تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: کمک در مورد مودم dsl-2750u دی لینک

در آغاز فعالیت david_2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

13 کمک در مورد مودم dsl-2750u دی لینک

با درود خدمت دوستان گرامی پرسشی داشتم از دوستان میخواهم هر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره لطف کنه من رو راهنمایی کنه

من به تازگی مودم 2750u دی لینک رو خردیم و به راحتی هم راه اندازیش کردم فقط اکنون سه تا پرسش دارم

1. چه طوری میشه از خاصیت شیرینگش استفاده کرد(یعنی چه طوری میتونم با زدن فلش به پورت usb اطلاعات فلش رو شیر کنم بین دستگاهایی که به wifi وصل هستنید)

2. دکمه ی کوچکی که پشت مودم با نام WPS است برای چه منظوری کاربرد داره؟

3. و اینکه مودمم
    داغ
    میکنه آیا این مسئله طبیعی هستش یا مشکلی داره!

با سپاس از پاسخگوییتان

داره خودمونی میشه l3izar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    Kermanshah

پيش فرض

دورد بر شما

متاسفانه جواب سوال 1 رو نمیدونم اما سوال دوم:
    WPS=WiFi Protected Setup
    یک روش امن برای ارتباط بیسیم خانگی هست که در سال ۲0۰۷ آغاز گردید
    حالا کارش چیه مثلا شما یک گوشی یک لپتاپ و چند وسیله دیگه دارید که ازش استفاده میکنید و به مودمتون وصل میشید شما وقتی یکبار به این مودم با ابزارتون وصل بشید برای دفعات بعدی دیگه نیازی به زدن پسورد و و.... نیست شما فقط کافیه WIFI دستگاه مورد نظر رو روشن کنید بعد دکمه WPS رو چند ثانیه نگه دارید تا به صورت چشمک زن در بیاد و حالا روتر اطلاعات تنظیم را ارسال کرده و ظرف چند ثانیه یک اتصال امن و رمزگذاری شده با شبکه خود دارید بدونه اینکه نیازی به وارد کردن چیزی داشته باشی.

هدف این استاندارد تسهیل روند پیکربندی امنیتی شبکه‌های بیسیم می‌باشد و به همین دلیل است که قبلاً Wi-Fi Simple Config نامیده می‌شد. این پروتکل به منظور میسر کردن امنیت برای کاربرانی طراحی شده که اطلاعات کمی در مورد امنیت شبکه‌های بیسیم دارند و ممکن است درمیان گزینه‌های موجود برای برقراری محدودیت دسترسی در شبکه‌های بیسیم سردرگم بمانند(با تشکر از گوگل عزیز)

سوال سومتون فکر کنم عادی باشه مودم منم بیشتر اوقات داغِ

3. 2 کاربر از l3izar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه sina.belyad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

جواب سوال 1: با نرم افزار D Link SharePort

5. این کاربر از sina.belyad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

با درود خدمت دوستان گرامی پرسشی داشتم از دوستان میخواهم هر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره لطف کنه من رو راهنمایی کنه

من به تازگی مودم 2750u دی لینک رو خردیم و به راحتی هم راه اندازیش کردم فقط اکنون سه تا پرسش دارم

1. چه طوری میشه از خاصیت شیرینگش استفاده کرد(یعنی چه طوری میتونم با زدن فلش به پورت usb اطلاعات فلش رو شیر کنم بین دستگاهایی که به wifi وصل هستنید)

2. دکمه ی کوچکی که پشت مودم با نام WPS است برای چه منظوری کاربرد داره؟

3. و اینکه مودمم
    داغ
    میکنه آیا این مسئله طبیعی هستش یا مشکلی داره!

با سپاس از پاسخگوییتان
    با سلام برای دسترسی به فلش یا هارد متصل به دستگاه در مای کامپیوتر آدرس زیر رو تایپ کنید(دقت کنید گزینه samba فعال باشه)
    192.168.1.1\\

داره خودمونی میشه shadmehrbaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

من اخیرا مودم 2750u دی لینک گرفتم مشکلی که دارم اینه که لپ تاپ ها وقتی به وای فای کانکت میشن هر چند دقیقه یک بار خود به خود قطع میشن باید دوباره تلاش کنم تا وصل بشن...درحالیکه گوشی ها این مشکل رو ندارن و براحتی به وای فای کانکت میشن بدون اینکه هیچ قطعی توی ارتباطشون پیش بیاد
    سرچ هم کردم چند جایی این مشکل رو خوندم ولی پاسخ مشخصی پیدا نکردم براش...از دوستان اگه کسی همچین مشکلی با این مودم داشته و احیانا" موفق شده بر طرفش کنه لطفا راهنمایی کنه که چیکار باید کرد ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام ،منم یه سوال در مورد این مودم دارم.آیا میشه دو کامپیوتر ،یکی با وایر لس و دیگری با کابل با این مودم شبکه کرد و از اشتراک فایلها استفاده کرد؟منظورم اینه یکی از کامپیوتر ها کارت شبکه وایرلس نداشته باشه.خیلی جستجو کردم بعضی ها میگن یا باید هر دو سیستم با کابل وصل باشن یا هر دو با وایرلس.لطفا اگه امکان داره راهنمایی کنید.

داره خودمونی میشه ali6219's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    اهواز .فاز2 پاداد

پيش فرض

سلام دوستان .من یه راهنمایی ازشما می خوام .من یک کابل lan دارم که از توی مغازه آوردمش خونه بعد وصلش می کنم به کامپیوتر و از اینترنت استفاده می کنم .من از شما کمک میخوام که چه دستگاه هی به گیرم که اینترنتی که داخل کابل هست رو به صورت wifi استفاده کنم ؟؟؟؟؟آیا مودمی هست که این کار رو انجام بده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •