تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: پسورد نرم افزار Folder Lock رو فراموش کردم

آخر فروم باز leon scott kendy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    می دونی تهران کجاست

پيش فرض پسورد نرم افزار Folder Lock رو فراموش کردم

سلام به دوستان من پسورد نرم افزار Folder Lock رو فراموش کردم
    یک فایلی رو ساختم به محوریت نام Encrypt و الان پسور اون فایل رو فراموش کردم و به دنبال یک
    نرم افزار یا یک روشی هستم که پسوردش رو بدست بیاره
    دوستان کسی راهنمایی می تونه بکنه
    مثلا نرم افزاری رو پیشنهاد کنید که بتونه همه چی رو چک کنه

داره خودمونی میشه erfangame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بعید میدونم راهی داشته باشه چون نرم افزار Folder Lock از سیستم کد گذاری AES 256 Bit استفاده میکنه که خیلی قویه و با نرم افراری که پسوورد امتحان کنه و اینا نمیشه کاریش کرد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

بعید میدونم راهی داشته باشه چون نرم افزار Folder Lock از سیستم کد گذاری AES 256 Bit استفاده میکنه که خیلی قویه و با نرم افراری که پسوورد امتحان کنه و اینا نمیشه کاریش کرد.
    اگه ویندوز رو عوض کنه چی؟

کاربر فعال انجمن سرویس های آنلاین mohammadi_4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    خراسان جنوبی

پيش فرض

اگه ویندوز رو عوض کنه چی؟
    تا قبل تعویض شاید راهی باشه اما با تعویض کلا فایلاشو فراموش کنه

Sent by Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه Master Root's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

یکبار با Windows XP Live وارد ویندوز بشید شاید بتونید به فایل اصلی دسترسی پیدا کنید و کپی ازش بگیرید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

12

بعد از نصب این نرم افزار یادم رفت اون رو با Serial number رجیستر کنم.من دو بار Master key رو وارد کردم.Master Key رو برای امنیت بیشتر یه رمز طولانی وارد کردم.جالب اینه Confirm رو انجام داد و رمز رو قبول کرد و گفت Strong Password و ثبتش کرد.اما روز بعدش هر چقدر رمز طولانی رو وارد کردم پیغام میداد رمز اشتباه است!!! به احتمال خیلی خیلی ضعیف از شانس بد من هر دو بار یک کاراکتر از رمز اشتباه وارد کردم. خیلی هم با احتمال خطای مختلف چک کردم ولی چون رمز طولانی بود فایده نداره و پیداکردن رمز به این روش مازوخیسمه!!!
    برای اطلاع شما دوست عزیز این امکان وجود داره که با حقه های Boot شدن در Safemode یا استفاده از LiveCD هایی مثل Light Windows یا Ubunto_Linux بتونید به دیتاهای Lock شده دسترسی داشته باشید.یا میتونید با نرم افزارهایی مثل Partition Magic و Paragon Hard disk manager و MiniTool Partition Wizard Home Edition 8.0 و ... پارتیشن رو از NTFS به FAT32 تغییر بدهید و دیتاها رو در File system قدیمی مثل FAT رو کنید.و احتمال اینکه اطلاعات شما از بین برود خیلی خیلی کم است.چون شما Convert را انجام میدهید و با Format تفاوت دارد.اگر هم ریسک کنید میتوانید Format کنید و بعدش با نرم افزارهایی رکاوری مثل EASEUS Data Recovery Wizard Professional 5.0.1 و صدها نرم افزار دیگه اطلاعات پاک شده رو رکاوری کنید.
    باید توجه داشته باشید به شرطی که دیتاهای شما با الگوریتم های پیچیده رمزنگاری(Encrypt) نشده باشد میتوانید آنها را در یک سیستم عامل دیگر یا با یک File System دیگر بخوانید.ولی معمولاً نرم افزارهای قفل گذاری جدید انقدر هم ساده لوح نیستند.و ادعا میکنند که در حالت Safe mode هم از فایل های شما محافظت میکنند.مثلا Folder Lock با استفاده از Kernel level filtering که احتمالاً یه چیزی تو مایه های الگوریتم رمزگذاری خفن باشه فایل ها و درایو های شما رو قفل و پنهان میکنه و حتی در Safe Mode هم نمیتونی به اون دسترسی داشته باشی.و به احتمال قوی با Live CD یا سیستم عامل دیگه وحتی فایل سیستم دیگر هم نمیتونی فایلها رو ببینی.مگر اینکه شرکت Folder Lock بلف زده باشه!!! شما اگر حوصله و وقتش رو داشتید چک کنید و نتیجه رو همین جا اعلام کنید.
    اما من هیچ کدام از راه های بالا رو پیشنهاد نمیکنم چون هم نسبتاً دردسر داره و هم ریسک از دست رفتن اطلاعات در اون بالاست و حتی ممکنه اصلاً نتیجه ای عایدتان نشود.و همچنین حتی اگر بتونید دیتای خود رو رکاوری کنید نمیتوانید نرم افزار FolderLock خود را از روی کامپیوتر خود Uninstall کنید.و نه پاک میشود و نه میتوانید از آن استفاده کنید چون رمز آن را نمیدانید.از ورژن های بعدی آن هم دیگر نمیتوانید استفاده کنید.(شاید برای شما مهم نباشد)
    راه حل حرفه ای اینه که سراغ شکستن قفل نرم افزار بروید.مثلاً:
    Password Recovery Solutions که متدهای مختلفی مثل روش معمول و رایج Brute Force Attck دارد.این روش برای رمزهای طولانی که شامل عدد و حرف و سمبل هم هست _مثل رمز من_ماه ها یا سالها طول میکشه که با یک پردازنده خانگی رمز را پیدا کند.اگر هم رمز شما Hash شده باشد که با این روش بعد از سالها هم به جواب نمیرسید!!!

این راه ها هم دنگ و فنگ زیادی دارند و پردردسر تر اند و نیاز به تخصص در امنیت اطلاعات دارد. نرم افزارهایی مثل WinRAR , PDF , Office Pack با همین روش ها برای آن ها نرم افزار Password Recovery ساخته شده ولی Password Recovery برای Folder Lock ساخته نشده و یا اگر هم هست من خبر ندارم.ولی بعید میدونم! و باید خودتان دست به کار شوید و اونو با روش های مذکور بسازید!!!

اما پیشنهاد بی دردسر من:
    اگر نرم افزار خود را Register نکرده اید میتوانید با استفاده از سریال زیر اون رو رجیستر کنید(این سریال بر روی Folder Lock 7.2.2 من کار کرد و اونو قبول کرد)
    Serial Key: F7-20120725-7-239532
    Registration: 6658DE00CA1040167818DA708A164EB44C2CF44A

اگر هم قبلاً رجیستر کردید حتماً باید سریال (Serial Key یا Serial Number) ای که با آن نرم افزار را رجیستر کردید داشته باشید. بعد از رجیستر کردن نرم افزار میتوانید با همان سریال نامبری که نرم افزار خود را رجیستر کردید آن را به عنوان Master Key وارد کنید.و براحتی وارد نرم افزار شوید و با این سریال هم میتوانید قفل نرم افزار را باز کنید!

بعد از باز شدن نرم افزار میتوانید به قسمت General Setting/Password Security رفته و رمز خود را عوض کنید.(بدیهی است برای Change Password هم میتوانید از سریال نامبر به عنوان رمز فعلی استفاده نمایید)

اگر به حافظه خود اطمینان دارید میتوانید تیک Enable Master Key را از صفحه Password security بردارید تا امنیت نرم افزار بالاتر رود و فقط با Master Key یا همان رمز شما باز شود و درصورت وارد کردن سریال نامبر اجازه ورود ندارید.اما اگر این تیک را بزنید برای روز مبادا خیلی خوب است.

به شرطی نرم افزار با سریال رجیستر باز میشود که شما قبلاً تیک Enable Master Key را برنداشته باشید.(به صورت پیش فرض این تیک فعال است.)

موفق باشید
    Truly yours , Milad

Last edited by Milad.ir86; 21-12-2013 at 15:31.

پروفشنال جاسم کدخدایی بنت's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    بلوچستان

پيش فرض

سلام

regedit رو باز کن بعد به آدرس HKEY_CURRENT_USER > Software > FolderLock6 > LastLockerPath و string رو پاک کن حالا سیستم رو ری استارت کن و از safe mode وارد شو حالا تو سرچ فایل بزن و فایلهایی با پسوند (*FLK) و (*FLKW) رو سرچ کن (هایدن مد نظر باشه) و هر چی فایل با این پسوندها پیدا کرد را delete کن حالا سیستم رو ری استارت کن و فولدر لوک رو بازکن trial رو بزن حالا فوادرلوک رمز جدید میخواد مثلا 123457 بزن کار تمام حتی میتونی براحتی نرم افزار رو خذف کنی.

راه دوم

حالا با ویندوز لیو یا اینکه هاردتون رو به سیستمی دیگه بزنین به آدرس Program Files\Folder Lock\Locked\xxx و فایلها و پوشه های پنهان شده فایلهای شما هستند.

آخر فروم باز manli7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

استارتر روش اول آقای جاسم رو تست کن ببین جواب میده یا نه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام

regedit رو باز کن بعد به آدرس HKEY_CURRENT_USER > Software > FolderLock6 > LastLockerPath و string رو پاک کن حالا سیستم رو ری استارت کن و از safe mode وارد شو حالا تو سرچ فایل بزن و فایلهایی با پسوند (*FLK) و (*FLKW) رو سرچ کن (هایدن مد نظر باشه) و هر چی فایل با این پسوندها پیدا کرد را delete کن حالا سیستم رو ری استارت کن و فولدر لوک رو بازکن trial رو بزن حالا فوادرلوک رمز جدید میخواد مثلا 123457 بزن کار تمام حتی میتونی براحتی نرم افزار رو خذف کنی.

راه دوم

حالا با ویندوز لیو یا اینکه هاردتون رو به سیستمی دیگه بزنین به آدرس Program Files\Folder Lock\Locked\xxx و فایلها و پوشه های پنهان شده فایلهای شما هستند.
    سلام داداش دمت گرم

آخر فروم باز manli7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

جواب داد ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •