتیبانیشون هم عالیه،امتحان کن.
    اینم آدرس سایت آنتی ویروس: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by akbarhasani1371; 18-03-2015 at 14:49.

3. 2 کاربر از akbarhasani1371 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی M.Hashemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    کرمان - رفسنجان

پيش فرض

با سلام
    تا حدودی با حرف شما در مورد این ضدویروس موافقم.
    اما نظر شخصی بنده این است که تا این ضدویروس خودی نشان ندهد و همچنین از نظر بعضی چیز ها که نمیتونم بیان کنم تست نشه بهتره از ضدویروس ها و سوئیت های که آزمایش خود را پس داده اند استفاده بشه.
    * البته این فقط نظر شخصی من است.
    با تشکر

5. این کاربر از M.Hashemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

فراخوان تست عمومی نسخه جدید امنیت پیشرفته ضدویروس پادویش

نسخه جدید امنیت پیشرفته ضدویروس پادویش با رابط کاربری کاملا جدید، پشتیبانی از ویندوز ۱۰ و ویندوزهای سرور، و شناسایی ضده روتکیست های فعال در سیستم و بهبود کارایی به زودی منتشر خواهد شد.
    مطابق روال گذشته، قبل از انتشار یک مرحله تست بتا وجود دارد. از همه کاربران و علاقه مندان دعوت می‌شود که در مرحله تست عمومی (بتا) این محصول شرکت نمایند. تست بتا یا نسخه آزمایشی قبل از انتشار یک محصول انجام شده و در آن کاربران نسخه نهایی محصول را قبل از عرضه عمومی تست می‌کنند.

توجه : جهت دریافت نسخه بتای امنیت پیشرفت لطفا یک ایمیل با عنوان (( تست بتا امنیت پیشرفت )) به ایمیل beta@amnpardaz.com ارسال کنید

امید است بتوانیم رضایت و اعتماد شما کاربران گرامی را جلب نماییم. پیشاپیش از همراهی شما عزیزان با پادویش متشکریم.

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

دوستان من آنتی ویروس و ضدباجگیر پادویش قبل عید نصب کردم
    دیروز سیستم توسط آنتی ویروس پویش کردم که 9 تا ویروس پیدا کرد درصورتیکه پویش های قبل چیزی پیدا نمیکرد
    میخوام بدونم آنتی ویروس نمیتونه جلوی ورود ویروس بگیره ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

دوستان من آنتی ویروس و ضدباجگیر پادویش قبل عید نصب کردم
    دیروز سیستم توسط آنتی ویروس پویش کردم که 9 تا ویروس پیدا کرد درصورتیکه پویش های قبل چیزی پیدا نمیکرد
    میخوام بدونم آنتی ویروس نمیتونه جلوی ورود ویروس بگیره ؟
    من از این انتی ویروس استفاده نکردم ولی احتمالا دیتابیسش به روز شده و این ۹ تا ویروس یا بدافزارو شناسایی کرده و این نه تایی که میگید فایلهای فعال در سیستم نبوده که ریال تایم بشناسه و قرنطینشون کنه. همه انتی ویروسها همینطورن و از این بابت مشکلی نیست. ضمن اینکه این انتی ویروس هم مثل بقیه انتی ویرسها ریال تایم فایلهای اجرا شده رو اسکن میکنه و از این بایت هم مشکلی نیست.

10. این کاربر از آداک بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

ایشالله که در انتی ویروس خودکفا شیم ////

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام دوست من،راستش منم دو ساله کاربر این آنتی ویروسم،تو نسخه جدید فوق العاده شده و بعد از نصب آنتی ویروس پادویش هیچ مشکلی برای سیستمم به وجود نیومده،راستی نسخه اندروید آنتی ویروس پادویش نیز منتشر شده وعالیه حتما امتحانش کن.حرف آخر هم اینکه نورتون،اویرا،بیت دفندر،کسپرسکی یا نود از اول اینطور معروف و قدرتمند نبودن که حمایت شدن و به اینجا رسیدن،این آنتی ویروس توسط نخبه های دانشگاهی به وجود اومده و کارش هم عالیه و خیلی پیشرفت کردن،دیگه دردسرهای آنتی ویروسهای خارجی رو هم نداریم که یه روز تحریم کنن،یه روز کلاهبرداری،یه روز آپدیت نشه، یا فیلتر بشه،پشتیبانیشون هم عالیه،امتحان کن.
    اینم آدرس سایت آنتی ویروس: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    با سلام
    شما این مورد رو میگید ولی وقتی هنوز این نرم افزار امنیتی هنگام نصب بر روی ماشین مجازی و اجرای آن مشکل داره و با عدم اجرای صحیح پروسس ها و اینترفیس برنامه مشکل داره، چطوری ازش استفاده کنیم و امنیت سیستم رو بهش بسپاریم؟؟؟
    هروقت این سوئیت کامل شد و همین مشکلات به نظر ساده ولی حیاتی برطرف شد، اونموقع میشه استفاده کرد.
    نسخه اندروید بر روی کارائی و سرعت گوشی تاثیر میزاره و باعث کندی میشه!
    دردسرهای آنتی ویروسهای خارجی بخاطر برخی سیاست های کشور آنها و کشور ماست. این ربطی به سوئیت امنیتی و قدرت آن ندارد.
    وقتی از طرف دولت دستور صادر میشود که این کشور تحریم شود، شرکت مجبوره به دستورات عمل کنه.
    این بحث خارج از بحث های تاپیکه!
    موفق باشید.

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ولی من همین الان پادویش رو روی vm دارم. ویندوز 10 64 بیت
    تعجب میکنم.
    حدس میزنم شما پادویش رو از سایت خودشون دانلود نکردید و پادویش رایگانی که 4 سال پیش داشتند رو از سایتی متفرقه گرفتید و نصب کردید.
    ورژن آخرش اینه>> 2.4.203.3058
    برای 20 روز با تمام فیچر هاش رایگان میتونی استفاده کنی. از سایت خودشون دانلود کن
    روی همه ی ویندوز هام (xp sp2 به بالا) نصب میشه
    نسخه اندرویدش هنوز خیلی جای کار داره. من نسخه ی ویندوزی رو میگم که خیلی روش کار کردن و واقعا هم من راضی هستم.
    بر روی ماشین مجازی دارای ویندوز 10 آخرین بیلد با معماری 64 بیت این مشکل پدیدار شد!
    بنده هیچ وقت نرم افزارهای امنیتی را جز سایت های خودشون، از هیچ سایتی دانلود نمیکنم! (به تگ هم دقت کنید! کاربر ساده و جدید نیستم)
    دوباره تست خواهم کرد و امیدوارم باز مشکلی ایجاد نکنه!
    موفق باشید

صفحه 8 از 8 اولاول ... 45678

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •