تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 80

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی آنتی ویروس پـادویش

در آغاز فعالیت padvish's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

2. این کاربر از padvish بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    مجازی

پيش فرض

یک مشگل دیگه اینکه اصلا خوب نیست . زبان فارسیش جالب نیست اسکن رو زده پویش اصلا جالب نیست و .... میتونم بگه خیلی خیلی بد ترجمه شده یا همون فارسی شده
    سلام" وقت بخیر دوستان.
    خب بنظر شما کلمه اسکن، همون لاتین نیستش ک ما میگیم؟
    عذر خواهی می کنم: اینا ب کدوم ساز ما باید برقصند؟ مثلا اگه اسکن بزنند میگیم کپی از خارجه ، ترجمش کردند ، موتورش فلانه .. حالا ک اومدند از کلمات فارسی استفاده کردند بازم میگین چرا اسکن نزده. درسته شاید ی جوری باشه اما درست میشه میگردند ی کلمه قشنگتر پیدا می کنند ک هر موقع دیدینش فقط دلتون میخواد روش کلیک کنید
    اما دانلودش کنید تا دلگرم بشند ، پشتشون رو خالی نکنید. مثل بقیه آنتی ها ک هفته ب هفته عوض میکنید بعضیا ، این یکی هم روش. هر عیبی چیزی هم داشت اعلام میکنید برطرف بشه .
    براشون پیشنهاد بدید. ب قول معروف : هر سری یه عقلی داره
    Last edited by .AraMesh.; 04-10-2013 at 01:12.

4. 7 کاربر از .AraMesh. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mr.New's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام
    من تستش کردم
    دیتابیسش ضعیفه
    نسخه رایگانش فایروال نداره
    سرعتم رو یکم اورد پایین یعنی نود سبک نره
    حالت بازی نداره که این بدترین حالت من میرم کانتر بازی کنم لگ داشت باید انتیویروس رو خروج رو میزدم که این باگ بزرگه
    حالا بقیش چیزاش رو میه تحمل کرد نمیگم

6. این کاربر از Mr.New بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    مجازی

پيش فرض

سلام
    من تستش کردم
    دیتابیسش ضعیفه
    نسخه رایگانش فایروال نداره
    سرعتم رو یکم اورد پایین یعنی نود سبک نره
    حالت بازی نداره که این بدترین حالت من میرم کانتر بازی کنم لگ داشت باید انتیویروس رو خروج رو میزدم که این باگ بزرگه
    حالا بقیش چیزاش رو میه تحمل کرد نمیگم
    سلام" تشکر. همینارو براشون بفرستید

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی M.Hashemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    کرمان - رفسنجان

پيش فرض

با سلام
    یک سوال :
    اگر از هیچ موتور خارجی یا فناوری خارجی استفاده نمیکند و کاملا بومی است پس چرا برای تست به شرکت های جهانی مانند av-test یا virusbtn معرفی نمی کنید؟
    تا جایی که یادمه ضدویروس ایمن تا قبل از خرید bitdefender و استفاده از موتور این ضدویروس در تست ها شرکت میکرد (هر چند که رتبه ای نمی اورد)
    با تشکر

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

با سلام
    یک سوال :
    اگر از هیچ موتور خارجی یا فناوری خارجی استفاده نمیکند و کاملا بومی است پس چرا برای تست به شرکت های جهانی مانند av-test یا virusbtn معرفی نمی کنید؟
    سلام

البته باید مسئولینش پاسخ بدهند....... ولی به اعتقاد من هنوز خیلی زوده بره توی تستها.

اینجور پروژه ها در ابتدا سهل به نظر میرسه..... ابتدا با یک حساب دو دو تا چهار تا مسائل سنجیده میشه.... ولی وقتی وارد گود شدید مصائب و مسائل خودشو نشون میده... راه اندازی یک لابراتوار آنتی ویروس کار آسونی نیست.... نیاز به کار شبانه روزی.... بوجه کافی....نیروهای مجرب.... آشنایی با دنیای آنتی ویروسها.... حتی کمیت مهم است یعنی تعدا بالای نیروی کار نیاز هست که البته باید مجرب و متخصص باشند..... باید کادر پرتعداد جمع آوری مخرب داشته باشد... باید کادر تجزیه و تحلیل مخرب داشته باشید... باید کادر تولید سیگناتور داشته باشید.... اینها همه هزینه داره.... نیاز به دانش هست... حتی دانش کافی نیست، نیاز به تجربه هست....
    بنابراین خیلی راه سختیه..... من واقعاً برای این تیم آرزوی موفقیت دارم.

10. 6 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mr.New's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

با سلام
    یک سوال :
    تا جایی که یادمه ضدویروس ایمن تا قبل از خرید bitdefender و استفاده از موتور این ضدویروس در تست ها شرکت میکرد (هر چند که رتبه ای نمی اورد)
    با تشکر
    از خودشون پرسیده بودم قبلا
    جواب دادن هنوز نسخه انگلیسی نیومده
    یعنی هنوز از فارسی به انگلیسی برنگردوندنش
    وقتی برگردونن شرکت داده میشه

12. این کاربر از Mr.New بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    مجازی

پيش فرض

سلام" برام میل زدند ک موتورش بومیه . دو موتوره نیستش
    Last edited by .AraMesh.; 11-10-2013 at 23:11.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    مجازی

پيش فرض

سلام" چند مورد که باهاش برخورد داریم رو براشون فرستادم بلکه برطرف بشه. اگه موارد بیشتری هم هست شما بگید.

چند تا مورد هست که خواستم عرض کنم و در صورت صلاحدید لحاظ بشه:
    اول: اگه بخوایید جایگزین خوبی برای ناد32 باشید ، میدونید که یک دلیل انتخاب اکثر کاربران ، استفاده کم از منابع سیستم و عدم کاهش کارایی هستش. پس بیشتر روی این ها توجه بشه برای سیستم های ضعیف ، زیاد مطلوب نشده
    دوم اینکه بعد از بروز رسانی آنلاین، ایجاد تغییرات روی دیتا بیس آنتی ویروس ، خیلی به درازا می کشه. یعنی مدت زیادی رو درحال بررسی تعداد امضا صرف میکنه حتی بعد از شروع مجدد ویندوز
    سوم اینکه : پایداری این نسخه در مواجهه با بروز خطا در سیستم کم هست. یعنی اگه خطایی بروز کرد و ما مجبور شدیم در حالی که پادویش باز هست اون رو کلوز کنیم، کلا از قسمت سیستری سیستم برداشته میشه. موقع راه اندازی مجدد ویندوز هم آخرین دستوری ک در استارت آپ اجرا میشه، پادویش هست در صورتی که معمولا اولین برنامه یا کدی که در موقع بالا اومدن سیستم اجرا می شه ، آنتی ویروس بوده
    چهارم اینکه : اندازه فونت یا قلمها در همه جای پادویش ، خصوصا در قسمت راهنما زیادی بزرگ هستند
    پنجم اینکه : از لحاظ پوسته و شکل ظاهری ، جدید هست اما شاد و جذاب تر بشه بهتره
    ششم : حجم بروز رسانی آفلاینش برای کاربران با این وضعیت اینترنت در برخی شهرها زیاده
    هفتم: اگه لزومی داره که بعد از نصب پادویش، برای عملکرد بهتر، سیستم راه اندازی مجدد بشه ، در مرحله پایانی نصب ، لحاظ بشه
    هشتم : در صورتی که پادویش از قبل نصب باشه ، هیچ اعلانی مبنی بر وجود نسخه قبلی در سیستم صورت نمیگیره. حتی برای تعمیر
    نهم: موقع اسکن کردن هارد ، گزینه توقف موقت و خاموش شدن به صورت خودکار یا هر حالت دیگر پس از پایان عملیات پویش، وجود نداره
    دهم:شناسایی اشتباه، خیلی زیاده. به حدی که فایلهای اصلی ویندوز حتی از بدو نصب ، هم ویروس یا تروجان و... شناسایی می کنه. ( ویندوز خودم عملا بر باد رفت )

Last edited by .AraMesh.; 11-10-2013 at 23:19.

15. این کاربر از .AraMesh. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ali.reihani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

هنوز درحد نود نیستش البته درکتون میکنم!
    تبلیغات رو تو سایت های مختلف و سایت های پربازدید بیشتر کنید و ازشون بخوای برای دانلود هم بزارن!
    و آرزوی موفقیت برای عزیزانی که حمت کردند !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •