تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: (طنز..) پی سی؛ پیشکسوتی که واسه MSI GT70 و Alienware هم فیگور می گیره!!

داره خودمونی میشه RMaaneMan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

10 (طنز..) پی سی؛ پیشکسوتی که واسه MSI GT70 و Alienware هم فیگور می گیره!!

سلام..این پست واسه مشاوره س.البته بیشتر نیت بنده افزایش اطلاعات و حتی افزایش ترشح آدرنالین خون(همون خندوندن و سرحال شدن) خودمو و بچه های پی سی ورلده...پس دونسته هاتونو مثه شرکت کوکا کولا فرمول ساختش انحصاری نکنید و اگه اطلاعاتتون زیاده و فخرفروشی تون کم، جامعه ی علاقه مند IT رو با رهنمودهاتون بهره مند کنید، به این امید که خدا ازتون راضی باشه و جدیدترین service pack بهشت رو بهتون هدیه بده یا حداقل سیستم جهنم هیچوقت واستون هنگ نکنه و fan و ice cool هاش همیشه روشن باشه..

اساتید فرهیخته ی انجمن پی سی ورلد داتکام.

1-به نظر شما برای کاربرد نرم افزارهای مالتی مدیا مثل visual studio یا sound forge و بازی های سنگینی مثل battlefeild , call of duty که خوشبختانه دوستان آمریکایی ما ناکام نماندند و بالاخره در رویا و خواب هم که شده توانستند به ایران حمله کنند و حتی برج میلاد و هتل تهرانمونو هم توش نشون دادن(!!) بهتر است اقدام به خرید لپ تاپ کرد و یا اینکه به سمت خرید pc رفت و قطعات مناسب برای این نوع این کاربری رو اسمبل کرد؟ و یا اصلا در جواب اقدام آنها در به تصویر کشیدن حمله به ایران در یک بازی کامپیوتری از خرید این ابزار لهو و لعب منصرف شده و این اقدام را هم فقط محکوم کنیم؟ (!!!)

2- این حرف ها و شایعاتی که مطمئنا و بلاشک برای تخریب وجهه ی شخصیت محبوب و مردمی لپ تاپ در دهان اکثر فعالان صنعت IT از قبیل فعالان بازار و فروشندگان می چرخد، مبنی بر اینکه با نصف مبلغ نرخ لپ تاپهای مناسب مالتی مدیا و گیم یک pc اسمبل کنید و حالشو ببرید را چگونه تفسیر و تعبیر می کنید؟
    3-در ضمن برای اینکه بنده ی حقیر پیشاپیش حدس میزنم اکثریت کاربران اهل فن و دانشمند انجمن پی سی ورلد که تجربه ی کار با هردوی این بزرگواران یعنی پی سی و لپ تاپ را داشته اند در موارد کاربردی ذکر شده در بالا، همچون خودم به شخصیت پیشکسوت یعنی پی سی رای می دهند و ایشان را برای عهده گرفتن مسئولیت خطیر کار با نرم افزار و بازی های سنگین مناسب می دانند عاجزانه تقاضا دارم به صورت بله و خیر به سوالات پاسخ نداده و با ریز اطلاعات ما را مستفیذ گردانند.."هم اکنون" نیازمند یاری گرمتان هستیم...

پروفشنال parsicola's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehroon

پيش فرض

1- در این خصوص تو این فروم جنگهای صلیبی زیادی بین طرفداران لبتاپ و pc انجام شده که تازه آروم شده بود . باز یکی اومد شیپور جنگ رو زد؟! . من از هرچیزی که آدمو محدود به یه جا بکنه خوشم نمیاد مثل pc. واسه همین معتقدم حتی یه لبتاپ 4 کیلوئی هم خیلی بهتر از pc هست. چون حداقل میتونی خیلی راحت از یه اتاق به یه اتاق دیگه ببریش و جا هم نمیگیره و میز و کوفت و سه راهی و کلاف سیمهای تو هم رفته هم نداره. پشتیبانیش هم بهتره . حداقل یکی دو سال گارانتی داره . قطعاتش کاملا با هم مچ هستند و ... مهمتر از همه مسیر تکنولوژی و تمایل مصرف کنندگان در جهان و تلاش تولیدکنندگان به سمت چیزهای سبک و قابل حمله مثل تبلت و اولترابوکها.

2- شما یه نگاه به بازار کامپیوتر و پاساژها بکن. 3 سال پیش اکثرشون pc و لوازم اونو میفروختن اما حالا اکثرشون لبتاپ فروش و تبلت فروش شدند. حدس بزن 3 سال دیگه چی میشه. pc محکوم به فنا هستش و تنها دلیلی که واسه این فروشنده ها باقی مونده سرعت بیشتر در قبال پول کمتره. البته همچین خبرهائی هم نیست که با نصف قیمت راحت بشه جمش کرد مخصوصا که با کم شدن میزان فروشندگان، قطعات موردنظرتون این روزها سخت پیدا میشه . وای به حال دو سه سال بعد که قطعا یه جای pc هم میپوکه و به صرفه بودنشو زیر سوال میبره. هرچند لبتاپ هم چنین سرنوشتی داره اما حداقل از اولش چنین ادعائی نداشته.

یه مثال از تجربه خودم میزنم. چند سال پیش واسه سیستم گیم خودم یه کارت گرافیک 8600 انویدیا گرفتم که تو زمان خودش معادل 660 الانه. قیمت اون زمان؟ 230 هزارتومان. الان که مشکل پیدا کرده و خراب شده میگن اگه سالم بود 30 تومن و اگه قابل تعمیر باشه 10 تومن ازت میخریم (20 تومنش بابت دستمزد تعمیر) که البته قابل پیش بینی بود که قابل تعمیر نباشه چون حداکثر تخصص اونا گرفتن سشوار به پشت بورده تا اگه احیانا مداری بر اثر زمان و نوسان فن از بورد بلند شده با حرارت سرجاش بشینه!
    حالا یه لبتاپ نسبتا خوب که همون موقع حدود 700 تومن قیمت داشت الان بز بخرند 250 تومن میخرنش. درنظر بگیرید که اون زمان فاصله قدرت لبتاپ ها با pc خیلی بیشتر از الان بود و واسه گیم pc خیلی بهتر بود. اما سال به سال این فاصله کمتر و کمتر شده.
    حالا یکی از طرفدارای pc شمشیرو بکشه.

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

من که کاری به حجیم بودنش و این چیزا ندارم... تنها چیزی که میدونم، موقع کار با لپتاپ، از کیبرد تا تاچ پد و ... پدرم درمیاد... در صورتی که با Desktop خیلی خیلی راحت ترم، هیچ وقت نتونستم لذتی که از بازی با Desktop میبرم رو با Laptop تجربه کنم...
    کاری به قیمت و فلانش رو ندارم ولی هنوز هم که هنوزه، من اگر بخوام الان سیستمم رو که خیلی خوب هست برای گیم بفروشم، شاید بتونم به زور یه لپتاپ سری مولتی مدیا بخرم... دیوانه ام مگه؟

4. این کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •