تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 8 اولاول ... 2345678 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 80

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی آنتی ویروس پـادویش

آخر فروم باز pedram_01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام" چند مورد که باهاش برخورد داریم رو براشون فرستادم بلکه برطرف بشه. اگه موارد بیشتری هم هست شما بگید.

چند تا مورد هست که خواستم عرض کنم و در صورت صلاحدید لحاظ بشه:
    اول: اگه بخوایید جایگزین خوبی برای ناد32 باشید ، میدونید که یک دلیل انتخاب اکثر کاربران ، استفاده کم از منابع سیستم و عدم کاهش کارایی هستش. پس بیشتر روی این ها توجه بشه برای سیستم های ضعیف ، زیاد مطلوب نشده
    دوم اینکه بعد از بروز رسانی آنلاین، ایجاد تغییرات روی دیتا بیس آنتی ویروس ، خیلی به درازا می کشه. یعنی مدت زیادی رو درحال بررسی تعداد امضا صرف میکنه حتی بعد از شروع مجدد ویندوز
    سوم اینکه : پایداری این نسخه در مواجهه با بروز خطا در سیستم کم هست. یعنی اگه خطایی بروز کرد و ما مجبور شدیم در حالی که پادویش باز هست اون رو کلوز کنیم، کلا از قسمت سیستری سیستم برداشته میشه. موقع راه اندازی مجدد ویندوز هم آخرین دستوری ک در استارت آپ اجرا میشه، پادویش هست در صورتی که معمولا اولین برنامه یا کدی که در موقع بالا اومدن سیستم اجرا می شه ، آنتی ویروس بوده
    چهارم اینکه : اندازه فونت یا قلمها در همه جای پادویش ، خصوصا در قسمت راهنما زیادی بزرگ هستند
    پنجم اینکه : از لحاظ پوسته و شکل ظاهری ، جدید هست اما شاد و جذاب تر بشه بهتره
    ششم : حجم بروز رسانی آفلاینش برای کاربران با این وضعیت اینترنت در برخی شهرها زیاده
    هفتم: اگه لزومی داره که بعد از نصب پادویش، برای عملکرد بهتر، سیستم راه اندازی مجدد بشه ، در مرحله پایانی نصب ، لحاظ بشه
    هشتم : در صورتی که پادویش از قبل نصب باشه ، هیچ اعلانی مبنی بر وجود نسخه قبلی در سیستم صورت نمیگیره. حتی برای تعمیر
    نهم: برای خالی کردن قرنطینه به صورت چندتایی یا گروهی یا انتخابی، هیچ راهی موجود نیست

اینا هنوز اول کار هستن ولی خیلی سریع دارن پیشرفت میکنند احتمالا تا یک سال اینده رقیب خوبی برای انتی های دیگه میشن

2. 2 کاربر از pedram_01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ~~~'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    همه از خدائیم و بسویش بازمیگردیم

پيش فرض

اینا هنوز اول کار هستن ولی خیلی سریع دارن پیشرفت میکنند احتمالا تا یک سال اینده رقیب خوبی برای انتی های دیگه میشن
    امیدوارم پیشرفت کنن
    سرود ایرانی پر توان ایرانی قهرمان رو براشون باید پخش کنن
    تو ایران چون اکثر آنتیها مفتا اغلب کاربر تجربه خوبی از آنتیها مختلف دارن که میتونن بهشون بگن
    ولی به قول یکی از دوستان سبکی نود و قدرت کسپر رو براش بذارن البته از خودشون باشه و قیمت شید خوبه
    تو ایران این دو تا خیلی هوادار داره - تو ایران این دو تا رو تلفیق کنی هوادارت مثل هواداران استقلال پرسپولیس رو هم میشه
    زودتر یه آنتی کاملا ملی و یه سیستم عامل کاملا ملی بزنیم حداقل تو منطقه از این نظر اول شیم
    عربا که فکر نکنم بتونن همچین کارایی بکنن
    بنظرم تو منطقه بیشتر سمت نورتونن نظرتون چیه

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

تکذیبیه استفاده ضدویروس پادویش از موتور هر ضدویروس دیگر!

در روز شنبه مورخ ۹۲/۷/۱۳ از طرف شرکت توسعه ارتباطات هما تبلیغی در خصوص استفاده ضدویروس پادویش از موتور ضدویروس بیت دیفندر به دست ما رسیده است. پس از پیگیری های به عمل آمده مشخص گردید این مورد در اتر خطای طراحی اتفاق افتاده است و شرکت توسعه ارتباطات هما این اشتباه را اصلاح نمود و به اطلاع مخاطبان رسانید.
    بدین وسیله اعلام می کنیم که ضدویروس پادویش به طور کامل توسط متخصصان شرکت نرم افزاری امن پرداز طراحی و پیاده سازی شده است و موتور آن نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد.

دوستان نظرتون درباره نسخه رایگانش چیه ؟!
    من الان نود دارم استفاده میکنم و از طرفی اصل هم که نیست
    من یبار پادویش نصب کردم ولی جواب نگرفتم!! یعنی یه فایل بالای 100 بار اسکن میکرد!!!
    میخوام بدونم این نسخه مشکلی نداره؟!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    ابهر

پيش فرض

سلام نسخه فایروال دار و با امکانات جانبی بیشتر کی عرضه مشود؟
    آیا میشه به این آنتی ویروس به عنوان یک آنتی ویروس اصلی سیستم اعتماد کرد؟

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

سلام نسخه فایروال دار و با امکانات جانبی بیشتر کی عرضه مشود؟
    آیا میشه به این آنتی ویروس به عنوان یک آنتی ویروس اصلی سیستم اعتماد کرد؟
    شرکت که اعلام کرده بزودی ارایه میشه! من دارم از این آنتی ویروس استفاده میکنم!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    ابهر

پيش فرض

تاریخ انتشار چهار محصول از گروه محصولات پادویش اعلام شد.در رده‌ی محصولات خانگی و مشاغل کوچک:
    • ضدویروس پادویش، نسخه‌ی تجاری- Padvish Antivirus
    • ضدبدافزار پادویش، نسخه‌ی امنیت پیشرفته - Padvish Endpoint Security

در رده‌ی محصولات سازمانی:

• ضدویروس پادویش - Padvish Antivirus
    • ضدبدافزار پادویش، نسخه‌ی امنیت پیشرفته - Padvish Endpoint Security

این محصولات تا تاریخ ۱۳۹۲/۹/۱۴ قابل ارائه به مشتریان محترم می‌باشد. لازم به ذکر است ضدویروس پادویش امکانات معمول در شناسایی و پاک‌سازی انواع بدافزار را دارا می‌باشد. ضدبدافزار علاوه بر امکانات ضدویروس شامل دیوار آتش برنامه‌های کاربردی، دیوار آتش بسته‌های شبکه و کنترل ابزار است.-----------------------------------------------------تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۲/۸/۱۸

8. 2 کاربر از akbarfdhjf بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه hsj110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    من حدود یک ماه پیش آنتی ویروس خانگیشو تست کردم ... نمیخوام تو سر نرمافزار بزنم بلکه امیدوارم سازندگانش فکری به حال دیتابیس این نرم افزار بکنند
    20 نمونه ای که در همین سایت بود و اونوقت آخرین نمونه های ویروسی در سایت بود را با چند انتی ویروس تست کردم
    که یکی از انها همین پادویش خانگی بود
    در حالی که اکثر انتیها از 13 تا 15 نمونه را تشخیص میدادند و اقدام به پاکسازی میکردند
    متاسفانه پادویش خانگی با آخرین آپدیت تنها 3 مورد را شناسایی کرد .
    امیدوارم در آینده شاهد پیشرفت بیشتر این نرم افزار بومی باشیم

10. 2 کاربر از hsj110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mr.New's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

Padvish Endpoint Security
    رو من الان نصب دارم ولی سرعت ندارم تست کنم ولی از اول خیلی بهتر شده میتونید تست کنید

12. این کاربر از Mr.New بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    مجازی

پيش فرض

Padvish Endpoint Security
    رو من الان نصب دارم ولی سرعت ندارم تست کنم ولی از اول خیلی بهتر شده میتونید تست کنید

سلام" منم داشتم ولی چون هوش مصنوعیش و خطای شناساییش ایراد داشت فعلا تا بهبود اوضاع ، ندارمش. خب توصیفش کنید ببینیم چیا بهش اضافه کردند، کجاهاش بهتر شده....
    تشکر میکنیم

14. 2 کاربر از .AraMesh. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mr.New's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

اقا پشتیبانی در حد المپیک
    خداشاهده مدیر کلش یه تنه همه سوالاتون رو جو.اب میده
    خیلی مورد هارو برطرف کردن دارن قسمت بازی اضافه میکنن کلا دارمتوپش میکنن
    تسخه انگلیسی که بدن بیورن تو تست ها هم شرکت میکنن

16. 5 کاربر از Mr.New بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •